Jaunākais sadaļā

5. Latvijas čempionāts jūras makšķerēšanā no krasta tautas klasē. Pieteikšanās no 10.10.2015.
 
Burtnieku makšķerēšanas un tūrisma skola aicina uz Burtnieku čempionātu spiningošanā, starts 8.00 Vecates bāzē. Nolikums un plakšt publicēti gan copeslietas.lv sacensību sarakstā, gan MOSP mājas lapā. Ne asakas!
 
Lai pārrunātu sadarbību un vienotos par savstarpējās informācijas apmaiņu lašu un taimiņu dabiskā nārsta aizsardzības pasākumu laikā, Valsts vides dienestā (VVD) šodien, 1. oktobrī, pulcējās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības, Zemkopības ministrijas, Valsts un Rīgas pašvaldības policijas, Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāvji, kā arī nevalstisko zvejnieku un makšķernieku organizāciju vadītāji, kas iesaistīti zivju resursu aizsardzībā. VVD no 1. oktobra līdz novembra beigām koordinēs visu iesaistīto pušu organizētos reidus, kuru laikā tiks sargāta dabisko lašu un taimiņu populācija.
 
Labdarības sacensību spiningošanā "COPMAŅI LABDARĪBAI 2015" savāktie līdzekļi no dalības maksām-ziedojumiem tiks ziedoti Latvijas bērniem ar īpašām vajadzībām.
 
AS „Latvenergo” no 2015. gada 3. augusta līdz 18. septembrim Rīgas HES ūdenskrātuvē uzturēs pazeminātu ūdenslīmeni, lai veiktu Daugavas hidroelektrostaciju hidrotehnisko būvju atjaunošanas remontu mainīgajā ūdens līmeņa zonā Rīgas HES un Ķeguma HES. Tādējādi noslēgsies 13,6 km garās nogāzes stiprināšanas darbi, nodrošinot Rīgas HES dambja izmantošanu un ekspluatāciju turpmākos 30 gadus.
 
Piedalījās 17 komandas. Pašvaldības aģentūras "ALDA" direktora Jāņa Remesa skatījumā, salīdzinot ar Limbažu Lielezera posmu, Augstrozē makšķerniekiem bija izdevies tikt pie krietni labākiem lomiem. Asaru bijis salīdzinoši maz, toties tika noķertas lielas līdakas un zandarti.
 
Sestdien, 13. jūnijā, Zebrus ezerā aizvadīts Mammadaba spiningošanas čempionāta 3. posms, kas jau piekto gadu norisinās AS "Latvijas valsts meži" apsaimniekotajās ūdenstilpnēs.
 
Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes burāšanas sacensību laikā, no 1. līdz 5. jūlijam, būs slēgts Burtnieku laivu kanāls.
 
Š.g. 13.jūnijā trešo reizi notika makšķerēšanas sacensības no laivām "Lielupes zandarts", kurās piecdesmit makšķerēšanas cienītāji centās no Lielupes ūdeņiem izvilkt lielāko lomu. Lielupes posmā, no Iecavas ietekas līdz Svētes ietekai, veiksme šoreiz uzsmaidīja sporta trenerim Jurim Kļaviņam, kurš izvilka 2,760 kg zivi un kļuva par zelta medaļas un pirmās vietas balvas ieguvēju.
 
2015. gada 13. jūnijā. Rīko pludiņ makšķerēšanas sacensības Medzē „Plienītēs”. Dalībnieku reģistrācija no 7.00-7.45. Sektora izloze. Sacensības paredzētas bērniem un jauniešiem līdz 18 gadiem-trijās vecuma grupās. Dalības maksa pulciņā 4.00 euro.
 
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers