Jaunākais sadaļā

Pirmdienas vakarā, 24. novembrī Valsts vides dienesta zvejas kontroles departamenta mobilā grupa sadarbībā ar Liepājas reģionālās vides pārvaldes inspektoriem un pašvaldības policiju aizturēja divas personas, kas Liepājas Pērkones kanālā nodarbojās ar nelegālu zivju ieguvi.
 
Svētdienas rītā, 23. novembrī, Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes inspektori no Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirkņa darbiniekiem un vairākiem makšķerniekiem saņēma informāciju par nelegāliem zvejas tīkliem Babītes ezerā.
 
Laika posmā no 10. līdz 18. novembrim Valsts vides dienesta (VVD) zvejas kontroles inspektori sadarbībā ar Valsts un pašvaldību policiju, kā arī brīvprātīgajiem palīgiem veikuši 91 zvejas un makšķerēšanas noteikumu pārbaudi iekšējos un Baltijas jūras ūdeņos. Desmit dienu laikā reidu rezultātā sastādīti 16 administratīvā pārkāpuma protokoli, ūdenstilpnes atbrīvotas no 122 nelikumīgi uzstādītiem makšķerēšanas un zvejas un rīkiem.
 
Šo informāciju centos veidot kā kopsavilkumu nelielajai viedokļu apmaiņai, kura notika 18.oktobrī LK sacensību starplaikā Ķīšezerā.
 
Dienaskārtībā bija H. Raciborska un M. Bērziņa atskaites par Latvijas komandas līdzdalību un rezultātiem pasaules čempionātos Francijā un Itālijā. Ja karpu makšķernieku komandas starts bija neveiksmīgs, kam par iemeslu bijuši ļoti nelabvēlīgie vietu izlozes rezultāti, spiningotāju iegūtā 6. vieta komandu vērtējumā tika atzīta par augstāko Latvijas izlases sasniegumu šajā sezonā.
 
Kontrolējot rūpnieciskās zvejas noteikumu ievērošanu, šajā nedēļas nogalē pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki no dažādām ūdenstilpēm Rīgas teritorijā izņēma vairākus nelikumīgus zvejas tīklus kopējā garumā 420 metri.
 
2014. gada labāko Burtnieku ezera jauno un pieaugušo makšķernieku noteikšana spiningošanas divcīņā (spiningošanā un mērķī mešanā)
 
Liepājā sestdien molā ietriekusies laiva ar diviem cilvēkiem. Laiva nenogrima, bet, lai izceltu makšķerniekus, tika izsaukti glābēji
 
Šodien LMSF vadība tikās ar Latvijas izlases spiningotāju komandas pārstāvjiem, lai apspriestu iespaidus, kas gūti nupat notikušajā pasaules čempionātā Francijā.
 
12. oktobrī līdz ar sacensību posmu Limbažu Lielezerā noslēdzās Sudraba ceļojošā ALDA kausa 2014 izcīņa. Migla un sinoptiķu prognozes par stiprām lietavām sacensību 3. posma dalībniekus nespēja aizkavēt, un 20 devās ekipāžas Limbažu Lielezerā.
 
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers