Usmas ezers

jāpiedzirda Vieplis ar Moku un jāizvilina garuma un platuma grādi :D..tad neko no viepļa neuzzinās nedēļu,ja moku sadzersies.Kurš tur par tām stīpām runāja?
20.augusts 2010, 14:54 | links
 
Veikals "Sams", Zvaigžņu iela 31, Rīga, t. 67273451.
Tiesa vecais grabažiņa tur ne pārāk bieži parādoties. Bet ar vardabību gan uzmanīgi - kaatuks ir iesaucamajā vecumā un var arī izdzist.
:))
20.augusts 2010, 14:53 | links
 
Kaat daprigalsa nu tev ir pizdec Te jau ir salasījusies neliela kapraču komanda Tici man atraksim un noraksim .Ja esi ar savu likteni samierinājies atsaucies un mēs sāksim rakt.Brīdinu malo nepokažetsa .
p.s
puslidz esi jau nopingots .......................
20.augusts 2010, 14:48 | links
 
Labs ir , no Viepļa izspiedīsim .
20.augusts 2010, 14:23 | links
 
gintsgg - esmu par vardarbību. Vieplim ir koordinātes, taču viņš maita nedod. Laikam būs jānobeidz akna, jāpiedzirda Vieplis ar Moku un jāizvilina garuma un platuma grādi :D
20.augusts 2010, 14:19 | links
 
Izsludinu atlīdzību , tam kurš pateiks kur var noķert mīkstkrāniņu lai veiktu smadzeņu kapitālo remontu , uzdāvināšu kātu .
20.augusts 2010, 14:11 | links
 
opā lillā...,
abi gali pillā,
sūkā runcīt kažokā...
20.augusts 2010, 13:51 | links
 
Sienāzi , tā jau tas ir , bet vienalga gribās tam mīkstkrāniņam iešaut pa to stulbo pauri , tā teikt iedot rokas prātu .
20.augusts 2010, 13:24 | links
 
skaties, ka pašam bikses nenovelk, mazgadīgo pavedinātāj
20.augusts 2010, 13:21 | links
 
gint, vieglaak vinnu likt mieraa....taads bezpersonisks radiijums, buutu kaads siluets redzams, tad vismaz dumoties buutu uz ko, a taa ar visiem vinna daillruniigajiem tekstiem pie kaajas.
20.augusts 2010, 13:17 | links
 
Varbūt kāds zin , kur to mīkskātiņu var noķert un atdauzīt ?
20.augusts 2010, 13:01 | links
 
perdeli, kad būs stāsts par daunrigeri skatāms
20.augusts 2010, 12:45 | links
 
Pašā sēklī pie puduriem asari palikuši kūtrāki Lai maķēnīt uzlabotu lielumus -meklējumus veicu Godeļ kantī -atradu.
Praktiski ņēmieni bija bez izmaiņām kā iepriekšreizēs tikai izmēri bija jau kūpināmie.Rezultāts 123 gb Jāpiezīmē ka blakus bija 2 laivas -cik sapratu ar roteriem.Rezultāti gaužām švaki .Kad viņi piedreifēja klāt manai vietai -metu mieru un laidos uz māju pusi.Viss uz to pašu twisterītis ar svina lodīti 30 cm virs mānekļa.Uz āķa joprojām lieku barību .
20.augusts 2010, 12:30 | links
 
Ņemšu vērā...:)
17.augusts 2010, 19:43 | links
 
Flakais, ja nākošo reizi gribi kādu līdaku, paņem laivu un kādus 150 m pabrauc no laipas pa labi, tur ir sēklis un varēsi vicot uz nebēdu, bet tikai no agri no rīta.
16.augusts 2010, 21:34 | links
 
Usmas ezers (kempings Strazdiņi). Sestdienas pēcpusdienā uz turieni tika nogādāti 3 manas ģimenes sieviešu kārtas pāstāvji nelielai nedēļas atpūtai. Pašam līdz daži makšķerrīki, 2 tārpu bundžītes (mēslu slieciņa un baltie). Man atvēlētais laiks - 24 stundas, jo svētdien pašam jādodas prom. Tātad neliels apraksts ko paspēju sadarīt. Ezeru nepazīstu vispār (šī ir tikai otrā reize kad esmu tā krastā. Cope bez laivas, tik cik no laipiņas, kas atrodas līdzās laivu ceļam. Pirmais-vieglais džiga kāts ar sistēmu, kur piesieta viena gumijzive un zemāk svins (tjipa dropšots, laikam). Jau pirmais metiens no laipas dāvina asarīti. Tas liek aizdomāties par iepriekš lasītiem komentāriem, ka asariem Usmas ezerā žora laiks. Lai nebūtu jāveic tālie iemetieni, peldenēs nedaudz iebridu ezerā un tad kādu stundu no vietas nomētāju neleilu pleķi.Puspainīti tā varēja pielasīt mierīgi, svarā gan nelieli, ar dažiem izņēmumie ap 200g vērtē. Pa to starpu nedaudz veicu eksperimentus ar sistēmu, piesienit 2 gumijzivis, kas šad tad deva dubultu asaru pieķersanos (duplets). Pa lielai daļai copes uz dubulto sistēmu asari ņēma augstāk piesieto māneklīti (gan zivtiņa, gan tārpiņš ar astīti). Nākmā rītā mēģināju vēl vienu sistēmu - gumijzivtiņa un roterītis. Strādāt strāda arī šī sistēma, bet asaru galā nebija daudz, saskaitāmi uz vienas rokas pirkstiem. Otrais-pludiņmakšere, ko iemēģināju gan vakarā, gan svētdienas rītā. Un rezultāti visia interesanti- ja pirmajā vakarā copējot uz baltajiem gadījās visdažādākās baltās zivis, bet pārsvarā mazkalibra, tad svētdienas rīts (ap 11) jau bija interesants. Neredzot NG raidījumu par makaroniem, es pats uz vietas novārīju nelielu dadzumu radziņu, piešāvu pilīti ķiploku eļļas un tas deva rezultātu. Te gan jāsaka, ka ielidināju 3 nelielas bumbiņas ar paiku (salmo breksis+poļu ražojums fīderim) no nakts fīdera copes. Varēju ielikt savā zivju tīkliņā jau dažas smukas raudas un palielu rudusi un 3 breksīšus 400,500 un 600g vērtē. Pārējie 10-15 noķertie živuki ieskaitē neiekļuva (tie ķerti uz baltajiem un kukurūzu)!! Tas viss no tās pašas laipiņas, nemetot viss ezera virzienā, bet tur pat niedru maliņā (dziļums varēja būt līdz 2 metri). Visas noķertās zivis gan turpina paaugties līdz nākamai piektdienai, tāpēc kā tās garšo-nezinu!! Trešais- fīderis, pāris stundas pēc pusnakts. Diemžēl pilnīgs klusums!! Bet jāsaka, ka ne uz ko lielu necerēju, jo copēju neraksturīgi fīderim, tur pat laipiņas rajonā. Toties nakts skaista, tik žēl ka zvaigžņu lietus jau bij galā!! Tik dažas krita, kam ievēlējos par šī gada copes veiksmīgu turpinājumu!!! :)
16.augusts 2010, 20:15 | links
 
Usmā nekad nekas neslāpst gadus 25 atpakaļ bija ļoti karsta vasara tad bija noslāpuši rēpši Tīrukšu upes gals bija balts no viņiem .Varbūt arī kāda sērga bija ,citas zivis nebija cietušas
10.augusts 2010, 14:48 | links
 
Uzreiz Visu un Lielus,tā copē nemēdz,jo vairāk jaunā-svešā vietā...
10.augusts 2010, 14:43 | links
 
Kā Usma pārcieš šo karsto vasaru? Zivis neslāpa?
10.augusts 2010, 14:43 | links
 
Es te lasīju un tiešām brīnos, ka gribat uzreiz VISU un lielus. Es uz Usmu jau braukāju gadu, cenšos 1x mēnesī aizbraukt, jo kā nekā 143 km no Jelgavas, un uzskatu ka esmu apguvis tik niecīgu daļinu no Usmas. ka man vēl gadi kādi 3 ko braukt lai kaut necik izkostu viņu. Kā jau Bumsis teica, tikai šogad man sāk kaut necik ķerties.
Un teikšu vienu - bes eholotes tur darīt nav ko, jo pamatā zivs ir uz sēkļiem un to katīm. Pāgājušo gadu braukāju bez eholotes ar sēkļa karti un cik daudzlaika patērēju kamēr tos atradu un atzīmēju savā GPS, tad tagad jau ar eholoti man ir daudz vairāk laika priekš copes.
10.augusts 2010, 14:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager