Usmas ezers

Esmu- bet aukla laba :)))))))))
Vaira aukla vēl pie manis autiņā Bet tas ir labi veselākas būs :DDDDDDDDD
1.septembris 2010, 22:49 | links
 
Bums, tu esi riebeklis!
:)))
1.septembris 2010, 22:41 | links
 
Nu ko nobumbulēts no svētdienas vakara lidz trešdienas pēcpusdienai Rezuļtat :Asaru leiputrija pagaidām beigusies dabeju mānīt dziļumniekus 350 -550 gr sameklēju viņus 4 metros sēkļa kantī Tur arī tie sīroja salīdzinājumam 100 gramnieks autsaiders :DD
Bet tomēr nākošais rīts deva piderēšanas paraugstundu Brekši 5 m dziļumā Tā ka laiks bija mierīgs ar šo nodarbi veicu no laivas Dzelzi ir lielie Viens ruksis man ielika kloķi Izvilktos brekšus neturu sadokā bet laivā spannī un noteikti pēc kārtējās copes gandrīz vai dezinficēju pavadu no brekšu gļotām
Un na posļedok sāku copi ar sliņķu rīku Daunrriger Cik savilku to zin tikai Sienāzis Aleluja šis skatiņš tāda brokastu uzsildīšanās.Galvenais zandarts ir aktīvs vismaz Usmā.
1.septembris 2010, 22:40 | links
 
Piektdien, uz 1.5 h biju ezerā - rezultāti: 800 g (1 gab.), 500 g (3 gab.) brekši + asarīši un raudiņas
1.septembris 2010, 14:36 | links
 
Dzelzi. Bet kautko jau Tu pagājušo sestdien vilki. Tiešām tas ko es redzēju arī bija viss?
31.augusts 2010, 22:56 | links
 
Kaut kas nav ar to Usmu kā vajag. Brekši pazuduši. Copes galīgi nav. Var barot var nebarot - rezultāts vienāds.
31.augusts 2010, 13:56 | links
 
Bums
Nu neliec ar, man Tavas bildes nevajag :)
p.s. Atstāj kādu asari lai ir pa ziemu man ko pacopēt.
29.augusts 2010, 09:51 | links
 
Downrigers 4 zandarti 47-55-59 cm 1 amnestēts
Asari aktkal daudz Visi zandarti no rīta vējā Pēcpusdienu asari Bildes nelikšu.:DDDDDDDDD
28.augusts 2010, 20:14 | links
 
Mēģini Es pagaidām zandarus neķeru Lai paliek vēsākas naktis.Kad nakts tmb būs ap 5-8 tad iešu viņus tramdīt
27.augusts 2010, 17:23 | links
 
bums
kā Tavā galā ar zanderiem??? moš varētu kādu dienu ciemā uzprasīties un paprovēt kaut ko uz pludiem izsēdēt?? :))))
27.augusts 2010, 16:13 | links
 
Un kapēc tu viņus tur neķer Dzelzi ??
27.augusts 2010, 15:26 | links
 
Pilnīgi tev piekrītu Dzelzis.
27.augusts 2010, 14:12 | links
 
BUMS. Pareizi dari - sūti ratā šitos GRĪNPĪSISTUS. Daudzi kļūst par zivju aizstāvjiem tāpēc, ka paši nejēdz nekā noķert. Visi tik cer, ka te salasīsies gudrības un vilks zivis spaiņiem Tā nenotiek. Vismaz Usmā nē. Starp citu, es neķeru brekšus Īžraga kantī(pēc www.ezeri.lv info).
27.augusts 2010, 13:08 | links
 
skeptiķiem
šie asari nekad nebūs kumpaiņi Kumpaiņus es ķeru citur un ar citiem rīkiem Zēni uz ko un kā tikai privaten .
jamikum
-laikam tomēr nepārēdīšos jo draugu un paziņu ir saudz un cilvēks nēsmu skops.Asaris nav sliņķu zivs jo tā ir uzreiz jānotīra pie ūdenstilpnes ,lai pēc tam nebūtu jautājumi kur likt un ko ar to darīt
Visu gaišu :DDDDD
27.augusts 2010, 09:03 | links
 
bums un uz ko tad iisti asari kjeeraas tev?
27.augusts 2010, 08:42 | links
 
Bums! Nu re, strādā arī Usmā, tad tik uz priekšu! Tur var eksperimentāt ar proporcijām, izmēriem, izliekumu, materiālu. Ne asakas!:))
27.augusts 2010, 08:31 | links
 
Ja šitā asars rijas, būs barga ziema, tauciņš jāuzkrāj :))
27.augusts 2010, 08:24 | links
 
Kas var būt labāks par kūpinātu batoniņu?
27.augusts 2010, 00:20 | links
 
Va ta nav beidzot diezgan! Moška pārēdisies!!
27.augusts 2010, 00:10 | links
 
Ja kas ,tad pēcpusdienā no 3 līdz 4 ņēma uz katru metienu Vairs neskaitīju iepriekšējā reize bija 43 asari pēc kārtas.)) Tāda sajūta ka pastardiena tuvojas tik negausīgu ņemšanu pat neatceros.Kaut gan kas to lai zin Vīriņiem blakus laivā ar roteriem asarus uz abu roku pirkstiem varēja saskaitīt -nepatika viņiem tas bleķis:DD
Pavisam piemirsu uzbūvēju to trīsstūri ne rotiņš ne šūpiņš Materiāls ņerža 1 mm 4 līdzcēni 1 ņemams bet amnestēju Boroda!!laikam tas joks strādā :DDDD
26.augusts 2010, 23:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager