Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Aktuāli | 30.novembris 2022, 21:37 | 546 skatījumi

Ar Zivju fonda atbalstu publicēti 195 raksti

Biedrība “Copes Lietas” ar Zivju fonda atbalstu portālā copeslietas.lv publicējusi gandrīz 200 rakstus par visdažādākajām makšķerēšanas tēmām. Materiāli veidoti gan par ķeršanas metodēm un inventāru, gan sporta aktualitātēm, gan arī sabiedriski nozīmīgiem jaunumiem Latvijas upēs un ezeros, tai skaitā citiem ar Zivju fonda atbalstu realizētiem pasākumiem. Tāpat publicētas vairākas saistošas intervijas, ceļojumu reportāžas, atziņas ūdeņu apsaimniekošanai, kā arī apkopoti visu laiku un visu makšķerēšanas veidu pasaules čempionātu medaļnieki no Latvijas.

Projekts ar nosaukumu “Satura veidošana portālam copeslietas.lv” ir biedrības īstenots sabiedrības informēšanas pasākums par zivju resursu pētījumiem, racionālu un saudzīgu to izmantošanu, atražošanu un aizsardzību. Visi publicētie raksti ir pieejami lasīšanai bez maksas un tādi paliks arī turpmāk, veicinot sabiedrības interesi par makšķerēšanu un saudzīgu attieksmi pret dabu un zivju resursiem.

 
 
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager