Laivu pārbūve, tjūnings

Neturam sveci zem pūra un dalamies pieredzē :)
Albis, paldies, apskatīšos.
lāčuk - vērtīgs, saturīgs komentārs :)
3.jūnijs 2015, 08:34 | links
 
Vai varat padalīties ar sev zinājamiem Latvijā esošajiem laivu un kuteru aprīkojuma veikaliem, kur preces ir uz vietas pieejamas un apskatāmas?

Zinu sekojošus:
- boatshop.lv Krasta ielā
- laivulietas.lv Ventspils ielā (uz vietas pamaz kas ir)
- laivucentrs Krasta ielā - te esu bijis 2 reizes, abas reizes pārdevēji augstprātīgi mani nopētīja, un neaplaimoja ar savu uzmanību.

Saprotu, ka mums tirgus nekāds, bet gribās tak to preci apčamdīt, nevis uz dullo pirkt internetā.

gints_a, 2.jūnijs 2015, 16:36

Balsta dambi ir viss tikai neatceros nr. KLIPS B
2.jūnijs 2015, 23:41 | links
 
a kam tev mute domāta? tikai barības uzņemšanai?
2.jūnijs 2015, 17:28 | links
 
Vai varat padalīties ar sev zinājamiem Latvijā esošajiem laivu un kuteru aprīkojuma veikaliem, kur preces ir uz vietas pieejamas un apskatāmas?

Zinu sekojošus:
- boatshop.lv Krasta ielā
- laivulietas.lv Ventspils ielā (uz vietas pamaz kas ir)
- laivucentrs Krasta ielā - te esu bijis 2 reizes, abas reizes pārdevēji augstprātīgi mani nopētīja, un neaplaimoja ar savu uzmanību.

Saprotu, ka mums tirgus nekāds, bet gribās tak to preci apčamdīt, nevis uz dullo pirkt internetā.
2.jūnijs 2015, 16:36 | links
 
Liec pareizi bildes!

21.maijs 2015, 21:16 | links
 
Kas sanācis no 1978. gadā ražota KRIM:



Dadziic, 21.maijs 2015, 18:00

Un pēc pārbūves-






un uz ūdens:
21.maijs 2015, 18:11 | links
 
Kas sanācis no 1978. gadā ražota KRIM:

pirms-

Dadziic, 21.maijs 2015, 18:00





21.maijs 2015, 18:07 | links
 
Kas sanācis no 1978. gadā ražota KRIM:

pirms-
21.maijs 2015, 18:00 | links
 
Ja laiva puslīdz normāla un ir vēlme nedaudz investēt,tad jāizmanto Sikaflex 291 i mastika, šuves pirms tam jāgruntē ar Sikaflex DC grunti. Mastika pieejama balta,melna,brūna; pēc tam var lakot/krāsot.
14.maijs 2015, 22:31 | links
 
silikons pie slapja neturās, depo redzēju kaut kādu hermētiķi kas izplešās mitrumā, bet diezin vai būs labāk par senām receptēm:)

Juurasbullis, 13.maijs 2015, 20:42

Saprotu,ka laiva koka un jauna,ūdeni nav redzējusi. Silikons galvenais pluss,ka tas paliek elastīgs.Nesacietē.
14.maijs 2015, 21:14 | links
 
autoveikalā pieejamas automastikas,tādās kā silikona tūbās,kad sacietē var slīpēt
14.maijs 2015, 20:37 | links
 
silikons pie slapja neturās, depo redzēju kaut kādu hermētiķi kas izplešās mitrumā, bet diezin vai būs labāk par senām receptēm:)
13.maijs 2015, 20:42 | links
 
Santehnikas silikons.
13.maijs 2015, 19:17 | links
 
Sveiki.
Ir koka laiva vel nenodarvota un nenopakota, gribētos uztaisīt visu līdz galam, lai var ielaist ūdeņos. Ko ieskaiet ar ko varētu nopakot sprugas kādas putas vai kas tamlīdzīgs...Vai tomēr par sentēvu metodēm pakulām un piķi nekas labāks nav parādijies???
Paldies!
13.maijs 2015, 18:34 | links
 
Varbūt kāds no kolēģiem ir rīgā redzējis Scotty kātu turētaju ar spīles tipa pamatnīti? Tipa šādu: www.amazon.ca
8.maijs 2015, 13:01 | links
 
Vajag labi padomāt, par tiem mīkstajiem matračiem, laivā, jo piemircis viņš izžūs HVZ kad. Labāk pameklē kādu stadiona krēslu, ērts ar atzveltni un nenogurst sēžot.Pats sev laivā tādu ieliku un bēdu nezinu. aizmugures krēslam notapsēju tikai atzveltni, lai muguru nespiež un uz sēdekļa var stāvēt un makšķerēt. Ja ir mugurai kaut cik ērts atbalsts, tad pakaļai ari ir citas sajūtas.
5.maijs 2015, 19:40 | links
 
man čoms nopirka Salmo, ja nemaldos 16 eur. Viņš apmierināts pilnībā.
5.maijs 2015, 15:59 | links
 
Labadiena, kolēģi!
Vai kāds var ieteikt vai parādīt bildi, kā izskatās vai kur iegādāt universālu kāta turētaju, kas derētu jebkurai nomas laivai (vai pie sēdekļa, vai bortiņa)? Esmu nopircis gandrīz visus Rīgā dabonamos un visi ļurkājās. Mans šokā.
5.maijs 2015, 15:44 | links
 
jig.lv, addd
paldies, domāsim un kaut ko jau saķimerēšu!
5.maijs 2015, 14:11 | links
 
Beņķi mani apmierina :D tikai padirseni vajag, savādāk visu dienu nosēžot paliek sūri :D a lai pirktu krēslus no cabeljiem, būtu jāsāk ar savādāka principa laivu :D bet no savējās šķirties neesmu gatavs vēl ilgi jo ilgi :D

arvis_an, 5.maijs 2015, 13:47


Es kad risināju šādu problēmu, nonācu tikai pie viena (ofisa krēsls).
Pārtaisīt elementāri, DEPO dermantīna variants 16 naudas.
Ja ir vēlme atradīsiet pie profila bildēm.

Ar cieņu.
5.maijs 2015, 14:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager