Laivu pārbūve, tjūnings

Neturam sveci zem pūra un dalamies pieredzē :)
Man vajadzētu tādu figņu 5m laivai, svarā ar motoru ap pustonnu, kas enkuru izceļ, par vinču to varētu saukt, elektrisku, vai ar roku griežamu, un purnā kaut kādu ķeksi pieskrūvēt, lai enkurs pret korpusu nesitas, bet smuki karājas, laiva metāla,ja kāds guru var iemest info, varētu pateicibu uzrakstīt:)

usis, 7.aprīlis 2016, 22:06


Tā pati jeņku rokas vinča labi derēs. http://www.cabelas.com/product/worth-anchormate-174-and-anchormate-174-ii-sets/699555.uts?Ntk=AllProducts&searchPath=%2Fcatalog%2Fsearch.cmd%3Fform_state%3DsearchForm%26N%3D0%26fsch%3Dtrue%26Ntk%3DAllProducts%26Ntt%3Danchormate%26x%3D10%26y%3D6%26WTz_l%3DHeader%253BSearch-All%252BProducts&Ntt=anchormate

100 bakši ar shippingu (ja neapmīļo feniņu un sūta normāli uz ātro pa gaisu) + būs 21$ PVN.

Absolūti adekvāts cipars un nedēļas laikā būs klāt.
8.aprīlis 2016, 22:22 | links
 
Biju Dole Marine. Viss kartiba. Paldies.
8.aprīlis 2016, 22:06 | links
 
10 EUR,
26694318

Sveiki,

Varbut kāds zina, kur var iegadaties plastmasas plaksni ar lenki , ko stiprina trancim aizmugure? Biju boatshop, bet tur nav un tuvakajas 2 nedelas nebus.

Progress2016, 7.aprīlis 2016, 20:19
8.aprīlis 2016, 08:48 | links
 
Pareizi gan, sen te nav manīts, vēl bumsigo jāpatramda, tādi apolitiski palikuši:)
7.aprīlis 2016, 22:16 | links
 
Man vajadzētu tādu figņu 5m laivai, svarā ar motoru ap pustonnu, kas enkuru izceļ, par vinču to varētu saukt, elektrisku, vai ar roku griežamu, un purnā kaut kādu ķeksi pieskrūvēt, lai enkurs pret korpusu nesitas, bet smuki karājas, laiva metāla,ja kāds guru var iemest info, varētu pateicibu uzrakstīt:)

usis, 7.aprīlis 2016, 22:06

Ja nemaldos,Zariņvaldim šāda hevere.
7.aprīlis 2016, 22:09 | links
 
Man vajadzētu tādu figņu 5m laivai, svarā ar motoru ap pustonnu, kas enkuru izceļ, par vinču to varētu saukt, elektrisku, vai ar roku griežamu, un purnā kaut kādu ķeksi pieskrūvēt, lai enkurs pret korpusu nesitas, bet smuki karājas, laiva metāla,ja kāds guru var iemest info, varētu pateicibu uzrakstīt:)
7.aprīlis 2016, 22:06 | links
 
Paldies. Rit bus jauzzvana. Man ar hidroliku motors, tapec ari vajag.
7.aprīlis 2016, 21:53 | links
 
Progress
Doles salā, Dole Marine! Vēl 2 ned atpakaļ bija! 15 eur
7.aprīlis 2016, 21:44 | links
 
domā, ka vajag? man nelikās, ka tas ir vajadzīgs. lai gan man ir uz pēdējā roba un ja vajadzētu vairāk, tad nevarētu bez tāda leņķa.
7.aprīlis 2016, 21:30 | links
 
Sveiki,

Varbut kāds zina, kur var iegadaties plastmasas plaksni ar lenki , ko stiprina trancim aizmugure? Biju boatshop, bet tur nav un tuvakajas 2 nedelas nebus.
7.aprīlis 2016, 20:19 | links
 
eboat.lv tirgo Fasten stiprinājumus,ir 2 veidi enkuram
Amberlat savām laivām piedāvā,mājas lapā var apskatīties,vai tirgo atsevišķi nezinu
30.marts 2016, 21:50 | links
 
Labdien visiem.

Esmu atradis savai laivai un tās transportēšanas un uzglabāšanas apstākļiem piemērotus traņča riteņus.
Šie riteņi tiek ražoti un pārdoti Ukrainā. Latvijā tādas konstrukcijas riteņus neatradu, ja kāds kaut ko zina vairāk lūdzu padalīties ar info. Ukrainas veikali nepiedāvā piegādi uz Latviju.
Vai kāds no draudzīgās makšķernieku saimes var palīdzēt atgadāt šos riteņus no Ukrainas?

http://tehnoparus.com.ua/trantsevyie-kolesa-transformiruyuschiesya-kt5/p40

smoll1076, 24.marts 2016, 14:20


ss sludinājumos visu laiku viens džeks tirgo ļoti līdzīgus - 30 eur .Esmu tos dzīvē redzējis -ir ļoti labi. Ja pašam rokas aug no pareizās vietas - uztaisīt elementāri. Tiem ratiem jābūt ļoti spēcīgai konstrukcijai . Ir pieredze ka vilkām pa kāpām -izjuka 2 minūtēs . Jātaisa ir pamatīgi un ar garantiju . Mēs uztaisījām viegli noņemamus ,salokāmus . Materiāli un ratiņi visi dabūnami Depo .
30.marts 2016, 20:53 | links
 
Kāds var pateikt labu variantu enkura nolaišanai/nofiksēšanai stiklaplasta laivai.?
Skatos šādu bet no USA ir pamatīgs shipinngs 16$
ja pats štrunts maksā ap 7$.
Varbūt var kautkur iekš LV nopirkt?
Kautkas šāds:
http://www.ebay.com/itm/SHORELINE-MARINE-LOCKING-ANCHOR-CONTROL-HOIST-FOR-SMALL-BOAT-/351686112591

tauruss, 30.marts 2016, 20:37


Skrūve 0,5 eur,4 šeibas -apm 0,5 eur,Trīsis -lielais plastmasas alumīnija korpusā 3 eur ,knehts ( kloķītis uz kura uztin auklu) . laivas priekšgalā izurb caurumu -šeibas augšā un apakšā trīsi ar skrūvi klāt , knehtu pieskrūvē kur ērtāk laivas iekšpusē. Darbs apm 30 minūtes ,izmaksas līdz 8 eur. Dārgākais ir knehts. Gan smuki izskatās gan ļoti viegli darboties.
30.marts 2016, 20:48 | links
 
Kāds var pateikt labu variantu enkura nolaišanai/nofiksēšanai stiklaplasta laivai.?
Skatos šādu bet no USA ir pamatīgs shipinngs 16$
ja pats štrunts maksā ap 7$.
Varbūt var kautkur iekš LV nopirkt?
Kautkas šāds:
http://www.ebay.com/itm/SHORELINE-MARINE-LOCKING-ANCHOR-CONTROL-HOIST-FOR-SMALL-BOAT-/351686112591
30.marts 2016, 20:37 | links
 
Labdien visiem.

Esmu atradis savai laivai un tās transportēšanas un uzglabāšanas apstākļiem piemērotus traņča riteņus.
Šie riteņi tiek ražoti un pārdoti Ukrainā. Latvijā tādas konstrukcijas riteņus neatradu, ja kāds kaut ko zina vairāk lūdzu padalīties ar info. Ukrainas veikali nepiedāvā piegādi uz Latviju.
Vai kāds no draudzīgās makšķernieku saimes var palīdzēt atgadāt šos riteņus no Ukrainas?

http://tehnoparus.com.ua/trantsevyie-kolesa-transformiruyuschiesya-kt5/p40
24.marts 2016, 14:20 | links
 
Stāvajos krastos, pie Daliņpļavas stāvēja 3 , bet vienmēr pieslēgtas, tā kā bija problēmas ari tajos laikos.
22.marts 2016, 20:28 | links
 
Mūsdienās bez uzraudzības kautko atstāt nav prāta darbs. Liec kādu ķēdi, vai trosi gribi-akumulatora fleksis tiks ar to galā. Drošākais variants ir turēt laivu kādā no bāzēm, vai valkāt uz garažu.

urmaas, 22.marts 2016, 16:59


Es atceros kad biju puika, Gaujmalā, Valmierā spēlējāmies pa laivām kas bij lielā vairumā netālu no manas mājas. Tur bij līcis ,blakus čigānu māja un vairāki desmiti laivu . Nezinu vai spēra vai ne tajā laikā bet tagad Gaujas krastos nevienu laivu jau gadu desmitiem neesmu redzējis .
22.marts 2016, 19:20 | links
 
Čomam uz Elizabetes ielas, dienas laikā nospēra ričuku, kurš bija saslēgts ar 16mm saslēdzēju, tak pārknieba un aizbrauca. Es kad ieraudzīju to dzelzi, savām acīm neticēju, ka tādu var pārkniebt un tas bija pa dārgo gandrā pirkts saslēdzējs. Tā ka ezera krastā turēt laivu, nu var jau.
22.marts 2016, 19:18 | links
 
Raudive
Es priekš progress4 pasūtīju šeit:
http://all4boat.ru/
Alekseja e-pasts: all4boat@yandex.ru
Priekšapmaksa un nāksies uzticēties ;)
Manā gadījumā viss noritēja salīdzinoši veiksmīgi.
Pāris nedēļu laikā stikls pa pastu bija klāt.
Ar visiem pasta izdevumiem un muitu samaksāju par stiklu drusku zem 200 EUR.
Ideāli, ja kāds braukā uz Pēterburgas pusi - Великий Новгород. Tad pavisam droši un drusku lētāk. Muita un sūtīšana nebija nekas astronomisks.
Vienīgi kāds brīdis pagāja, kamēr es ar savas bankas pārstāvi (dnb) noskaidrojām no viņa bankas konta numuru, jo viņš nezināja, ka tāds viņam ir :))) viņš man pateica tikai ciparus uz savas maksājuma kartes. Un loģiski, ta tā nebija nekāda oficiālā firmas karte, bet privātā. Nez vai viņš zina, ko nozīmē nodokļi valstij ;)
22.marts 2016, 17:31 | links
 
Mūsdienās bez uzraudzības kautko atstāt nav prāta darbs. Liec kādu ķēdi, vai trosi gribi-akumulatora fleksis tiks ar to galā. Drošākais variants ir turēt laivu kādā no bāzēm, vai valkāt uz garažu.
22.marts 2016, 16:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager