Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Ziņu galīgi ne par copi, dēlam ir žults akmeni interesē kā no tiem tikt vaļā, protams dzeram tabletes un domājam ko ēdam, varbūt kāds kaut ko var ieteikt,,,
17.aprīlis 2022, 19:48 | links
 
daddy_j [17.04.22]: ... toties atgāzes ohohoo kā smird...
Darba busam 5 reizes mazāki rādītāji kā to prasa euro 5, bet smird neganti. To varam novērtēt momentāni. Bet visu to elektro būšanu tik ilgtermiņā.
Skolā mācīja, zemē nomesta pirkstiņbaterija sadaloties sabojā augsni 1 kubikmetra apjomā.
Kas notiks pēc desmit, divdesmit gadiem, kad tāda tesla nopūs sētmalē ?
Jācer uz to laiku pasaule izdomās, kā normāli utilizēt, lietderīgi pārstrādāt to dranķi.
17.aprīlis 2022, 15:01 | links
 
MT9 [15.apr]: Bet, ja nopietni, domāju, ka atgāzēs arī bez dūmainības pietiek kaitīgo izmešu...Pilnīgi noteikti, nekāda medusmaize nav. Bet man gribas domāt, ka nav tas velns tik melns, kā viņu mālē. Uzskatu, ka attīstot vēl vairāk eco sistēmas iekšdedzes dzinējos varētu panākt vēl labākus rezultātus. Skumji, ka auto zinātne vairs neattīstīsies šajā virzienā. Tagad visi spēki mesti uz elektroauto , ūdeņraža, hibrīdu tehnoloģiju attīstību.
Un kad pēc 30-40 gadiem cilvēce atjēgsies ,ka ir iets nepareizā virzienā šīs mūsdienu mašīnbūves iespējas ,panākumi šajā jomā būs zuduši.

RaimisD, 15.aprīlis 2022, 23:06


Ja autiņam atstāj visas ražotāja ekoloģiskās sistēmas, tad puslīdz Ok, bet nu jau ikviens lauž ārā katalizatorus un pšarprogrammē kompi, lai kādu litriņu degvielas ietaupītu... toties atgāzes ohohoo kā smird...
17.aprīlis 2022, 14:16 | links
 

Priecīgas Lieldienas kolēģi !
17.aprīlis 2022, 14:06 | links
 
Ceturtdien autiņam izgāju tehnisko. Šodien pārcilāju papīrus un piefiksēju , ka atgāzu dūmainība 0.00. Kungi man nav Tesla, bet relatīvi vecs 3 litru dīzelītis ar pāris turbīnām. Šķietami loģisks jautājums, tad kamdēļ tāds naids pret iekšdedzes dzinējiem ?
Labi, pieņemsim ka zaļais kurss autobūvē turpinās iesākto un Eiropa atteiksies tuvākajos gadu desmitos no iekšdedzes dzinēja kā tāda. Bet par labu kam, elektroauto. Un tādā gadījumā mēs sagādāsim milzīgas problēmas saviem bērniem. Vairums taču saprot, ka elektroauto , ja ņem vērā visus tā ražošanas, ekspluatācijas, utilizācijas faktorus, tas ir būtiski kaitīgāks dabai, kā iekšdedzes dzinējs.

RaimisD, 15.aprīlis 2022, 22:27
skatē tam tavam dīzelim jau mēra tikai kvēpus,ja puslīdz viss labi tad tā arī jābūt,bet tur bez tiem kvēpiem ir ļoti daudz kas ļoti bendē veselību
16.aprīlis 2022, 10:36 | links
 
MT9 [Vakar]: Bet, ja nopietni, domāju, ka atgāzēs arī bez dūmainības pietiek kaitīgo izmešu...Pilnīgi noteikti, nekāda medusmaize nav. Bet man gribas domāt, ka nav tas velns tik melns, kā viņu mālē. Uzskatu, ka attīstot vēl vairāk eco sistēmas iekšdedzes dzinējos varētu panākt vēl labākus rezultātus. Skumji, ka auto zinātne vairs neattīstīsies šajā virzienā. Tagad visi spēki mesti uz elektroauto , ūdeņraža, hibrīdu tehnoloģiju attīstību.
Un kad pēc 30-40 gadiem cilvēce atjēgsies ,ka ir iets nepareizā virzienā šīs mūsdienu mašīnbūves iespējas ,panākumi šajā jomā būs zuduši.

RaimisD, 15.aprīlis 2022, 23:06
Iekšdedzes dzinējs sen jau sevi izsmēlis,jau ilgus gadus neizdodas būtiski palielināt lietderības koeficentu,tas joprojām ir zem 40% un pat teorētiski neviens nespēj piedāvāt risinājumu
16.aprīlis 2022, 10:34 | links
 
MT9 [15.04.22]: Bet, ja nopietni, domāju, ka atgāzēs arī bez dūmainības pietiek kaitīgo izmešu...
Pilnīgi noteikti, nekāda medusmaize nav. Bet man gribas domāt, ka nav tas velns tik melns, kā viņu mālē. Uzskatu, ka attīstot vēl vairāk eco sistēmas iekšdedzes dzinējos varētu panākt vēl labākus rezultātus. Skumji, ka auto zinātne vairs neattīstīsies šajā virzienā. Tagad visi spēki mesti uz elektroauto , ūdeņraža, hibrīdu tehnoloģiju attīstību.
Un kad pēc 30-40 gadiem cilvēce atjēgsies ,ka ir iets nepareizā virzienā šīs mūsdienu mašīnbūves iespējas ,panākumi šajā jomā būs zuduši.
15.aprīlis 2022, 23:06 | links
 
Ceturtdien autiņam izgāju tehnisko. Šodien pārcilāju papīrus un piefiksēju , ka atgāzu dūmainība 0.00.

RaimisD, 15.aprīlis 2022, 22:27

Man arī šogad dūmainība 0.00, laikam aparāts pārstājis darboties :) Bet, ja nopietni, domāju, ka atgāzēs arī bez dūmainības pietiek kaitīgo izmešu...
15.aprīlis 2022, 22:38 | links
 

Ceturtdien autiņam izgāju tehnisko. Šodien pārcilāju papīrus un piefiksēju , ka atgāzu dūmainība 0.00. Kungi man nav Tesla, bet relatīvi vecs 3 litru dīzelītis ar pāris turbīnām. Šķietami loģisks jautājums, tad kamdēļ tāds naids pret iekšdedzes dzinējiem ?
Labi, pieņemsim ka zaļais kurss autobūvē turpinās iesākto un Eiropa atteiksies tuvākajos gadu desmitos no iekšdedzes dzinēja kā tāda. Bet par labu kam, elektroauto. Un tādā gadījumā mēs sagādāsim milzīgas problēmas saviem bērniem. Vairums taču saprot, ka elektroauto , ja ņem vērā visus tā ražošanas, ekspluatācijas, utilizācijas faktorus, tas ir būtiski kaitīgāks dabai, kā iekšdedzes dzinējs.
15.aprīlis 2022, 22:27 | links
 
Jautā Ventas tēmā. Man gan tāda vieta prātā nenāk, ja neskaita vienkārši pāris vietas, kur var piebraukt pie Ventas un ielaist laivu. Bet varbūt ir arī kāda speciāli tam iekārtota.
14.aprīlis 2022, 11:30 | links
 
BAigars [13.04.22]: Abavnieks [Vakar]: Zem Kuldīgas ir kāds slips, kur bez 4x4 ielaist laivu iekšā? Vai varbūt kādam kāds privāts, kur to varētu izdarīt un atstāt busu uz 3 dienām? Protams par kaut kādu samaksu l.Ventspils pilsētas teritorijā esošais neder?
To redzēju jā, bet baigi zemu. Doma ir ielaisties un 2 dienas pludināties uz leju un atpakaļ uzbraukt uz sākumpunktu. Nu jāskatās
14.aprīlis 2022, 08:00 | links
 
Abavnieks [13.04.22]: Zem Kuldīgas ir kāds slips, kur bez 4x4 ielaist laivu iekšā? Vai varbūt kādam kāds privāts, kur to varētu izdarīt un atstāt busu uz 3 dienām? Protams par kaut kādu samaksu l.
Ventspils pilsētas teritorijā esošais neder?
13.aprīlis 2022, 21:08 | links
 
Abavnieks [13.04.22]: Zem Kuldīgas ir kāds slips, kur bez 4x4 ielaist laivu iekšā? Vai varbūt kādam kāds privāts, kur to varētu izdarīt un atstāt busu uz 3 dienām? Protams par kaut kādu samaksu l.
Par Ventu ir runa
13.aprīlis 2022, 19:53 | links
 
Zem Kuldīgas ir kāds slips, kur bez 4x4 ielaist laivu iekšā? Vai varbūt kādam kāds privāts, kur to varētu izdarīt un atstāt busu uz 3 dienām? Protams par kaut kādu samaksu l.
13.aprīlis 2022, 19:53 | links
 
Man dēls nemācās skolā krievu valodu laikam paliksim uz otru gadu, atsakās viņš to darīt,,,,
13.aprīlis 2022, 17:53 | links
 
Mans cepiens par ķīniešu plastikātiem un bērnu rotaļlietām. :D

Savai 3 gadīgajai meitai dzimšanas dienā uzdāvināju šito te magnētisko makšķerīti ar zivīm, kuras ar magnētu var saķert galā. Protams, ka otrajā dienā "makšķere" saplīsa gabalos, jo bija ķīniešu plastmasas sūds un tas viss maksāja 22 eur. Nu ko, palika žēl un pēc tam aizgāju uz veikalu Garda un nopirku īso makšķeri bļitkošanai (~5 eur) un inerces spoli (8 EUR) un tas man izmaksāja mazāk, nekā tas ķīniešu plastmasas sūdiņš. (protams tās zivtiņas, kuras bija komplektā bija labas un tās vēl va izmantot, jo tām degunā ir magnētiņš) Kāds man var paskaidrot loģiku, kā tur tā cena rodās? Tos plastikāta mēslus manuprāt vajadzētu pārdot par vismaz 3 reiz mazāku summu. Heh.

Vispār sanāca man viņai jau iemācīt, kā tīt ar bezinerces spoli (kā atvērt sardziņu un aizvērt un tīt), bet tur citreiz bārda uzpinās un daudz jāpalīdz, bet prieks, ka bērnam patīk vismaz. Pagājušo vasaru ar palīdzēšanu arī vienu mazu karūsiņu pati ietina. :)


Bet nu jā, ja jums ir plānā pirkt savam bērnam to magnētisko makšķerīti, tad silti iesaku papildus paņemt īsto īso makšķerīti ar inerces spoli, jo tā plastmasīgā ir vienkārši miskastē metama.
9.aprīlis 2022, 23:26 | links
 
ChiLLin [04.04.22]: Esmu iegādājies gumijas mānekļus 5 un 6 collas garus. Varat ieteikt ar kāda izmēra āķiem labāk apāķot?
Ja vēlies strādāt ar ofssetu tad paskaties Owner twist lock 6 nr āķus. Ļoti labi.Bet pie noteikuma,ja māneklis ir slaidas formas (kaitech easy shiner piemēram). Ja parasto āķi ar džiggalvu tad attiecīgi piemēri garumu un svaru.
5.aprīlis 2022, 07:22 | links
 
Kungi pateicos par padomiem. Laivu lieguma laikā iemetu kādu grunteni, nav baigi dinamiskais pasākums, bet pēc ziemas ir forši.
Jūsu skaidrojumi noderēs.

RaimisD, 4.aprīlis 2022, 19:30


Tad, kad esi īstajā vietā un laikā, un pareizi uzklājis galdu, tad pasākums ir baisi sportisks. Ir bijušas reizes, kad otrs kāts jārauj ārā un jānoliek žūt, jo zives nāk kā trakas. Mugura kūp un sviedrs tek acīs, a tu saki - nav dinamikas... :)
P.S. Runa joņo tikai par brekšiem, ne jau ķilavām!
4.aprīlis 2022, 21:03 | links
 
Esmu iegādājies gumijas mānekļus 5 un 6 collas garus. Varat ieteikt ar kāda izmēra āķiem labāk apāķot?
4.aprīlis 2022, 20:00 | links
 
Kungi pateicos par padomiem. Laivu lieguma laikā iemetu kādu grunteni, nav baigi dinamiskais pasākums, bet pēc ziemas ir forši.
Jūsu skaidrojumi noderēs.
4.aprīlis 2022, 19:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager