Gumijas laiva

dzhi
airi īsi, es daudz neairēju, viens pret straumi grūti, divatā nezinu, bet domāju neiespējami.
4.aprīlis 2013, 18:21 | links
 
depo ir chinas laiveles ???
4.aprīlis 2013, 14:51 | links
 
vitolds, kaa taa laivele ar airiem iet?
4.aprīlis 2013, 13:30 | links
 
dzhi
nevar būt, man ir navigator II-500 ir piepušamais ķīlis, braucu divatā ar 3,5 z.s. viss forši.
4.aprīlis 2013, 12:46 | links
 
man ir bušiniece bez ķīļa. Vienam braucot arī nejūtu vajadzību pēc tā, pats it kā visu kontrolēju. Taču ja pa retam gadās braukt divatā, nespēju turēt precīzi taisni, pie katras pasažiera kustības jārausta stūre mēģinot atgriezt laivas kursu vajadzīgajā virzienā.
3.aprīlis 2013, 20:49 | links
 
airi iez ko eeri taadai laivai nav. motoru vajag 1. kaart lai var aizraukt uz izseeshanaas vietu atpakalj + manevreeshanai pa upi
3.aprīlis 2013, 20:38 | links
 
dzhi
Kam Tev tādām upēm motoru...ja nepārzini upes, atlauzīsi motora kāju vienā setā. Brauc ar airiem un paņem jebkuru Krievijā ražoto laivu...lēta, isturīga....nebūs ļieli zaudējumi
3.aprīlis 2013, 20:13 | links
 
plaanoju iegaadaaties PVC laivu nelielaam upiiteem (Meemele, Irbe u.t.t) paredzeets virsuu karinaat 2.5 hp dzineeju. Laivaa 2 pasazhieri. Pagaidaam atradu tikai ivus variantus : ala navigator 400 vai ala navigator II 500. Njemtu Navigator II 500, jo taa ir lielaaka par 400, bet aprakstaa mineets, ka nav piepuushams kjiilis. Cik kjiilja neesamiiba ietekmees to pasaakumu vai ir veel kaai varianti tirguu?
3.aprīlis 2013, 20:09 | links
 
kada temperatura minusos var lietot pvc laivas?Izstudeju Navigatoram lidzdoto gramateli nekas nav par temperaturam.Elektro motora pase motoru var kurbulet-20LIDZ+45.
31.oktobris 2012, 12:59 | links
 
ne virs, bet zem :))
25.oktobris 2012, 15:52 | links
 
PVC Glababāt jau var pie jebkādiem mīnusiem, tikai glabājot virs laivas pasē ierakstītajiem kritiskajiem mīnusiem, nedrīkst to ne aiztikt, ne kā savādāk kustināt, locījuma vietās par salūzt.

Es uz ziemu salocu un iemetu siltā kaktā, nekādu problēmu. Gan busham, gan navigatoram.
25.oktobris 2012, 15:51 | links
 
galvenais lai garažā ir uzpūstā stāvoklī un nekas slikts nenotiks!
25.oktobris 2012, 14:56 | links
 
Es savu turu istaba zem divana kad sezona beidzas izmazgaju ,izzaveju unnolieku.vasaru man vina stav pie upes piepusta apsegta.man liekas ka uzglabajot istabas temperraturakalpos ilgak bet pazinam 2gadus glabajas auksta garaza pagaidam nekas ,bet man liekas ka sals nenak pvc laivam par labu.
25.oktobris 2012, 14:14 | links
 
upss kalpo jau 23 gadi
25.oktobris 2012, 14:06 | links
 
man veel no studiju laikiem (un tas ir uz kadu gadu varu kljudities, bet ne vairak ) nopirkta ir krievu OKA es tadas laives tikai 2 pa visu savu apzinigo copermanja mushu esu redzejis - duuraluminja trubinju saliekams kopruss, di vi piepushami baloni un visam apkaart apkaart gumijots dermantiins, slegts priekshgals, aizmuguree variants piekabinat kautkaadu slinkojamo aparaatu( motorinju). celtsleeja 240 kg.... nav sevishkji eerta tramdelj ka divvietiiga - un var kautko darit tikai sezhot - kajas apstaties nevar, bet vienam .. oi cik negribi..
25.oktobris 2012, 14:05 | links
 
Sveicināti,ir jautājums,vai'' holiday'' tipa materiāla laivu drīkst zem jumta,bet aukstumā atst
āt piepūstu?Sajūta,ka tas plastmasas izsrtādājums nemīl locīšanu?
25.oktobris 2012, 13:54 | links
 
Ir jau ari minusi Navigatoriem man personigi nepatik airu dulluturetajs airi brauka surpu turpu lurkajas,ja butu pieskruvejami ka busos tad butu labak.
25.oktobris 2012, 13:02 | links
 
Labdien.
Uzreiz bridinu ka mans viedoklis bus daleji temets ari ar laivas pargajieniem upes.
Vispar jau jasak iztirzat kas kuram ir " svetdienas izbrauciens " ar laivu.
Man piemeram tas asociejas ar laivosanu divata pa kadu upi, piem Salacu.
Protams jebkurs puslis nekad nebus tik erts ka ireta kanoe, kuras ire musu apstakljos tomer sit pa kabatu ( 2 dienas apm 35 ls, bet....... ar laivas piegadasanu, un atgadasanu, loti erti ).
Bet ar puslim ir laivots, ij nekada vaina, vel tajos laikos kad laba kanoe vel sapnjos neradijas ( jauna videji 550 ls, sezonas beigas lietota ap 400 ls ).
Bet....... Godmaniski izsakoties, ja doma ilgterminja, kas prasa pravakus lidzekljus protams, nav ko zelot uz laivu kas var kalpot pus muuzu lidzekljus. Protams rupigi ar to apejoties.
Tad jaiegadajas luniversala laiva, gan copei gan laivosanai.
Divaini, atveru www.bush.lv tur tadu universalo laivu nav, kriize ibio.............., bija tads puslis copei un atputai, skiet Abava saucas.
Kas mums ir www.dulkan.lv ???
http://dulkan.lv/lv/production/ciets-klajs/gauja-xl-d/
Nju dikti jau smuki, bet..........svetdienas braaucieniem bus pa dargu, un arri parak daudz navarotu svetdienai.
Ta ka atputas laiva jamekle neta ( es jau neta tadu lietu laiva noteikti nepirktu )
Ja ir interese, tad japarakajas ieks www.laivas.lv tur bija plasas diskusijas par so temu ( nesmu reklamas agents, bet labakais turisma laivu servis LV )
Tadas tas pardomas manas.
P.S. Za ribalku
25.oktobris 2012, 12:15 | links
 
Man Navigators no Holiday nearko neatskiras kik krasojums cits un uzraksts materials un uzbuve 1:1
razo ar viena rupnica!Holidey cena ap 145ls Navigator 125ls ir uztaisiti paris dirkini bet pasa vainas del salimeju ar to komplektu un ir ka jauna nelaiz gaisu ara vispar!
25.oktobris 2012, 10:18 | links
 
6.dien vai 7.dien po.... labāk bik piekrāt un paņemt kaut cik normālu laivu. pašam patīkami copēt.....
25.oktobris 2012, 10:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager