Nevajag pārcensties ar augļu kokiem kuri veido sveķus-ķirsis plūme Tie vairāk domāti sarkanās krāsas iegūšanai kūpiņam -produktam
28.augusts 2013, 19:29 | links
Vēl viens jautājums speciem :)
Es te tiku pie ķirša koka.Un uz 5d vakaru paredzets kupinat vistas.Jautājums,vai visas 3 st var dūmam mest tikai zaļu ķirsi nebūs kāda riebīga piegarša.Vai ķirsi pielikt tik pēdējā stundā,pusstundā?
Pagājušo reizi kūpināju ar ābeli sanāca ļoti labi,gan krāsas,gan garšas ziņa :)
jenots13, 28.augusts 2013, 17:47
Kāds var apgaismot mani :) ieliku tagad marineties vistas,un 6d pa dienu kūpināšu.Uzsildot kūpinātavu vistas ar vajag apžāvēt kā zivis,vai ver vāku uzreiz ciet un neko tur nežavē :)
Ar ko labāk slapju ābeli,vai slapju alksni?Un vai vajag kūpinātavai ik pa laikam piepacelt vāku nelielā šķirbiņā, lai neveidojas kondensāts?Vai var mierīgi atstāt vāku ciet lai dūmojas un aci uzmest pēc kādas 1,5st tik.
Vistas kūpināšu pirmo reiz tapēc tādi jaut.
Būšu pateicīgs,ja ko ieteiksiet.Paldies.
jenots13, 15.augusts 2013, 21:42
Leonids
Tā kaste dzīvoklī uz gāzes plīts neapkvēp, a uz ugunskura mella pēc vella, estētiskais skats zūd pēc tam, a mazgāt un berzt ta negribās, garša jau protams nemainās.
tontons7, 24.jūlijs 2013, 21:10
Lai cik laba šķiet tā uzparikte,dzīvoklis ne tikai cepeškrāsns pievilksies ar specifisku smaku,kura ar laiku izvēdināsies.Pad.laikos bija pārdošanā neliela skārda kaste ar resti,kuru varēja likt uz plīts,labāk nebūtu to darījis.Laukā uz grila,vai parasta ugunskura tā lieta būs patīkamāka.
leonids, 24.jūlijs 2013, 16:27