Laivu pārbūve, tjūnings

Neturam sveci zem pūra un dalamies pieredzē :)
Beņķi mani apmierina :D tikai padirseni vajag, savādāk visu dienu nosēžot paliek sūri :D a lai pirktu krēslus no cabeljiem, būtu jāsāk ar savādāka principa laivu :D bet no savējās šķirties neesmu gatavs vēl ilgi jo ilgi :D

arvis_an, 5.maijs 2015, 13:47


pri čom tur savādāks princips? Pielīmē kaut ar puņķiem, kaut ar skoču pie saviem koka sēdeķliem atmetama principa sēdekli un viss "bumbās", tikai vēl papildu fīča - atzveltne. Piemēram šitos: http://www.cabelas.com/product/Boating/Boat-Seats/Fold-Down-Boat-Seats%7C/pc/104794380/c/104705280/sc/104341680/Cabelas-Molded-Fold-Down-Seat/1323122.uts?destination=%2Fcatalog%2Fbrowse%2Ffold-down-boat-seats%2F_%2FN-1100614%2FNs-CATEGORY_SEQ_104341680
5.maijs 2015, 13:55 | links
 
Beņķi mani apmierina :D tikai padirseni vajag, savādāk visu dienu nosēžot paliek sūri :D a lai pirktu krēslus no cabeljiem, būtu jāsāk ar savādāka principa laivu :D bet no savējās šķirties neesmu gatavs vēl ilgi jo ilgi :D
5.maijs 2015, 13:47 | links
 
.šis tāds gandrīz rokdarba variants, kur kaut vai kādai tantei, kas ko šādu ar prieku darītu, kaut sagādātu materiālus, un ar prieku samaksātu par darbu...

arvis_an, 5.maijs 2015, 12:58


Ja LV atradīsi profesionālu tanti, kas būtu gatava strādāt smalku rolu darbu zem 10EUR/stundā, tad cepuri nost, un iedod man arī koordinātes :)
5.maijs 2015, 13:27 | links
 
jig.lv
pilnīga taisnība, bet šis gadījums liekas tāds pārāk prasts, lai gribētos pirkt, dulkana vai busha gatavu, mīkstu sēdekli, kur liela daļa cenas aiziet dēļ brenda vien...šis tāds gandrīz rokdarba variants, kur kaut vai kādai tantei, kas ko šādu ar prieku darītu, kaut sagādātu materiālus, un ar prieku samaksātu par darbu...
plencabrenca variants, protams, daudz vienkāršāks un ticu, ka korektāks, kas noteikti izmaksās vairāk, bet es zinu, ka tas būtu man un zinu par ko maksātu...tad jau manīs

arvis_an, 5.maijs 2015, 12:58


Aizbrauc uz šrotu, nopērc pāris dermantīna žiguļa beņķus un nesip prātu sev un citiem :) Sezonu izturēs, a pēc tam varbūt jau būsi piekrājis un sapratis, ka normāli beņķi jāpērk "pa dārgo" vismaz no Cabela's :)
5.maijs 2015, 13:22 | links
 
jig.lv
pilnīga taisnība, bet šis gadījums liekas tāds pārāk prasts, lai gribētos pirkt, dulkana vai busha gatavu, mīkstu sēdekli, kur liela daļa cenas aiziet dēļ brenda vien...šis tāds gandrīz rokdarba variants, kur kaut vai kādai tantei, kas ko šādu ar prieku darītu, kaut sagādātu materiālus, un ar prieku samaksātu par darbu...
plencabrenca variants, protams, daudz vienkāršāks un ticu, ka korektāks, kas noteikti izmaksās vairāk, bet es zinu, ka tas būtu man un zinu par ko maksātu...tad jau manīs
5.maijs 2015, 12:58 | links
 
.gribās kauč ko glamūrīgāku, bet tai pat laikā neko kosmiski dārgu......

arvis_an, 5.maijs 2015, 12:40


liels jau puika a tic pasakām :) Dabā mēdz būt vai nu "lēts širpotreba sū..." :) vai "kosmiski dārgs" speciāli pielāgots un uz pasūtījuma taisīts izstrādājums. Pats es parasti daru tā - noskatu preci un uzdodu sev jautājumu " a es pa tik šito ar savām rokām taisītu, man tas aizņemtu vismaz tik un tik laika, pat neskaitot aparatūru?"... Ja atbilde ir negatīva, tad pērku bez kaulēšanās, ja nevaru atļauties, tad vienkārši nepērku līdz neesmu sakrājis naudu :)
5.maijs 2015, 12:51 | links
 
kaspar71, paldies papētīšu, bet pēc firmām spriežot šis jau izklausās dārgi :)

plencisbrencis, ok, vakarā tikšu pie laivas, izmērīšu un nosūtīšu...ja nu kas :)
5.maijs 2015, 12:48 | links
 
Es jau Arvi vienreiz atšuvu :)
Atsūti man konkrētus izmērus,konfigurāciju,varbūt izdosies ko sarunāt ražotnē,ja nebūs baigais noslogojums.
Neko nesolu,bet parunāšu.Viņi mani cenšās vienmēŗ atšūt pie individuāliem pasūtījumiem,lai nav jāčakarējas. :(
5.maijs 2015, 12:45 | links
 
Klau, kāds nevarētu ieteikt kur varētu tikt pie mīkstajiem "padirseņiem"? Laiva man nestandarta un izmēri būtu jāpiemeklē, bet gribētos tādus kā ar dermantīnu (vai citu lietum draudzīgu apvalku) apvilktus spilvenus.

arvis_an, 5.maijs 2015, 12:31



http://dulkan.lv/accessories/mikstie-sedekli-art-057/

http://www.bushboats.com/lv/aksesuari.html
5.maijs 2015, 12:45 | links
 
Viņš jau bija pirmais kam zvanīju :) Bet viņam tagad tādu nav :( Vo i tagad meklēju kādus variantus, jo nu kaut kā dīvāna matracis ielikts miskastes maisā pieriebies, plus vēl samirkst regulāri...gribās kauč ko glamūrīgāku, bet tai pat laikā neko kosmiski dārgu....it kā jau var to pašu paralonu no tiem pašiem matračiem ņemt, pirkt dermantīnu, adatu rokās un uz priekšu, bet baaaaigi negribās ko tādu, jo lai nu ar ko, bet ar adatu diez ko nedraudzējos...
5.maijs 2015, 12:40 | links
 
Klau, kāds nevarētu ieteikt kur varētu tikt pie mīkstajiem "padirseņiem"? Laiva man nestandarta un izmēri būtu jāpiemeklē, bet gribētos tādus kā ar dermantīnu (vai citu lietum draudzīgu apvalku) apvilktus spilvenus.

arvis_an, 5.maijs 2015, 12:31


Uzprasi tak mūsu Andžam ("plencisbrencis"), vinš tak savā mēbeļu ražotnē bija jau kaut ko līzīgu sataisījis, gan jau Tev arī uztaisīs par draudzīgu ciparu. A gatvus "tūlīt un tagad" diez vai šajā valstī iespējams atrast, nedzīvojam USA :(
5.maijs 2015, 12:37 | links
 
Klau, kāds nevarētu ieteikt kur varētu tikt pie mīkstajiem "padirseņiem"? Laiva man nestandarta un izmēri būtu jāpiemeklē, bet gribētos tādus kā ar dermantīnu (vai citu lietum draudzīgu apvalku) apvilktus spilvenus.
5.maijs 2015, 12:31 | links
 
Valdi,
kas tā ir pa laivu?
es te visu mūžu filozofēju par baseni, jebšu ''pilnā klāja'' laivu ja pareizi tā viņas saucas. Bet skatos, ka citi māk tādas uzbūvēt :)
kura laiva būtu izdevīgāka pārbūvēm?
Skatos ka populārs ir krim.
kam jāpievērš uzmanību tādu iegādājoties un cik vispār tāds projekts varētu izmaksāt, ja pašam abas rokas kreisās ja jāstrādā ar metālu :D

daudz jautājumi, galvā putra. veiksmīgu dienu!

janiszilvers, 4.maijs 2015, 20:11


Paskaties manā privātajā profilā "zaraza" albumā, tur ir bildes ar pārbūvi un pie vienas no tām komentāros pilna tāme, gan 3 gadus veca. Cik sanāktu tagad, nezinu...
4.maijs 2015, 20:18 | links
 
Progress ar labi pārbūvējas!!!!
4.maijs 2015, 20:16 | links
 
Valdi,
kas tā ir pa laivu?
es te visu mūžu filozofēju par baseni, jebšu ''pilnā klāja'' laivu ja pareizi tā viņas saucas. Bet skatos, ka citi māk tādas uzbūvēt :)
kura laiva būtu izdevīgāka pārbūvēm?
Skatos ka populārs ir krim.
kam jāpievērš uzmanību tādu iegādājoties un cik vispār tāds projekts varētu izmaksāt, ja pašam abas rokas kreisās ja jāstrādā ar metālu :D

daudz jautājumi, galvā putra. veiksmīgu dienu!
4.maijs 2015, 20:11 | links
 
1.maijam par godu var arī uz ķeblīša pasēdēt?:)
Valdi,rīt tiekamies ezerā?

andis47, 30.aprīlis 2015, 09:27
Stacionāru sēdvietu nebūs jo pieredze rāda ka atkarībā no copes veida sēdvietu izvietojums ir mainīgs un līdz ar to sēdvietas ir pārvietojams pa visu laivu pēc vajadzības

Andi tiekamies ezerā

valdiszarins, 30.aprīlis 2015, 09:31

Tā nu tas ir.
30.aprīlis 2015, 11:40 | links
 
1.maijam par godu var arī uz ķeblīša pasēdēt?:)
Valdi,rīt tiekamies ezerā?

andis47, 30.aprīlis 2015, 09:27

Stacionāru sēdvietu nebūs jo pieredze rāda ka atkarībā no copes veida sēdvietu izvietojums ir mainīgs un līdz ar to sēdvietas ir pārvietojams pa visu laivu pēc vajadzības

Andi tiekamies ezerā
30.aprīlis 2015, 09:31 | links
 
1.maijam par godu var arī uz ķeblīša pasēdēt?:)
Valdi,rīt tiekamies ezerā?
30.aprīlis 2015, 09:27 | links
 
Tā pa labi no stūres ir gāzes ručka vai ručņiks? :)

tontons7, 29.aprīlis 2015, 23:20

Tā ir dzinēja vadības pults
30.aprīlis 2015, 09:25 | links
 
Tomēr paspēju lai 1.maijā būtu ūdeņos



valdiszarins, 29.aprīlis 2015, 21:01
Atkal jauna?

BrunoL, 29.aprīlis 2015, 23:14

Šoreiz ne priekš sevis ....
30.aprīlis 2015, 09:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager