Sabiedriskās domas aptauja par rūpniecisko zveju Buļļupē

Aizmirsāt vienu lietu, nozvejas limits ir rīkiem, ne nozvejoto zivju apjomam.
Droši vien jēdzīgi būtu gan, gan
19.marts 2013, 10:11 | links
 
SANDIJS- kas Tev liedz ķert lasi tur pat kur zvejnieki ķer, Buļļupē, Daugavā?Makšķerniekiem nav liegums vimbas ķeršanai izņemot meža vimbas, garumu ierobežojumi visiem vieni, par skaitu uzskatu ka tas ir taisnīgi, jo ķert jau tu drīksti bet paturēt vari noteikto skaitu, vai uzskati ka ar atļauto skaitu Tev nepietiek un gribi zivis vienkārši pārdot?
19.marts 2013, 08:16 | links
 
malikim-Buļļupe Daugava ietek 2,2 km no grīvas,Otrs atzars ir Loču kanāls.
19.marts 2013, 06:19 | links
 
SANDIJS- jautājums Tev, ja Buļļupē neķers zivis ar murdiem, kas noķers tās zivis?

Malikis2011, 18.marts 2013, 23:28

Es domāju ka neviens un to populācija pieaugs,subjektīvs viedoklis, jo iespējams ka neapzinīgi makšķernieki, kuri paturēs zivis virs pieļaujamās normas, tās izķers, bet objektīvi to nevar pamatot neviens. Tomēr šeit, vismaz no manas puses ir cepiens tikai par to, kāpēc Buļļupe ir izņēmums uz pārējā fona.
18.marts 2013, 23:43 | links
 
Pastāv iespēja arī Ventā iemērkt skrandiņu, bet šeit plosās Akmens-Viesis un man bail, bet ja nopietni, tad man nav saprotami dažu zivju skaita ierobežojumi makšķerniekiem, kautgan zvejniekiem to nav un mūsu "karaliskās" zivs ķeršanas aizliegums, kuru arī zvejnieki ķer.
Nedomāju ka kāds spēs reāli, zinātniski pamatot šīs atšķirīgās pieejas.
P.s. Godīgi sakot es vēlos lai man būtu legāla iespēja piemānīt pumpaino un savu reizi arī šo zivi paņemt ēšanai. Lai nerastos lieki jautājumi vai piezīmes, varu piebilst, ka vizināties uz LM vietām man nav ne pietiekoši laika, ne pietiekošas finanses.
18.marts 2013, 23:37 | links
 
SANDIJS- jautājums Tev, ja Buļļupē neķers zivis ar murdiem, kas noķers tās zivis?
18.marts 2013, 23:28 | links
 
SANDIJS- ja gribi pumpainos, tad nevaru palīdzēt, vienīgais pieprasīt no Rīgas domes arī limitu.
18.marts 2013, 23:21 | links
 
Redzi es esu izvēlīgs un man vajag pumpainos, Daugavā aiz hesiem tādus neatradīsi, kā arī ezeros to nav.
P.s. Ja man tiešām ļoti gribētos es tiktu pie licenzes gan jūras piekrastē, gan iespējams Usmas ezerā, bet man šādas vēlmes nav.
Šeit es cepos jo nepamet sajūta ka kāds ir vienlīdzīgāks. Iespējams es kļūdos, bet pagaidām šīs sajūtas mani nepamet, jo neviens nav spējis pamatot rūpniecisko zveju tieši Buļļupē.
18.marts 2013, 23:16 | links
 
SANDIJS- brauc pie manis, izņem licenci un ķer uz nebēdu Daugavā, zivis arī tur migrē.
18.marts 2013, 23:06 | links
 
SANDIJS- cik paskatījos kā tur viss bijis, sākumā bija tīkli, gribēja aizliegt zveju Buļļupē arī Daugavā, bet zvejnieki izcīnīja lai atļauj kau murdus tīklu vietā.Līdzīgi kā tagad pašpatēriņa zvejā grib atļaut tikai murdus.
18.marts 2013, 23:05 | links
 
Brusis- nu varu saprast Tev nepatīk rūpnieciskie zvejnieki, bet iemeslu nevaru atrast, kas izķer visas zivis?Ja ņemam par pamatu skaitļus kas atrodami izskatās ka makšķernieki to dara daudz lielākā apjomā , ja vienkārši man nepatīk nu tā ir porsonīgā problēma.

Malikis2011, 18.marts 2013, 22:56

Pieņemsim ka esu zvejnieks tāpēc apgaismo mani ar ko es un man līdzīgie, kuriem nav iespējas saimniekot pa Buļļupi, esam apdalīti un mums nav iepēju šiverēt kādā citā upē pa kuru migrē zivis?
18.marts 2013, 23:04 | links
 
Manā izpratnē murds ir daudz saudzīgāks un zivim kā arī zvejniekiem draudzīgāks. No murda ir lielāka iespēja zivis atbrīvot, kā arī kādu laiku zivis tajā uzglabāt ar cerību par cenas pieaugumu. ;)
P.s. Šis domugrauds vairāk attiecināms uz normāliem par nākotni domājošiem zvejniekiem un es ceru ka tādi vēl ir.
18.marts 2013, 23:00 | links
 
Brusis- nu varu saprast Tev nepatīk rūpnieciskie zvejnieki, bet iemeslu nevaru atrast, kas izķer visas zivis?Ja ņemam par pamatu skaitļus kas atrodami izskatās ka makšķernieki to dara daudz lielākā apjomā , ja vienkārši man nepatīk nu tā ir porsonīgā problēma.
18.marts 2013, 22:56 | links
 
SANDIJS- kurš kaut cik nopietns zvejnieks ķers ar murdu ja atļauts tīkls?
18.marts 2013, 22:49 | links
 
Maliķi,tad par ko cepiens un kādas kompensācijas?Lai tak turpina,un kā redzams ziemas bildēs -Rīgas jūras līcī.
18.marts 2013, 22:49 | links
 
Maliķi.
Neēsmu pētījis statistiku un nezinu vai norādītie skaitļi ir attiecināmi tikai uz murdiem, vai arī 2003.g. nozvejā ir iekļautas tonas kuras izvilktas ar tīkliem. Pieņemot, ka tomēr tīkli ir iekļauti kopējā statistikā un ka iespējams atļauto murdu daudzums toreiz bija lielāks-statistika neizbrīna.
18.marts 2013, 22:41 | links
 
Brusis- izlasi rakstu:
Staģis1 ļaudis galvenokārt zvejo Rīgas jūras līča piekrastē un ziemā - Buļļupē.
18.marts 2013, 22:40 | links
 
Maliķi.info ņem no VID datiem? Kad gribas palielīties žurnālistiem cipari drusku atšķiras.
http://www.db.lv/razosana/partika/pedejie-mohikani-bullu-sala-241534
Saimniecībā ir divas laivas un vienā lūkāšanas jeb zvejas dienā izdodas nozvejot pustonnu līdz tonnu zivju.
18.marts 2013, 22:28 | links
 
Tiešām papētot ko un cik ķēra,sāk likties tā kampaņa ir vērsta vienkārši ka kādam kāds nepatīk un nekāda sakara ar zivīm tur nav.
18.marts 2013, 22:21 | links
 
Pēc tīklu zvejas aizlieguma Buļļupē vidējā nozveja ir 22,4 t, bet 2003.gadā pirms tīklu zvejas aizlieguma nozvejots 49,3 t zivju.
18.marts 2013, 22:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager