Laivu pārbūve, tjūnings

Neturam sveci zem pūra un dalamies pieredzē :)
Pārbūvējot laivu tā neizbēgami kļūs smagāka, lielākas jaudas motors arī dos papildus svaru. Strauji nometot gāzi var noslīcināt gan motoru gan laivu.

Pie pārbūves vēlams augsto tranci taisīt no vieglmetāla pie spečukiem. Pats no finiera uztaisīju, par smagu.... :)
Bet laiva laba , diviem . Viegla . Nelielu vilni arī šķeļ.

ImkaSm, 26.jūlijs 2016, 09:59

kāda rutka pēc augsto??? nomaina veco kas nolietojies un nostiprināt ...

tataars_, 26.jūlijs 2016, 12:00
Kāpēc augsto, neredzu tam nekādus plusus?

janiszilvers, 26.jūlijs 2016, 12:56
26.jūlijs 2016, 13:00 | links
 
Pie pārbūves vēlams augsto tranci taisīt no vieglmetāla pie spečukiem. Pats no finiera uztaisīju, par smagu.... :)
Bet laiva laba , diviem . Viegla . Nelielu vilni arī šķeļ.

ImkaSm, 26.jūlijs 2016, 09:59

kāda rutka pēc augsto??? nomaina veco kas nolietojies un nostiprināt ...

tataars_, 26.jūlijs 2016, 12:00

Kāpēc augsto, neredzu tam nekādus plusus?
26.jūlijs 2016, 12:56 | links
 
Man ir divi motori ar XL kāju.
Pārbūvējot laivu ideāls variants.
60 un 75 ZS
Mariner, 4-taktu

Savam Krimam griezīšu priekšu ārā , likšu mazo stiklu. Lai var i-pilot uzstādīt.

ImkaSm, 26.jūlijs 2016, 10:03
26.jūlijs 2016, 12:07 | links
 
Pie pārbūves vēlams augsto tranci taisīt no vieglmetāla pie spečukiem. Pats no finiera uztaisīju, par smagu.... :)
Bet laiva laba , diviem . Viegla . Nelielu vilni arī šķeļ.

ImkaSm, 26.jūlijs 2016, 09:59


kāda rutka pēc augsto??? nomaina veco kas nolietojies un nostiprināt ...
26.jūlijs 2016, 12:00 | links
 
Sveiki. Man ir intex mariner 4 laiva. Gribu ielikt griidu no saplaksna. Kadi ieteikumi? Cik biezu? Vecajai gridai pa virsu? Vairakas dalas vai veselu gabalu?
26.jūlijs 2016, 11:36 | links
 
Savam Krimam griezīšu priekšu ārā , likšu mazo stiklu. Lai var i-pilot uzstādīt.
26.jūlijs 2016, 10:03 | links
 
Pie pārbūves vēlams augsto tranci taisīt no vieglmetāla pie spečukiem. Pats no finiera uztaisīju, par smagu.... :)
Bet laiva laba , diviem . Viegla . Nelielu vilni arī šķeļ.
26.jūlijs 2016, 09:59 | links
 
Ļoti ilgi domādams un ar meistariem runādams nonācu šodien pie darījuma, gribēju južanku, bet neatradu, tad nu nosliecos uz krim. Šodien iegādāts, tagad tik vēl piekabi vajag, padomu lūdzu :)
Šoziem vai nakamziem jāuzsāk pārbūve, tas jau no finansēm būs atkarīgs.
Cik lielu, tas i garu piekabi vajag piemeklēt?
Paldies

janiszilvers, 25.jūlijs 2016, 19:17

Jo īsāka, jo labāk. Un bez bremzēm.
26.jūlijs 2016, 09:56 | links
 
Ļoti ilgi domādams un ar meistariem runādams nonācu šodien pie darījuma, gribēju južanku, bet neatradu, tad nu nosliecos uz krim. Šodien iegādāts, tagad tik vēl piekabi vajag, padomu lūdzu :)
Šoziem vai nakamziem jāuzsāk pārbūve, tas jau no finansēm būs atkarīgs.
Cik lielu, tas i garu piekabi vajag piemeklēt?
Paldies
25.jūlijs 2016, 19:17 | links
 
un visām ir paraujams striķis
20.jūlijs 2016, 14:34 | links
 
Norvēģijā palietoju automātiskās. Ērti un vasarā nav karsti, pa lietu arī mierīgi. imho jau viņas ir sertificētas un ja vien pats nemetāsi kur pagadās būs ok. viņas var arī piepūst ar muti, ja nu kas.
20.jūlijs 2016, 14:22 | links
 
Jā, tā automātika man arī liek nedaudz šaubīties.

Pagaidām laikam priekš manis labākais variants izskatās uzpūšamā veste, bet ar manuālo striķi.

kaut kas šāds
20.jūlijs 2016, 13:49 | links
 
Veikalos ir nopērkami tādi mīkstas peldošas ,lokāmas trubas tiem kas nemāk peldēt . Ir mazākas ir garākas . Ieliec starp padusēm un noturēs ziloni uz ūdens ja neuzticies vestēm . Savu vesti šovasar notestēju - notur galvu virs ūdens . Aukstā ūdenī nosalsi vai ar rinķi ,vai vesti vai trubu . Vismaz atradīs vēl smuku nevis piepūtušos un zilu :) Peldēt vajag mācēt ja ej uz copi .Ir vēl viena laba palīgierīce kas tevi var glābt ja esi nonācis ūdenī .Palīgā - būs grūti kliegt ja slikti peldi -mute pilna un šoks. Svilpe var izglābt .To dzird pa ļoti lielu gabalu. Reiz vienu veci Burtniekā izvilku no ūdens pateicoties tam ka viņš svilpa paniski.Problēma bij viņu ieraudzīt viļos ,bet airēju uz skaņas pusi kamēr sāka maurot lai neuzbraucu ar laivu virsū :) Bij vējš un baltais vilnis -bet caur visu pūtienu dzirdēju ka kaut kur paniski svilpj. Labi ka netālu no krasta tas bij .Vecis vecs un resns - izmetu enkura striķi ,šis turējās ,es airēju uz krastu . Ievilkt bij bail jo baigais šupinājiens bij . Viņa kocene droši vien ka jau sapuvusi zem ūdens .
20.jūlijs 2016, 13:48 | links
 
Jā! Mani arī ļoti interesē veste, kas spētu manus 100 bezsamaņas stāvoklī un vēl ar visu izmirkušo kombieri noturēt ar degumu pret sauli.
Uz ūdens visādas herņas var gadīties un tāda veste būtu glābējs jebkuros apstākļos.
20.jūlijs 2016, 13:47 | links
 
Nezinu...tās CO2 vestes man noteikti uzticību neradītu, pirmkārt tāpēc, ka noteikti nebūtu 100% pārliecināts, ka tieši vajadzīgajā brīdī nostrādātu un vēl otrs ir tas, ka vairākus gadījumus esmu dzirdējis, ka tā laivā, vnk nostrādā un atverās!!!
20.jūlijs 2016, 13:39 | links
 
Paskaties copes veikalos glābšanas vestes, kas arī ir kā vestes. Tās ir ērtas, ar kabatām, kurās var salikt nepieciešamo, piespraust auklas "noniebēju" utt

arvis_an, 20.jūlijs 2016, 13:07


Jā, tās būtu noderīgi, tiesa tur ir viens bet. Tās nav glābšanas vestes, bet "buoyancy aid". Nezinu kā pareizi latviski pateikt, bet glābšanas veste garantē, ka pat cilvēkam esot bezsamaņā uzraus virs ūdens ar degunu pret debesīm, savukārt tāda veste peldētpratējiem vien atvieglo turēšanos virs ūdens.

Nav tā, ka nemāku peldēt, bet neesmu arī pārliecināts, ka pie sliktākā scenārija peldētprasme mani nepievils :)
20.jūlijs 2016, 13:20 | links
 
Paskaties copes veikalos glābšanas vestes, kas arī ir kā vestes. Tās ir ērtas, ar kabatām, kurās var salikt nepieciešamo, piespraust auklas "noniebēju" utt
20.jūlijs 2016, 13:07 | links
 
Kādam ir atsauksmes par uzpūšamajām glābšanas vestēm? Tām, kas ar CO2 baloniņu. Meklēju ko tādu, ko varētu visu laiku laivā turēt uzvilktu un būtiski netraucētu.

kri, 20.jūlijs 2016, 13:03

Pašam nav, bet kolēģis lielija, jo netraucē copet, teica ka cerams nevajadzēs lai nostrada
20.jūlijs 2016, 13:07 | links
 
Kādam ir atsauksmes par uzpūšamajām glābšanas vestēm? Tām, kas ar CO2 baloniņu. Meklēju ko tādu, ko varētu visu laiku laivā turēt uzvilktu un būtiski netraucētu.
20.jūlijs 2016, 13:03 | links
 
Laba diena Kolēģi!
1)Velos piemeklēts savam progresam uz mitrumizturīgā finiera grīdas uzklāt kādu paklāju vai ko tam līdzīgu. Vai ir kādam pieredze ar šādiem materialiem, kur tos var dabūt? Pagaidām ieliku parastāko paklāju no DEPO- galīgi garām, nežūst vispār!

2) Varbūt kādam ir kādi rasējumi vai paraugi no pašbūvētiem vējstikliem? Vēlos no aluminija un org.stikla izgatavot vējstiklu ar vidū atveramu stikla durvi.

Roltons, 20.jūlijs 2016, 10:13


visi paklāji piesaista mitru lielos apmēros , es lieku finieri kam ir pretslīdes pārklājums ,ventilācijai tāpat jābūt savādi apakšā sāk smidēt utt.
20.jūlijs 2016, 10:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager