Jaunākais sadaļā

World Predator Classic 2016 Streetfishing disciplinā pirmā vieta Vitālijs Karpenkovs, trešajā vietā Gatis Malmeisters. Attiecīgi komandu ieskaitē arī pirmā vieta. Vitālijam zeltu atnesa zandarts 71cm, kā arī 23 asari un līdaka. Gatim 15 asari, mežene un līdaka 69. Nav šaubu - Nīderlandē emocijas Latviešu bāzē sit augstu vilni! APSVEICAM!!! Šeit jūs atradīsiet visas fotogrāfijas no apbalvošanas ceremonijas
 
Valsts vides dienests (VVD) plāno atvēlēt līdz 87 580 eiro, lai iegādātos dažādas novērošanas ierīces lašu nārsta vietu uzraudzībai. Iepirkuma konkurss izsludināts par 18 termokameru piegādi, kurām jāatbilst vairākiem parametriem, piemēram, jābūt vismaz divkāršam digitālajam palielinājumam, jābūt vismaz trīs krāsu režīmiem un kamerām jābūt ūdensdrošām.
 
Usmas ezerā VVD Ventspils reģionālās vides pārvaldes zvejas kontroles inspektoriem izdevās novērst maluzvejnieku mēģinājumu pirmsjāņu laikā papildināt pārtikas krājumus. No ezera izcelti 16 nelikumīgi zušu murdi un 2 nelikumīgi tīkli. VVD Ventspils reģionālās vides pārvaldes direktore Inguna Pļaviņa uzsvēra, ka izcelto murdu skaits ir ārkārtīgi liels. Turklāt murdi bija savienoti kopīgā sistēmā, kas nosprostoja prāvu ezera daļu.
 
Latvijas valsts mežu Tērvetes ūdenskrātuvē pusnaktī, no 13.jūnija uz 14.jūniju, notverta izcila izmēra karpa – 98 cm gara un 12,3 kg smaga. Saulei norietot un iestājoties vasaras vakara krēslai, veiksmīgais loms padevies Edgaram Ķeverim no Jelgavas. Edgars Tērvetes ūdenskrātuvi apmeklē bieži, pat vairākas reizes mēnesī. Vaicāts, vai vairāk nekā 12 kg smagā karpa ir lielākais loms, Edgars sacīja, ka tik lielu karpu vēl nebija izvilcis.
 
Pļaviņietim Parfīrijam Maslabojevam šajās dienās īpaši dāsna bijusi Daugava — viņš noķēra 5,6 kilogramus smagu un 79 centimetrus garu zandartu. Maktenā zivs makšķerniekam pieķērās, kad viņš ar laivu bija noīries Daugavas vidū. Zandarts tika izvilkts ar gruntsmakšķeri, un viņu bija iekārdinājusi slieka. Makšķernieks stāsta, ka viegli gan neesot veicies ar zivs ievilkšanu laivā — nācies pamatīgi nomocīties, jo mak­šķeraukla tādam lomam bija krietni par smalku (0,28 mm).
 
Makšķernieki izgāja Madrides ielās, protestējot pret jaunajiem noteikumiem par invazīvajām sugām. Spānijas valsts varas iestādes, pamatojoties uz ekologu atzinumu, iekļāvuši invazīvo sugu katalogā varavīksnes foreles, līdakas un asari. Šīs sugas ielaistas Spānijas upēs pagājušā gadsimta 50tajos gados sporta makšķerēšanas attīstības nolūkos. avots: ABCMadrid
 
Pļaviņu novada iedzīvotājs, klintainietis Jānis Ritums, pārbaudot Daugavā ielikto murdu, atklājis, ka tajā iekļuvis viens pamatīgs ūsainis — 2,20 metru garš un 69 kilogramus smags sams, ziņo reģionālais portāls "Staburags.lv". "Esmu individuālists, makšķerēju savam priekam, sacensībās nepiedalos, esmu pats par sevi," sevi raksturojis makšķernieks, kuram ir tiesības iegūt zivis pašpatēriņam ar vienu murdu Pļaviņu ūdenskrātuvē Klintaines pagastā.
 
Sedas purvā aizturēts maluzvejnieks ar teju deviņiem kilogramiem zivju. Septiņos tīklos 200 metru kopgarumā atrasti 8,7 kilogrami līņu, brekšu un karūsu. Zivis ir iegūtas makšķerēšanas lieguma laikā, kas Sedas purvā noteikts no 1.aprīļa līdz 30.jūnijam, un ar šajā vietā neatļautiem zvejas rīkiem. Aizturētais ir Valkas novada iedzīvotājs.
 
Jelgavas novada dome šodien izskatīja saistošos noteikumus, kas izstrādāti ar ieceri Jelgavas novada administratīvajā teritorijā Lielupē atļaut zemūdens medības. Paredzēts, ka mēneša atļauja zemūdens medībām maksās 15 eiro, aģentūru LETA informēja pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.
 
Valsts vides dienests (VVD) vēlas, lai pašvaldības pārņemtu zvejas kontroles funkciju.
 
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers