Vēžošana Aģes ezerā

Vai Aģes ezerā vispār ir vēži?
Kas notiek Aģes ezerā.
24.maijs 2014, 14:31 | links
 
par vēžiem saimnieks pats vainīgs-vislaik bija kamēr pats ielaida un kautkādu zarazu ar pie reizes.Iznākumā visi izsprāga.
Čoms aizbrauca-nopirka licenzi -pamakšķerēt.Apmetās pa nakti itkā viss ok,nākošā dienā saimnieka dēls klāt-sakot ka šajā vietā copēt nedrīkstot-ierādīšot un par telti atsevišķi jāmaks.Čoms protams aizbrauca prom.
Izrādijās ka saimnieks tajā vietā vienkārši grib pasvinēt kautko.Bet to taču varēja normāli izskaidrot.
24.jūlijs 2009, 17:33 | links
 
biju oktobra sākumā! visu dienu atsēdēju izvilku divas mēra līdaciņas (1.5, otra 1.8 apmēram) vairāk itin nekā! vēl bija pāris copes, bet līdaka iegāja zālē un nokoda man vobleri! nomainot spiningu patrāpijās daži asarēni - bet arī nekas ievērības cienīgs!
4.decembris 2007, 15:05 | links
 
Labi veezhi tur nav,bet ezera copmanji pasak' kas tu notiekas ar liidakaam,ir??????
17.oktobris 2007, 19:27 | links
 
Makšķernieks realcic atsūtīja uz e-pastu vēstuli, kurā pauž savas bažas par vēžošanu Aģes ezerā:
Kļūda ir tāda! Apskatījos šajā mājas lapā licenzētas vēžošanas vietu "Aģes ezers". Sazvanījāmies ar saimnieku - viss ir kārtībā brauciet un vēžojiet. Tagad sataisāmies ar darba kolēģi, sataisām krītiņus, savācam mantas un braucam. Piebraucam pie ezera, aizejam pie ezera uzrauga un sakām, ka esam vēžot atbraukuši! Viņa mums atbild: "VĒŽOT! Šeit jau kā divus gadus neviens vēzis nav noķerts, zivis esot, bet vēži gan nē!”. Nu ko, protams, esam diezgan tālu braukuši, prom jau vairs nebrauksim - mēģināsim. Nopirkām licenci. Sataisījām krītiņus, uzlikām tādu kārtīgi smirdīgu gaļu, uz citiem svaigu zivi. Tēvs kā jau vecs vēžotājs iebrida apskatīties vai maz tur alas ir, bet nekā. Sametām krītiņus sagaidījām vakaru. Izstaigājām kādas piecas, sešas reizes, bet vēži pat tuvumā nebija rādījušies.
Tad jautājums ir tāds, kas viņiem dod licenci, ja tur jau kā divus gadus nav neviena vēža. Un vai tā nav sava veida krāpšana? Jo mēs ieguldījām tomēr diezgan arī naudiņas, lai uz turieni nokļūtu un pavēžotu. Uzskatu, ka šī informācija par šo "vēžošanas vietu" būtu tūdaļ jāizņem no šīs mājas lapas, jo tas grauj jūsu reputāciju. Un vai nav viņiem jāaizliedz tirgot licences?


Licencētās vēžošanas vietas Latvijā

P.S. Visticamāk, ka mēs to vietu ārā no saraksta nedzēsīsim, bet pieliksim klāt informāciju un atsauci uz šo forumu.

Vai kādam vēl ir bijusi līdzīga pieredze?
24.jūlijs 2007, 21:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager