Grauzēji - žurkas, peles. Kā cīnīties?

Par cīņu ar grauzējiem un citiem nevēlamiem iemītniekiem.
Kautkāda indē nāk paciņās 12 želejas tabletes. Sarkans un zils iepakojums. Ja neaizmirsīšu rīt paskatīšos nosaukumu. Tur klāt ir kautkas kas viņām patīk. Reiz klētī noliku neatvērtu iepakojumu, bet otrā dienā jau pašas bij dabūjušas vaļā un visu aprijušas. Tā kā dzīvoju laukos savā pagalmā no tiem radījumiem esmu ticis vaļā tik ar to indi. Caurumu uz reiz netaisi ciet. Sabaro un kad jūti ka viņas pazūd tad tik. Savādāk vari tikt pie nākošā cauruma.
12.marts 2016, 18:51 | links
 
martins_riga Man kolēģis ieteica , ka esot speciāla līme žurkām. uz kartona vai finiera gabala novelk riņķi ar to un pa vidu barība. salīpot kā mušas. Bet nu tāpat nevar likt tādā vietā kur kaķis suns tiek klāt. Es gan īsti nezinu kur nopirkt, jo krautā neredzēju, varbūt kādā zoo veikalā kur graudus un tādas lietas tirgo ir.
12.marts 2016, 15:27 | links
 
Sveiki. Lieta tāda, ka manā laivas garāžā pa ziemu ir ieperinājušās žurkas un peles. Itkā atradu caurumu, pa kuru viņas tur nāk un iet. Tā kā nav šādas tēmas, varbūt kāds varētu ieteikt, kā vislabāk cīnīties? Šodien "depo" iepirku žurku indi - pastu. Jautājums ir tāds. Atstāt to caurumu vaļā, salikt indi un tad aizbetonēt, vai aizbetonēt un tad likt indi. Esmu dzirdējus daudzus stāstus, ka šīs nopērkamāš indes žurkas neēd. Kādi vēl paņēmieni strādātu? Likt slazdus?
Viens man ieteica sapūst tajos caurumos celtniecības putas un sabāzt stiklus. Jo betonēt neesot vērts, žurka tikuntā atkal izgrauzīšot. Izklausās gana skarbi, bet vai tā tiešām ir?

martins_riga, 11.marts 2016, 19:15

Martins_riga , ja vari apcep taukos parasto pudeļu korķi ( šampanieša no korķa koka mizas ) var sagriezt ripinas , var veselu , var parastos taukos , sviestā , vai pēc kāda kupinajuma cepšanas :) ! Žurkas labprāt grauž tādu ,gardumu, bet nevar pārstrādāt :)! Un strādā labāk nekā indēšana :) !
12.marts 2016, 14:18 | links
 
Ir noprkamas tādas lielas tabletes,netceros kā sauc.Es izliku pie cauruma un visas žurkas nosprāga,tikai kādu laiku smirdēja.
12.marts 2016, 11:51 | links
 
Nebūs barības nebūs grauzēju.Netikai tavā,bet arī kaimiņu garažās. Man bija līdzīgi, kamēr kaimiņi beidza turēt kartupeļus,graudus, kombikormu, ābolus,Vienam cīnīties bezjēdzīgi.
11.marts 2016, 19:48 | links
 
pagaidām galīgi neizskatās, ka būs miers. sūdu paliek aizvien vairāk. starp citu viņas arī visur piemīž - plauktos utt. ir sagrauzti pāris plasmasas maisi, kuros bija ietītas noglabātās mantas. itkā man tur nekā ēdama nav, jo visu esmu aizvācis pirms ziemas. un kaimiņa, kas savā garāžā glabātu graudus, man diemžēl nav.
11.marts 2016, 19:37 | links
 
Neaiztiec viņas un būs miers. Man garāžas kaimiņš savā garāžā glabā graudus. Un kā tu domā, vai manā garāžā peles ir? Es vienkārši savā garāžā neglabāju neko ēdamu. Šad tad jau šamās apciemo, to pēc sūdiem redz. Bet pagaidām nekādu lielo skādi nav nodarijušas. Zivju barības ari saliktas spainī un vāks virsū.
11.marts 2016, 19:29 | links
 
Sveiki. Lieta tāda, ka manā laivas garāžā pa ziemu ir ieperinājušās žurkas un peles. Itkā atradu caurumu, pa kuru viņas tur nāk un iet. Tā kā nav šādas tēmas, varbūt kāds varētu ieteikt, kā vislabāk cīnīties? Šodien "depo" iepirku žurku indi - pastu. Jautājums ir tāds. Atstāt to caurumu vaļā, salikt indi un tad aizbetonēt, vai aizbetonēt un tad likt indi. Esmu dzirdējus daudzus stāstus, ka šīs nopērkamāš indes žurkas neēd. Kādi vēl paņēmieni strādātu? Likt slazdus?
Viens man ieteica sapūst tajos caurumos celtniecības putas un sabāzt stiklus. Jo betonēt neesot vērts, žurka tikuntā atkal izgrauzīšot. Izklausās gana skarbi, bet vai tā tiešām ir?
11.marts 2016, 19:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager