Jaunākais sadaļā

Aizvadītajā naktī Valsts vides dienesta (VVD) Valmieras reģionālās vides pārvaldes (Valmieras RVP) inspektori, sadarbībā ar sabiedriskajiem vides inspektoriem no Vidzemes zvejnieku biedrības, veicot reidu Aģē, Ķīšupē un Mazupītē uzgāja 18 nelikumīgi ievietotus nēģu murdus. Atbrīvoti aptuveni 100 kilogrami nēģu.
 
LMSF 2016.gada valdes sēdē tika tika apstiprināti Latvijas 2016.gada čempionātu un zemāk uzskaitītie sacensību nolikumi. Arī informācija un grafiks par Mammadaba 2016. gada atklāto čempionātu spiningošanā. Visi Nolikumi pievienoti sadaļā sacensības:
 
Ik gadu Daugavā tiek ievietotas 400 mākslīgās zivju nārsta ligzdas, kurās labvēlīgos apstākļos tiek iznērsti vismaz 20 miljoni ikru. Tuvojoties zivju nārsta periodam, sadarbībā ar biedrību “Mēs zivīm” šīs ligzdas arī šogad izgatavoja Latvenergo koncerna darbinieki un klienti. Sākoties nārstam, ligzdas tiks izvietotas Daugavā pie Kaibalas un Ikšķiles raksturīgajām zivju sugām – raudām un brekšiem.
 
Ir beidzies Bauskas novada domes 2013.gada 28.februāra saistošo noteikumu Nr.2 „Par licencēto makšķerēšanu Bauskas novada administratīvajā teritorijā Lielupē, Mūsā un Mēmelē” termiņš, tāpēc izstrādāts jauns saistošo noteikumu projekts laika periodam no 2016.-2018.gadam.
 
No 18. līdz 20.februārim Ķīnas galvaspilsētā Pekinā norisinājās ikgadējā makšķerēšanas inventāra izstāde China Fish 2016, kas līdztekus ICAST (ASV) un EFFTEX (Eiropa) ir viena no trim nozīmīgākajām izstādēm pasaulē savā nozarē.
 
Nedēļas nogalē Kārķu pagastā 47 apņēmības pilni dalībnieki bija ieradušies uz zemledus makšķerēšanas sacensībām ”Badīgais Cepša ķīsis”. Neskatoties uz laika apstākļiem, pēc rūpīgas ezera apsekošanas un ledus biezuma mērīšanas un izturības testēšanas pasākumiem, organizatori nolēma, ka zemledus sacensībām jānotiek kā plānots.
 
Jau otro gadu pēc kārtas liepājniekus un pilsētas viesus sagaida viens no ziemas interesantākajiem pasākumiem ģimenēm un bērniem - «Stinšu svētki Liepājā», kas 13.februārī no plkst.11.00 līdz 17.00 norisināsies pie Tirdzniecības kanāla, Vecajā ostmalā.
 
16.01.16.g.tika organizētas sacensības zemledus makšķerēšanā. Šogad bija jaunums - pasākums notika Abavas upē pašā Kurzemes pērlē Sabilē.
 
17. Janvārī copmaņi no malu malām pulcējās Labones ezerā, kur norisinājās Mārcienas pagasta atklātās sacensības zemledus makšķerēšanā 2016. Nedēļas garumā visi cītīgi vēroja laika prognozi un gatavojās īstai cīņai gan ar konkurentiem gan ar solīto salu, bet, kā saka paši zvejnieki: ‘’ uz ezera nemēdz būt sliktu laikapstākļu’’ un tiešām sacensību dienā laiks mūs priecēja ar -10 grādiem un spožu sauli.
 
2016. gada 11. janvārī. Aizvadītajā naktī, reaģējot ir iepriekš saņemtu informāciju par maluzvejniecību Lielupē, apdzīvotā vietā Valteri, Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes (Lielrīgas RVP) inspektori, sadarbībā ar Valsts policijas (VP) Jūrmalas iecirkņa Kārtības policijas darbiniekiem veica divu 1959. un 1975. gadā dzimušu personu aizturēšanu.
 
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers