Gauja

ivars61
Jā, neapmierina, un neredzu, ka upe no šī kaut kad tuvākā/tālākā laikā kaut ko iegūs. Bet ūdeņos kur makšķerēju man arī daudz kas nepatīk, tad ko MN arī nepirkt? Saņemt protokolus, tērēt laiku un naudu lai ar to visu čakarētos? Tāds ir pašvaldību lēmums un pieņemts likums. Ja kāds to pārkāpj, uz priekšu, bet nafig citus uz to iedrošināt.
2.janvāris 2020, 16:39 | links
 
irseej
Paklau...es nezinu kas tev vainas, bet visu laiku kaut ko pa likumiem murgo. Sākot ar airu laivām un motoriem virs 5zs, mēnesi visiem savu taisnību mēģināji pierādīt, kas bija pilnīgi aplami un pretrunā ar likumiem un vēl citus mēģinājis ierosināt pārkāpt likumu. Visi zināja, ka gvelz lieku, bet tak tāpat mierā nelikies. Tagad turpini darīt tieši to pašu nu jau melšot niekus par LM Gaujā un Salacā! Vai mani LM Gaujā apmierina? NĒ!!! Bet tas nenozīmē, ka nepirkšu licenci, ja tāda ir kārtība un tā ir jāpērk. Gribi kaut ko pārkāpt, tad taču uz priekšu ar karogu augstu rokās. Pēc tam apstrīdi visu ko gribi, tikai nerunā muļķības pārējiem.

arvis_an, 2.janvāris 2020, 16:15


Arvi,tu pats saprati ,ko uzrakstīji
LM neapmierina,bet licenzes pirkšu
Labi,vismaz būs uz nagliņas ko uzkārt,papīrs arī dārgs

Šodien Gaujā uz grunteni divas copes rezultāts 0
2.janvāris 2020, 16:32 | links
 
arvis_an [02.01.20]: irseej
Paklau...es nezinu kas tev vainas, bet visu laiku kaut ko pa likumiem murgo. Sākot ar airu laivām un motoriem virs 5zs, mēnesi visiem savu taisnību mēģināji pierādīt, kas bija pilnīgi aplami un pretrunā ar likumiem un vēl citus mēģinājis ierosināt pārkāpt likumu. Visi zināja, ka gvelz lieku, bet tak tāpat mierā nelikies. Tagad turpini darīt tieši to pašu nu jau melšot niekus par LM Gaujā un Salacā! Vai mani LM Gaujā apmierina? NĒ!!! Bet tas nenozīmē, ka nepirkšu licenci, ja tāda ir kārtība un tā ir jāpērk. Gribi kaut ko pārkāpt, tad taču uz priekšu ar karogu augstu rokās. Pēc tam apstrīdi visu ko gribi, tikai nerunā muļķības pārējiem.
arvi,
Tas bambālis tak nav ārstējams,tur ir kā pret sienu!
2.janvāris 2020, 16:32 | links
 

2.janvāris 2020, 16:16 | links
 
irseej
Paklau...es nezinu kas tev vainas, bet visu laiku kaut ko pa likumiem murgo. Sākot ar airu laivām un motoriem virs 5zs, mēnesi visiem savu taisnību mēģināji pierādīt, kas bija pilnīgi aplami un pretrunā ar likumiem un vēl citus mēģinājis ierosināt pārkāpt likumu. Visi zināja, ka gvelz lieku, bet tak tāpat mierā nelikies. Tagad turpini darīt tieši to pašu nu jau melšot niekus par LM Gaujā un Salacā! Vai mani LM Gaujā apmierina? NĒ!!! Bet tas nenozīmē, ka nepirkšu licenci, ja tāda ir kārtība un tā ir jāpērk. Gribi kaut ko pārkāpt, tad taču uz priekšu ar karogu augstu rokās. Pēc tam apstrīdi visu ko gribi, tikai nerunā muļķības pārējiem.
2.janvāris 2020, 16:15 | links
 
Veči, kas te pa pessoku tiek apspriests? Viens normāls cilvēks ielicis tikkai sakarīgu copes atskaiti. Pārējie kautko Pīkst pa licenzēm. Es vispār uz viņām neiespringtu, un netaisos pirkt. Šodien upē klusums, ja vakar četras zivis papumpēja, tad šodien pilnīgs klusums. Kāds pa kādam dabū, bet izmērs švaks. Cik večus satiku, visiem sausais.
Ne asakas
2.janvāris 2020, 16:14 | links
 
Eu nu davai atpisies vienreiz un neadeesē man savu sūdu vairāk. Jāsak lamāties šitā durika dēļ
2.janvāris 2020, 16:07 | links
 
GIAB lieta ir pie Šteina uz galda domē. Viņam ir jāsniedz rakstiski paskaidrojumi, kuri mav sniegti. Līdz ar to LM ir apturēta līdz laikam, kamēr tiks noskaidroti lietas apstākļi....

Un šo arī paskaidro Mārtiņ Šīrant.
2.janvāris 2020, 15:29 | links
 
Džeki zina kas ir jādara. Vismaz tie, kurus es pazīstu.
Bet par tevi nezinu, dari ko gribi interneta pokemon :)
2.janvāris 2020, 15:26 | links
 
Nekādu aizliegumu vai licenču Gaujā nav un nebūs.
Var droši iet un spiningot.

irseejs, 27.decembris 2019, 20:12



Mārtiņ Šīrant!
Lūdzu paskaidro džekiem šos tavus apgalvojumus un murgus vairāku nedēļu garumā! Kā pēc karināji visiem makaronus uz ausīm???
2.janvāris 2020, 15:25 | links
 

Licences pieejamas!
2.janvāris 2020, 15:19 | links
 
Mīļie copTautieši !!!!

Ij kam tā Koiva īpaši vajadzīga lai uz turieni triektos.

Kā man senČoms Puķu Māris teicās ( vectēva mājas Strenčos pie krācēm, kur sendienās vimbas ķēra ).. kādas vēl zives Koivā, kad jau līdz Ādažiem krustām, šķērsām vismaz 20tīkli.

P.S. Pasen laivojot aiz Zvārtavas, pētiju vietu kur viens laivotājs noslīcis ( loģiski ka pa pālim ), kā to var dabūt gatavu ????, kārtīgs spļāviens būs no viena krasta līdz otram.

Ļjudskaja žadnostj-cilvēku alkatība padarijusi mūsu ūdeņus tīrus no zivīm.

Jedem das Saine Katram savs
2.janvāris 2020, 13:36 | links
 
Zvaniju tiko uz Ligatnes novada domi, runaju ar tas priešsēdētaju. LM Gauja ir ieviesta un tas tris posmos jau no vakardienas ir spēkā. Ne kas nav atcelts vai apturets, ka te daž laps irseejs skandina!
Licenču pieejamību solija nodrošināt tuvākās dienas, divu laikā!
2.janvāris 2020, 11:09 | links
 
Būtu sazinājušies ar Toni vai mani, pa ceineri lietas sakārtotu!
2.janvāris 2020, 07:55 | links
 
Kā nebija kur? Pašvaldību pasta kastīte ar bij ciet?
1.janvāris 2020, 21:08 | links
 
Cerams tas bij ar sarkasmu teikts...licences nepirkām...nebija jau ko nopirkt :)
Licenzīti protams nenoformēji?
Brakars...

Malgomajfisk, 1.janvāris 2020, 19:35
1.janvāris 2020, 20:59 | links
 
irseejs [01.01.20]: Spins1 [9m]: Sveiki!
Neesmu bijis spiningot pie gaujas ziema.. Kur interneta var iegadaties licenci?
Nekaadi nevaru atrast..Sveiki.

Lai iegādātos licenci, jāzvana uz pasaku tēla Gaujas upes mēra biroju.
Mērs atainos debesīs gaismas zīmi liela ficuka veidolā.
Tas nozīmēs ka licence ir iegādata un licences maksa tiks pievienota tavam tālruņa rēkinam.

Veiksmīgu copi.
Aizmirsi pierakstīt ka tev nepieder citāta pilnvaras tiesības,bet gan filmai “kickass” lv tulkojumam!!!!
1.janvāris 2020, 19:53 | links
 
Spins1 [01.01.20]: Sveiki!
Neesmu bijis spiningot pie gaujas ziema.. Kur interneta var iegadaties licenci?
Nekaadi nevaru atrast..
Sveiki.

Lai iegādātos licenci, jāzvana uz pasaku tēla Gaujas upes mēra biroju.
Mērs atainos debesīs gaismas zīmi liela ficuka veidolā.
Tas nozīmēs ka licence ir iegādata un licences maksa tiks pievienota tavam tālruņa rēkinam.

Veiksmīgu copi.
1.janvāris 2020, 19:45 | links
 
Sveiki!
Neesmu bijis spiningot pie gaujas ziema.. Kur interneta var iegadaties licenci?
Nekaadi nevaru atrast..
1.janvāris 2020, 19:37 | links
 
Licenzīti protams nenoformēji?
Brakars...
1.janvāris 2020, 19:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager