Laivu pārbūve, tjūnings

Neturam sveci zem pūra un dalamies pieredzē :)
Sveiki!
Pagājušajā sezonā savām vajādzībām iegādājios dažus pričendāļus no amerikāņu ražotāja
SeaSucker autorizētā pārstāvja Eiropā.
Tagad Eiropas pārstāvja darboņi vēlas izplesties un meklē partnerus mūsu zemītē un lūdz no manīm kadus kontaktus. Pats ar šo biznesu nenodarbojos, bet ja kāds no CopesLietu domubiedriem ir gatavs runāt ar šiem kungiem par šādu preču izplatīšanu šeit Latvijā, tad dodiet ziņu!!!
Vislabāk būtu, ja gribētājs(-i) atsūtītu savas koordinātes - Web mājas lapas linku, kuro es nodošu tālāk!
18.februāris 2016, 21:49 | links
 
Liekas, ka motori ar vadību sākas no ~10zs
5zs nāksies kaut ko pašam meistarot.
piemēram tā: https://youtu.be/vPZUPEnc5dE
un tā: https://youtu.be/V9URH_j5dwg
14.februāris 2016, 12:49 | links
 
Sveiki viiri....ir tads jautajums par laivu un motoriem..velos pirkt laivu ar stures vadamibu u.t.t...un iegadaties motoriti 5 zirgi...vai ir iespejams pievienot jebkuru manzinmotoru laivai pies stures trosu sistemas???
sii bus mana pirma laiva ar motoru,tadel ipasi nezinu kas un ka ir ar tiem motoriem un vai tie der klat visam laivam...pie stures sistemas
14.februāris 2016, 12:20 | links
 
radusies aizdoma, sajūta, ka laivas konstrukcija paredzēta vadītāja sēdēšanai pie kreisā borta. Tā kā tas arī ir oriģināli.
Vai tas tā varētu būt?
marti, 14.februāris 2016, 10:10

Viennozīmīgi - NĒ, tā nevar būt un tā nav, jo laivas ir izbūvētas pilnīgi simetriskas.
Vienīgais, kas atšķirās - padomijā ražoto laivu motoriem dzenskrūves griežās uz otru pusi. Tā kā ja konsoli pārcel uz labo pusi un atstāj Vihru, tad gan vilks pa labi.

Dadziic, 14.februāris 2016, 11:45

100% taisnība
14.februāris 2016, 11:48 | links
 
radusies aizdoma, sajūta, ka laivas konstrukcija paredzēta vadītāja sēdēšanai pie kreisā borta. Tā kā tas arī ir oriģināli.
Vai tas tā varētu būt?
marti, 14.februāris 2016, 10:10


Viennozīmīgi - NĒ, tā nevar būt un tā nav, jo laivas ir izbūvētas pilnīgi simetriskas.
Vienīgais, kas atšķirās - padomijā ražoto laivu motoriem dzenskrūves griežās uz otru pusi. Tā kā ja konsoli pārcel uz labo pusi un atstāj Vihru, tad gan vilks pa labi.
14.februāris 2016, 11:45 | links
 
Jautājums progresīvajiem.
Runa par laivu progress4, taču pieļauju, ka tas attiecas arī uz pārējām versijām.
Var jau būt, ka man tikai tā liekas, taču radusies aizdoma, sajūta, ka laivas konstrukcija paredzēta vadītāja sēdēšanai pie kreisā borta. Tā kā tas arī ir oriģināli. Un vadīšanas konsoli pārceļot labajā pusē mainās laivas izsvarojums. Vienam braucot, laiva sasveras uz labo pusi. Vai tas tā varētu būt? Jeb man tikai tā liekas. Jo pārsēžoties kreisajā pusē laiva nevis sasveras uz kreiso pusi, bet izlīmeņojas taisni...

marti, 14.februāris 2016, 10:10

Jebkurai laivai ,ja esi viens vēlams sēdēt pa vidu
14.februāris 2016, 11:21 | links
 
Jautājums progresīvajiem.
Runa par laivu progress4, taču pieļauju, ka tas attiecas arī uz pārējām versijām.
Var jau būt, ka man tikai tā liekas, taču radusies aizdoma, sajūta, ka laivas konstrukcija paredzēta vadītāja sēdēšanai pie kreisā borta. Tā kā tas arī ir oriģināli. Un vadīšanas konsoli pārceļot labajā pusē mainās laivas izsvarojums. Vienam braucot, laiva sasveras uz labo pusi. Vai tas tā varētu būt? Jeb man tikai tā liekas. Jo pārsēžoties kreisajā pusē laiva nevis sasveras uz kreiso pusi, bet izlīmeņojas taisni...

marti, 14.februāris 2016, 10:10

Balansam ieliec smilšu maisu. Vai ari kādu nosēdini blakus. :)
14.februāris 2016, 10:42 | links
 
Jautājums progresīvajiem.
Runa par laivu progress4, taču pieļauju, ka tas attiecas arī uz pārējām versijām.
Var jau būt, ka man tikai tā liekas, taču radusies aizdoma, sajūta, ka laivas konstrukcija paredzēta vadītāja sēdēšanai pie kreisā borta. Tā kā tas arī ir oriģināli. Un vadīšanas konsoli pārceļot labajā pusē mainās laivas izsvarojums. Vienam braucot, laiva sasveras uz labo pusi. Vai tas tā varētu būt? Jeb man tikai tā liekas. Jo pārsēžoties kreisajā pusē laiva nevis sasveras uz kreiso pusi, bet izlīmeņojas taisni...
14.februāris 2016, 10:10 | links
 
Nav problēmu, varu to pašu sūkni pārdot arī pa 30 EUR :)
20.janvāris 2016, 19:27 | links
 
Ir sūkņi. ir rokas sūkņi speciāli laivām paredzēti .ir ar 6V ir ar 12 V ūdens sūknīši . Esmu taisījis ūdens tvertni pellas priekšējā sēdeklī. Viss sēdeklis bij tvertne . Vairāk tas bij domāts lai būtu svars uz priekšu . Purnu vispār necēla augšā ar 10 zs dzinēju. Gaita uzlabojās vismaz 2x. Ja vajag sūkņus parādīšu kur ir.

Bralitis, 20.janvāris 2016, 18:34

Nu bilžūdeņu sūkņi (bilge pump) uz 12V nav nekāds deficīts, protams, var pielikt. Bet cilvēks jau gribēja norealizēt tvertni kā USA laivās, tobiš vajadzīga automātiska ūdens recirkulācija un aerācija, tur ar sūkni pa 15EUR netiks cauri.

JIG.LV, 20.janvāris 2016, 19:17


A iekšā ūdeni tvertnē tāpat ar rociņām sanāks, ja nu vienīgi vēl vienu sūkni no ārpuses udenī iekārt, vai korpusā zem ūdenslīnijs caurumu iemontēt :)
20.janvāris 2016, 19:21 | links
 
Ir sūkņi. ir rokas sūkņi speciāli laivām paredzēti .ir ar 6V ir ar 12 V ūdens sūknīši . Esmu taisījis ūdens tvertni pellas priekšējā sēdeklī. Viss sēdeklis bij tvertne . Vairāk tas bij domāts lai būtu svars uz priekšu . Purnu vispār necēla augšā ar 10 zs dzinēju. Gaita uzlabojās vismaz 2x. Ja vajag sūkņus parādīšu kur ir.

Bralitis, 20.janvāris 2016, 18:34


Nu bilžūdeņu sūkņi (bilge pump) uz 12V nav nekāds deficīts, protams, var pielikt. Bet cilvēks jau gribēja norealizēt tvertni kā USA laivās, tobiš vajadzīga automātiska ūdens recirkulācija un aerācija, tur ar sūkni pa 15EUR netiks cauri.
20.janvāris 2016, 19:17 | links
 
copesdraugam.....ir interese atsūti info
20.janvāris 2016, 19:10 | links
 
Braalit...stāsti kur ir sūkņi....:) man arī ir nepieciešamība
20.janvāris 2016, 19:09 | links
 
Pārdodu speciālos laivu sūkņus, 15 EUR / gab
20.janvāris 2016, 19:08 | links
 
Sveiki. Uzsaku sava Progress parbuvi un korpuss/baze ir gatava. Velos izveidot zivju uzglabasanas tvertni, interneta paskatijos amerikanu video un varianti ir visdazadakie. Varbut kads ir meginajis tadu izveidot un kadi rezultati ? Interneta gatavu neizdevas atrast, bet varbut ir zinams, kur tadu varetu meklet ? Un zemak jau bija jautajums par konsoli un stures vadibas sistemu, interneta atradu tikai grandboat.lv, bet sazvanit vinus nevar un ari uz epastu neatbild varbut ir kadam kads variants ?

Progress2016, 18.janvāris 2016, 12:26

Speciālas zivju uzglabāšanas tvertnes izveide ar automātisku recirkulāciju varētu būt visai ķēpīgs un dārgs pasākums. Protams, nezinu, cik Tu esi advancēts elektriķis, kaut kā jau droši vien sūjni pielikt var. Prastāka alternatīva ir vienkārši jebkura hermētiska kaste (ja ar vāku, tad vākā jābūt caurumiem gaisa piekļuvei) , kurai pievieno uz baterejām darbināmu aeratoru. Sistēma pietiekami efektīva dzīvu zivju uzglabāšanai, bet mīnuss ir tas, ka ūdens iekšā un ārā jālej ar rociņām ( nu labi, ārā liešanai vēl var uzdomāt kaut kādu krānu vai tapu, bet iekšā bez sūkņa nekādi).

Par konsoli - no veikaliem plašaķā izvēle varētu būt boatshop.lv Krasta ielā, kā arī tās visādās versijās un cenu kategorijās var nopirkt pie laivu ražotājiem (Dole Marine, Latrex, Amberlat utt.) , bet tur jāzvana un jābrauc skatīties.
Reāli var konsoli arī uzbūvēt pats, da vienalga no kāda materiāla, kaut alumīnija, kaut finiera, kaut no trubām, pa lielam tā ir noteiktas formas šādas vai tādas konfigurācijas kaste vtml., galvenais lai ir plakne, kurā nostiprināt stūri ar reduktoru.
Savukārt stūri, reduktoru un troses jau jāizvēlas attiecīgi motoram un vietai/attālumam kur novietosi konsoli.

JIG.LV, 18.janvāris 2016, 16:12


Ir sūkņi. ir rokas sūkņi speciāli laivām paredzēti .ir ar 6V ir ar 12 V ūdens sūknīši . Esmu taisījis ūdens tvertni pellas priekšējā sēdeklī. Viss sēdeklis bij tvertne . Vairāk tas bij domāts lai būtu svars uz priekšu . Purnu vispār necēla augšā ar 10 zs dzinēju. Gaita uzlabojās vismaz 2x. Ja vajag sūkņus parādīšu kur ir.
20.janvāris 2016, 18:34 | links
 
Labas skrūves var nopirkt Trigers
Delvē nekā laba nav
20.janvāris 2016, 16:26 | links
 
Oj, paldies kungi! Urmās, es jau rakstīju - uzgrieznis mīksts kā māls, griezu ar pirkstu galiņiem, jo klemme grūti aizsniedzama. :D
19.janvāris 2016, 12:53 | links
 
Ar kādu spēku ir jāvelk, lai skrūvēm galvas aprautu. Ne visur vajag novilkt no sirds. It sevišķi jau aķītim. :)
19.janvāris 2016, 12:44 | links
 
Aķītim Delvē jāpērk nerūsējošais uzgrieznis,kalpos ilgāk par auto....

Arvids8, 19.janvāris 2016, 12:12

K-rautā ir ņeržas skrūves-toč neaprausi.
19.janvāris 2016, 12:34 | links
 
Aķītim Delvē jāpērk nerūsējošais uzgrieznis,kalpos ilgāk par auto....
19.janvāris 2016, 12:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager