Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Nu te cepšanās par vārda brīvību.
Dzīvs piemērs, ka netiek Latvijā pārkāpta vārda brīvība ir Stabilitātei Rosļikovs un co. Tas ko viņi dažbrīd saka sociālajos tīklos ir jau aiz valstiskā tabu robežām, bet neviens viņus nearestē un nesoda. Ļoti retos gadījumos parunājas ar VDD un turpina dzīvot.
Darba jautājumos pie privātā uzņēmēja ir savi nerakstītie noteikumi un tos arī ir jāievēro. Ja publiski sāc atbalstīt krievus un baltkrievus pie īpašnieka Latvijas patriota, tad diezgan loģiska ir arī tālākā rīcība. Vari sūdzēties par diskrimināciju, bet pat pie atgriešanās tāpat būs neiespējami tur strādāt.
Minētais notiktu jekurā demokrātijā Eiropā, jo neviena valsts nelikvidēs uzņēmumu (nodokļu maksātāju) pret viena indivīda interesēm.
Dienvidfrancijā pat bail iedomāties par darbinieka nākotni, kurš pateiktu, ka mīl angļus un angļu valodu. Ja tas notiktu mazā ciemā, tad tuvākais nākamais darbs butu 70+ kilometrus no ciema. Un šeit nebūtu nekāda sakara ar covid vai karu Ukrainā.

Vajag cienīt vienam otru un atcerēties, ka ar varu mīlēts netapsi!
11.aprīlis 2024, 14:48 | links
 
Nez kas būtu otrā pasailes kara laikā ja kāds brūndegunis teiktu par vāciešiem ''все же только люди''nez tā laika cilvēkiem ar liktos ka ir taču vārda brīvība un tas ir ok???!!!Visticamāk ka tādu svoloču nolinčotu:D

udens2, 11.aprīlis 2024, 13:55


Visos laikos ir bijuši cilvēki, kuri glāba citus, neraugoties uz etnisko vai reliģisko piederību. Arī tagad ir Krievijā cilvēki, kuri palīdz ukraiņiem. Piemēram, Belgorodas iedzīvotājs Aleksandrs, kurš palīdzēja vairāk nekā 1000 Ukraiņiem atgriezties dzimtenē. Viņu visticamāk nomušīja Krievijas cietumā.
11.aprīlis 2024, 14:10 | links
 
Pirmkārt, ReTV ir privāts uzņēmums, kam nav jāatskaitās kaut kādam mirtinam ko rāda un nē.

Otrkārt, vārda brīvība nav visatļautība.

jurciks66, 11.aprīlis 2024, 13:47


Kādreiz upmalā varam satikties, pastāstīšu pāris fīčas, kas ļaus iemācīties lasīt tekstus :) Ja nesaprati, arī es uzskatu, ka nekādas diskriminācijas nav, bet labprāt uzzinātu no cilvēka, kurš uzskata, ka tāda ir. Ja nu tomēr ir kāds iemesls:) Bet jā, es esmu krievmīlis, to der atcerēties :D
11.aprīlis 2024, 14:06 | links
 
Nez kas būtu otrā pasailes kara laikā ja kāds brūndegunis teiktu par vāciešiem ''все же только люди''nez tā laika cilvēkiem ar liktos ka ir taču vārda brīvība un tas ir ok???!!!Visticamāk ka tādu svoloču nolinčotu:D
11.aprīlis 2024, 13:55 | links
 
Pirmkārt, ReTV ir privāts uzņēmums, kam nav jāatskaitās kaut kādam mirtinam ko rāda un nē.

Otrkārt, vārda brīvība nav visatļautība.
11.aprīlis 2024, 13:47 | links
 
... man ir pilnīgi nepieņema pilnīgi cita tēma...
ka kāds\
tiek diskriminēts vien dēļ saivem uzskatiem,

jurists, 11.aprīlis 2024, 10:29

Arī es esmu par 100% vārda un uzskatu brīvību, ar visiem nosacījumiem, ko tas paredz, ka, piemēram, vārda brīvība beidzas tajā vietā, kur aizskar cita indivīda pamattiesības. Līdz ar to, man jautājums - kur tu saskati diskrimināciju šajā gadījumā un kā tā izpaužas?

mirtins, 11.aprīlis 2024, 11:18
Redz viņam vārda brīvībai ir tikai viens virziens,slavināt krievus,bet ja par to saņem kritiku,kas arī ir tieši vārda brīvība,tad tā skaitās diskriminācija
11.aprīlis 2024, 11:35 | links
 
... rodas iespaids, ka toč neesat ārstējami.
ir tak politiskie forumi, līdz šim neesmu sapratis, kādēl valodnieki lien visos forumos ar savām zobu birstes tīrībām, nax līst ar politiku pie copmaņiem, varbūt latīņu valoda zivs nosaukumā arī cepī.

jurists, 11.aprīlis 2024, 10:04
A kāpēc copmanis lien politikas sadaļā??
11.aprīlis 2024, 11:32 | links
 
... man ir pilnīgi nepieņema pilnīgi cita tēma...
ka kāds\
tiek diskriminēts vien dēļ saivem uzskatiem,

jurists, 11.aprīlis 2024, 10:29


Arī es esmu par 100% vārda un uzskatu brīvību, ar visiem nosacījumiem, ko tas paredz, ka, piemēram, vārda brīvība beidzas tajā vietā, kur aizskar cita indivīda pamattiesības. Līdz ar to, man jautājums - kur tu saskati diskrimināciju šajā gadījumā un kā tā izpaužas?
11.aprīlis 2024, 11:18 | links
 
Būtu diezgan dīvaini, ja tv kanāls, kas rāda gan raidījumus par krievu pastrādātajiem noziegumiem Ukrainā, gan rādītu ģīmi cilvēkam, kas apgalvo, ka krievi ir jauki cilvēki un vēl brauc uz Maskavu sadzert ar fašistiem.
11.aprīlis 2024, 10:51 | links
 
jurists [11.apr]: ... man ir pilnīgi nepieņema pilnīgi cita tēma...
ka kāds\
tiek diskriminēts vien dēļ saivem uzskatiem,
Netiek diskriminēts. Vienkārši ReTv un Latvijas Salmo (kaut gan grūti spriest, jo pēdējie mārketinga video ir saglabāti, bet nav jaunu) pārtrauca sadarbību. Medijs un privāts uzņēmējs no savas puses var darīt ko vēlas. Tā nav diskriminācija.
Pasaki savā darba vietā, ka uzņēmuma īpašnieka meita ir neglīta, un tālāko jau pats vari iedomāties. Arī būs diskriminācija, ja nesaglabāsi darbu?
11.aprīlis 2024, 10:38 | links
 
... man ir pilnīgi nepieņema pilnīgi cita tēma...
ka kāds\
tiek diskriminēts vien dēļ saivem uzskatiem,

jurists, 11.aprīlis 2024, 10:29


Atbildēt uz jautājumiem nevari?

Komentējot tavu atbildi, tad ir pietiekoši daudz gadījumu, kad diskriminācija un tiesību ierobežošana ir pieļaujama un nepieciešama, dēļ personu uzskatiem un tev kā juristam to vajadzētu zināt.
11.aprīlis 2024, 10:34 | links
 
... man ir pilnīgi nepieņema pilnīgi cita tēma...
ka kāds\
tiek diskriminēts vien dēļ saivem uzskatiem,
11.aprīlis 2024, 10:29 | links
 
?.... argumentus studijā.

jūsu politikas līderis konkrēti apdirsiesies 1/4 miljona, es gan domaju, cik gan ir jābūt stulbam, lai tēlotu, ka šeit vēl kāds tam tic ...

jurists, 11.aprīlis 2024, 10:16


Tā kas ir Jūsu politiskais līderis?
Kas, kam tic un kāpēc tu netici?
Kāpēc domā ka citi ir stulbi, ja pašam ir problēmas uzrakstīt teikumu bez kļūdām?
Kas ir tavs politiskais favorīts?
11.aprīlis 2024, 10:20 | links
 
?.... argumentus studijā.

jūsu politikas līderis konkrēti apdirsiesies 1/4 miljona, es gan domaju, cik gan ir jābūt stulbam, lai tēlotu, ka šeit vēl kāds tam tic ...
11.aprīlis 2024, 10:16 | links
 
Un kā ,tad saucas šī sadaļa? Un zivi "jurista" kungs nevajag turēt aiz acīm.
11.aprīlis 2024, 10:11 | links
 
... rodas iespaids, ka toč neesat ārstējami.
ir tak politiskie forumi, līdz šim neesmu sapratis, kādēl valodnieki lien visos forumos ar savām zobu birstes tīrībām, nax līst ar politiku pie copmaņiem, varbūt latīņu valoda zivs nosaukumā arī cepī.
11.aprīlis 2024, 10:04 | links
 
21:01Jā esmu,tas ir pēc likuma,bet ir brīži kad japielieto demokrātijā tās tiešākajā izpausmē,jo krievijā jau arī ir itkā vēlēšanas,bet demokrātijas nav,jo tauta ir nozombēti nacisti

udens2, 10.aprīlis 2024, 21:18

Vienīgā valsts pasaulē, kurā konstitūcijā
tieši iestrādātas tautas tiesības pat ar ieročiem rokā cīnīties pret varu, ja tā "saiet sviestā" ir ASV. Konstitūcijas 2. labojums, uz kura pamatā kā reizi nevar aizliegt cilvēkiem tiesības turēt savā īpašumā iročus. Visur citur, jebkura revolūcija nav leģitīma, leģitimitāti tā var iegūt tikai post factum.

zaraza, 10.aprīlis 2024, 22:38

Re, kāds viedoklis par 2.labojumu-
"2A was never intended to allow private gun ownership in the way it's now cited. The original intentions were the fact that we had no military at that time… Farmers and shopkeepers were our nations army, so they had to have firearms, but now we have the best military on the face of the globe so the Second Amendment is obsolete."
"A well regulated militia, being necessary to the security of a free State, the right of the people to keep and bear arms, shall not be infringed. This isn't saying - Every citizen can carry a gun to defend themselves. It's nothing to do with the self, it's about defending the nation. That's what historians who understand the wording and the time it was written have to say... Unfortunately the NRA paid a lot of money to some very good lawyers who convinced some judges to pervert the 2A..."
Visu esot izdomājuši un sabojājuši "maitas labējie"))))
11.aprīlis 2024, 02:59 | links
 
Svarigakas temas ka Normunds nav. Kurinam ugunskuru.

Tomas, 10.aprīlis 2024, 08:55

Grillēsi kaut ko?
11.aprīlis 2024, 02:40 | links
 
Redz,ja putinu mīlētu spānijā,ir viens,tur nekas viņiem nedraud,krievi iebrukt nevar,
udens2, 10.aprīlis 2024, 22:40


Kā palika ar to rašistu retoriku trijās dienās Kijeva un divās nedēļās līdz Gibraltāram, retorikā nejau pa jūru bija plānots apbraukt!
Protams realitātē līdz Gibraltāram tālu.
10.aprīlis 2024, 23:40 | links
 
Baigi jau tiec ierobežots, tač runā ko gribi, kur problēma, ja saki Ukrainas karš, es atkal Krievijas agresija, nianses.

usis, 10.aprīlis 2024, 22:16

Nu redzi, pat pie vārdiem piesienies... Toč kā padomju ments :( Es arī domāju ka KRIEVIJAS AGRESIJA un PUTINS HUILO!

Bet ja nu kāds cits tā nedomā, tad ko, viņam brīvā demokrātiskā valstī jāsēž ar muti ciet? Nerunāju par aicinājumu uz karu un tiešu atbalstu agresoram... a ja vienkārši pie dirsas ? Likums aizliedz būt vienaldzīgam un neempātiskam? Nu man teiksim pofig tutsi un hutu traģiskais un asiņainais konflikts... Nu pie d... Nejūtu ne vella ne kādu empātiju pret nabaga morīšiem... Ko man tagad darīt?

zaraza, 10.aprīlis 2024, 22:25
Redz,ja putinu mīlētu spānijā,ir viens,tur nekas viņiem nedraud,krievi iebrukt nevar,LV ir drusku kaut kas cits,mēs esam piedzīvojuši okupāciju,visam kas saistās ar krieviju,putinu un tamlīdzīgiem mēsliem,šeit būtu jābūt aizliegtam ar likumu,tieši tāpat kā nacisma-fašisma slavināšana,un tikai tā mēs varam nosargāt demokrātiju.
Demokrātija nenozīmē ka jābūt bezmugurkaulniekiem.
10.aprīlis 2024, 22:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager