Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
mammadaba.lv | 14.maijs 2018, 16:28 | 6 komentāri | 4175 skatījumi

Mammadaba spiningošanas čempionāta 2018 1.posms

Ir 2018. gads, dimd Kaņieris, un lielie Mammadaba spiningošanas svētki ir sākušies. Šogad, uz, nu jau astotajām, Mammadaba spiningošanas sacensībām Kaņiera ezerā, uz rīta līniju un instruktāžu stājās divdesmit viena komanda.

Foto: Mammadaba spiningošanas čempionāta 2018 1. posma - Kaņiera sacensību laureāti (no kreisās) Andrejs Hāns, Ģirts Kukulis, Dainis Podžuks, Andris Kušķis,Aivars Smilga un Māris Smilga.

Šīs sacensības kārtējo reizi apliecināja savu popularitāti, divdesmit trešajā aprīlī, dienā, kad sākas pieteikšanās čempionātam, pirmo astoņu minūšu laikā iebira četrpadsmit komandas kopvērtējuma startam. Vēl pāris stundu laikā pieteicās divas kopvērtējumam un piecas Kaņiera posmam. Interesanti, tas, ka kopvērtējumā tika tieši tik spiningot un sacensties gribētāji, cik fiziski varēja uzņemt šīs sacensības un neviens nepalika aiz borta. To, ka pirmais posms nebūs viegls zināja visi, asari no nārsta vēl nebija īsti atjēgušies, bet līdakām apetīte bija zudusi pilnībā.

Noklausījušies instruktāžu par drošību uz ūdens, par jauno lomu reģistrācijas sistēmu, saņēmuši foto un lomu lapas pieejas identifikatorus, sacensību dalībnieki aplaudēja dāsnajiem sacensību sponsoriem SIA „DoleMarine” , „Eholotes.lv” ar „Novatex” apģērbiem makšķerēšanai un medībām, SIA „Salmo” ar „Lucky John” produktu līniju, žurnālam „Copes lietas” un „Gold Fishing,.sargofish.”, un jaunās, elektroniskās lomu uzskaites sistēmas izveidotājam Matīsam Rušam no „Ikoncept”, un ar steigu devās ezerā.

Minūtes ritēja, pagāja krietna stunda un tikai tad lomu lapā parādījās pirmie ieraksti par noķertām līdakām un asariem. Pavisam nemanot paskrēja spiningošanai atvēlētās astoņas stundas un lomu lapa parādīja samērā interesantu ainu – pie zivīm bija tikušas četrpadsmit komandas, tajā skaitā visas piecas, kuras startēja Kaņiera posmā, un deviņas no sešpadsmit kopvērtējuma komandām, vai tā dēvētā pamatsastāva. Pie lielākās, sešdesmit septiņus centimetrus garas, līdakas tika Andris Kušķis no komandas „RDdizains”. Viņam un komandas biedram Dainim Podžukam godam nopelnīta, grūtā cīņā izcīnīta pirmā vieta šajā posmā.

Foto: Mammadaba spiningošanas čempionāta 2018 1. posma lielākās līdakas pieveicējs Andris Kušķis, tērpies Novatex vestē.

Pēc sacensībām, fotografējoties pie „Novatex” karoga ar šīs firmas vesti mugurā, kuru Andrim par lielāko zivi dāvāja „Eholotes.lv”, laimīgais makšķernieks teica: „Re, kā sanāca, gluži tāpat kā pirms diviem gadiem pirmajā posmā Kaņierī. Arī otro vietu izcīnīja tikai Kaņiera posmā startējoša komanda „Kuha” no Rīgas, kuru pārstāvēja Andrejs Hāns un Ģirts Kukulis. Bet trešajā vietā šo sacensību veterāni Māris un Aivars Smilgas. Aivaram arī lielākais asaris trīsdesmit četru centimetru vērtē un veicināšanas balva no „Lacky John”. Šie vīri gan par trešo vietu neskuma nenieka, jo kopvērtējuma tabulā ar vienu punktu ierindojušies pašā augšgalā aiz sevis atstājot Aigaru Līdumnieku un Kasparu Grablovski no „Komandas”, un Dāvi Griķi ar Agni Šēru no „Pike Hunters”, kuri noslēdz kopvērtējuma trijnieku.

Pirmais posms aizvadīts, punkti krājas citam vairāk, citam mazāk, bet tā jau tas dzīvē notiek un bieži vien gluži kā makšķerēšanā – sēdi laivā, met un met, bet kā nav tā nav, un tad gluži nemanot, viena, otra un trešā, un viss notiek, un nostājas savās vietās. Uz drīzu tikšanos otrajā posmā Lielauces ezerā jau 26. maijā.

Pirmā posma rezultāti

Kopvērtējuma rezultāti

o r i ģ i n ā l s

 
 
[6] Komentāri | dilst | aug
 
krumujancis

Tas, ka šoreiz tik skopa informācija par lomiem, liek domāt, ka vīriem ir nācies krietni pastrādāt lai vispār kaut ko noķertu.

Traki spīdīgs tas laiks jau bija, bet copē gan parasti veiksme smaida visneatlaidīgākajam un sakarīgāk domājošākajam. Ne asakas turpmāk!

14.05.18 Atbildēt | Ziņot -1
Kirsis6666

Tu tak biji pret C&R,kaut kas ir mainijies?

16.05.18 Atbildēt | Ziņot 0
krumujancis
krumujancis > Kirsis6666:

Kā biju, tā arī esmu pret C&R. Mainījies šajā manā nostājā nav nekas.

Bet tas nav arī nekāds pamats, lai nepainteresētos ko un cik tad šie matadori ir noķēruši un bučojuši. Pagaidām gan tas izskatās pēc viena liela noslēpuma. Būs tā vienkārši noslepenojuši - kā jau tas pamazām vien sāk kļūt Latvijā par ierastu lietu.

16.05.18 Atbildēt | Ziņot -4
Davis-Di
Davis-Di > krumujancis:

Apskaties "Pirmā posma rezultāti" tur ir punkti un garākās zivs izmērs.

17.05.18 Atbildēt | Ziņot 2
Moriartijs

1 vieta nezinu, bet otrā tika pie 4 normālām līdakām. nekas milzīgs, bet nebija arī knapmēri ap 60+ cm. Trešā vieta divas līdakas (viens knapmērs, viens normmērs), divi 2x asari 30+cm un 4x 20cm asari. 4. vieta šķiet bija divas līdakas un arī pāris asari. Pārējiem attiecīgi sliktāk. 7 komandas no kopvērtējuma pie zivīm netika.

17.05.18 Atbildēt | Ziņot 1
krumujancis
krumujancis > Moriartijs:

Jauki! Paldies! Bet varēja jau to pašu uzreiz rakstā ielikt, tad šāda jautājuma nebūtu.

Lai gan zēniem, izskatās, nav viegli gājis, ja tomēr tik daudzi pa tukšo.

17.05.18 Atbildēt | Ziņot 0
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager