Kūpinātavas

Davis-Di [01.12.20]: Ja ir pana tad uz pannas malām tā pat tie tauki svilst, lai ari liekas temp ir maza un viss tas šķidrums tvaiko ar visu kas tur sakrājas.
Savulaik esmu licis panā balto smilti, tas sasūc visu iekšā un negaro!

Kā jau teicu nezinu Abas žāvētavas, ir pieredze tikai ar vecās skolas koka žāvētavām.
Tici man! Abas un citas tā principa nesvilst!pat atvērta 500L nesvilst...protams, ka pečka ir jātīra!:)Trubu,ja tāda ir, var vienk.padauzīt ar pagalīti,lai nobirst sodrēji!
... koka ar akmeņiem apakšā gan esmu redzējis kā deg!
1.decembris 2020, 22:01 | links
 
Ja ir pana tad uz pannas malām tā pat tie tauki svilst, lai ari liekas temp ir maza un viss tas šķidrums tvaiko ar visu kas tur sakrājas.
Savulaik esmu licis panā balto smilti, tas sasūc visu iekšā un negaro!

Kā jau teicu nezinu Abas žāvētavas, ir pieredze tikai ar vecās skolas koka žāvētavām.
1.decembris 2020, 21:47 | links
 
Davis-Di [01.12.20]: Nezinu ABAS kūpinātavu, bet apakša ir vai nu akmeņi vai metāla pana uz tās satek tauki - gan pana gan akmeņi ir jātīra, jo tad kad tauki sak svilt viņi veido melno nokrāsu gan vistai gan zivij!
Tie kas pasi taisa žāvētavas un lieto akmeņus tad, viņiem ir vairāki komplekti un maina pirms katras kūpināšanas!
Tā gluži nebūs...Abas apakšā ir panna,ja kūpina kko vairāk par vienu žani,peim.5vistas, tad pannā ir šķidrums,kautvai vienk.ūdens un tauki pil ūdenī...nekas tur aizdegties nevar!
Runājot par tovarnij vid...laika apstākļi kopā ar drusku par daudz piebāztu kūpinātavu!Dūms netiek ārā un viss...jau pašā sākumā uz kūpiņa ir melna plēve...bet tas nav nekas slikts!:) Saulainā laikā būs smukāks!
1.decembris 2020, 21:16 | links
 
Izkurini kārtīgi, bez gaļas un tad pamēģini atkal!
Papildus tumšāku krāsu var dot ja pa daudz miza un pārāk slāpē, bet riktīgi sausam alksnim tā miza nodeg bez kvēpiem.
1.decembris 2020, 21:15 | links
 
..diez vai tas būs par iemeslu..it kā panna tiek tīrīta un tā...vienīgi varbūt kaut kas ar vilkmi..a nevarētu tā būt,ka truba piekvēpusi par tām entajām reizēm(tipa 1,5gadi(18 mēneši *2..sanāk ap 40 kūpiņiem)....eghhh...arī bija doma iegādāties,bet tagad drusku sāku šaubīties.....help
1.decembris 2020, 21:11 | links
 
Nezinu ABAS kūpinātavu, bet apakša ir vai nu akmeņi vai metāla pana uz tās satek tauki - gan pana gan akmeņi ir jātīra, jo tad kad tauki sak svilt viņi veido melno nokrāsu gan vistai gan zivij!
Tie kas pasi taisa žāvētavas un lieto akmeņus tad, viņiem ir vairāki komplekti un maina pirms katras kūpināšanas!
1.decembris 2020, 21:00 | links
 
Ir nedaudz mainījusies āra temperatūra No tā arī jāsāk meklēt iemeslu
1.decembris 2020, 20:47 | links
 
..nu vajadzigs padoms....ir draugam nopirkta ABAS kūpinātava.Ir pagājis pusotrs gads un izmantota tika nu kādas divas reizes mēnesī.No sākuma ievērojot visas pamācības,kas nāca līdzi,kūpinājumi bija skaisti,zeltaini utt...nu tādiem kā jābūt..
Bet nu jau pēdējās vismaz 4-as reizes kūpinājumi ir apkvēpšuši un nav tovarnij vid..kaut gan visu laiku tiek izmantots sauss alksnis...kā no sākuma.Kāpēc tā?visu dara pēc grāmatas!
1.decembris 2020, 20:39 | links
 

Vienkāršāk ir siltas salikt sviestpapīrā, apkasot ar sāli.Ievelkas un ir sulīgas. :)
1.decembris 2020, 14:38 | links
 
Man reiz ieteica recepti,pie kuras joprojām pieturos.Pēc kūpināšanas zivis iemērc sālsūdenī ( uz 10l. ūdens 1kg. sāls )un iztur ~30-40 min.Pēc tam zivis ar vēderiem uz leju notecina un ļauj nedaudz apžūt.Zivis sanāk mitras,kas man un manējiem patīkās.Tā daru ar līņiem,asariem,brekšiem,līdakām,vimbām.Par butēm neatminu,jo pārsvarā cepu.
Par kadiķi reiz man teica,ka to kādreiz esot likuši,lai grauzēji neaiztiktu pieliekamajos...uz taisnību nepretendēju !
Es parasti paļaujos uz čuj,ņuh,poņ :),bet ja grib ieklausīties profos,tad te viens no entajiem ,,viģikiem" no interneta dzīlēm .

https://www.youtube.com/watch?v=M5bNZA7v8ig
18.novembris 2020, 08:22 | links
 
Kad senāk vecāki laukos kūpināja speki beigās vienmēr piemeta kadiķi,jo tas darbojas kā konservants.Kadiķa dūms piebeidz baktērijas,arī aromāts speķītim patīkams.Arī mājā ik pa laikam ar kadiķa dūmu izkūpināja istabas,šito dzelu ari es piekopju vēl šobaltdien.
18.novembris 2020, 06:55 | links
 
Man patīk ABBAS ražojumi
18.novembris 2020, 06:33 | links
 
zaraza [17.11.20]: kūpinātāji kas dzīvo līča piekrastē manā tuvumā,entajās paaudzēs darot tikai tā. Tikai tāpēc arī sekoju šim piemēram.

aldenss, 16.novembris 2020, 21:51

Tīri filosofiska atkāpe - lai cik jocīgi neliktos, taču ir situācijas, kad tieši paaudzēs tradicionālo specu izstrādājumi ir tālu no pilnības kulinārā ziņā. Izskaidrojums ir vienkāršs - viņi paaudžu garumā savus produktus ir taisījuši vairumā ar mērķi pārdot, attiecīgi viss ir optimizēts uz kritērijiem, kas būtiski šim mērķim - kā ātrāk un mazāks čakars, kā mazāk atbirumu, kā ilgāk glabājas utt. Garša utml. ir pēdējā prioritāte, pareizāk sakot, tā ir prioritāte tikai tiktālu, cik pircējiem, parasti ne pārāk izlutinātiem pilsētniekiem, liekas OK. Visgaršīgākās lietas parsti ir tās, ko tradicionāli taisījuši salīdzinoši nelielos daudzumos tikai savas saimes lietošanai, bet tur parasti sanāk vairāk patērēt laiku un darbu nekā sērijveida produkcijai.
+ primāri viņi kūpina, lai saglabātu svaru...
17.novembris 2020, 10:54 | links
 
7up [17.11.20]: copis [8:29]: Edzuss2 Gan jau sanāk garšīgi arī bez termometra ,bet labāk kontrolēt procesu ar termometru ,nevajag jau nekādus dārgos,labi der (pats izmantoju)virtuves cepešu termometrs ,kūpinātavā jāizurbj 3-4mmcaurumiņš kurā kad kūpina iesprauž termometu ,un viss notiek....Aļikā maksā 2eur.No Aļika ilgi jāgaida, tepat jebkurā būvmateriālu veikalā nopērkami, pats pirku jaunu savai dzelzs kūpinātavai. Labi ir bik dārgāk 4€, bet nu ideāls.
+++
Es arī Ksenukajā nopirku, durvīs iemontēju un viss notiek. Cena bij simboliska un funkciju pilda perfekti!
17.novembris 2020, 10:20 | links
 
copis [17.11.20]: Edzuss2 Gan jau sanāk garšīgi arī bez termometra ,bet labāk kontrolēt procesu ar termometru ,nevajag jau nekādus dārgos,labi der (pats izmantoju)virtuves cepešu termometrs ,kūpinātavā jāizurbj 3-4mmcaurumiņš kurā kad kūpina iesprauž termometu ,un viss notiek....Aļikā maksā 2eur.
No Aļika ilgi jāgaida, tepat jebkurā būvmateriālu veikalā nopērkami, pats pirku jaunu savai dzelzs kūpinātavai. Labi ir bik dārgāk 4€, bet nu ideāls.
17.novembris 2020, 09:51 | links
 
kūpinātāji kas dzīvo līča piekrastē manā tuvumā,entajās paaudzēs darot tikai tā. Tikai tāpēc arī sekoju šim piemēram.

aldenss, 16.novembris 2020, 21:51


Tīri filosofiska atkāpe - lai cik jocīgi neliktos, taču ir situācijas, kad tieši paaudzēs tradicionālo specu izstrādājumi ir tālu no pilnības kulinārā ziņā. Izskaidrojums ir vienkāršs - viņi paaudžu garumā savus produktus ir taisījuši vairumā ar mērķi pārdot, attiecīgi viss ir optimizēts uz kritērijiem, kas būtiski šim mērķim - kā ātrāk un mazāks čakars, kā mazāk atbirumu, kā ilgāk glabājas utt. Garša utml. ir pēdējā prioritāte, pareizāk sakot, tā ir prioritāte tikai tiktālu, cik pircējiem, parasti ne pārāk izlutinātiem pilsētniekiem, liekas OK. Visgaršīgākās lietas parsti ir tās, ko tradicionāli taisījuši salīdzinoši nelielos daudzumos tikai savas saimes lietošanai, bet tur parasti sanāk vairāk patērēt laiku un darbu nekā sērijveida produkcijai.
17.novembris 2020, 09:07 | links
 
Edzuss2 Gan jau sanāk garšīgi arī bez termometra ,bet labāk kontrolēt procesu ar termometru ,nevajag jau nekādus dārgos,labi der (pats izmantoju)virtuves cepešu termometrs ,kūpinātavā jāizurbj 3-4mmcaurumiņš kurā kad kūpina iesprauž termometu ,un viss notiek....Aļikā maksā 2eur.
17.novembris 2020, 08:29 | links
 
aldenss [16.11.20]: edzuss2 [29m]: aldenss [26m]: No savām brīvdienu Liepenes 100 butēm kūpiņam izlasīju ap 60 mazākās. Man kūpinātava no padumjo laiku lielā atkritumu konteinera ar divviru vāku( kam ap 40,tas noteikti atcerēsies par kādu ir runa). 1h lai apžūst zem liesmas ar 1/2 vāku vaļā pēc tam 2h zem 70-80° uz slapja alkšņa ar vāku ciet . Sāli kaisu jau noņemtām,tikai tā esot pareizi,lieku kārtās ,kastē,pa vidu sviesta papīrs(reti kuram tāds vēl ir). Nevajag nekādus ķiplokus un garšvielas. Kaimiņi stāv rindā. Pieredze man nav diži liela, drīzāk vidēja. Butes kūpinu 15 gadus. Butēs braucu 1-2 reizes sezonā.
P.S. drīzumā metīšu to konteineri lūžņos, metāla dēļ pil kondensāts uz produkta. Jātaisa kūpinātava no koka.Nestrīdos - cik makšķernieki tik kūpināšanas veidi! Un katram kaimiņi stāv rindā :))
Tikai domāju ka korekti nav teikt - tikai tā ir pareizi!!
Pareizi ir tad ja pašam garšo, ģimenei un apkārtējiem - tad tiešām viss ir bijis pareizi :))Protams ka nav pateizi ,bet kūpinātāji kas dzīvo līča piekrastē manā tuvumā,entajās paaudzēs darot tikai tā. Tikai tāpēc arī sekoju šim piemēram.
Katrā ziņā "vecajos vilkos" der ieklausīties!:)
16.novembris 2020, 22:00 | links
 
Tas par to sāli.
16.novembris 2020, 21:52 | links
 
edzuss2 [16.11.20]: aldenss [26m]: No savām brīvdienu Liepenes 100 butēm kūpiņam izlasīju ap 60 mazākās. Man kūpinātava no padumjo laiku lielā atkritumu konteinera ar divviru vāku( kam ap 40,tas noteikti atcerēsies par kādu ir runa). 1h lai apžūst zem liesmas ar 1/2 vāku vaļā pēc tam 2h zem 70-80° uz slapja alkšņa ar vāku ciet . Sāli kaisu jau noņemtām,tikai tā esot pareizi,lieku kārtās ,kastē,pa vidu sviesta papīrs(reti kuram tāds vēl ir). Nevajag nekādus ķiplokus un garšvielas. Kaimiņi stāv rindā. Pieredze man nav diži liela, drīzāk vidēja. Butes kūpinu 15 gadus. Butēs braucu 1-2 reizes sezonā.
P.S. drīzumā metīšu to konteineri lūžņos, metāla dēļ pil kondensāts uz produkta. Jātaisa kūpinātava no koka.Nestrīdos - cik makšķernieki tik kūpināšanas veidi! Un katram kaimiņi stāv rindā :))
Tikai domāju ka korekti nav teikt - tikai tā ir pareizi!!
Pareizi ir tad ja pašam garšo, ģimenei un apkārtējiem - tad tiešām viss ir bijis pareizi :))
Protams ka nav pateizi ,bet kūpinātāji kas dzīvo līča piekrastē manā tuvumā,entajās paaudzēs darot tikai tā. Tikai tāpēc arī sekoju šim piemēram.
16.novembris 2020, 21:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager