Gauja

Cik saprotu, tad licenses vajag tikai sākot no Siguldas tilta līdz Brenguļiem. Jo papētot epakalpojumus, tur rakstīts, ka licensi var iegādāties tikai tajos posmos. Un vēl ir rakstīts, ka license ir vajadzīga tikai Līgatnes pašvaldības administratīvajā teritorijā Gaujas kreisajā krastā (Labajā krastā var makšķerēt bez?).
Tas nozīmē, ka posmā Ādaži - Sigulda var makšķerēt bez licenses, jo epakalpojumus rakstīts, ka tajās vietās licenses nav pieejamas...
Vai arī es visu esmu sapratis pīlnīgi nepareizi.?.?
2.janvāris 2020, 18:35 | links
 
Tu pat sūdzibas.lv esi ierakstijis!
Kungi, palasiet ka martiņš agonijā ārdās pa sūdzību dēli. Šodien piereģistrējues kā ShirsGarantee un raksta par to dpersonu noniecinošas sudzības! Nevari samierinaties ka esi kļuvis par galveno ākstu šajā portālā?:))
Vienīgi, es tevi varu tā pa draugam painformet, ka publiska apmelošana, nomelnošana ar personas datu publicēšanu un foto ievietošanu, var tevi, mārtiņ šīrant novest pie tiesu darbiem un lieliem izdevumiem! Ceru, ka īstais Raitis Poikans redz, ko tu voņam aiz muguras dari un atbilstoši reaģēs.
Un tad, iespejams tev būs liela vilšanās un pamatīgi izdevumi!
2.janvāris 2020, 18:27 | links
 
Vigulis [02.01.20]: Izlasot nolikumu, aizliegts spiningot no 1. janvāra līdz 30. aprīlim. Pilnīgi normāla štelle no ledus sākuma līdz līdaku lieguma laika beigām. Šādu normu vajadzētu ieviest VISĀS Latvijas ūdenstilpnēs. Lai kadri ,aizbildinoties ar asarīšu copi, necūkotu līdaku nārstu.
lašupēs un foreļupēs lidakas nav vēlamas, neviens taču nebrauc uz Gauju, Ventu, Salacu pavasarī spiningot līdakas.
2.janvāris 2020, 18:24 | links
 
irseejs [02.01.20]: Cope73,

Būtu es zinājis Poikān ka tas esi tu, es būtu tev nikolaju uzlicis un vispār tevi ignorējis. Tavs sencis remonte savu bembi pie bugrija, paprasisu gan vinam tava senca numuri, lai savac dēliņu, atkal šizofrēnijas uzliesmojums.

Powerā ir speks :)

Kas to būtu domājis, pasaule tak ir maza
Davaj, šīrant! Karogs tev rokās un uz priekšu! Un beidz tukši te muldēt! Zvani, kam tev tur jazvana, Poikānam vai viņa sencim un atsipies!
Un paskaidro šeit džekiem, kā pēc visus piečakarēji, pajoliņ!:)))
Iemacies vienreiz, ka labak ņemt un izdarit, nevis bez apstajas kaut ko muldēt! Vareji atbraukt šodien un butu visu noskaidrojuši, bet tu atkal tikai tukši muldi un apmīzies!
Davaj, zvani ņērga!:)
2.janvāris 2020, 18:01 | links
 
Papētiju licenzes un bišku kaut ko nesapratu par Siguldas pusi,Vienā tiltā pusē vajag vienu licenzi ,otrā pusē tiltam jau vajag citu licenzi.Vai tad nevar visos posmos spiningot ar vienu licenzi.
2.janvāris 2020, 17:40 | links
 
Cope73,

Būtu es zinājis Poikān ka tas esi tu, es būtu tev nikolaju uzlicis un vispār tevi ignorējis. Tavs sencis remonte savu bembi pie bugrija, paprasisu gan vinam tava senca numuri, lai savac dēliņu, atkal šizofrēnijas uzliesmojums.

Powerā ir speks :)

Kas to būtu domājis, pasaule tak ir maza
2.janvāris 2020, 17:38 | links
 
Izlasot nolikumu, aizliegts spiningot no 1. janvāra līdz 30. aprīlim. Pilnīgi normāla štelle no ledus sākuma līdz līdaku lieguma laika beigām. Šādu normu vajadzētu ieviest VISĀS Latvijas ūdenstilpnēs. Lai kadri ,aizbildinoties ar asarīšu copi, necūkotu līdaku nārstu.

Vigulis, 2.janvāris 2020, 17:14


Tāds sviests, līdaku copmanis kuram nospļauties uz tiem tūkstošiem spiningotāju un mušotāju, kuriem līdaka vispār neinteresē. Saki Viguli, tev patīk totālais mākslīgās ēsmas liegums 01.10.-31.12. Gaujā , Ventā, Abavā un daudzās citās lašupēs? Gan jau ka nepatīk, un ne tev vienam. Man arī, lai arī esmu lašveidīgo ķērājs, jo tā tiek diskriminēti gan līdaku, alatu, sapalu un citu zivju spiningotāji, mušotāji. Un nu vēlies to liegumu pagarināt vēl uz 4 mēnešiem, kopā 7 mēnešus mums upes būs slēgtas? Ģeniāli!
2.janvāris 2020, 17:38 | links
 
Izlasot nolikumu, aizliegts spiningot no 1. janvāra līdz 30. aprīlim. Pilnīgi normāla štelle no ledus sākuma līdz līdaku lieguma laika beigām. Šādu normu vajadzētu ieviest VISĀS Latvijas ūdenstilpnēs. Lai kadri ,aizbildinoties ar asarīšu copi, necūkotu līdaku nārstu.

Vigulis, 2.janvāris 2020, 17:14


Pēc tam sākas sapalu nārsts,vajadzētu aizliegt spiningošanu?Sapali arī ķeras uz roterīti
2.janvāris 2020, 17:28 | links
 
irseejs [02.01.20]: Starp citu tavs bembis ir gatavs? Kā sencim iet? :)
Piezvani un apjautajies pats! Soliji, ka zvanisi manam sencim! Izdari vis maz kaut ko no visa ta, ko soli!:)
2.janvāris 2020, 17:15 | links
 
Izlasot nolikumu, aizliegts spiningot no 1. janvāra līdz 30. aprīlim. Pilnīgi normāla štelle no ledus sākuma līdz līdaku lieguma laika beigām. Šādu normu vajadzētu ieviest VISĀS Latvijas ūdenstilpnēs. Lai kadri ,aizbildinoties ar asarīšu copi, necūkotu līdaku nārstu.
2.janvāris 2020, 17:14 | links
 
Nja, tā jau domaju, ka no šitā irseeja ne kādu atvainošanos nesagaidisi. Piepļūta visu Gaujas sadaļu ur pilnigām muļķībām un tg izliekas ka ne ko nezin. Tas nav džeka cienīgs gajiens Šīrant!
Bet, kas attiecas uz mani, tad varu tevi apbedināt.. draugos tevi ne kad aicinajus nēsmu, ka arī tu esi ļoooti talu no manas identitātes. Bet, nu ļaušu tev ar šo paspēlēties. Tas mani nesatrauc. Tikai neraksti vairs ne kad par likumiem un citiem normativiem aktiem. Par tiem tev nav ne kapeikas saprašana. Lai gan, par ko tev vispār viņa ir!:)
Veiksmi!
2.janvāris 2020, 17:13 | links
 
Ir jāatļauj spiningot
2.janvāris 2020, 17:09 | links
 
Arvi
Neviens tev nespiež Gaujā ķert lašveidīgos.
Ir pa maksu pietiekoši daudz audzētavu.
Brauc un ķer

ivars61, 2.janvāris 2020, 16:48

Ivar Tu saproti, ka līdz 01/05/2020 bez licences nedrīkt ar mākslīgo ēsmu neko ķert. Nedrīkst spiningot, ja nav licence, pofig, līdaka, asaris vai lasis. Licence nav, spiningot nedrīkst. Jāgaida 1. maijs.

Tieši par šo faktu jau visi cepas, arī ja lašus neķer, tā pat vajag licenci.

MartinsFR, 2.janvāris 2020, 16:54


Tieši tā.
Bet tāpēc jau nav jāpērk licenze priekš salmo
2.janvāris 2020, 17:08 | links
 
Starp citu tavs bembis ir gatavs? Kā sencim iet? :)
2.janvāris 2020, 17:07 | links
 
Cope73,
Psc Poikān cik tu zemu esi kritis. Šitā te anonīmi tirst. :) Būtu es zinājis... Pirms pāris gadiem pat man draugos pats mani uzaicināji. Afigeķ! Tagad kad esi Īrijā, laikam aiz ne ko darīt ir aizbraucis šībers? :)
2.janvāris 2020, 17:05 | links
 
Martiņ Šīrant,
Vai nevēlies atvainoties šeit publiski visiem čaļiem, par to, ka meloji un maldināji viņus visus Gaujas LM lietā?
Noteikti bija tādi, kas tev ticēja! Tagat tu viņus visus esi piečakarējis!
2.janvāris 2020, 17:01 | links
 
Publiski kūdīt uz likumpārkāpumu. :)

Tā var pateikt tikai Poikāns Raitis :)
2.janvāris 2020, 16:54 | links
 
Arvi
Neviens tev nespiež Gaujā ķert lašveidīgos.
Ir pa maksu pietiekoši daudz audzētavu.
Brauc un ķer

ivars61, 2.janvāris 2020, 16:48


Ivar Tu saproti, ka līdz 01/05/2020 bez licences nedrīkt ar mākslīgo ēsmu neko ķert. Nedrīkst spiningot, ja nav licence, pofig, līdaka, asaris vai lasis. Licence nav, spiningot nedrīkst. Jāgaida 1. maijs.

Tieši par šo faktu jau visi cepas, arī ja lašus neķer, tā pat vajag licenci.
2.janvāris 2020, 16:54 | links
 
Arvi
Neviens tev nespiež Gaujā ķert lašveidīgos.
Ir pa maksu pietiekoši daudz audzētavu.
Brauc un ķer
2.janvāris 2020, 16:48 | links
 
Pirkt licenci vai nepirkt, ir katra paša izvēle un atbildība! Apmierina LM vai nē, tā ir ieviesta, ir spēkā un par makšķerēšanu licencētā posmā bez licences var tikt piemerots tik pat likumīgs sods! Tā pēc publiski kūdīt uz likuma pārkāpšanu ir nekorekti!
2.janvāris 2020, 16:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager