Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Pats interesantākais taj ceļu būvē ir tas,ka tiek norakts daudzus gadus noblietējies vecais segums,kaut kur aizvests un atvests vietā līdzīgas kvalitātes smilts-šķembu grunts...

Tonis, 22.janvāris 2017, 23:47


Man šķiet, to smalcina un iestrādā kur vajag...:)
22.janvāris 2017, 23:49 | links
 
Skutān visi ceļi tika un tiek remontēti tikai un vienīgi par ES fondu naudu. Pēc 2 gadiem tās naudas vairs nebūs . Mums ceļu praktiski nav - ir tikai ceļveidīgi veidojumi ar salāpītiem pleķiem. Mēs pie tā jau esam tā pieraduši ka ja 10 km nekrata autiņu tad sakam - vo tas ir forš ceļš :)

Toni es atšķirībā no tevis VARU VĒL ar visām sirmajām spalvām :)

Bralitis, 22.janvāris 2017, 23:35

"... visi ceļi tika un tiek remontēti tikai un vienīgi par ES fondu naudu...''

Atkal Bračiņ tu dyrs! Ja nezini, tad neraksti muļķības, 2015. gadā no ES fondiem ceļiem ir tikai aptuveni 1/3.
2015. gada autoceļu budžets:
2015.gadā salīdzinājumā ar šo gadu būs finansējuma pieaugums – kopumā nozarē no 287 uz 357 miljoniem. Tas sadalās šādi: 125 miljoni ir valsts budžeta bāzes finansējums autoceļiem, 38 miljoni – valsts budžeta mērķdotācija pašvaldību autoceļiem, 24,6 miljoni - no ES fondu 2007.-2013.gada plānošanas perioda, 98,3 miljoni – jaunā ES fondu 2014.-2020.gada finansējums, 11 miljoni - autoceļu nodeva, 12 miljoni - Zemkopības ministrijas autoceļu programma pašvaldību ceļiem un 47,9 miljoni – valdībā pieprasītais papildu finansējums jaunās politikas iniciatīvas ietvaros

shmidzis, 22.janvāris 2017, 23:41


Zinu ko rakstu. Kur ir ceļi par taviem uzskaitītajiem miljoniem ??? Kur? Man pie mājas 300 m posms maksā 250 000 eur . Oficiāla informācija . Tie tavi uzskaitītie miljoni ir kapeikas - par to var saremointēt tikai 100 km .
22.janvāris 2017, 23:48 | links
 
Pats interesantākais taj ceļu būvē ir tas,ka tiek norakts daudzus gadus noblietējies vecais segums,kaut kur aizvests un atvests vietā līdzīgas kvalitātes smilts-šķembu grunts...
22.janvāris 2017, 23:47 | links
 
Mana kaimiņiene-tie kuri saka,ka ceļš sūdīgs,lai nopērk normālas mašīnas.

BrunoL, 22.janvāris 2017, 23:05
Man agrāk vienmēr riebās džipi un to saimnieki, bet tad, kad savā vecajā sedanā ik gadu grūdu n- tos simtus, man beidzot pieleca, ka džips Latvijas neceļos nav ponts, bet elementāra nepieciešamība! Ticiet vai nē, bet džips ar visu savu rijību izmaksā lētāk , nekā sedans, braucot pa sūdīgiem ceļiem.

raihs, 22.janvāris 2017, 23:40


:)))
22.janvāris 2017, 23:42 | links
 
Skutān visi ceļi tika un tiek remontēti tikai un vienīgi par ES fondu naudu. Pēc 2 gadiem tās naudas vairs nebūs . Mums ceļu praktiski nav - ir tikai ceļveidīgi veidojumi ar salāpītiem pleķiem. Mēs pie tā jau esam tā pieraduši ka ja 10 km nekrata autiņu tad sakam - vo tas ir forš ceļš :)

Toni es atšķirībā no tevis VARU VĒL ar visām sirmajām spalvām :)

Bralitis, 22.janvāris 2017, 23:35


"... visi ceļi tika un tiek remontēti tikai un vienīgi par ES fondu naudu...''

Atkal Bračiņ tu dyrs! Ja nezini, tad neraksti muļķības, 2015. gadā no ES fondiem ceļiem ir tikai aptuveni 1/3.
2015. gada autoceļu budžets:
2015.gadā salīdzinājumā ar šo gadu būs finansējuma pieaugums – kopumā nozarē no 287 uz 357 miljoniem. Tas sadalās šādi: 125 miljoni ir valsts budžeta bāzes finansējums autoceļiem, 38 miljoni – valsts budžeta mērķdotācija pašvaldību autoceļiem, 24,6 miljoni - no ES fondu 2007.-2013.gada plānošanas perioda, 98,3 miljoni – jaunā ES fondu 2014.-2020.gada finansējums, 11 miljoni - autoceļu nodeva, 12 miljoni - Zemkopības ministrijas autoceļu programma pašvaldību ceļiem un 47,9 miljoni – valdībā pieprasītais papildu finansējums jaunās politikas iniciatīvas ietvaros
22.janvāris 2017, 23:41 | links
 
Parādat,kaut vienu normālu ceļu,uzbūvētu šais gados. Nerunāsim par ceļiem,kur atjaunots segums. Es gan labprāt izbrauktu uz "bāņa" un iemītu pastalu grīdā!

BrunoL, 22.janvāris 2017, 23:28


Neesam tik bagāti, ka varētu uzreiz 150-200km labiekārtot vienā virzienā..., 20-40km arī ir patīkams moments auto braucējam.
22.janvāris 2017, 23:40 | links
 
Mana kaimiņiene-tie kuri saka,ka ceļš sūdīgs,lai nopērk normālas mašīnas.

BrunoL, 22.janvāris 2017, 23:05

Man agrāk vienmēr riebās džipi un to saimnieki, bet tad, kad savā vecajā sedanā ik gadu grūdu n- tos simtus, man beidzot pieleca, ka džips Latvijas neceļos nav ponts, bet elementāra nepieciešamība! Ticiet vai nē, bet džips ar visu savu rijību izmaksā lētāk , nekā sedans, braucot pa sūdīgiem ceļiem.
22.janvāris 2017, 23:40 | links
 
Skutān visi ceļi tika un tiek remontēti tikai un vienīgi par ES fondu naudu. Pēc 2 gadiem tās naudas vairs nebūs . Mums ceļu praktiski nav - ir tikai ceļveidīgi veidojumi ar salāpītiem pleķiem. Mēs pie tā jau esam tā pieraduši ka ja 10 km nekrata autiņu tad sakam - vo tas ir forš ceļš :)

Toni es atšķirībā no tevis VARU VĒL ar visām sirmajām spalvām :)
22.janvāris 2017, 23:35 | links
 
Parādat,kaut vienu normālu ceļu,uzbūvētu šais gados. Nerunāsim par ceļiem,kur atjaunots segums. Es gan labprāt izbrauktu uz "bāņa" un iemītu pastalu grīdā!

BrunoL, 22.janvāris 2017, 23:28


Lielākajai daļai remontēto ceļu tiek pa jaunu ieklāts viss segums līdz guntij, kā arī ierīkoti/atjaunoti grāvji un notekas, nevis tikai nograuzts un uzklāts asfalts.
Kaut vai pa Tīnūžu ceļu līdz Koknesei min pastalu grīdā, cik nav mīziens. Kaut gan tur sitas daudz tādi ''iemīšanas speciālisti''
22.janvāris 2017, 23:34 | links
 
Līdz tām iesirmajām vietām vietām bračiņš vēl nav noliecies...)
22.janvāris 2017, 23:29 | links
 
Jā ceļi mums paliek labāki ................ Aizbrauciet no Garkalnes līdz Piebalgas krustam pa Pleskaveni. Pabraukājiet pa Rīgu. Dzīvot iedomātā pasaulē ir labi bet šad tad acis ar vajag atvērt. Ceļi ir katastrofālā stāvoklī 90 % LV.

Bralitis, 22.janvāris 2017, 23:00

Nu gan bračiņ tu muldi, g-pilsēta, piekritīšu. Nu jau pat uz manis jaunatklāto Engures ezeru, vietām atjaunoti labi ceļu gabaliņi, arī Rēzeknes virziens ir krietni patīkamāks ,kā gadus 10it atpakaļ.

skutans, 22.janvāris 2017, 23:11

Tur jau tā lieta ka daži gabaliņi atjaunoti. Interesanta braukšana mums sanāk . Brauc pa normālu ceļu ,tad jau samazini nedaudz ātrumu jo zini ka būs sūdīgs posms, tad jau zini ka atkal būs kāds normāls ceļa gabaliņš . Pēc kā tas izklausas ? Pēc normāliem ceļiem ?

Bralitis, 22.janvāris 2017, 23:24


Iepriekš bij pārsvarā sūdīgi "posmiņi", klāja draņķi, ja klāja, zaga ,ekonomēja uz asfalta seguma ieklāšanas izmaksām..., rādās valsts sektorā šis pamazām ir sakārtojies, ir kvalitāte un plānveida pasākumi ik gadu.
22.janvāris 2017, 23:29 | links
 
Parādat,kaut vienu normālu ceļu,uzbūvētu šais gados. Nerunāsim par ceļiem,kur atjaunots segums. Es gan labprāt izbrauktu uz "bāņa" un iemītu pastalu grīdā!
22.janvāris 2017, 23:28 | links
 
Šmidzi es neesmu tups - tieši pretēji - Es Tevi uzvilku uz mieta puisīt. Tu norāvies ,tu padevies emocijām ... tu esi švaks.

Bralitis, 22.janvāris 2017, 23:22

Brālīt, tu tak buciņš jau ar iesirmu mateli vietām, tiešām neredzi arī labo ,kas šajā valstī notiek?

skutans, 22.janvāris 2017, 23:25


Gribu redzēt labo .
22.janvāris 2017, 23:27 | links
 
Šmidzi es neesmu tups - tieši pretēji - Es Tevi uzvilku uz mieta puisīt. Tu norāvies ,tu padevies emocijām ... tu esi švaks.

Bralitis, 22.janvāris 2017, 23:22


Uzvilkt uz mieta tu vari savu sievu, ne mani. :)
22.janvāris 2017, 23:25 | links
 
Šmidzi es neesmu tups - tieši pretēji - Es Tevi uzvilku uz mieta puisīt. Tu norāvies ,tu padevies emocijām ... tu esi švaks.

Bralitis, 22.janvāris 2017, 23:22


Brālīt, tu tak buciņš jau ar iesirmu mateli vietām, tiešām neredzi arī labo ,kas šajā valstī notiek?
22.janvāris 2017, 23:25 | links
 
Sveiks kaimiņ. Sen neesi ālējies .Man prieks ka esi iepazinis kompi un iemācījies rakstīt.
22.janvāris 2017, 23:06 | citēt | ziņot | links


Kas ir Braliti - izradas utu meklešana svešos kažokos ari Tev nav sveša ;)
22.janvāris 2017, 23:25 | links
 
Jā ceļi mums paliek labāki ................ Aizbrauciet no Garkalnes līdz Piebalgas krustam pa Pleskaveni. Pabraukājiet pa Rīgu. Dzīvot iedomātā pasaulē ir labi bet šad tad acis ar vajag atvērt. Ceļi ir katastrofālā stāvoklī 90 % LV.

Bralitis, 22.janvāris 2017, 23:00

Nu gan bračiņ tu muldi, g-pilsēta, piekritīšu. Nu jau pat uz manis jaunatklāto Engures ezeru, vietām atjaunoti labi ceļu gabaliņi, arī Rēzeknes virziens ir krietni patīkamāks ,kā gadus 10it atpakaļ.

skutans, 22.janvāris 2017, 23:11


Tur jau tā lieta ka daži gabaliņi atjaunoti. Interesanta braukšana mums sanāk . Brauc pa normālu ceļu ,tad jau samazini nedaudz ātrumu jo zini ka būs sūdīgs posms, tad jau zini ka atkal būs kāds normāls ceļa gabaliņš . Pēc kā tas izklausas ? Pēc normāliem ceļiem ?
22.janvāris 2017, 23:24 | links
 
Šmidzi es neesmu tups - tieši pretēji - Es Tevi uzvilku uz mieta puisīt. Tu norāvies ,tu padevies emocijām ... tu esi švaks.
22.janvāris 2017, 23:22 | links
 
Mani viss apmierina. Visus var nopirkt ,sapiķo un paliec nesodīts,shēmas var labas bīdīt, otkatus taisīt.Kurā valstī vēl tik nesodīti var štelles grozīt ? Nekur. Man te patīk un neko nevajag mainīt .

p.s. Ceļus mums ar nevajag. Jo sūdīgāki ceļi jo grūtāk krievu okupantiem būs pārvietoties.

Bralitis, 22.janvāris 2017, 21:20
Pirms kādas nedēļas skatījos kaut kādu De Fakto vai ko tamlīdzīgu. Sižets par to, kā tiesnesis savam draugam tiesu spriež. Pēc sižeta prasa Bičkovskim, vai tas tiks izskatīts. Šis saka, ka nē, kaut gan tas ir acīmredzams likuma pārkāpums. It kā sīkums, bet toreiz sapratu, ka galvenā LV bēdu vaina ir tiesu varas pērkamība un izmeklēšanas neefktivitāte. Ja tiktu tie šķēles, šleseri, lembergi,utt dabūjuši reālus srokus kopā ar mantas konfiskāciju, LV būtu lieliska valsts. Lūk no kā būtu jāsāk- ātra un efektīva tiesvedība!

raihs, 22.janvāris 2017, 21:29

Tu esi gudrs Raih. Šmidzis - aprobežots. Tieši par to es savā augšupminētajā tekstā teicu.Tieši tā ar ir pamatdoma.

Bralitis, 22.janvāris 2017, 22:03

Paldies bračiņ, ka galvenais ka tu pats sevi vērtē augstu :):).
P.S. Kaut kā aizmirsi vēl pieminēt savu kaimiņu alkoholiķi :)

shmidzis, 22.janvāris 2017, 22:10

Sveiks kaimiņ. Sen neesi ālējies .Man prieks ka esi iepazinis kompi un iemācījies rakstīt.

Bralitis, 22.janvāris 2017, 23:06


Paldies, bija par ko ierēkt par tevi. Bračiņ, izrādās tu esi vienkārši tups tipiņš. :):):)
22.janvāris 2017, 23:15 | links
 
Jā ceļi mums paliek labāki ................ Aizbrauciet no Garkalnes līdz Piebalgas krustam pa Pleskaveni. Pabraukājiet pa Rīgu. Dzīvot iedomātā pasaulē ir labi bet šad tad acis ar vajag atvērt. Ceļi ir katastrofālā stāvoklī 90 % LV.

Bralitis, 22.janvāris 2017, 23:00


Nejauc pympi ar pirkstu un nedyrs. Pilsētu ielām un valsts ceļiem ir dažādi saimnieki. Pleskavene ir briesmīga, protams izvēlējies praktiski vienīgo virzienu, kur nekas nav darīts, bet citos virzienos atkal ir aizvien sakārtotāki ceļi, Ventspils šoseja, Liepājas šoseja, Jelgavas, Tīnūži-Kokneses, Ainažu ceļš, Vecumnieki-Valle-Svente-Dpils, Dpils-Rēzekne, Bērzkrogs-Vecpiebalga utt. visos tajos virzienos kļust arvien labāk.
90% :):) Uzliec kādreiz brilles, kad baruc un paskaties apkārt.
22.janvāris 2017, 23:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager