Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Droši ka bez tā PSRS mes dzivotu zaru budās un nebutu ne ceļu,ne HESu,kaut gan man liekas ka dzivotu kā zviedrijā vai somijā.
Tikai krumujancis var iedomaties ka atgustot neatkaribu no psrs uzreiz dzivosim kā rietumeiropā,tas nekas ka rupnieciba padomju gados tika degradeta un nolaista lidz klinķim

uldens2, 22.janvāris 2017, 19:46

+++
22.janvāris 2017, 19:51 | links
 
Jaunie gurķi,te neviens neslavina psrs laikus,filtrējiet savus tekstus!
22.janvāris 2017, 19:51 | links
 
tavi vecaki pensiju var prasit PSRS,tur ta viņu maksata nodokļu naudiņa aizgaja,lai cik skumji nebutu,bet kamer rietumi kraja savus pensiju uzkrajumus,tavi senči maksaja kremlim un te nu ir rezultāts,nozagtā nākotne
22.janvāris 2017, 19:14 |
========================
ulden! Ja nesajēdz kaut ko - tad nemuldi! Vēl tagad pats brauc pa savu vecāku nodokļu naudu taisītajiem ceļiem, dzīvo tajos laikos būvētajās mājās, lieto Pļaviņu, Rīgas HES elektrību, un visu vēl ko citu, kas saglabājies no LPSR. Tikai bez izglītības esošajam var iestāstīt muļķības, tādas, kādas pats šeit tiražē. Nemaksāt pensiju, jo te bija PSRS - tas ir tikai iegansts, faktiski nemaksā tādēļ, ka nav jātērē tie miljoni, kurus iespējams, vismaz daļu, prihvatizēt. Kas arī sekmīgi notiek vēl šobrīd.

krumujancis, 22.janvāris 2017, 19:22
Droši ka bez tā PSRS mes dzivotu zaru budās un nebutu ne ceļu,ne HESu,kaut gan man liekas ka dzivotu kā zviedrijā vai somijā.
Tikai krumujancis var iedomaties ka atgustot neatkaribu no psrs uzreiz dzivosim kā rietumeiropā,tas nekas ka rupnieciba padomju gados tika degradeta un nolaista lidz klinķim
22.janvāris 2017, 19:46 | links
 
Tikai nevajag dirst par tām psrs laikā nopelnītajām un zaudētajām pensijām.Ja reiz taisi revolūciju,domā arī par sekām...Tik cik mūsbālliņi tagdiņ nozaguši,pensijas būtu nodrošinātas...Šamie sev ,ja nemaldos 96-97 gadā ,makten labas pensijas nodrošināja...

Tonis, 22.janvāris 2017, 19:29


Tikai nevajag atkal dirst par tiem labajiem okupācijas laikiem! Varbūt visiem okupācijas laiku slavinātājiem vajag aizvākties uz Krieviju? P.S. Tur var dabūt savu super duper sarūpēto pensiju un diet laimē pilnīgā!
22.janvāris 2017, 19:45 | links
 
Tikai nevajag dirst par tām psrs laikā nopelnītajām un zaudētajām pensijām.Ja reiz taisi revolūciju,domā arī par sekām...Tik cik mūsbālliņi tagdiņ nozaguši,pensijas būtu nodrošinātas...Šamie sev ,ja nemaldos 96-97 gadā ,makten labas pensijas nodrošināja...

Tonis, 22.janvāris 2017, 19:29
noteikti vajadzeja darit kā kādā citā bijušajā NVS republikā kurā ir lielas pensijas un augsts dziveslimenis,tikai kura tā butu uz kuru paskatities un teikt vajadzeja darit kā viņi???
Protams visi grib dziveslimeni kā vācijā vai zviedrijā,tik jasagaida tas laimeslacis kas to visu ieviesīs
22.janvāris 2017, 19:40 | links
 
Docent, tāda ir tā Neatkarības cena-pensija ko saņem tavi mani vecāki.
22.janvāris 2017, 19:37 | links
 
Tikai nevajag dirst par tām psrs laikā nopelnītajām un zaudētajām pensijām.Ja reiz taisi revolūciju,domā arī par sekām...Tik cik mūsbālliņi tagdiņ nozaguši,pensijas būtu nodrošinātas...Šamie sev ,ja nemaldos 96-97 gadā ,makten labas pensijas nodrošināja...
22.janvāris 2017, 19:29 | links
 
tavi vecaki pensiju var prasit PSRS,tur ta viņu maksata nodokļu naudiņa aizgaja,lai cik skumji nebutu,bet kamer rietumi kraja savus pensiju uzkrajumus,tavi senči maksaja kremlim un te nu ir rezultāts,nozagtā nākotne
22.janvāris 2017, 19:14 |
========================
ulden! Ja nesajēdz kaut ko - tad nemuldi! Vēl tagad pats brauc pa savu vecāku nodokļu naudu taisītajiem ceļiem, dzīvo tajos laikos būvētajās mājās, lieto Pļaviņu, Rīgas HES elektrību, un visu vēl ko citu, kas saglabājies no LPSR. Tikai bez izglītības esošajam var iestāstīt muļķības, tādas, kādas pats šeit tiražē. Nemaksāt pensiju, jo te bija PSRS - tas ir tikai iegansts, faktiski nemaksā tādēļ, ka nav jātērē tie miljoni, kurus iespējams, vismaz daļu, prihvatizēt. Kas arī sekmīgi notiek vēl šobrīd.
22.janvāris 2017, 19:22 | links
 
:DDDDocent, nu kā tu vari būt tik stulbs? Kurā vietā es runāju par cilvēkmīlestību? Es runāju par naudu un tās izlietošanu. Varbūt tu vari paskaidrot, ko RD deputāti dara krievijā? Nu taču, saņemies- aizstāvi savējos! Vai tu vari tikai :DDDD līmeņa muļķības skricelēt?

raihs, 22.janvāris 2017, 17:40
Manējie 91jā un pirms dažiem gadiem Vecrīgā centās savu valsti aizstāvēt.

Docents, 22.janvāris 2017, 18:17
Skaidrs, vecāki izklausās ka ir sakarigi ..Bet no kurienes tu i!?

mjuniors, 22.janvāris 2017, 18:22
Tev i varu arī izskaidrot, ka pats biju tur . Vecāki šobrīd no šīs valsts paliekām saņem ubagu cienīgu pensiju par visiem gadiem, ko smagi strādājuši. Un ar tiem , kas jautājumā lieto i un bļauj par to ka krievi dzīvot neļauj, kopā cūkas neesmu ganījis un Dzimteni pret desu un subsīdijām neesmu pārdevis.

Docents, 22.janvāris 2017, 19:03

Vate - pajoliņš turpina izrādīt savu tupumu.
22.janvāris 2017, 19:17 | links
 
Domātājam no wikipēdainijas:
"1997. gadā A. Bērziņš tika ievēlēts Rīgas domē un ievēlēts par Rīgas domes priekšsēdētāju. Šo amatu ieņēma līdz 2000. gadam, kad kļuva par Latvijas Ministru prezidentu. A. Bērziņa valdība darbojās darbojās laika posmā no 2000. gada 5. maija līdz 2002. gada 7. novembrim."
22.janvāris 2017, 19:14 | links
 
:DDDDocent, nu kā tu vari būt tik stulbs? Kurā vietā es runāju par cilvēkmīlestību? Es runāju par naudu un tās izlietošanu. Varbūt tu vari paskaidrot, ko RD deputāti dara krievijā? Nu taču, saņemies- aizstāvi savējos! Vai tu vari tikai :DDDD līmeņa muļķības skricelēt?

raihs, 22.janvāris 2017, 17:40
Manējie 91jā un pirms dažiem gadiem Vecrīgā centās savu valsti aizstāvēt.

Docents, 22.janvāris 2017, 18:17
Skaidrs, vecāki izklausās ka ir sakarigi ..Bet no kurienes tu i!?

mjuniors, 22.janvāris 2017, 18:22
Tev i varu arī izskaidrot, ka pats biju tur . Vecāki šobrīd no šīs valsts paliekām saņem ubagu cienīgu pensiju par visiem gadiem, ko smagi strādājuši. Un ar tiem , kas jautājumā lieto i un bļauj par to ka krievi dzīvot neļauj, kopā cūkas neesmu ganījis un Dzimteni pret desu un subsīdijām neesmu pārdevis.

Docents, 22.janvāris 2017, 19:03

tavi vecaki pensiju var prasit PSRS,tur ta viņu maksata nodokļu naudiņa aizgaja,lai cik skumji nebutu,bet kamer rietumi kraja savus pensiju uzkrajumus,tavi senči maksaja kremlim un te nu ir rezultāts,nozagtā nākotne
22.janvāris 2017, 19:14 | links
 
:DDDDocent, nu kā tu vari būt tik stulbs? Kurā vietā es runāju par cilvēkmīlestību? Es runāju par naudu un tās izlietošanu. Varbūt tu vari paskaidrot, ko RD deputāti dara krievijā? Nu taču, saņemies- aizstāvi savējos! Vai tu vari tikai :DDDD līmeņa muļķības skricelēt?

raihs, 22.janvāris 2017, 17:40
Manējie 91jā un pirms dažiem gadiem Vecrīgā centās savu valsti aizstāvēt.

Docents, 22.janvāris 2017, 18:17
Skaidrs, vecāki izklausās ka ir sakarigi ..Bet no kurienes tu i!?

mjuniors, 22.janvāris 2017, 18:22

Tev i varu arī izskaidrot, ka pats biju tur . Vecāki šobrīd no šīs valsts paliekām saņem ubagu cienīgu pensiju par visiem gadiem, ko smagi strādājuši. Un ar tiem , kas jautājumā lieto i un bļauj par to ka krievi dzīvot neļauj, kopā cūkas neesmu ganījis un Dzimteni pret desu un subsīdijām neesmu pārdevis.
22.janvāris 2017, 19:03 | links
 
Nē, Bērziņandrievs vēlēšanās caur neizkrita, viņš jau kā Rīgas mērs tika premjera beņķi, no viena krēsla otrā.

andreiko, 22.janvāris 2017, 17:58


Manuprāt tas bija mazliet vēlāk, bet nestrīdos. Atceros tikai to, ka visai tai ilgajai kampaņai rezultāts bija sūdīgs.
22.janvāris 2017, 18:34 | links
 
:DDDDocent, nu kā tu vari būt tik stulbs? Kurā vietā es runāju par cilvēkmīlestību? Es runāju par naudu un tās izlietošanu. Varbūt tu vari paskaidrot, ko RD deputāti dara krievijā? Nu taču, saņemies- aizstāvi savējos! Vai tu vari tikai :DDDD līmeņa muļķības skricelēt?

raihs, 22.janvāris 2017, 17:40
Manējie 91jā un pirms dažiem gadiem Vecrīgā centās savu valsti aizstāvēt.

Docents, 22.janvāris 2017, 18:17

Skaidrs, vecāki izklausās ka ir sakarigi ..Bet no kurienes tu i!?
22.janvāris 2017, 18:22 | links
 
:DDDDocent, nu kā tu vari būt tik stulbs? Kurā vietā es runāju par cilvēkmīlestību? Es runāju par naudu un tās izlietošanu. Varbūt tu vari paskaidrot, ko RD deputāti dara krievijā? Nu taču, saņemies- aizstāvi savējos! Vai tu vari tikai :DDDD līmeņa muļķības skricelēt?

raihs, 22.janvāris 2017, 17:40

Manējie 91jā un pirms dažiem gadiem Vecrīgā centās savu valsti aizstāvēt. Tikai nejauc ar savējiem, kas vārdu MĒS lieto uz lielajiem lozungu plakātiem.
Par to muļķību skricelēšanu uz sevi paskaties,klauns!

:DDDDD
22.janvāris 2017, 18:17 | links
 
Un, Ārgalis, iespējams, nekad nebūtu kļuvis par Rīgas mēru (trāpīja krēslā kā vicemērs), ja ne Bērziņa pārcelšanās uz MK.
22.janvāris 2017, 18:00 | links
 
Nē, Bērziņandrievs vēlēšanās caur neizkrita, viņš jau kā Rīgas mērs tika premjera beņķi, no viena krēsla otrā.
22.janvāris 2017, 17:58 | links
 
Līdz vēlēšanām vēl cik tālu, bet RD pārstāvji jau stāsta pa TV un radio, cik un kādus labus darbus darījuši. Tantuki spļaudās, kad to ausaino ģīmi ierauga :)
Reiz bija tāds LC (Latvijas ceļš). Tie arī vienā reizē sāka tā "savlaicīgi" sevi reklamēt un beigās šķiet, ka vispār aiz strīpas palika. Visiem bija piegriezušies. :)
Laikam Bērziņš toreiz bija galvenā reklāmas seja.
22.janvāris 2017, 17:49 | links
 
:DDDDocent, nu kā tu vari būt tik stulbs? Kurā vietā es runāju par cilvēkmīlestību? Es runāju par naudu un tās izlietošanu. Varbūt tu vari paskaidrot, ko RD deputāti dara krievijā? Nu taču, saņemies- aizstāvi savējos! Vai tu vari tikai :DDDD līmeņa muļķības skricelēt?
22.janvāris 2017, 17:40 | links
 
No kurienes rodas nauda pašvaldībās? Paskaidrojiet, lūdzu docentveidīgajiem ,man ir slinkums... Personiski no manis RD saņem pietiekami daudz, lai es painteresētos, kam tā tiek izlietota

raihs, 22.janvāris 2017, 15:43


Un to raksta cilvēks kuram visi cilvēki un to dzīve ir dziļi pie D...... !!!! :DDDDD
22.janvāris 2017, 17:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager