Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
papetiju - liekas ka esi likvidejis perforatora ieslegšanas posmu - nu ja darba pec perfiķa nav liela vajadziba ( un pec manam domam viņš -perforators - ir lielakais ļaunums ) - viss OK !
31.oktobris 2014, 18:41 | links
 
Gribētos gan tos divus rullīšus ielikt vietā.Tikai kur ir tā vieta?Jaucot ārā tie rullīši atradās vietā kur ir sazobe motora asij ar zobratu.
31.oktobris 2014, 19:17 | links
 
Tev tak tur viss ir priekšā "uzzīmēts". Ieslēdz loģisko domāšanu.
31.oktobris 2014, 19:35 | links
 
Gribētos gan tos divus rullīšus ielikt vietā.Tikai kur ir tā vieta?Jaucot ārā tie rullīši atradās vietā kur ir sazobe motora asij ar zobratu.

akmens, 31.oktobris 2014, 19:17

OK rit papetišu daba bet man liekas ka tie ruliši ir itka atomatiskais sajugs parsledzoties no urbšanas uz perforatoru ! un viņiem janak uz urbšanas ass nostiprinata murķi ar diviem izbidijumiem kas nak ievietots stiprinajuma gredzena nosegtiem ar lielo zobratu un patronas puse ar galveno buksi - precizak bus rita - izardišu apskatišos un došu ziņu ! OK . un vispar ja tie ruliši jau bija izsisti no vietas - tatad vainu rulišiem pašiem vai gredzenam parak liels izdilums un var atkartoties ta pati nelaime + vel problemas
31.oktobris 2014, 19:45 | links
 
It kā jau varētu nolikt stateniski starp 830 un 30/31detaļu bet tad nebūs sazobe starp šim detaļām.:(((
31.oktobris 2014, 19:45 | links
 
Paldies Plēsīgais.Starp iepriekš minētām detaļām nav nekādu pēdu kad tur būtu atradušies šie cilindriņi.
31.oktobris 2014, 19:48 | links
 
SORI visa ta huiņa -ruliši(33/44) -ass(830)- gredzens(895)-bukse(30/37)-zobrats(30/31) un tt nak iekša apaļaja murķi(30/36) un urbmašinas gala kur tiek uzmaukta un fikseta papildručka , plasmasas verķis (Z) ar motora gultniti( 833) un perforatora atbalstu(30/32) jau ir urbmašinas korpusa !
31.oktobris 2014, 19:59 | links
 
bļin pec zimejuma ta ari jabut - jo parsledzot perf -lielais zobrats tiek pastumts atpakaļ , bet sakabei japaliek ! OK bez polļitra skaidriba nebus - rita petis - tagad gribas ar mazbernu paspeleties - tiko saka staigat - skaisti !
31.oktobris 2014, 20:10 | links
 
Stulba, bet ikdienišķa situācija!
Šodien meita (8. g. ) Jūrmalā gāja pāri gājēju pārejai. Nostājas blakus ceļam un grib iet pāri. Pēc mirkļa atlec atpakaļ, jo ceļu neviens auto nedod. Apmēram 15 mašīnas nepalaida, kamēr es nepiegāju un nesāku "tupa" iet pāri ceļam.
Kādu vēl drošību mēs varam gribēt uz ceļiem, ja pat bērnus nepalaižam pa pāreju pāri.
1.novembris 2014, 15:10 | links
 
Šodien biju Babītes ezerā, Varkaļa kanālā.
Mani pārsteidza šāda metode, tā ir legājā???

http://www.copeslietas.lv/site/images/bildes/2014-11/normal/67762_8f3790e5e2.jpg
1.novembris 2014, 17:16 | links
 
es nezonubet lausos minet ce,mereetaji?
1.novembris 2014, 17:25 | links
 
protams, ka cemeretaju rīks.
Bet cik man zināms tad nekā nelikumīga tur nav.
1.novembris 2014, 17:28 | links
 
Šodien biju Babītes ezerā, Varkaļa kanālā.
Mani pārsteidza šāda metode, tā ir legājā???

http://www.copeslietas.lv/site/images/bildes/2014-11/normal/67762_8f3790e5e2.jpg

dzeksis, 1.novembris 2014, 17:16

:) Smadzeņu trūkuma rezultātā cilvēku rokas evolucionē uz šādiem rīkiem. Principā tā ir gluži parasta metode tiem kuriem pārāk līkas rociņas, lai godīgā un sportiskā veidā izmānītu zivis :)
1.novembris 2014, 17:29 | links
 
vai vnk gaļinieki
1.novembris 2014, 17:54 | links
 
Tad ir jautājums,cik tupi ir makšķernieki, kas braukā ar laivām un neizsauc inspektorus. Tie kas izmanto šo metodi, bij apmēram 20 cilvēki no krasta.

Next, ko varētu darīt, iet vnk tupa ar kameru un filmēt visus ģīmjus un sūtīt kkur inspektoriem...

Besī laukā, ja es esmu godīgs makšķernieks un metāju savu gumijas zivtiņu, bet blakus velk aizķertas līdakas, berkšus...

Kā vispār darbojās Varkaļkalnāla licencēšanas inspekcija???????
1.novembris 2014, 17:57 | links
 
Šodien biju Babītes ezerā, Varkaļa kanālā.
Mani pārsteidza šāda metode, tā ir legājā???

http://www.copeslietas.lv/site/images/bildes/2014-11/normal/67762_8f3790e5e2.jpg

dzeksis, 1.novembris 2014, 17:16



Ja uz vienu makšķeri nav vairā, kā trīs atļautie āķi, tad copes metode ir legāla. Noteicošais faktors ir, vai zivs ir aizķerta aiz mutes, vai kādas citas vietas! Kad zivs jau ir izvilkta, un ielikta tīkliņā, grūti to pierādīt, neviens neveiks ekspertīzi, vai mutē ir kāds caurums no āķa, vai kāds uzplēsums zivs sānā, kas, iespējami, radies iepriekš, kādam spiningistam zivi nejauši aizķerot ar vizuli!? Pie katra copmaņa- gaļinieka inspektoru nekad nenoliks!
Licences Varkalī, gan vajadzētu biežāk pārbaudīt! Cik esmu tur bijis, un cik esmu ievērojis, šie gaļinieki cemmerētāji ik pa retam, diezgan mobīli tur piebrauc, un mēģina cemmerēt, domāju, ka viņi diez vai licences pērk! Ka viņi tur, ko izvilktu, gan nav nācies redzēt!?
2.novembris 2014, 09:58 | links
 
Stulba, bet ikdienišķa situācija!
Šodien meita (8. g. ) Jūrmalā gāja pāri gājēju pārejai. Nostājas blakus ceļam un grib iet pāri. Pēc mirkļa atlec atpakaļ, jo ceļu neviens auto nedod. Apmēram 15 mašīnas nepalaida, kamēr es nepiegāju un nesāku "tupa" iet pāri ceļam.
Kādu vēl drošību mēs varam gribēt uz ceļiem, ja pat bērnus nepalaižam pa pāreju pāri.


jansonsjr, 1.novembris 2014, 15:10





Diemžēl idiotu vēl ir daudz, kaut gan, caurmērā, ar katru gadu autovadītāju kultūra uz ceļiem uzlabojas, it sevišķi Rīgā un Rīgas apkārtnē!
Reiz, Jūrmalā Dzintaros, kad no rīta braucu uz Rīgu, un sāku piebremzēt pie gājēju pārejas, lai apstātos un palaistu gājējus, aizmugurē braucošie sāka man taurēt un midžināt ar gaismām, tipa, idiots, kādēļ es stājos...!?
Bet pārsvarā jau, šodien autovadītāji, jau savlaicīgi stājas, iepriekš redzot gājēju pie gājēju pārejas, kaut gan dažu idiotu arī netrūkst!
Bieži esmu ievērojis, ka tieši sievietes brauc ļoti agresīvi, un nelaiž, ne gājējus uz gājēju pārejām, ne citus autovadītājus pārkārtoties uz citu joslu, vai izbraukt uz galveno ceļu sastrēguma stundās...!? Bēdīgi, bet fakts!?
2.novembris 2014, 10:59 | links
 
Veči, varbūt kāds auto tēmā zinošāks var palīdzēt? Volvo V70 (2004) pārlūza attēlā redzamais stabilizators, var kāds pateikt kā to detaļu latvisiki sauc? cik sarežģīti nomainīt? ar kādu kapeiku rēķināties? Iepriekš paldies!

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQzlhu5FU3gdRTI59ZKY3Er9oiB468cU7XovHnu6MBUyxlXbjqzDw
2.novembris 2014, 16:51 | links
 
Ja reiz runājam par visu ko... gribu izteikt savu sarūgtinājumu par makšķernieku, respektīvi, veču, jo viņu pie ūdenskrātuvēm krietnais vairākums, attieksmi pret makšķerēšanas vietu un dabu vispār. Cik esmu saskārusies- mēmais ārprāc- īstākie cūkmeņi! Nu labi, pie tā, ka mīž turpat kur stāv un makšķerē, jau esmu pieradusi, lai, urīns kā dabiska viela, uzsūcas zemē, sadalās, utt. bet ka izmēta savas KULES (polietilēna), kāpuru kastītes u.c. pārpalikumus, kas nesadalās dabiskā ceļā un atbaida no makšķerēšanas vietas citus makšķerniekus, tas nu gan ir traki! Vai tiešām tik grūti pēc sevis piekopties??!!
2.novembris 2014, 17:43 | links
 
Tēma tik pat sena ,kā tās kules....:)
Smuki nav...
2.novembris 2014, 18:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager