Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Buzajevs bija no ždanokplineriešiem (traniem). To neskaidro runāšanu varētu piedot, jo viņam bija kaut kāda medicīniska vaina, tādēļ nevarēja vārdis skaidri izrunāt. Bet to, ka viņš bija viens no lielākajiem gvelzējiem parlamentā, kurš rāpās tribīnē, katru jautājumu un sīkumu apspriežot, to - nē.
Rezultātā pilnīgi neviens (ieskaitot partijas biedrus) Buzajeva buldurēšanā neklausījās. Viņš vienkārši kāpa tribīnē un burbuļoja (tieši tā fonētiski varētu raksturot viņa runu). Par ko, kāpēc un ko centās panākt, nevienam nav pilnīgi nekādas jausmas, jo neviens neko nesaprata un neklausījās. :D

andreiko, 17.janvāris 2017, 17:48

Bij viens jenteresants gadījiens- neatceros sīkumus, datumus un uzvardus, bet kad policija gribeja ņemt ciet kaut kādu viņu aktīvistu, no krievijas viņs bija vai kur tur, a buzajevs turpat autiņā šim gūlās virsū- reāli piesedza ar ķermeni, lai policija nevar dabūt- jo deputātu ta aiztikt nav brīv'... nu tas bija tāds patizls amizieris...
17.janvāris 2017, 19:38 | links
 
Eldorado personigi mana skatijuma Tramps ir gudraks par musu simts kopa ņemtiem :) Tas ta :)

Kas uzskata Trampu par stulbeni un ari viņa veletajus - pamekle vel paris lapas atpakaļ ;)

Par zverestu - nu zini ja nesi pamanijis ka esmu vienkarš paķis un zverestu savai dzimtenei uztveru nopietni - man žel :( Es nezvereju lai stradatu saima vai lai tiktu partija pie Latvijas nodokļu silites . Es zvereju lai maniem berniem un mazberniem butu savs sturitis uz pasaules globusa , kur varetu ar pirkstu iebakstit un ar lepnumu pateikt - mana dzimtene LATVIJA :)

( jocigi vai ne - ka Raihs saka - idiots )

plesigais, 17.janvāris 2017, 17:44

Es neko nedomāju kurš gudrāks- tramps vai saeima- es tikai iebildu pret to, ka tu visus mūs pasludināji par viena uzskata pārstāvjiem.
Kas attiecas uz zvērestu- to jau es nesaku konkrēti tev, nedz arī ko pārmetu. Es vienkārši uzskatu, ka nevajag zvērestu devalvēt to vazājot saeimā, jo deputātu zvērēšana un tad deputātu izdarības panāk to, ka tam zvērestam zūd jebkāda cieņa, uzticamība un vispār jēga. Tāpēc- ja saeimā tā darās, tad vispār to jāņem laukā, lai neķengā.
17.janvāris 2017, 19:25 | links
 
Jā, biznesa dotībām nav nu nekāda sakara ar uzņēmēja dotībām- citreiz satieku bagātus cikvēkus, nu zābaks kas zābaks, bet neko- vada biznesu, un sanāk.
Un cik daudz solīdu profesoru ir nabagi? Pa pilnam
17.janvāris 2017, 19:22 | links
 
kā biznesmenis Tramps noteikti ka ir gudrs,kā politiķis diez vai,bet laiks rādīs
17.janvāris 2017, 18:14 | links
 
jā, viņam no mums toč neko nevajadzēs... vai arī mēs tā varam pateikt?? :(
17.janvāris 2017, 18:12 | links
 
Donalds ir bagaataaks pat visiem latvieshism kopaa njemtiem, bet vai taapeec gudraaks? :)

Daddy tad jau ceriba ka no nabadzigas latvijas šim neko nevajadzes ;D
17.janvāris 2017, 18:10 | links
 
Donalds ir bagaataaks pat visiem latvieshism kopaa njemtiem, bet vai taapeec gudraaks? :)

bez tam man ir 18 gadu handikaps liidz kapa bedriitei un kaa zinaam, kursh smejas peedeejais... :)
17.janvāris 2017, 17:53 | links
 
Buzajevs bija no ždanokplineriešiem (traniem). To neskaidro runāšanu varētu piedot, jo viņam bija kaut kāda medicīniska vaina, tādēļ nevarēja vārdis skaidri izrunāt. Bet to, ka viņš bija viens no lielākajiem gvelzējiem parlamentā, kurš rāpās tribīnē, katru jautājumu un sīkumu apspriežot, to - nē.
Rezultātā pilnīgi neviens (ieskaitot partijas biedrus) Buzajeva buldurēšanā neklausījās. Viņš vienkārši kāpa tribīnē un burbuļoja (tieši tā fonētiski varētu raksturot viņa runu). Par ko, kāpēc un ko centās panākt, nevienam nav pilnīgi nekādas jausmas, jo neviens neko nesaprata un neklausījās. :D
17.janvāris 2017, 17:48 | links
 
Eldorado personigi mana skatijuma Tramps ir gudraks par musu simts kopa ņemtiem :) Tas ta :)

Kas uzskata Trampu par stulbeni un ari viņa veletajus - pamekle vel paris lapas atpakaļ ;)

Par zverestu - nu zini ja nesi pamanijis ka esmu vienkarš paķis un zverestu savai dzimtenei uztveru nopietni - man žel :( Es nezvereju lai stradatu saima vai lai tiktu partija pie Latvijas nodokļu silites . Es zvereju lai maniem berniem un mazberniem butu savs sturitis uz pasaules globusa , kur varetu ar pirkstu iebakstit un ar lepnumu pateikt - mana dzimtene LATVIJA :)

( jocigi vai ne - ka Raihs saka - idiots )
17.janvāris 2017, 17:44 | links
 
17.janvāris 2017, 17:44 | links
 
"+ vel ievel stulbeni ( musu skatijuma ) Trampu :)"
Plēsīgais, kas ir tie tevis minētie "mēs"?!...
P.S. Te iepriekš runāja par zvērestu došanām. Ir gadījies televīzijā redzēt saeimas zvērestu došanu jaunizcepto deputātu izpildījumā. Bija tāds buzajevs (nesaskaņa vai pctvl, neatceros)- es knapi varēju saprast, ko viņš buldurē un cerēju, ka tā priekšsēdētāja, vai kas tur ir galvenais, kas vada parasti tās visas sēdes, vinu pārtrauks, jo nu tā nevar, bitmatos... Abet nekā, džeks netraucēti noburbulēja zvērestu un bij' brīvs. Patizli kaut kā.... Vēl tizlāk bija, kad Ušakovs nobalsoja par divvalodību, lai gan zvērestā, kuru arī viņs bija devis, ir skaidri un nepārprotami teikts, ka "...būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu"... Nsaprotu, kāda jēga tādam zverestam, ja tas praksē nekā vispār nedarbojas... Es uzskatu, ka vajadzētu to aizliegt, jo citādi tā ir elementāra ņirgāšanās. nu ja nav, tad nav un viss.
17.janvāris 2017, 16:54 | links
 
ģediņ! Šādi rīkoties varētu vien tad, ja tādi ķuži, pēc tam, kad esi ko paziņojis, nesāktu pašam ziņotājam siet klāt bumbas un to represēt. Šāda ķužu rīcība ātri un saknē izskauž jebkuru vēlēšanos par kaut ko redzētu kādam stāstīt, kur nu vēl ziņot!

krumujancis, 17.janvāris 2017, 11:29


Nepatīk Ķuzis, ziņo Akmens _viesim, vai pats savāc. :)

Galvenais, nepaej garām ar sejas izteiksmi - man po! Savu domāšanu, rīcību varam mainīt un ar to manīt pasauli...bet tas ir TIK grūti... vieglāk ir teikt, lai mainās citi...
17.janvāris 2017, 13:14 | links
 
domājot pozitīvi - gada beigās braucot uz vēdzelēm, pie Abavas Ventas krusta satikām vīrus no laivo.lv kas inspicēja krastu piemēslojumu un apkopoja piesārņotās vietas un apjomu. izrādās, katru pavasari viņi izziņo un rīko talku Abavas maršrutā, procesam var sekot un piebiedroties, kas tur copē.

Līdzīgi Lielajā talkā cik nu lielā pulkā, bet kādu copes vietu aizbraucam un sakopjam.

Haoss jau nerodas no kādas tautības vai īpašības - daudzi varbūt iedomājas, ka darbojas kaut kāds serviss, kad pamet mežā glīti sapakotu maisu (nez kāpēc), bet gardās kečupa u.c. smaržas pieaicina lapsas u.c. izvazātājus.
17.janvāris 2017, 12:06 | links
 
Te katram pašam Latvietim jāpiedalās - gan savi, gan sveši sūdi jāsavāc, gan par pamanītām cūcībām jāpaziņo. It kā jau skan vienkārši.
================
ģediņ! Šādi rīkoties varētu vien tad, ja tādi ķuži, pēc tam, kad esi ko paziņojis, nesāktu pašam ziņotājam siet klāt bumbas un to represēt. Šāda ķužu rīcība ātri un saknē izskauž jebkuru vēlēšanos par kaut ko redzētu kādam stāstīt, kur nu vēl ziņot!
17.janvāris 2017, 11:29 | links
 
Plēsīgais, tev gan grūta dzīve. Visu laiku čīksti. Viss slikti. Vari uzrakstīt kam būtu jānotiek lai tev Latvijā būtu labi dzīvot?

AndrisABC, 17.janvāris 2017, 10:19


Zini varetu meģinat ko rakstit , bet ta ka zinu Tavu un citu tevlidzigu reakciju - labak pasmaidišu un iešu savos ikdienas darbos :D
17.janvāris 2017, 10:29 | links
 
Jā, tā diemžēl ir, ka tādu ir daudz. Bet te nekāda bakstīšana ar pirkstiem - "jūs visi cūkas, es viens tāds labs" nederēs...vienaldzība "ne mana cūka, ne mana druva", "ko ta es" pie tā arī noved, ka visiem viss vienalga.

Te katram pašam Latvietim jāpiedalās - gan savi, gan sveši sūdi jāsavāc, gan par pamanītām cūcībām jāpaziņo. It kā jau skan vienkārši.
17.janvāris 2017, 10:20 | links
 
Plēsīgais, tev gan grūta dzīve. Visu laiku čīksti. Viss slikti. Vari uzrakstīt kam būtu jānotiek lai tev Latvijā būtu labi dzīvot?
17.janvāris 2017, 10:19 | links
 
blēņas, latviešiem nekādu dusmu nav. Pēdējā (vienīgā) demonstrācija bija minētā 13.01.2009., pārējais viss - kautkādi sīki piketiņi pie Saeimas, neskaitās.

daddy_j, 17.janvāris 2017, 09:45


:D Tapec jau ka Latviešu jau ari vairs nav , palikuši tikai okupanti , okupantu berni , un tie kas atbalsta okupantus - uzvedas ka okupanti ;(

Paskaties ka paliek pec letiņiem pec copes - kadas ir musu ceļu malas un ka piedirsti meži - neviens Latvietis ta nerikotos :)
17.janvāris 2017, 10:03 | links
 
blēņas, latviešiem nekādu dusmu nav. Pēdējā (vienīgā) demonstrācija bija minētā 13.01.2009., pārējais viss - kautkādi sīki piketiņi pie Saeimas, neskaitās.
17.janvāris 2017, 09:45 | links
 
Paldies Daddy par kļudu labojumu ;) man skola vesture mazak patika , jo skolotaja bija parliecinata komuniste un ta laika ideoloģiju uzspieda ar varu ;)
17.janvāris 2017, 09:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager