Laivu pārbūve, tjūnings

Neturam sveci zem pūra un dalamies pieredzē :)
Laba diena,

problēma sekojoša - gribu ezera krastā pieslēgt laivu - kur Rīgā varētu iegādāties drošu trosi ar cilpām, kuru tik viegli nevarētu dabūt pušu?

Pašam nav aprīkojuma, lai ko tādu uzķimerētu, būšu pateicīgs, ja kāds padalīsies ar uzņēmumu, kurš šādu servisu sniedz.

Paldies jau iepriekš.

pusdienlaiks, 22.marts 2016, 15:03


Govs ķēde ir puslīdz droši. Ja gribēs tev laivu nospert - nospers. Ir tikai viens variants kā atgūt kādreiz savu laivu. Kaut kur laivā ,tikai tev zināmā vietā ieliec kādu savu marķējumu.Tad var pierādīt ka tava laiva. Kad ražoju laivas - pilnīgi visas bij marķētas . 2x policijai pierādīju ka mūsu ražotās laivas un ka cilvēks ir patiesais īpašnieks . Abas reizes tiesas darbi ar pozitīvu iznākumu.
22.marts 2016, 16:55 | links
 
Nu domāju depo vari pašu velnu atrast. Tikai arī slēdzeni neņem parasto lētuci, bet jau kaut ko dārgāku - nopietnāku. Lai gan ja gribēs tad, pušu dabūs pilnīgi jebko :)
22.marts 2016, 15:54 | links
 
Laba diena,

problēma sekojoša - gribu ezera krastā pieslēgt laivu - kur Rīgā varētu iegādāties drošu trosi ar cilpām, kuru tik viegli nevarētu dabūt pušu?

Pašam nav aprīkojuma, lai ko tādu uzķimerētu, būšu pateicīgs, ja kāds padalīsies ar uzņēmumu, kurš šādu servisu sniedz.

Paldies jau iepriekš.
22.marts 2016, 15:03 | links
 
Raudive
Uzraksti Marti. Viņš nesen arī sķiet no krievzemes priekš sevis stiklu sūtija, tikai nezinu kur, cik, kas un kā.
22.marts 2016, 14:16 | links
 
Sveiki, gribēju pajautāt Jums, vai Latvijā kāda no kompānijām vai privātais nodarbojas ar līdzīgām lietām. Meklēju stiklu laivai, parakos pa internetu, neko neatradu...


Bilde ņemta no: http://lodka44.ru/

Atradu kompāniju Krievijā ''lodka44.ru'', kas izgatavo, tagad uzrakstīju viņiem, lai uzzinātu, kā ir ar piegādi uz Latviju. Neliekas baigi cerīgi.... Ar visām tām muitām u.t.t., redzēs ko atbildēs, tad arī padalīšos ar Jums
22.marts 2016, 13:28 | links
 
Biju boatshop.lv, bet vini nelabo krievu motorus. Varbut kāds zina, kur es varetu salabot savu neptun motoru ? It ka visam vajadzetu stradat (pardevejs teica), bet gan jau kaut ko bus jalabo..
4.marts 2016, 13:58 | links
 
Paldies, Bralitis. Uztaisisu konsoli un zvanisu tev par stiklu.
3.marts 2016, 18:55 | links
 
angars.lv izskatas, ka bus ista vieta, kur doties. Vispirms gan bus jauztaisa pati konsole. Varbut kads var paskaidrot kadu sistemu man jaizvelas 18zs neptunam. Skatos ir gan mehaniskas troses, gan hidrauliskas. Kada atskiriba un vai ir verts likt hidraulisko, jo cena jutami atskiras. Bet ta ka ir doma vienkarsu, bet forsu laivu uztaisit, tad ja tas ir ta verts esmu gatavs ari hidraulisko uzlikt. :)
3.marts 2016, 18:53 | links
 
Paskatijos, bet tadu stiklu ka man vajag neredzeju. Man konsole ir tikai viena puse un stiklu gribu tadu nelielu uz konsoles. Japamekle, gan jau Latvija kads tadu uztaisis.

Progress2016, 3.marts 2016, 18:46


Man ir kas taisa . Zvani.Iedošu numuru. No organiskā stikla.
3.marts 2016, 18:50 | links
 
Paskatijos, bet tadu stiklu ka man vajag neredzeju. Man konsole ir tikai viena puse un stiklu gribu tadu nelielu uz konsoles. Japamekle, gan jau Latvija kads tadu uztaisis.
3.marts 2016, 18:46 | links
 
Tu gan esi fikss zellis Progress.... jau pasūtīji:)
Tur noteikti būs papildus shippings uz LV ap 20-25£
Ja gribi stiklu ar durtiņām vidū, tad tentplus.ru ir pārstāvis Igaunijā. Ja ir interese, tad zvani, jo pats ar droši kad sūtīšu. PM aizsūtīšu savu tel.
2.marts 2016, 23:14 | links
 
Sveicināti! Varbūt kāds ir saskāries ar stiklašķiedras konsolēm priekš RIB laivām. Kur viņas var apskatīties, varbūt kāds izgatavo pats?
2.marts 2016, 21:35 | links
 
Paldies, Leopolds ! Pasutiju 2 kreslus un Plug In Boat Seat Pedestal + 360 gradu kronsteinus, man skiet, ka ir tads ka gribeju. Kad sanemsu, tad domaju to apaksejo kronsteinu pameklet papildus ebay. Tagad palikusi pedeja lieta - konsole ar sturi un trosem. Ir doma konsoles karkasu uztaisit no tada pasa materiala ka grida un ieksejas sienas laivai. Varbut kads var ieteikt labu vietu, kur iegadaties sturi, troses un gazes padeveju. Man ir 18zs neptuns, domaju so sezonu bus jaiztiek ar vinu. Un stikls ari bus vajadzigs. Tad paliks tikai rokturisus salikt un kata turetajus un laiva sezonai gatava ! :)
2.marts 2016, 19:03 | links
 
Sveiki,


Varbut kāds varetu ieteikt, kur Latvija var iegadaties kreslus laivai. Velos kreslus, kurus var grozit, regulet augstumu un iznemt no viena stiprinajuma un ielikt cita ? Biju boatshop, bet tur izveles vispar nav. Interneta ari neizdodas neko sakarigu atrast.

Progress2016, 29.februāris 2016, 19:13


dadzīts kad būvēja KRIM taisīju pats
2.marts 2016, 09:02 | links
 
Progress2016
Ja izdodas atrast tādus statīvus kā meklē, padod ziņu. Man tāda pati problēma stāv priekšā.
2 krēslus un vienu stacionāro statīvu jau paņēmu no šejienes
http://www.angleseymarinesupplies.com/boat-seats-tables-pedestals.php
bet vēl gaidu
1.marts 2016, 22:20 | links
 
Man ir aluminija laiva. Lidz maijam vajadzetu pabeigt parbuvi. Zvaniju uz fishing island, pasi kresli forsi, bet stativi zemi un statiski. Jabrauc uz boatshop varbut vares kaut ko pasutit. Cabelas.com ir izvele, bet nevar saprast, kurus jasuta, samaksat 800 Eur un pec tam neder ari nebutu labi.. Dadzic bija tadi kadus veletos, bus vinam jauzraksta..
1.marts 2016, 12:39 | links
 
Sveiki,


Varbut kāds varetu ieteikt, kur Latvija var iegadaties kreslus laivai. Velos kreslus, kurus var grozit, regulet augstumu un iznemt no viena stiprinajuma un ielikt cita ? Biju boatshop, bet tur izveles vispar nav. Interneta ari neizdodas neko sakarigu atrast.

Progress2016, 29.februāris 2016, 19:13


Kas tev par laivu? Stiklaplasts,plastmasa,metāls ?
29.februāris 2016, 22:08 | links
 
ja nav laika gaidit sutītos,apzvani ražotājus, čoms tā fiksi atrada.
29.februāris 2016, 20:46 | links
 
vispār švaki ar krēslu piedāvājumu LV. boatshopā noteikti, ka var pasūtīt. uz vietas diez vai tur un kaut kur citur LV būs kas sakarīgs. kaut ko piedāvā arī šie: http://www.fishingisland.lv/5751
29.februāris 2016, 20:34 | links
 
Sveiki,


Varbut kāds varetu ieteikt, kur Latvija var iegadaties kreslus laivai. Velos kreslus, kurus var grozit, regulet augstumu un iznemt no viena stiprinajuma un ielikt cita ? Biju boatshop, bet tur izveles vispar nav. Interneta ari neizdodas neko sakarigu atrast.
29.februāris 2016, 19:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager