Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Vel viens jautajums. vai drikst copet sidrabezers, seksu ez un vencu ez?
30.janvāris 2016, 17:46 | links
 
Pamekle citigak kur ir ar diviem :).. Ar Pludinu noregulesi cik daudz udens tev vajadzes Mazajam vai lielajam vajadzibam. Ej uz veikalu pastastis sikak.. Es pats jau loti pasen mainiju un miglaini ko atceros. :)
30.janvāris 2016, 18:01 | links
 
Pamekle citigak kur ir ar diviem :).. Ar Pludinu noregulesi cik daudz udens tev vajadzes Mazajam vai lielajam vajadzibam. Ej uz veikalu pastastis sikak.. Es pats jau loti pasen mainiju un miglaini ko atceros. :)

mjuniors, 30.janvāris 2016, 18:01

Ok. Paldies
30.janvāris 2016, 18:18 | links
 
Kāda mormiškas tirināšana iet labāk pie sirds karūsai? Rīt iešu uz Buļļupi.

shaiba, 30.janvāris 2016, 17:11


Karuusa njem tikai uz pavasara pusi,taada miegaina vinja ziemaa.Esmu kjeeris,bet tikai vietaa kur zini kur vinja staav un speele nekaada,bishk pakustini pie grunts un gaidi,copiites arii ljoti vaargas
30.janvāris 2016, 23:31 | links
 
Čau vīri. Man tāds jautājums- nobruka poda noskalojamā sistēma. Gribas nomainīt pašam. Vai ir kāda universāla sistēma vai arī jāmeklē konkrēts modelis, izmēri, ietaises? Ne asakas

shaiba, 30.janvāris 2016, 15:29



Karūsai labāk patīk Eiro variants, ar taupīgo ūdens nolaišanu, attiecīgi, divām pogām...!?
30.janvāris 2016, 23:51 | links
 
Čau vīri. Man tāds jautājums- nobruka poda noskalojamā sistēma. Gribas nomainīt pašam. Vai ir kāda universāla sistēma vai arī jāmeklē konkrēts modelis, izmēri, ietaises? Ne asakas

shaiba, 30.janvāris 2016, 15:29


Karūsai labāk patīk Eiro variants, ar taupīgo ūdens nolaišanu, attiecīgi, divām pogām...!?

vitenahemots, 30.janvāris 2016, 23:51

He he. Riktīgs jokplēsis
30.janvāris 2016, 23:59 | links
 
Kāda mormiškas tirināšana iet labāk pie sirds karūsai? Rīt iešu uz Buļļupi.

shaiba, 30.janvāris 2016, 17:11

Karuusa njem tikai uz pavasara pusi,taada miegaina vinja ziemaa.Esmu kjeeris,bet tikai vietaa kur zini kur vinja staav un speele nekaada,bishk pakustini pie grunts un gaidi,copiites arii ljoti vaargas

Ruu, 30.janvāris 2016, 23:31

Buļļupē aizvakar bija karūsas.
31.janvāris 2016, 00:00 | links
 
Kāda mormiškas tirināšana iet labāk pie sirds karūsai? Rīt iešu uz Buļļupi.

shaiba, 30.janvāris 2016, 17:11

Karuusa njem tikai uz pavasara pusi,taada miegaina vinja ziemaa.Esmu kjeeris,bet tikai vietaa kur zini kur vinja staav un speele nekaada,bishk pakustini pie grunts un gaidi,copiites arii ljoti vaargas

Ruu, 30.janvāris 2016, 23:31
Buļļupē aizvakar bija karūsas.

shaiba, 31.janvāris 2016, 00:00




Copeslietas.lv, atšķirīgi no podiem, un KRĀNIEM, kas apspriež nodaļā "Vienkārši runājam par visu ko!", ir arī nodaļa par KARŪSĀM....!?
Nekautrējies: http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/93/
Ienāc....
31.janvāris 2016, 00:18 | links
 
Kāda mormiškas tirināšana iet labāk pie sirds karūsai? Rīt iešu uz Buļļupi.

shaiba, 30.janvāris 2016, 17:11

Karuusa njem tikai uz pavasara pusi,taada miegaina vinja ziemaa.Esmu kjeeris,bet tikai vietaa kur zini kur vinja staav un speele nekaada,bishk pakustini pie grunts un gaidi,copiites arii ljoti vaargas

Ruu, 30.janvāris 2016, 23:31
Buļļupē aizvakar bija karūsas.

shaiba, 31.janvāris 2016, 00:00



Copeslietas.lv, atšķirīgi no podiem, un KRĀNIEM, kas apspriež nodaļā "Vienkārši runājam par visu ko!", ir arī nodaļa par KARŪSĀM....!?
Nekautrējies: http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/93/
Ienāc....

vitenahemots, 31.janvāris 2016, 00:18

Paldies par sieta funkciju
31.janvāris 2016, 07:33 | links
 
Lasu un priecājos!:) Shorit palaidu valla zivtiņas. Diemžēl negāja pie sirds no zupnikus nikulliem varitais virums. Taka man arī ķer un palaid!
31.janvāris 2016, 10:51 | links
 
G.Zvaigzne vāc parakstus, lai pa ceļiem pārvietotos transportlīdzekļi ar kamerām un fiksētu satiksmes pārkāpumus

Interesanti, uzvārds Zvaigzne ir diagnoze vai dvēseles stāvoklis.
31.janvāris 2016, 16:41 | links
 
Interesejos par auto iegadi. Kadam ir pieredze ar auto pasutisanu teiksim no e-mobile.lv? Vai lidzigam kompanijam kas piegada? Apnicis gaidit ss.lv kad bus atbilstoss auto :-).
31.janvāris 2016, 16:55 | links
 
viņš pārāk sekli ņem, onlaina kameru vajag katrai personai kas spēj pārvietoties un vispār vajadzīga domu policija!
31.janvāris 2016, 17:05 | links
 
Lūk, mēs te spriežam, ka vajāg tādus un šitādus grafīta kātus un superspoles. Viss slēpjas meisterībā!

https://www.facebook.com/SilviaSaintOfficial/videos/1014342788624152/
1.februāris 2016, 13:24 | links
 
Labais:
https://www.youtube.com/watch?v=d2DI9JBN0XU
3.februāris 2016, 11:58 | links
 
ir vēl kāds kurš lieto kosadaka perch pro kātus? tests 4-16gr
3.februāris 2016, 14:53 | links
 
.. nu žēl, ka godprātīgi copmaņi, vairumā aplūkojot pievienotās bildes, kautrīgi noiet maliņā un dod zaļo gaismu *nekaunībai* !
Es pilnīgi pieļauju, ka acu mērs ir *sūda mērs*...bet uz uz manu aizrādījumu, ka nomušītās zivis ir zemmēri,,,tikai viens copmanis atsaucās,,,es pat pilnīgi pieļauju, ka es kļūdijos, novērtējot Grinis loma bildi... un trešā, piektā, sestā un septītā līdaciņa ( no kreisās) ir mēri !
Lai visiem labi lomi !
5.februāris 2016, 18:45 | links
 
Tāda nu ir tā dzīves īstenība, tiklīdz pateiksi par lietām to, kādas tās ir patiesībā, tā tiksi ignorēts, labākajā gadījumā, vai apriets - sliktākajā.

Tad par kādu solidaritāti makšķernieku vulgaris aprindās var runāt vispār? Tāpēc jau arī jaunie MN ir tādi kādi tie ir, pilni ar glupībām, kurām nav nekāda sakara ar resursu saglabāšanu un atjaunošanu.
6.februāris 2016, 10:42 | links
 
Visiem vajag šodien un tūlīt.Tik,lai,vismaz,vienu mēnesi paciestos un priecātos rīt un parīt,nē,tas mums neder.
6.februāris 2016, 14:12 | links
 
Blogs...ja kādu vēl interesē, kas mainijies makšķeršanas noteikumos, divi komentāri. krūmujanci, Tev nav sajūta, Tev vienīgajam interesē?

Varbūt vēl kādam?
6.februāris 2016, 20:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager