Usmas ezers

Sveiki visiem.Kads zin uz ko labi ķeras uzsmas ezerā???!! Jo es braukšu uz usmas ezeru nakošnedēļ . Moš zin kāds uz ko ķeras.
1.jūlijs 2015, 09:58 | links
 
Usma izskatās ka šitās dienas totāla necope. Ūdens ezerā zied. Diez tas būtu pie vainas?
30.jūnijs 2015, 22:05 | links
 
Ivog,pirms pāris gadiem mēs ar Bumu copējām pie Mazalksnītes,man uz mikrodžiga paņēma smuks breksis,te kkur bildei jābūt.
27.jūnijs 2015, 14:36 | links
 
Cik metrus mērksi?:))
27.jūnijs 2015, 14:18 | links
 
Kā šodien ar zveju ?
Taisos uz vakaru - rītu !!
27.jūnijs 2015, 13:06 | links
 
Karti sameklēju, izrādās ir.
27.jūnijs 2015, 12:40 | links
 
Paldies, būs jāpamēģina tajā labajā pusē, tur faktiski neesmu makšķerējis. Interesanti, ir vispār kaut kur netā pieejama detalizēta Usmas karte ar visiem tiem vietu nosaukumiem?
27.jūnijs 2015, 12:27 | links
 
Tas seklais līcis arī ir Godeļdanga un sēklis ir pareizais. Skatoties no kempinga pa labi uz jahtkluba pusi niedru spicē ir Bēdelis un tur ir labas asaru vietas pie pašām niedrēm. Samiņdangā var iebarot brekšus. Ne asakas!
27.jūnijs 2015, 11:04 | links
 
Nu man būs laiva ar 5 zs motorīti, tā kā līdz 2-3 km nebūtu problēma, tālāk gan īpaši negribētos.
Diemžēl visi tie nosaukumi man maz ko izsaka. Parasti esmu velcējis no kempigna taisni ejot uz Moricsalu kādus 100 m no kreisā krasta gar Samiņu līci (vienīgais nosaukums, ko zinu) un tālāk. Tur sākas kaut kāds sēklis - tas būtu tas Godelis? Gabaliņu tālāk pirms pašas Moricsala pa kreisi ir sekls zāļains līcis, kur esmu ķēris asarus, tiesa gan, nelieli tik trāpījušies.
Kā ar Tīrukšu ezeru, tur ir vērts? Zinu, ka brekši tur ir, citas zivis hvz. Vēl tāds stulbs jautājums - breksi ar džigu arī var noķert?
27.jūnijs 2015, 10:35 | links
 
Tuvākais būs Bēdeļsēklis pusceļā uz jahtklubu vai Godelis virzienā uz Moricsalu/Lielalksni - garām nepaiesi.
27.jūnijs 2015, 09:44 | links
 
Piekrītu :) nav tuvu :)

Bet jautājums bija: "Bet vēlētos pamēģināt ar light/micro džigu. Vai varat ieteikt kur un ko meklēt?"



Dodies uz dižsēkli - nekļūdīsies :) asaris tur ir viennozīmīgi - līdaka arī klejo.

Zandartu gan jāmeklē pie tuvējās salas :)

Bet nu šajā ezerā man šķiet praktiski visur ir ko darīt :)

Nākamo nedēļu dzīvošos pa Usmu - vecajā atpūtas bāzē Ventspils šosejas malā, netālu no Tīrukšas (upītes, tā laikam viņu sauc). Braucu tur katru gadu uz 1 nedēļu. Darbojos pamatā ar velci - tas ir vienīgais veids kā māku tikt pie zanderiem. Bet vēlētos pamēģināt ar light/micro džigu. Vai varat ieteikt kur un ko meklēt? Paldies.

ivog, 27.jūnijs 2015, 08:10

Rastaman, 27.jūnijs 2015, 08:44
Nejauc cilvēkam galvu! Dižsēklis atrodas Baznīcērtē pretī Goskalnam, tākā patālu no bijušās telšu pilsētiņas sanāk- savi padsmit km būs.

jamikus, 27.jūnijs 2015, 08:51
27.jūnijs 2015, 08:54 | links
 
Dodies uz dižsēkli - nekļūdīsies :) asaris tur ir viennozīmīgi - līdaka arī klejo.

Zandartu gan jāmeklē pie tuvējās salas :)

Bet nu šajā ezerā man šķiet praktiski visur ir ko darīt :)

Nākamo nedēļu dzīvošos pa Usmu - vecajā atpūtas bāzē Ventspils šosejas malā, netālu no Tīrukšas (upītes, tā laikam viņu sauc). Braucu tur katru gadu uz 1 nedēļu. Darbojos pamatā ar velci - tas ir vienīgais veids kā māku tikt pie zanderiem. Bet vēlētos pamēģināt ar light/micro džigu. Vai varat ieteikt kur un ko meklēt? Paldies.

ivog, 27.jūnijs 2015, 08:10

Rastaman, 27.jūnijs 2015, 08:44

Nejauc cilvēkam galvu! Dižsēklis atrodas Baznīcērtē pretī Goskalnam, tākā patālu no bijušās telšu pilsētiņas sanāk- savi padsmit km būs.
27.jūnijs 2015, 08:51 | links
 
Dodies uz dižsēkli - nekļūdīsies :) asaris tur ir viennozīmīgi - līdaka arī klejo.

Zandartu gan jāmeklē pie tuvējās salas :)

Bet nu šajā ezerā man šķiet praktiski visur ir ko darīt :)

Nākamo nedēļu dzīvošos pa Usmu - vecajā atpūtas bāzē Ventspils šosejas malā, netālu no Tīrukšas (upītes, tā laikam viņu sauc). Braucu tur katru gadu uz 1 nedēļu. Darbojos pamatā ar velci - tas ir vienīgais veids kā māku tikt pie zanderiem. Bet vēlētos pamēģināt ar light/micro džigu. Vai varat ieteikt kur un ko meklēt? Paldies.

ivog, 27.jūnijs 2015, 08:10
27.jūnijs 2015, 08:44 | links
 
Nākamo nedēļu dzīvošos pa Usmu - vecajā atpūtas bāzē Ventspils šosejas malā, netālu no Tīrukšas (upītes, tā laikam viņu sauc). Braucu tur katru gadu uz 1 nedēļu. Darbojos pamatā ar velci - tas ir vienīgais veids kā māku tikt pie zanderiem. Bet vēlētos pamēģināt ar light/micro džigu. Vai varat ieteikt kur un ko meklēt? Paldies.
27.jūnijs 2015, 08:10 | links
 
Bez visiem kormorāniem papildus ir arī ūdri - no Tīrrukšezera līdz jahtklubam es zinu 2 ūdru ģimenes, nu jūs sapratāt - šinī posmā visu izkož, kas ir kaut cik lielāks.... Nu bet tos tīkliniekus ....( nezinu, nezinu)....
26.jūnijs 2015, 17:39 | links
 
Pat ja atļautu šaut kormorānus, nekas daudz jau nemainītos, kurš ta speciāli brauktu viņus klapēt.
ivog, 25.jūnijs 2015, 15:44


Speciāli varbūt ne, bet kaut pīles medījot pa ceļam kādu varētu atšaut.

Hotentot, maldies gan!

brivkalns, 25.jūnijs 2015, 15:31


Vareni, pavisam labi dzīvojam... droši vien kārtējo reizi "zaļās" organizācijas atkal visu nokāva. "Bet Eiropā viņus tak nešauj..."
25.jūnijs 2015, 15:48 | links
 
Pat ja atļautu šaut kormorānus, nekas daudz jau nemainītos, kurš ta speciāli brauktu viņus klapēt.
ivog, 25.jūnijs 2015, 15:44


Speciāli varbūt ne, bet kaut pīles medījot pa ceļam kādu varētu atšaut.

Hotentot, maldies gan!

brivkalns, 25.jūnijs 2015, 15:31


Vareni, pavisam labi dzīvojam... droši vien kārtējo reizi "zaļās" organizācijas atkal visu nokāva. "Bet Eiropā viņus tak nešauj..."
25.jūnijs 2015, 15:48 | links
 
Pat ja atļautu šaut kormorānus, nekas daudz jau nemainītos, kurš ta speciāli brauktu viņus klapēt. Ja nu kādus pāris ērikus par katru nomedīto piemaksātu, tad varbūt.
25.jūnijs 2015, 15:44 | links
 
Hotentot, maldies gan! Projektā jau bija gan kā nelimitēts visu gadu šaujams, bet, laikam, dažiem no likumu pieņēmējiem vai nu nav, vai otrādi- ir tas nešķīstenis uzd...is uz galvas, tāpēc medību noteikumos šī *jaukā* putniņa nosaukums nav, tātad vienīgais- sit, Jānīti, vara bungas...
25.jūnijs 2015, 15:31 | links
 
Nu ja izpušķo tik kādu kaitējumu izdara ezeram ja paskatas bildes kādas zivis apēd un ko izdara ar zivm tad nu viennozīmīgi jāsamazina stipri tā populācija!Un ja kas nepatīk tiem zaļajiem tad nav ko šajā portālā darīt vispār!
25.jūnijs 2015, 15:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager