Usmas ezers

Labi labi,bum,ko nu tā uzreiz uzcepies?;))
Ja saki,ka tādi razmēri,nav iemesla Tev neticēt!

p.s.starp citu...
bums,a kāds degvīns Tavam smeķē?
;)
10.augusts 2010, 14:22 | links
 
Patīkams pārsteigums bija VAiris30 Sākums arī bija stingri tukšiniecisks Tagad jau Usmas stihijā ievilcies.:)))
10.augusts 2010, 13:47 | links
 
Es besījos no copmaņiem kuri atbrauc uz pāris stundiņām uz copi un bļauj ,ka te zivju nav.Atbraucat uz nedēļu -atrodat vietu ,piebarojat.Izpētat kur un kā .Papļāpājat ar vietējiem U.T.T Cik es savā laikā šņabjus nēsu izdzirdījis /dažādos ezeros /un nekuk par šo valutiņu man nav lieguši iegūt informāciju.Es jau kādu laiku atpakaļ rakstīju ,ka pie manis atbrauca viens krieviņš -Ļeščatņiks .Pirmās 2 dienas viņš necopēja bet cīnījās pa ezeru -pētīja mērija .atlikušajās 3 dienās viņš savilka 60 kg brekšu.Vēl vienu reizi vīņš bija un arī ar iespaidīgiem rezultātiem.Tad pazuda pēc laika uzzināju ,ka nu viņš ir aizgājis citos medību laukos.Bet skolu man brekšot iemācīja labu PALDIES.
10.augusts 2010, 13:35 | links
 
Nu nelikšu te zivju bildes -aizmirstiet Ja nu kādu atsevišķu intresantu bildi un ne albūmā bet te blogā.Visu gaišu .Pašlaik arī līdakām un zandartiem dodu mieru -lai barojas Gan rudenī vēl savus ģīmjus parādīs.
10.augusts 2010, 13:22 | links
 
6 augustā 27 gb mazākais 1.2 kg lielākais 2.4 kg Pie iebarota galda ar gumiju Turpat Avotnieku dangā Galds nav manis būvēts Vietējais vīriņš dūņas saplēsa granti nobēra un tagad Strazdiņos kūpinātus brekšus plezīristiem tirgo.:))) Mana mērķa zivs pašlaik asaris.Brekšus sākšu augusta beigās.
10.augusts 2010, 13:18 | links
 
6 augustā 27 gb mazākais 1.2 kg lielākais 2.4 kg Pie iebarota galda ar gumiju Turpat Avotnieku dangā Galds nav manis būvēts Vietējais vīriņš dūņas saplēsa granti nobēra un tagad Strazdiņos kūpinātus brekšus plezīristiem tirgo.:))) Mana mērķa zivs pašlaik asaris.Brekšus sākšu augusta beigās.
10.augusts 2010, 13:18 | links
 
urmaas,tamdēļ jau manam te sasacēlās jautājiens!
Aizdomīgi labi izklausās -velk brekšus maisiem...
;))
10.augusts 2010, 11:04 | links
 
vaitad zem kg tas ir breksis???
tāds pāraudzis pličuks vien ir!!!
:)
10.augusts 2010, 10:47 | links
 
Noteikti pārsvarā zem kg,ir jau kuri bieži brauc un velk arī lielos.
10.augusts 2010, 10:46 | links
 
A par ko jūs te sit bazaru?Par brekšiem, sākot no kg?
10.augusts 2010, 10:11 | links
 
Tad paņem laivu un tur pat aiz Gulbju saliņas Avotnieku dangā velc tos brekšus maisiem.:)))
10.augusts 2010, 10:01 | links
 
Jā no Strazdiņu dambja cope forša,tikai jāreķinās ,ka aptrakuši slāvi braukā ar laivām un lec pāri žilkām.Vienam pat bija maska un pleznas,a slāvietes ...na kručok nepapadus?un piļī točna virsū,labi,ka līdz tumsai tā kompānija apdzērās...
10.augusts 2010, 08:55 | links
 
Strazdiņos no dambja
10.augusts 2010, 01:47 | links
 
raksti bumam.
9.augusts 2010, 22:55 | links
 
Sveiki draugi!
Varbut kads var dot kadu padomu vai mājienu, kur meklēt brekšu ķeršanas vietu Usmas ezerā?
Mušu izbraukšanas vieta ir kempings "Strazdini".
9.augusts 2010, 22:45 | links
 

āšukainu slepkavnieka instruments
9.augusts 2010, 19:26 | links
 
Pareizi ir-atstāj ziemai ar!Iepriešējā ziemā jau neko dižu neizķēra,neviens jau negribēja pa to putru brist.Noteikti nākošā būs riktīgi auksta,ka asari tā barojas-krāj taukus.
9.augusts 2010, 17:40 | links
 
Sestdienas rīts daudzsološs Tramdīju ašukus ņēma uz visko.Vakarpusē nodimdināja un viss pazuda.Svētdienas rīts ar lielu vēju.Apnika šūpoties
Nospļāvos un laidos uz citiem ūdeņiem :))
9.augusts 2010, 16:54 | links
 
Uz ko vīri vēl usmā ķer breksīti, izņemot slieku? man grūtības ar tām sliekām :(
9.augusts 2010, 15:46 | links
 
Uz grunteni sākumā barotavu liku,pēc tam novācu,jo ņēma tāpat. Metu uz kanti,cik tur dziļš nezinu,bet kamēr nostiepu kātu,jau galā breksis.Tas bija no 5 uz 6 aug.
9.augusts 2010, 11:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager