Sabiedriskās domas aptauja par rūpniecisko zveju Buļļupē

Grūti mums iet ar tiem komentiem un aptaujām. Nu tā gribas vienam otru pazākāt, jo runas vienmēr atgriežas sākuma punktā. Uz - nevis ko darīt, lai resursus saglabātu, bet pāriet uz tēmu - ka tikai kāds cits kaut kur nenoķertu vairāk. Un ar to balsošanu ir tā - vairākums nobalso - lecam ugunī un visi tad arī lecam, vai tā? Nu neleks taču, vismaz prātīgākie. Tas pats šeit. Koncentrējamies uz lietu - ko darīt, lai zveja tiktu kontrolēta un zvejots tad, kad resursiem ir vismazākie zaudējumi. Ja vajag - noliegt zveju uz zināmu laiku visiem, ja atļauj - tad arī visiem. Un rūpnieciskai zvejai norādīt zvejas rajonus, kuri nav HES-u zivju ceļos, kanālos, vai citās zivju koncentrācijas vietās, kādas nu katram ir zināmas un kas arī būtu apspriešanas vērtas. Citādi - pabazarēja un viss beidzās, bet svarīgs tomēr ir rezultāts.
14.marts 2013, 15:53 | links
 
Laikam esmu ne no bagātā galda sēdētājiem, taču gribu zināt, kāpēc pie Bauskas vimbu nārsta vietā var tonnām izkaut un nevar pierādīt šo zivju pavairošanas programmu?

vietējie jau rok Grabrānu":))

Škapara kungs, Jūs esat Rīgas pilsētas domnieks vai kā?
Kāpēc nav vairāk komentāru.
Izskatās, ka esam no Birkova maldināti.

''Šī tēma Edīti pjeha, citi konservanti, Zvaigznītes ansamblis no PSRS armijas , arī tie kuriem kāds traucē , lai iegūtu savas sievietes apmierinājuma kunkstus, liecina par šīs tēmas 'Škapara" nāks GODO, neesamību. Lai viņš ierakstās ar savu telef. nr, vai sastopamības adresi. tad mēs godīgi ieradīsimies pie viņa Dieva birojā un izrunāsimies.
Pašlaik tā ir TIKAI NAIDA KURINĀŠANA, Iemesli ir citi=labumi no ezeru un upju prihvatizācijas. Tas jau pierādijies
14.marts 2013, 14:04 | links
 
Vai kāds var atbildēt skaidri un gaiši:,,Kāpēc,vai kāda iemesla dēļ vispār šī jezga?"Kādam kaut kas ir par maz,kādam kaut kas vienkārši nepatīk,skauž,,plēš",utt!?Es ,,vienkāršs lauku puisis" nevaru iebraukt!!!:)))
14.marts 2013, 14:01 | links
 
Tā jau ir tendence,reiz mēnesī paceļ šādu tēmu un saujiņa entuziastu mērās ar ficukiem. :)
Kā Krilova fabulā,vezums jo projām stāv uz vietas....
Pārāk atšķirīgas intereses un vienam,otru nesaprast.Satusējat kopīgi kādā krogā,labums būs lielāks! :)))
14.marts 2013, 13:27 | links
 
Nu redz Imations- tas būs vienas kompetentās-ieinterēsētās puses viedoklis, kurš ir objektīvs tikai šai iedzīvotāju grupai! (pat netaisos apstrīdēt :) )
Bet ūdeņi nepieder tikai šai grupai!
Pie tam šeit aktīvākie (kas noteikti piedalīsies), man par nožēlu, ir tādi kā tu- paskaties plašāk ne tikai SAVU, un daļas līdzīgi domājošo, interešu robežās....
Immations- esmu pāraudzis krāniņa staipīšanas un apvainošanās vecumu- nu neaizķesi mani :)
14.marts 2013, 13:18 | links
 
Jāa un par tīkliem Buļļupē- es balsoju- pret!
Kāpēc-da tur vimba jau novembra beigās bija biezā slānī un ja kāds man stāsta, ka tīklā/murdā kāds nav noķēris un neķer- nu nesmīdiniet mani- ir nācies REDZĒT nevis klausīties baumas...
Tas, ka zvejnieki varbūt neatspoguļo patiesos lomus.... Te nu atkal papildus darbs kontrolei- veikt neplānotas pārbaudes- zinu grūti, dārgi.... Bet ja paši nesaprotam, liekam trešo makškerīti necopē, kādu lieku aķi, kādu zemmēru.....
Tāpat zandarti ceļo no Daugavas un Lielupes, ir redzēti pat sami (nu3-5kg robežās) ceļojot pa Buļļupi!
Protams gredzenojis/iezīmējis un pētījis neesmu, nav ne laika ne finansējums šādam pasākumam
14.marts 2013, 13:09 | links
 
Ediits - "Vienkārši pietiekoša pieredze ar aptaujām, rezultātu interpretācijām, likumu pieņemšana gaitu....
Tev pretjautājums- kāpēc 1500-2000 makšķernieku viedoklis skaitās objektīvs rādītājs!?"

Ja vari apgalvot, ka 1500-2000 pie tam diezgan specifikas tēmas aptauja nav objektīva, tad ne Tu sajēdz ko no aptaujām ne no rezultātu interpretācijām.

Ja gribi rīkot savu Vislatvijas aptauju -rīko, tikai pats meklē naudu un visu dari pats, nevis gudri māci citus, kā ir pareizi aptaujas veidot un ko darīt.
14.marts 2013, 13:00 | links
 
Nēē neesmu nevienā biedrībā! :):):)
Vienkārši pietiekoša pieredze ar aptaujām, rezultātu interpretācijām, likumu pieņemšana gaitu....
Tev pretjautājums- kāpēc 1500-2000 makšķernieku viedoklis skaitās objektīvs rādītājs!?
Publiskie ūdeņi pieder visiem valsts iedzīvotājiem- arī zvejniekiem, zemūdens medniekiem, pensionāram kurš netiek līdz upei, zīdainim kūrš varbūt kādreiz to vēlēsies!
Par salīdzinājumu ar Lindermani- eh lai nu domā ko gribi...
Es aicinu meklēt konstruktīvus risinājumus un ieteikumus, kā arī visām ieinteresētajām organizācijām aizmirst personīgos konfliktus un motīvus, saņemties un sēsties pie galda pieaicinot arī pārējās puses, nevis mēģināt kādu nomelnot!
Mans moto- pierādi ka esi labāks par citiem, nevis otrs vēl sliktāks par tevi!
14.marts 2013, 12:46 | links
 
Ir tāds teiciens „Будь проще и люди к тебе потянутся”, gadījumā Ediit neesi no MRK šlakas, kad vajag visu sarežģīt, viņiem arī vajag papīru papīra galā nevis MRK, bet gan JBK (jauno birokrātu klubiņš),.
Vajadzīga vienkārša aptauja kur piedalīsies ap 1500 portāla apmeklētāju, nevis rīkot Vislatvijas referendumu, kā Lindermanim. Meisterībā nevajag spisties, varbūt?
14.marts 2013, 12:34 | links
 
Imations- šāda aptauja, lai būtu objektīva, būtu jāveic neatkarīgai personai/iestādei/organizācijai.
To būtu jāierosina ZM/Saeimai un jāveic ar kādu specializētu aptaujas operatora palīdzību!
Kādus jautājumus ietvert un ar kādu zemtekstu (te nu mēs iebraucam auzās) būtu jāgatavo NEATKARĪGAM nozares speciālistam/tiem. Tā būtu jāizziņo visiem valsts pilsoņiem, jo arī nemakšķernieku bērni var sagribēt makšķerēt/zvejot...., un tad jau balstoties uz plašu aptauju mēģināt izvilkt "sāli".
Ja veic kāda organizācija- jautājumus sastādīt un interpretēt rezultātus- vai man stāstīt! :( Līdz ar īsti jēgu neredzu to uzticēt MOSP, MRK..... (pret viņiem nav nekas personīgi, bet darbiem gan- nu kaut šajā pašā foruma sadaļā- ka tik otram uzlietu kādu zaņķi- VEK!)!
Varat man pārmest pesimismu, bet redzot cik "godīgi" ar kādiem argumentiem notiek to pašu MN izmaiņas- brīžam gribas prasīt vai tiešām visu nosaka lobijs un paša (nu tuvākā) maks, vai tomēr padomāsim par rītdienu, kas notiks ar ūdeņiem un kas sagaida mūsu bērnus....
14.marts 2013, 12:09 | links
 
Varbūt vērts uzrīkot objektīvu aptauju par Buļļupēm, zivju tīkliem, vimbu ķeršanas totālu aizliegumu, ka zvejnieki ir slikti un makšķernieki labi un jeb ko citu par ko visi caurmērā cepās, bet ņemot vērā profesijas, vecumu, nodarbošanos (zvejnieks, maluzvejnieks, makšķernieks).
Bet aptauju, lai rīko MOSP ar paziņojumu copeslietu galvenajā lapā, nevis personas no kreisajiem akauntiem, jo šādu viendienas akauntu pēdējā laikā ir parādījušies lielos daudzumos, bet ļurinātāju (es tai skaitā) skaits forumos caurmērā nemainās, vienkārši kāds slēpjas vai ir kauns par saviem darbiem, bet gudro domu grib izteikt.
Tādu aptauju var veikt tajā pašā portālā VisiDati.lv, vidējais copeslietu aktīvo apmeklētāju skaits ir ap 1500-2000, laiks aptuveni mēnesis, tas nav par brīvu, bet ap 40 Ls arī nav nāvējoši. Jautājumus varbūt var sasūtīt visi, jo MRK tāpat vēlāk teiks, ka aptauja bija tendencioza.
14.marts 2013, 11:50 | links
 
Vispār jau ar tiem liegumiem ir galīgi šķērsām. Uz vimbu lieguma nav. Ir tikai liegums uz copes teritoriju, ko izmanīgi vīriņi ir pārvērtuši par mazo biznesu. Ja nebūs LM Bauskā, tad tauta vienkārši pārvāksies augstāk virs tilta pār Mūsu pie sporta kompleksa un tāpat stāvēs plecu pie pleca. Tā ka te ir saknē jāmainna liegumi. Ja jau saudzējam vimbas, tad saudzējam visā viņu migrācijas posmā, vai arī nesaudzējam nemaz un tad brīnamies ka kaut kā mazāk viņu palicis un izmērs ir nekāds.
14.marts 2013, 11:07 | links
 
eh, krumujanci, atšķirībā no aptaujas formulējumiem, zem šī kopsavilkuma es labprāt parakstītos.
14.marts 2013, 11:05 | links
 
Paldies makšķernieki! Izskatās, ka beidzot sākam runāt par lietu un pat sakarīgi. Daudzām domām var piekrist, ka nārsta laikā visur būtu jābūt vienādiem zvejas, domāju makšķerēšanas, noteikumiem, vai tas ir Buļļupē, vai Lielupā pie Bauskas, vai citur. Pats pieturos pie viedokļa, ka rūpnieciskā zveja vismaz šajā laikā tomēr ir jāaizliedz, kaut gan pareizāk Buļļupē būtu to aizliegt pavisam. Atbalstu arī ideju par kontroles pastiprināšanu un sakaru sakārtošanu operatīvai kontrolieru izsaukšanai, kā arī to transportam. Tik daudz naudas, jau kopā ar pašvaldības dotācijām un MK pārdošanu, vajadzētu sanākt, ja, protams, to neizlieto dažādiem citiem amatpersonu izdevumiem, piem, neadekvātām algām. Tās lietas arī būtu uzraugāmas. Tā ka biedrībām būtu sava darbība jākoncentrē šajā virzienā, nevis vienai jāapkaro otra vai citas. Lai kā man iebilst, tomēr zivju resursi ir galvenais, ja nebūs zivju, tad visas pārējās runas ir pupu mizas. Bet ir nenoliedzami, ka zivju gan upēs, gan jūrā paliek arvien mazāk. Pats esmu pietiekoši vecs, vai sens, kā tagad pieņemts dēvēt, lai varētu salīdzināt to, kas ir tagad ar to, kas bija pat gadus 30 atpakaļ. Un tāpēc par resusiem ir ĻOTI nopietni jādomā.
14.marts 2013, 10:53 | links
 
Jauki ka šeit liekat numurus. Bet viņi te pazudīs. Es aizsūtīju CL administratoram lūgumu lai izveido lapu ar šiem numuriem un ieliek linku uz šo lapu CL weba pirmajā lapā. Tauta ar gudrajiem telefoniem tad varētu ātri tikt pie vsajadzīgā numuriņa un operatīvāk ziņot. Varbūt aizsūtiet šos numurus uz niku Copeslietas pastu.
14.marts 2013, 10:02 | links
 
Krāslavas novadā-27869294
14.marts 2013, 09:25 | links
 
Jā un Rīgā diennakts telefons- 28365842
Šis gan tikai Rīgas admin. teritorijā- PP
Strādā operatīvi!
Paldies arī šiem puišiem un meitenēm!
14.marts 2013, 08:59 | links
 
Šis jau arī bija telefons, kuru sazvanīju pēc 1,5 st meklēšanas (~1:30 naktī) caur PP, 1188....- bet tad jau droši vien bija par vēlu! :(
Gods un slava Jums GZ kungs, bet šis ir Jūsu telefona numurs un Jums arī vajadzīga atpūta!
PS. Ar Jums arī esmu ticies pie Lielupes pagājušoruden :) Veiksmi un izturību Jums darbā un mazāk pārkāpēju!
14.marts 2013, 08:56 | links
 
par visiem nopietniem pārkāpumiem zvejas un makšķerēšanas jomā RĪGAS SEKTORĀ.T.I. no KAŅIERA LĪDZ AIZKRAUKLES HES var zvanīt pa t.29152158.zvanīt var visu diennakti ,neviens līdz šim nav neuzklausīts.
14.marts 2013, 05:54 | links
 
aizliegt rupniecisko zveju bullupe ( tiklus visus araa) un bus ok neko vairak mainit nevajag un to naudinu ko iekasejat par copes gada kartem un atlidzibam no latvenergo u.t.t. likt lieta zivju papildinashanai un malikju apkaroshanai galvenokart ,,popularizet telefona numurus kur var shos stuchit nost un operativi rikojoties visi bus apmierinati un pashiem ar var cemmeretajiem u.t.t. pa kaklu dot un viss bus chikiniekaa ar maksas iekaseshanu par copi katra pelke jus tieshi izprovacejat copmanus klut par malikjiem. (manas domas)
13.marts 2013, 23:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager