Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Zoniņi,atgādināšu par naudas reformu.Gandriz katram strādīgam latvietim,vairāku gadu desmitu garumā,bija uzkrāti Krājkasē,kā minimums 10-20 pat 30 un 40 tūkst. Rbļ. Cilvēki bija pārliecināti un ticēja,ka,vismaz,daļu no uzkrājuma mainīs 1:1. Diemžēl,tā nenotika.Divdesmit štukas pārvērta 100Ls četrdesmit-200Ls

BrunoL, 22.janvāris 2017, 21:32


Kāda starpība, cik nulles 200 repšiki vai 1 lats, ja par to tu vari nopirkt tikpat? Repšikus mainīja 1:1 ar rubļiem, ar kuriem tajā laikā varēja jau pakaļu slaucīt un viņi bija diezgan bezvērtīgi, resp. jau vērtību zaudēja pirms LV neatkarības atjaunošanas...
22.janvāris 2017, 21:39 | links
 
Zoniņi,atgādināšu par naudas reformu.Gandriz katram strādīgam latvietim,vairāku gadu desmitu garumā,bija uzkrāti Krājkasē,kā minimums 10-20 pat 30 un 40 tūkst. Rbļ. Cilvēki bija pārliecināti un ticēja,ka,vismaz,daļu no uzkrājuma mainīs 1:1. Diemžēl,tā nenotika.Divdesmit štukas pārvērta 100Ls četrdesmit-200Ls

BrunoL, 22.janvāris 2017, 21:32


Vai BrunoL negribētu pastāstīt par 1940. gada naudas reformu?
22.janvāris 2017, 21:38 | links
 
Zoniņi,atgādināšu par naudas reformu.Gandriz katram strādīgam latvietim,vairāku gadu desmitu garumā,bija uzkrāti Krājkasē,kā minimums 10-20 pat 30 un 40 tūkst. Rbļ. Cilvēki bija pārliecināti un ticēja,ka,vismaz,daļu no uzkrājuma mainīs 1:1. Diemžēl,tā nenotika.Divdesmit štukas pārvērta 100Ls četrdesmit-200Ls
22.janvāris 2017, 21:32 | links
 
Mani viss apmierina. Visus var nopirkt ,sapiķo un paliec nesodīts,shēmas var labas bīdīt, otkatus taisīt.Kurā valstī vēl tik nesodīti var štelles grozīt ? Nekur. Man te patīk un neko nevajag mainīt .

p.s. Ceļus mums ar nevajag. Jo sūdīgāki ceļi jo grūtāk krievu okupantiem būs pārvietoties.

Bralitis, 22.janvāris 2017, 21:20


Bračiņ, ko nu DYRS!
1. Ne tu esi spējīgs kaut ko nopirkt, ne sashēmot, rociņas par īsu un maciņš par plānu :):)
2. Latvija nav nekas unikāls - pēc korupcijas indeksa Latvija ir ap 50. vietu pasaulē, tas nozīmē, ka 3/4 pasaules valstu ir kā Latvijā, trakāk kā Latvijā un daudz trakāk kā Latvijā.
3. Starp citu, nezinu pa kurieni tu braukā, bet ceļi, neskatoties uz visu, tomēr paliek ar katru gadu labāki, nat tik strauji kā gribētos, bet paliek labāki.
22.janvāris 2017, 21:31 | links
 
Mani viss apmierina. Visus var nopirkt ,sapiķo un paliec nesodīts,shēmas var labas bīdīt, otkatus taisīt.Kurā valstī vēl tik nesodīti var štelles grozīt ? Nekur. Man te patīk un neko nevajag mainīt .

p.s. Ceļus mums ar nevajag. Jo sūdīgāki ceļi jo grūtāk krievu okupantiem būs pārvietoties.

Bralitis, 22.janvāris 2017, 21:20

Pirms kādas nedēļas skatījos kaut kādu De Fakto vai ko tamlīdzīgu. Sižets par to, kā tiesnesis savam draugam tiesu spriež. Pēc sižeta prasa Bičkovskim, vai tas tiks izskatīts. Šis saka, ka nē, kaut gan tas ir acīmredzams likuma pārkāpums. It kā sīkums, bet toreiz sapratu, ka galvenā LV bēdu vaina ir tiesu varas pērkamība un izmeklēšanas neefktivitāte. Ja tiktu tie šķēles, šleseri, lembergi,utt dabūjuši reālus srokus kopā ar mantas konfiskāciju, LV būtu lieliska valsts. Lūk no kā būtu jāsāk- ātra un efektīva tiesvedība!
22.janvāris 2017, 21:29 | links
 
Vecāki šobrīd no šīs valsts paliekām saņem ubagu cienīgu pensiju par visiem gadiem, ko smagi strādājuši.
Docents, 22.janvāris 2017, 19:03

Būtu uzaudzinājuši normālu dēlu, tad viņiem par pensiju nebūtu jāuztraucas. Tagad, pieļauju, viņiem no tās pensijas arī tevi jāuztur....
22.janvāris 2017, 21:21 | links
 
Mani viss apmierina. Visus var nopirkt ,sapiķo un paliec nesodīts,shēmas var labas bīdīt, otkatus taisīt.Kurā valstī vēl tik nesodīti var štelles grozīt ? Nekur. Man te patīk un neko nevajag mainīt .

p.s. Ceļus mums ar nevajag. Jo sūdīgāki ceļi jo grūtāk krievu okupantiem būs pārvietoties.
22.janvāris 2017, 21:20 | links
 
Smidzis pareizi ;)

Nu tad vel viens jautajums - ka Tev šķiet - neapmierinati visi ir vienadi neapmierinati vai kads vairak - kads mazak neapmierinats ? ;)
22.janvāris 2017, 21:16 | links
 
Labs jautājums:) škiet, ka pat Ziemeļkoreja šeit neietilpst.
22.janvāris 2017, 21:11 | links
 
Palasiju - un palika jocigi ;) .
Izskatas ka daži brivdomataji karo pret dažiem apmierinatajiem ;) .
Papetot tuvak palika vel jocigak - apmierinatie - cilveki kuriem vis ir OK - likumdošana -OK , nodokļu politika -OK , valsts institucijas -OK , valsts status -OK , medicina -OK ,darbs -OK , ceļi , lauksaimnieciba , socialie apstakļi -OK - un ta talak ;) - vieniga problema - krievi :)
Rodas jautajums - Kurus no Latviešu baleliņiem šobrid Latvija vis apmierina ;)

plesigais, 22.janvāris 2017, 20:13


Nosauc valsti, kurā tās visiem pilsoņiem viss apmierina :):):).
22.janvāris 2017, 21:04 | links
 
Gambijas daļa arī, ja atmiņā mani neviļ, bet tur tagad šāda tāda revolūcija briest.
22.janvāris 2017, 20:42 | links
 
plesigais, mani apmierina, tik krievi pārāk tuvu.

usis, 22.janvāris 2017, 20:30


Usis nav jau problemu ;) TOBAGO kadreiz esot piederejusi kurzemes hercogam - un krievija talu ;)
22.janvāris 2017, 20:34 | links
 
plesigais, mani apmierina, tik krievi pārāk tuvu.
22.janvāris 2017, 20:30 | links
 
Palasiju - un palika jocigi ;) .
Izskatas ka daži brivdomataji karo pret dažiem apmierinatajiem ;) .
Papetot tuvak palika vel jocigak - apmierinatie - cilveki kuriem vis ir OK - likumdošana -OK , nodokļu politika -OK , valsts institucijas -OK , valsts status -OK , medicina -OK ,darbs -OK , ceļi , lauksaimnieciba , socialie apstakļi -OK - un ta talak ;) - vieniga problema - krievi :)
Rodas jautajums - Kurus no Latviešu baleliņiem šobrid Latvija vis apmierina ;)
22.janvāris 2017, 20:13 | links
 
Tad tētukam un mamim uzprasi,,
22.janvāris 2017, 20:07 | links
 
Junior,domāju ka tu esi biku prātīgāks un zinošāks,uzprasi vecākiem kas un kā notika.Kaut gan...

Tonis, 22.janvāris 2017, 20:04

Sry, par gurķiem ko vairāk varu pastāstī kā pensijām, tāpēc mans neko nesak.. ;)
22.janvāris 2017, 20:06 | links
 
Junior,domāju ka tu esi biku prātīgāks un zinošāks,uzprasi vecākiem kas un kā notika.Kaut gan...
22.janvāris 2017, 20:04 | links
 
22.janvāris 2017, 20:02 | links
 
Domātājam no wikipēdainijas:
"1997. gadā A. Bērziņš tika ievēlēts Rīgas domē un ievēlēts par Rīgas domes priekšsēdētāju. Šo amatu ieņēma līdz 2000. gadam, kad kļuva par Latvijas Ministru prezidentu. A. Bērziņa valdība darbojās darbojās laika posmā no 2000. gada 5. maija līdz 2002. gada 7. novembrim."

andreiko, 22.janvāris 2017, 19:14


I accept.
22.janvāris 2017, 19:56 | links
 
Jaunie gurķi,te neviens neslavina psrs laikus,filtrējiet savus tekstus!

Tonis, 22.janvāris 2017, 19:51

Tu būt marinēts vai skābētais!?:)) ok lai jau būt, ja jau tu zini kas tur notika 97, sniedz attiecīgajās instancēs protesta iesniegumu un būsi pilsoņa pienākumus izpildijis.. :)
22.janvāris 2017, 19:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager