Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Morgen
Andri, ir tādas ļaužu masas, es tās saucu par gaudotāju armiju - "viss ir slikti, visi maitas, visi tik sūdus taisa, visiem pa purnu, ES tik viens gudrs..." Tikai, kad paprasa kas un kā būtu jādara, tad: 1)ideju nav, 2)zinu, bet es te ar jums, zemes tārpiem nerunāšu (jeb ideju vienalga tomēr nav) tik atkal vecā dziesma: viss ir slikti... :))) Pamatā tiem laikam dziļa bērnības trauma, kolchozos dzīvojuši un vienīgās spēļmantiņas, labākā gadījumā traktora detaļas bijušas, sliktākajā - ja nebūtu puisīši, vispār nebūtu bijis ar ko spēlēties ;)))
P.S. Brālīti - uz Tevi gan tas tā kā mazāk attiecās. ;)
17.janvāris 2011, 10:42 | links
 
Diena laba, Kilka. Ne jau aiz labas dzīves tas viss. Kad cilvēki kļūst pārtikušāki, arī attieksme pret apkārtējām lietām mainās. Visos jau tas velniņš ir iekšā, kāmēr pašu kāda problēma neskar, tikmēr viss ir kārtībā. Brīdī, kad sāk ierobežot kāda tiesības, pretestība tam ir diezgan pašsaprotama.
17.janvāris 2011, 11:17 | links
 
HOOK- Man liekas, ka pie Matīsa un Avotu ielu krustojuma bode joprojām diennakti strādā.
17.janvāris 2011, 11:32 | links
 
Tik nejaukt ar Alatu- tā aizvērusies.

Matīsa 66 laikam adrese bija.
17.janvāris 2011, 11:38 | links
 
Nu jau tu mani AndriABC uztaisīji par ņaudētāju.Neesmu tāds bijis un nebūšu . Un par to ka ja tev īpašums ir piem Gaujas krastā un tu kļūsi par apsaimniekotāju kaut kādam Gaujas posmam - esmu pret. Tā nav tava Gauja - tā ir mana un manu (arī tavu) senču upe.

Un vēl joprojām neviens --tai skaitā arī tu- nav devis atbildi terminam - publisko ūdeņu apsaimniekošana.

Nevienu bīdi neesmu teicis neko par likvidējamām makšķernieku,policistu vai citām sugām.Pats esmu makšķernieks. Vienkārši daudzus gadus skatos uz esošo bezpriģelu ..un laikam jau tā ir ka pēc 40 jau gribas vai nu līzt politikā vai vismaz beidzot kaut ko pateikt. Lūdzu konkrēti ko esmu nepareizi teicis - padomāšu, piekritīšu vai apspriedīsim utt.

par z-sardzi : Pats esmu p.a. oficieris ar diezgan labu izglītību kaujas mākslās - esmu daudz šāvis ,dūris,sitis utt.un ļoti labi zinu atšķirību no attieksmes pret ieroci kāda ir karavīram un zemniekam . Pēc pirmā upura viss nostājas savās vietās .Tikai atšķirība ir tā,, vai tu to ieroci vicini civilajam gar degunu ,,vai tēmē uz ienaidnieku .
Tajā brīdī bij vajadzīga partizāņu armija --tagad tas ir lieki -tagad ir armija - un nedo dies atkal mehāniķim Jankam atkal iedot kalašu rokās :))
17.janvāris 2011, 12:14 | links
 
Brālīt Tu neesi no Valmieras puses,nu vismaz jaunībā?:)
17.janvāris 2011, 12:25 | links
 
Brālīt, kādu laiku jau arī vairs nevajag tādu un tāda apjoma formējumu, tāpēc tagad viņi ir, tik, cik ir.
17.janvāris 2011, 12:29 | links
 
esmu Hook.
17.janvāris 2011, 12:35 | links
 
Labdien, Brālīt!
Nu negribu nevienu saukt ne par ņaudētāju, ne kā savādāk. Vienkārši es domāju, ka ja kāds kaut ko dara sabiedrībai nepieņemamā formā, tāpēc jau nevajag aizliegt vispār kaut ko darīt. Tas, ka zemessargam Pēterim, Jānim vai jebkuram citam bija maz saprasšanas, kas ir ierocis, ka tas uzliek tikai pienākumus un nedod nekādas tiesības, nav viņu vaina, bet gan to vaina, kuri nepietiekoši pārdomāja noteikumus un cilvēku atlases, apmācības kārtību, uz kuru pamata tika dotas ieroča nēsāšanas atļauja. Par Gaujas nodošanu apsaimniekošanai, nekad neesmu mudinājis uz to. Apsaimniekot var tikai slēgtas ūdenstilpnes. Bet par licencētu makšķerēšanas vietu ierīkošanu pie upes, man nav iebildumu. Tikai. Tam visam ir jābūt stingri reglamentētam ar likumiem un noteikumiem. Iedomājies, ja tavā mīļākajā copes vietā Gaujā atļautu ķert lašus, bez nekādiem ierobežojumiem un noteikumiem. No sākuma tu būtu priecīgs. Bet kā tur izskatītos pēc gada?
17.janvāris 2011, 12:36 | links
 
Hook pēc tā zvaniņa profila bildē tevi nevaru atpazīt :))))
17.janvāris 2011, 12:37 | links
 
Tad es Tevi Brālīt zinu,esam jaunībā putru dzēruši kopā:)
17.janvāris 2011, 12:45 | links
 
Brālīt jā,zvaniņš nenodod:))
17.janvāris 2011, 12:45 | links
 
Andri ABC pilnībā piekrītu tev. Jau pirmssākumos diskutējot skaļi cēlu un celšu to tēmu par to ka lieguma laikā lasi nedrīkst ķert NEKUR !!! Un tā tam ir jābūt.Viens likums visiem --- gan makšķerniekiem gan zvejniekiem - lieguma laikā.
Salacu uztaisījuši gandrīz par privātu upi - kāda hera pēc ??? Kas tur viņu kāds apsaimnieko?Kāds uzpasē?? Kāds zivis laiž iekšā ???

Pateikšu - biju tu kādas 6 x vēdzelēs - pie manis naktī kāds pienāca ????? Bijām ar laivām - noķērām katrs pa lasītim -- Kāds pienāca ???? Vimbās vienlaicīgi ar paliku uz vēdzeli - kāds pienāca ????? Kāds kaut ko pajautāja ? Vai man bij uztaisīta ugunskura vieta vai kur miskasti izmest? Nekā tur nav.

Ja man -kas copējis pa naktīm vismaz 10x Salacā kaut kādu 2 gadu laikā neviens nav pienācis klāt pakontrolēt ko es tur naktī ar lukturīti daru - uzskatu ka tāda apsaimniekošana kā Salacā ir jāpārtrauc un uzskatu to naudas iekasēšanu par nelikumīgu.
17.janvāris 2011, 12:51 | links
 
Nu, re - jautājumi atklātai vēstulei Salacas "apsaimniekotājiem" ;)))
17.janvāris 2011, 13:01 | links
 
palasiet labāk upju apsaimniekošanas plānus
:)
17.janvāris 2011, 13:09 | links
 
Kātel kur tos var palasīt?
17.janvāris 2011, 13:10 | links
 
...dārgus nēģīšus Ventas rumbā kāds atkal ir iepircis......85 x 25 = 2125 + ......
17.janvāris 2011, 13:12 | links
 
Vakar nopirku motilu, nu dzīvīgs izskatījās, šorīt apskatos, knapi kust. Pēc izlaišanas caur sietu mazākā puse beigti.
17.janvāris 2011, 13:15 | links
 
Brālīt,meteo.lv
17.janvāris 2011, 13:43 | links
 
Brālīt, tu pats tikko uzrakstīji, kāds ir slikts licencētās makšķerēšanas piemērs. Bet tāpēc to vajag nevis aizliegt, bet gan izstrādāt stingrus noteikumus, kādam ir jābūt servisa minimumam, ko licencētās makšķerēšanas organizētājam ir jānodrošina saviem klientiem, kādas papildus darbības ir jāfinansē vai jāveic no licenču pārdošanas ieņēmumiem.
Un vēl, ir trīs dažādas lietas:
1) licencētā makšķerēšana,
2) ūdeņu apsaimniekošana,
3) tūrisma un atpūtas pakalpojumu sniegšana.
Tās ir dažādas lietas un nevajadzētu tās mest vienā maisā.
17.janvāris 2011, 14:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager