Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Gribēju zināt, vai kādam vel tā ir, ka mierīgi brauc pa šoseju un tiek ieraudzīta bedre vai dziļš akas vāks,un tiek viņam pārbraukts pāri un tad tirpas pār muguru pāriet jūtot kā riteņus atsit.. :D Man pat Rīgas satiksme neliekas tik stresaina, kā tās bedres dziļās uz asfalta kuras pēkšņi parādās. Apmēram līdzīga sajūta, ja kāds nobiedē - ķermenis sasprindzinās un noiet tirpas.

Farnirs, 24.aprīlis 2016, 22:47

Vecit pamēģini atcerēties trakākais traumas , sapratīsi kāpēc ta notiek :) man tadi šermuļi pat skatoties videokuriozus kur kads ar skrituļdeli vai riteni norauj uz deguna :) !
24.aprīlis 2016, 23:06 | links
 
jautājums par kvoku ar ko labāk viņu apstrādāt pēc uztaisīšanas!

zakitis123, 24.aprīlis 2016, 23:03

Veikalos ir nopērkama jahtām paredzētā laka. Vismaz es to izmantoju. Vēl nav pievīlusi.
24.aprīlis 2016, 23:08 | links
 
Kāds nav lietas kursā,kas notiek tagad ar Rīteru karjeru?Var tur copēt vai nē?
5.maijs 2016, 12:18 | links
 
Gribēju zināt, vai kādam vel tā ir, ka mierīgi brauc pa šoseju un tiek ieraudzīta bedre vai dziļš akas vāks,un tiek viņam pārbraukts pāri un tad tirpas pār muguru pāriet jūtot kā riteņus atsit.. :D Man pat Rīgas satiksme neliekas tik stresaina, kā tās bedres dziļās uz asfalta kuras pēkšņi parādās. Apmēram līdzīga sajūta, ja kāds nobiedē - ķermenis sasprindzinās un noiet tirpas.

Farnirs, 24.aprīlis 2016, 22:47

Kaut kādas līdzīgas sajūtas ir. Nopirku 4x4, tagad vismaz amortizatorus neizsit līdz rāmim pa Rīgu braucot. :)
5.maijs 2016, 18:14 | links
 
Jautājums, vai Bauskā ir Salmo veikals?
17.maijs 2016, 22:24 | links
 
Jautājums, vai Bauskā ir Salmo veikals?

Artx, 17.maijs 2016, 22:24

Nav.
17.maijs 2016, 22:26 | links
 
Jautājums, vai Bauskā ir Salmo veikals?

Artx, 17.maijs 2016, 22:24



Jā , ne tikai galva tukša, bet arī nespēja pa netu ko pašam iegooglēt ! :DDD
http://www.salmo.lv/?pname=main&mid=124
17.maijs 2016, 22:29 | links
 
Jautājums, vai Bauskā ir Salmo veikals?

Artx, 17.maijs 2016, 22:24


Jā , ne tikai galva tukša, bet arī nespēja pa netu ko pašam iegooglēt ! :DDD
http://www.salmo.lv/?pname=main&;mid=124

Docents, 17.maijs 2016, 22:29


Liecies mierā Skabarga, tak ne tev spiedu tērēt laiku, lai man atbildētu, nu pateici, ka man galva tukša, jā labi, malacis, tagad ar mierīgu sirdi vari iet fotografēt savu inventāru.
17.maijs 2016, 22:43 | links
 
Da labi,ko njemaas,Bauskaa vispaar nav veikalu,tikai Vimbas.
17.maijs 2016, 22:47 | links
 
Da labi,ko njemaas,Bauskaa vispaar nav veikalu,tikai Vimbas.

Kirsis6666, 17.maijs 2016, 22:47


Kad sieva ciemojas jau trešo vakaru pie kaimiņa, tad dusmas jāizgāž uz citiem, tāda dzīve...
17.maijs 2016, 22:51 | links
 
Redzējāt pēdējās troņu spēles ?

*Soiler alert*

Bāc, zināju, ka pūķu pavēlniece visus tur appisīs kaut kādā veidā, īstenībā visu laiku gaidīju, ka pūķi viņai atnāks palīgā, bet tas, ka viņa visus virsaišus dzīvus sadzdzināja arī bija efektīgi. Tagad viņai visi dothraki ir kā karaspēks, 100% viņa dzelzs troni iekaros, ja vien tas stulbais punduris viņu neeapisiis, viņš bija forš sākumā, bet prasītos, lai viņš nelien viņas dzīvē.
18.maijs 2016, 01:05 | links
 
http://www.youtube.com/watch?v=OG55MPQjhwo&t=1m30s Mūzika,lai nociestos līdz nākamās nedēļas sērijai. :)
18.maijs 2016, 01:09 | links
 
ļoti vēlos uzzināt, kā pareizi piesiet cilpu spoles kasetei, kad tin jaunu auklu virsū, manā gadījumā tā būs pītā aukla, ar kādu mezglu labāk auklu piesiet spolei?
21.maijs 2016, 10:35 | links
 
Lūk, šis ir īstais ss sludinājums... :-)
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/others/hmnmi.html
21.maijs 2016, 21:37 | links
 
ļoti vēlos uzzināt, kā pareizi piesiet cilpu spoles kasetei, kad tin jaunu auklu virsū, manā gadījumā tā būs pītā aukla, ar kādu mezglu labāk auklu piesiet spolei?

belijs23, 21.maijs 2016, 10:35


Nu es parasti sienu ar to pašu, ko āķim, bet galvenais ir pēc tam izolenti aptīt apkārt nedaudz tam mezglam (pa visu diametru) un tas arī nodrošinās to, ka ja nu beigsies aukla, tad viņa neies uz riņķi.
22.maijs 2016, 00:53 | links
 
ļoti vēlos uzzināt, kā pareizi piesiet cilpu spoles kasetei, kad tin jaunu auklu virsū, manā gadījumā tā būs pītā aukla, ar kādu mezglu labāk auklu piesiet spolei?

belijs23, 21.maijs 2016, 10:35


pito laikam uz spoles bez bekinga nemaz netin virsu. es vispirms uztinu mono vienu/divas kartas un tikai tad pito.
22.maijs 2016, 01:35 | links
 
ļoti vēlos uzzināt, kā pareizi piesiet cilpu spoles kasetei, kad tin jaunu auklu virsū, manā gadījumā tā būs pītā aukla, ar kādu mezglu labāk auklu piesiet spolei?

belijs23, 21.maijs 2016, 10:35

pito laikam uz spoles bez bekinga nemaz netin virsu. es vispirms uztinu mono vienu/divas kartas un tikai tad pito.

mailite, 22.maijs 2016, 01:35


Iemet tepat mekletaja vardu: bekings

Dukalskis looooti labi atbildeja, ka to darit. ;)
22.maijs 2016, 01:40 | links
 
ļoti vēlos uzzināt, kā pareizi piesiet cilpu spoles kasetei, kad tin jaunu auklu virsū, manā gadījumā tā būs pītā aukla, ar kādu mezglu labāk auklu piesiet spolei?

belijs23, 21.maijs 2016, 10:35

pito laikam uz spoles bez bekinga nemaz netin virsu. es vispirms uztinu mono vienu/divas kartas un tikai tad pito.

mailite, 22.maijs 2016, 01:35



Tam tevis minētajam "backing" asinsmezgls (blood knot) arī der ? Vai tur citu izmanto ja pīto ar mono sien kopā ?
22.maijs 2016, 01:45 | links
 
ļoti vēlos uzzināt, kā pareizi piesiet cilpu spoles kasetei, kad tin jaunu auklu virsū, manā gadījumā tā būs pītā aukla, ar kādu mezglu labāk auklu piesiet spolei?

belijs23, 21.maijs 2016, 10:35

22.maijs 2016, 07:54 | links
 
ļoti vēlos uzzināt, kā pareizi piesiet cilpu spoles kasetei, kad tin jaunu auklu virsū, manā gadījumā tā būs pītā aukla, ar kādu mezglu labāk auklu piesiet spolei?

belijs23, 21.maijs 2016, 10:35

pito laikam uz spoles bez bekinga nemaz netin virsu. es vispirms uztinu mono vienu/divas kartas un tikai tad pito.

mailite, 22.maijs 2016, 01:35


Tam tevis minētajam "backing" asinsmezgls (blood knot) arī der ? Vai tur citu izmanto ja pīto ar mono sien kopā ?

Farnirs, 22.maijs 2016, 01:45



Atbild Ingus Dukaļskis
Sveiks!
Par to sākumu nebēdā. Visi mācās. Inventārs uz vietas nestāv. Viss attīstās, līdz ar to mācās visi -i iesācēji, i pieredzējušie.
1. Tātad, ja Tev ir spole un svaigs pītenes rullis, rīkoties vajadzētu sekojoši. Paņem vienu tukšu kaseti, uzliec to uz spoles un pietin to pilnu ar saviem 120m jaunās auklas. Pilnu kaseti ar šo auklu vien nepiepildīsi. Tālāk paņem kādu no savām 0.25, 0.27 vai 0.3m mono auklām. Sien klāt pītajai auklai, kura jau ir uz kasetes un pietin to pilnu. Tin to tik pilnu, lai brīva vieta lidz kasetes malām paliek apmēram 3mm. Abas šīs auklas savā starpā var sasiet šādi: http://www.steelheader.net/knots/double_uni.htm. Mono aukla var būt arī gadus 3 veca. Jauna obligāti nav vajadzīga. Pilna kasete nodrošinās tālāku iemetienu. Mono bekings nodrošinās pret Tevis minēto auklas izslīdēšanu. Tālāk šo piepildīto kaseti noņem nost no spoles un uzliec tukšu otro kaseti. Tālāk attiecīgi ar savu mono bekingu pa priekšu pārtien visu auklu uz otras kasetes. Tātad monofilā paliks kasetes apakšā un pītā būs virspusē. Viss! Vari doties copēt!
22.maijs 2016, 11:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager