Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
seedo, ne asakas. es ar šonakt laižu.
6.februāris 2013, 21:15 | links
 
Ir konkrēta informācija, ka pie kuģu ceļa ķērās uz nebēdu, apmēram 9 km no krasta, bet tur ledus diezgan plāns, ar kājiņām arī nedaudz jāpaslampā!
6.februāris 2013, 21:12 | links
 
Šonakt laižam, tad jau 5dien vakarā atskaitīšos! Sākšu ar LIU!!!
6.februāris 2013, 21:01 | links
 
Sveiks Vīri.
Sestdien došos uz Līci.
Pametiet info kuraa pusee asars ir.
Pēdējās reizes kad biju LIU ,nebija neko veiksmiigas.
Kurā kilometraa mekleet asari.

Nēsiet skopi ar informaaciju.
Es nebraucu pelnīties.

ne asakas
6.februāris 2013, 20:38 | links
 
tas bija ronis
6.februāris 2013, 00:12 | links
 
Ceturtdien ir štuks braukt uz Pērnavu no Rīgas, izbraukšana ap 6:00, mašīnā ir atbrīvojusies viena vieta. Savākt varēsim Ķengaragā un Purvciemā. Tel. 29266930.
5.februāris 2013, 19:15 | links
 
Gan jau ka kāds raibais paņēma
5.februāris 2013, 18:50 | links
 
Aizkerts necelams asars var but ja virsu ir 0,12 aukla. Man bija 0,32 un neparraujot nebija iespejams pacelt, taču projām gaja.
5.februāris 2013, 18:26 | links
 
aizcērt asareļus, jo tie guļas virsū cirvim domādami, ka tas ir lucis it kā sit viņu, to cirvi ....
bet zandarts paņēma mutē, lēni šūpojot un ceļot augšā no grunts.... tāda pat bija arī otra cope....
5.februāris 2013, 11:49 | links
 
Jūs taču vienkārši ar to cirīti aizcērtat zivi aiz sāna,tādēļ arī liekas neceļama. Un protams,ka tādēļ arī 90% noraujas
4.februāris 2013, 22:07 | links
 
Andzy35
Jautaju tapec ka bija kas lidzigs. Pirma cope bija ka nevareju pacelt no grunts- tacu projam gaja kamer beigas atlaida vala cirviti. Otra cope biki pavilku un aizpeldeja talak. Abas copes ari uz sudraba ciriti.
Ne asakas.
4.februāris 2013, 20:35 | links
 
Meisters
Licence ir viena visā Igaunijā....
4.februāris 2013, 20:27 | links
 
jautājums par Pērnavas upi- mēģinu iegādāties licenzi iekš pilet.ee, taču netieku gudrs kura no sadaļām jāmeklē licenze tieši upei?
4.februāris 2013, 20:23 | links
 
to >>es1986

Jūs mierīgi noskatās kā "varonis paliek uz jūras"
Neiedomājama vienaldzība! Bet ja nu pašam kādreiz,kaut kur ?Baigie antivaroņi!
4.februāris 2013, 10:26 | links
 
DICHKA
paņēma uz sudraba cirvi... un bija vēlviens labs cops...
4.februāris 2013, 09:56 | links
 
Šodien! Bijaam LIU.
Salīdzinājuma ar pagājušo svētdien labāk
Kopā aptuveni 150- 200 galvas no tām 30 mēra.
Cope uzlabojās kad uzliku lucīša mazuli uz āķa
Kāds varētu pastātīt kur atrodas stāvie krasti?

Ne asakas visiem.
3.februāris 2013, 22:38 | links
 
uz ko panema zandartins?
3.februāris 2013, 22:16 | links
 
Šodien biju izbraucis no Staļļiem...
ledus ok, vietām padziļas peļķes, bet gāja pāri tīri neko... ledus labs
no rīta copes nebija, līdz vieniem pāris asareļu un daži atpakaļlaižamie, pēc vieniem pavērās, visi veči bija kā iemieti pie cauruma, neviens nekustējās, maisi pildijās... bet tad nāca inspekcija, pārbaudīja atļaujas, skatīja zivis, un dažiem kam bija lielāki maisi, ātri viņi saruka, pats redzēju kā dāži no maisa lādē zivis atpakaļ caurumā, kamēr inspekcija nav pienākusi... :D smiekli nāk pa tiem letiņiem (vismaz tie bija Latvju bāleliņi, pēc valodas)...
man pašam kādi 4kg mēra asars + zandartiņš 1.1kg....un viens labs cops.... bijām 9km no krasta (6.5 ar auto un vēl 2.5 ar kājām)
3.februāris 2013, 21:06 | links
 
Šodien Liu.No bākas taisni uz kuģu ceļu(apmēram 7 km) mēra asaris 10 vidējais svars 105 grami,milzīgi daudz atpakaļ laižamie.Krastā nobraukšana caur milzu peļķi 20 cm dziļu,krīt cauri,ledus drošs.
3.februāris 2013, 20:19 | links
 
Toni...neviens ar kājiņām uz dullo iekšā neslampāja, bet tika izbraukāts un izmeklēts no 4-7 km un iepriekšējā dienā tur bija ķēries. Bet vienalga, paldies par vērtīgu padomu! :))))
3.februāris 2013, 11:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager