Līņi un to cope

Sveiki viri,pirmo reizi nopudeleti visi 6 lini,kadus akus izmantojat??ar garu katu tik laba cope un neviena realiseta,vai nu ari vilcejs sudigs
14.jūnijs 2020, 09:24 | links
 
DainisEl [14.06.20]: padomju laiku nav, ja godīgi nezinu pat kura izmēra, bet nu maziņš, tādā palielā kukurūzas gabalā varu noslēpt visu āķi.
Tad gan par mazu.
14.jūnijs 2020, 08:48 | links
 
padomju laiku nav, ja godīgi nezinu pat kura izmēra, bet nu maziņš, tādā palielā kukurūzas gabalā varu noslēpt visu āķi.
14.jūnijs 2020, 08:25 | links
 
DainisEl [14.06.20]: varbūt kāds var ieteikt, kādu tieši āķi izmanto līnim? man jau ceturtais līnis aizgāja vakar. drusku pavelku un viss, aiziet. nesaprotu, ko daru nepareizi. copes gan arī ir saakas, knapi pludiņu iekustina.
Nav āķu vaina, ja protams nav ,, sportistu izmērs,, un no padomju laikiem. :) Šorīt tāpat, vairākas nopūdelētas zivis, nu ļoti cimperlīgas copes.
14.jūnijs 2020, 08:10 | links
 
varbūt kāds var ieteikt, kādu tieši āķi izmanto līnim? man jau ceturtais līnis aizgāja vakar. drusku pavelku un viss, aiziet. nesaprotu, ko daru nepareizi. copes gan arī ir saakas, knapi pludiņu iekustina.
14.jūnijs 2020, 06:56 | links
 
Vakardien iebraucu uz šogad pirmo līni.
Bija paliels vējš un domāju kā nu būs, bet bija ok.
ap 20:00 bijām uz vietas(bijām divatā) un principā uz 22:00 varējām braukt malā. Ķērās vienkārši super(foto ielikšu). Tik daudz, skaisti, lieli bija pirmo reizi. Barība kā vienmēr nostrādāja, bija saēdušies visu barību. Tagad būs jāliek liela piezīme sev, ka šādos laikos arī var noķert.
13.jūnijs 2020, 21:37 | links
 
Traitor [12.06.20]: edzuss2 [11.jūn]: Traitor [Vakar]: Labdien copmaņi. Lieta tāda,kad dzīvoju Rīgā diezgan nesen! Nezinu vietas,bet vēlētos līni meiģināt noķert,nekad nēsmu uz viņu izgājis speciāli. Varbūt kads varētu ieteikt vietu vai līdzi paņemt uz līņu copi?Populārākā vieta kura nāk prātā ir Babītes ezers! Lielupē ir ļooooti daudz kanāli, kur līņi ir daudz.
Vēl Vecdaugavā.
Bet ja nav žēl pāris litri degviela, tad brauc pie Eiņa uz Vecumniekiem.Babītes ezerā ir iespējams pamakšķerēt bez laivas?
Čābīgi, pāris vietiņas ir, bet parsvarā pilnas, spuņciema puses mazajos līcīsos nav vērts, dabūt kko var, bet sarežģīti jo katru dienu tur brauc penžas un gāž visādas paštaisītās putras kilogramiem un tā dien dienā ...
13.jūnijs 2020, 08:00 | links
 
edzuss2 [11.06.20]: Traitor [Vakar]: Labdien copmaņi. Lieta tāda,kad dzīvoju Rīgā diezgan nesen! Nezinu vietas,bet vēlētos līni meiģināt noķert,nekad nēsmu uz viņu izgājis speciāli. Varbūt kads varētu ieteikt vietu vai līdzi paņemt uz līņu copi?Populārākā vieta kura nāk prātā ir Babītes ezers! Lielupē ir ļooooti daudz kanāli, kur līņi ir daudz.
Vēl Vecdaugavā.
Bet ja nav žēl pāris litri degviela, tad brauc pie Eiņa uz Vecumniekiem.
Babītes ezerā ir iespējams pamakšķerēt bez laivas?
12.jūnijs 2020, 23:23 | links
 
Es regulāri, gandrīz katru dienu piebaroju vienu vietu, arī tad ja nemakškerēju. Stundu pirms copes uz "točku"(katram pludam) iemetu 3-4 barības bumbas, makškerējot no sākuma nemetu, ja līnis ir aktīvāks, tad pa vakaru piemetu vēl 2-3 bumbas, manā skatījumā ar to pietiek. Protams, tā var darīt ja nav piemēram brekši un raudas, kas uzklāto galdu var ātri notiesāt.
11.jūnijs 2020, 23:10 | links
 
Traitor [11.06.20]: Labdien copmaņi. Lieta tāda,kad dzīvoju Rīgā diezgan nesen! Nezinu vietas,bet vēlētos līni meiģināt noķert,nekad nēsmu uz viņu izgājis speciāli. Varbūt kads varētu ieteikt vietu vai līdzi paņemt uz līņu copi?
Populārākā vieta kura nāk prātā ir Babītes ezers! Lielupē ir ļooooti daudz kanāli, kur līņi ir daudz.
Vēl Vecdaugavā.
Bet ja nav žēl pāris litri degviela, tad brauc pie Eiņa uz Vecumniekiem.
11.jūnijs 2020, 22:25 | links
 
Personīgi no pieredzes teikšu tā. Tagad tak ir visāda veida zivju barības, ko iebarot. Barība tiek apēsta, un no viņas nekas nenotiek, vai tiek pa straumi aiznesta. Bet ir redzēts un trāpīts uz tādām vietām, kur uz līni ir bijis galīgs gaļaks, pateicoties večiem kas līni iebaro ar kautkādām grūbām, vai putraimiem utt. Kas vienkārši tur lejā uzrūkst un sāk smirdēt.Kur līnis iet pa gabalu, un labas vietas ir sačakarētas.
11.jūnijs 2020, 22:25 | links
 
leeevis [17:56]: ssup [11:34]: Man gan šķiet, ka Dobeles dzirnavnieka zivju barība nav tas optimālais ar ko zivi pievilināt tieši ķeršanas laikā. Viņa ir paredzēta zivju barošanai (pabarošanai/uzbarošanai) un zivtiņa no viņas ātri spēj pieesties un pazaudēt interesi par Tevis piedāvāto.
Es viņu ekskluzīvi izmantoju savas vietas piebarošanai ikdienā, kad necopēju - dažkārt atjaucot ar nelielu daudzumu parpalikušās veikala barības (nu tā, lai līnis jau pierod, ka marcipāna smarža nozīmē ko labu).Mana vienīgā piebilde ir , ka Dobeles dzirnavnieka barībā, atšķirībā no daudziem citiem zivju/trušu kombikormiem, ir melase , melase ne vien iedod skābenu smaržu, bet paātrina tām zivtiņām gremošanas procesus.Priekš manis tā manta ir neaizstājama, izmaksā tikpatkā necik, un uzskatu ka strādā daudz labāk par jebkādām mājas putrām, vismaz ilgtermiņā.

ssup, 11.jūnijs 2020, 18:42


Mājas putras protams ka laikam ir garām.
protams, krievi baigi mēģina uz zirņu putru piebarot, biezpiens. man tās divas lietas galīgi nepatīk, bet youtube pilna ar to.
Rīt braukšu līņos, tad jau sestdien atskaitīšos kā bus gājis.
11.jūnijs 2020, 22:14 | links
 
leeevis [11.06.20]: ssup [11:34]: Man gan šķiet, ka Dobeles dzirnavnieka zivju barība nav tas optimālais ar ko zivi pievilināt tieši ķeršanas laikā. Viņa ir paredzēta zivju barošanai (pabarošanai/uzbarošanai) un zivtiņa no viņas ātri spēj pieesties un pazaudēt interesi par Tevis piedāvāto.
Es viņu ekskluzīvi izmantoju savas vietas piebarošanai ikdienā, kad necopēju - dažkārt atjaucot ar nelielu daudzumu parpalikušās veikala barības (nu tā, lai līnis jau pierod, ka marcipāna smarža nozīmē ko labu).Mana vienīgā piebilde ir , ka Dobeles dzirnavnieka barībā, atšķirībā no daudziem citiem zivju/trušu kombikormiem, ir melase , melase ne vien iedod skābenu smaržu, bet paātrina tām zivtiņām gremošanas procesus.
Priekš manis tā manta ir neaizstājama, izmaksā tikpatkā necik, un uzskatu ka strādā daudz labāk par jebkādām mājas putrām, vismaz ilgtermiņā.
11.jūnijs 2020, 18:42 | links
 
leeevis [11.06.20]: ssup [11:34]: Man gan šķiet, ka Dobeles dzirnavnieka zivju barība nav tas optimālais ar ko zivi pievilināt tieši ķeršanas laikā. Viņa ir paredzēta zivju barošanai (pabarošanai/uzbarošanai) un zivtiņa no viņas ātri spēj pieesties un pazaudēt interesi par Tevis piedāvāto.
Es viņu ekskluzīvi izmantoju savas vietas piebarošanai ikdienā, kad necopēju - dažkārt atjaucot ar nelielu daudzumu parpalikušās veikala barības (nu tā, lai līnis jau pierod, ka marcipāna smarža nozīmē ko labu).Mana vienīgā piebilde ir , ka Dobeles dzirnavnieka barībā, atšķirībā no daudziem citiem zivju/trušu kombikormiem, ir melase , melase ne vien iedod skābenu smaržu, bet paātrina tām zivtiņām gremošanas procesus.
Melasi atsevišķi koncentrātu var ūdenim sākumā piešaut. Un arī liekas, ka ja uzēd pa daudz , ātri atkal parādās ēstgriba. Un man gadās,ka sākumā pienāk līnis,bet pēc kāda laika breksis uz to pašu ,, galdu,, . Tā ka unversālavarianta nav.
11.jūnijs 2020, 18:10 | links
 
ssup [11.06.20]: Man gan šķiet, ka Dobeles dzirnavnieka zivju barība nav tas optimālais ar ko zivi pievilināt tieši ķeršanas laikā. Viņa ir paredzēta zivju barošanai (pabarošanai/uzbarošanai) un zivtiņa no viņas ātri spēj pieesties un pazaudēt interesi par Tevis piedāvāto.
Es viņu ekskluzīvi izmantoju savas vietas piebarošanai ikdienā, kad necopēju - dažkārt atjaucot ar nelielu daudzumu parpalikušās veikala barības (nu tā, lai līnis jau pierod, ka marcipāna smarža nozīmē ko labu).
Mana vienīgā piebilde ir , ka Dobeles dzirnavnieka barībā, atšķirībā no daudziem citiem zivju/trušu kombikormiem, ir melase , melase ne vien iedod skābenu smaržu, bet paātrina tām zivtiņām gremošanas procesus.
11.jūnijs 2020, 17:56 | links
 
Labdien copmaņi. Lieta tāda,kad dzīvoju Rīgā diezgan nesen! Nezinu vietas,bet vēlētos līni meiģināt noķert,nekad nēsmu uz viņu izgājis speciāli. Varbūt kads varētu ieteikt vietu vai līdzi paņemt uz līņu copi?
11.jūnijs 2020, 17:37 | links
 
malamuts [11:25]: linkinjanis [7:26]: Kādas atsauksmes par salmo zaļo līņu barību ar marcipānu? Vai labāk neizvēlēties barību kurai marcipāns klāt? Ne asakas!Dobeles Dzirnavnieks , ideāla barība līņiem, nevajag neko pārgudru.

KurmisZ, 11.jūnijs 2020, 08:27


Tu domā tās viņu ražotās granulas, zivīm?
Aromāts tām nav diezko. Esmu to kaut kad mēģinājis vienreiz, bet uz brekšiem. Galīgi neuzrunāja. Tā barība smako, nevis smaržo. Ja piejauc klāt ko normālu, tad vēl ok.
Maksā gan kapeikas.Līnis ir ruksis :) viņam ka tik kombikorms, breksim protams vajag ko smaržīgāku klāt, bet tas jau cits stāsts.

KurmisZ, 11.jūnijs 2020, 11:30


Man gan ir pilnīgi pretējs viedoklis - līnis ir daaudz izvēlīgāks pare bresi...
11.jūnijs 2020, 12:53 | links
 
Man zaļā barība kaut kā netīk. Traper, līnim, marcipāns ir tas ko lieku klāt plaucētam kombikormam. Ar barošanu nevajag pārspīlēt, līnis nav breksis kas rij aumaļām un dzīvo lielos baros
11.jūnijs 2020, 11:46 | links
 
ssup [11.06.20]: Man gan šķiet, ka Dobeles dzirnavnieka zivju barība nav tas optimālais ar ko zivi pievilināt tieši ķeršanas laikā. Viņa ir paredzēta zivju barošanai (pabarošanai/uzbarošanai) un zivtiņa no viņas ātri spēj pieesties un pazaudēt interesi par Tevis piedāvāto.
Es viņu ekskluzīvi izmantoju savas vietas piebarošanai ikdienā, kad necopēju - dažkārt atjaucot ar nelielu daudzumu parpalikušās veikala barības (nu tā, lai līnis jau pierod, ka marcipāna smarža nozīmē ko labu).
A kam viņu radināt pie tā ko nevajag? :)
11.jūnijs 2020, 11:44 | links
 
Man gan šķiet, ka Dobeles dzirnavnieka zivju barība nav tas optimālais ar ko zivi pievilināt tieši ķeršanas laikā. Viņa ir paredzēta zivju barošanai (pabarošanai/uzbarošanai) un zivtiņa no viņas ātri spēj pieesties un pazaudēt interesi par Tevis piedāvāto.
Es viņu ekskluzīvi izmantoju savas vietas piebarošanai ikdienā, kad necopēju - dažkārt atjaucot ar nelielu daudzumu parpalikušās veikala barības (nu tā, lai līnis jau pierod, ka marcipāna smarža nozīmē ko labu).
11.jūnijs 2020, 11:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager