Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Viņš vienk.negrib atklāt labās apaļmutes grunduļu copes vietas!:))

Willy, 28.decembris 2023, 20:41

Par to es nebiju aizdomājies :D
28.decembris 2023, 20:42 | links
 
MT9 [28.dec]: Bet nu es jau tagad publiski pasaku, ka ja man copes laikā pieprasis spaidīt telefonu - visi tie noteikumi no manas puses tiks sūtīti pie krievu karakuģa. Es uz zvaniem atbildu tikai izņēmuma kārtā kur nu vēl ar ko tādu nodarboties.

Jurik, 28.decembris 2023, 20:23
Juri, tā arī pasaki, ka tu esi vecmodīgs, joprojām lieto podziņtelefonu, kā rezultātā iesniegt atskaiti tev nemaz nebūs iespējas :P :D Tas tā, pa jokam, kaut gan varētu būt laukos opji, kuri tiešām ir uz jūs ar viedierīcēm. Tātad pensionāri un Juris jāatbrīvo no pienākuma iesniegt atskaiti izmantojot aplikāciju :P
Viņš vienk.negrib atklāt labās apaļmutes grunduļu copes vietas!:))
28.decembris 2023, 20:41 | links
 
Bet nu es jau tagad publiski pasaku, ka ja man copes laikā pieprasis spaidīt telefonu - visi tie noteikumi no manas puses tiks sūtīti pie krievu karakuģa. Es uz zvaniem atbildu tikai izņēmuma kārtā kur nu vēl ar ko tādu nodarboties.

Jurik, 28.decembris 2023, 20:23

Juri, tā arī pasaki, ka tu esi vecmodīgs, joprojām lieto podziņtelefonu, kā rezultātā iesniegt atskaiti tev nemaz nebūs iespējas :P :D Tas tā, pa jokam, kaut gan varētu būt laukos opji, kuri tiešām ir uz jūs ar viedierīcēm. Tātad pensionāri un Juris jāatbrīvo no pienākuma iesniegt atskaiti izmantojot aplikāciju :P
28.decembris 2023, 20:37 | links
 
svens76 [28.dec]: Jurik [14m]: Davis-Di [19m]: Cik par signālvēzi, dzeloņvaigu vēzi un apaļmutes grunduli?

Jurik, 28.decembris 2023, 19:51

Makšķerēšanas noteikumus vēlams izlasīt ik pa laikam, izlasi līdz 8. pielikumam un arī to, tad arī atradīsi atbildi.

https://likumi.lv/ta/id/279205-makskeresanas-vezosanas-un-zemudens-medibu-noteikumiPaldies! Čukča nav lasītājs...
Es tiešām neesmu iedziļinājies ko tagad tur noteikumos ļoti grib grozīt, bet ar pakaļas smadzenēm jūtu, ka lielākie absurdi tur tā ar paliks vēl pēc 10 grozījumiempaga, tu naivi ceri ka tā uzreiz tev samainīs visus MK noteikumus?:)) nu neesi lūdzu tik naivs, tas jādara pakāpeniski, bet galvenais jādara. runāt ir viens, bet darīt pavisam cits:)
Uz LMSF priekšlikumu, ka ņemot vērā visus pēdējo gadu skandāļus, visiem sportistiem treniņu un sacensību laikā ik pēc stundas jānodod analīzes.
28.decembris 2023, 20:33 | links
 
Davis-Di [12m]: Paldies! Čukča nav lasītājs...
Es tiešām neesmu iedziļinājies ko tagad tur noteikumos ļoti grib grozīt, bet ar pakaļas smadzenēm jūtu, ka lielākie absurdi tur tā ar paliks vēl pēc 10 grozījumiem

Jurik, 28.decembris 2023, 20:13

Iesniedz kādu komentāru, varbūt tomēr izlabo.
https://tapportals.mk.gov.lv/public_participation/34ac5873-8fd6-4b34-8057-3a494d1c3402šim naids uz visu:)))

svens76, 28.decembris 2023, 20:22


Tur vienam naids uz bušotājiem! Man tas galīgi nekrata, bet gribētos dzirdēt argumentētu pamatojumu.
28.decembris 2023, 20:30 | links
 
Davis-Di [28.dec]: Ideja nav peļama, bet pirmais, kas ienāca prātā, ir vējā izmesti daudzi miljoni eiro, jo ilgi piemēri nav jāmeklē - gan Izglītības ministrijas, gan Veselības ministrijas miljonus vērtās informācijas sistēmas strādāja nekorekti un prasīja arvien vairāk un vairāk ieguldīto miljonu. Tā ir milzīga summa makšķerēšanas nozarē. Ja sistēmu uzģenerēs par nieka pārdesmit tūkstošiem eiro, cepuri nost.

MT9, 28.decembris 2023, 19:49

Te nākas piekrist MT9, ja taisīs valsts tas būs 100% septiņu ciparu projekts, kā eveselība, skolas.lv...
Ja to taisīs ar privāto partnerību, tad veidotāju nories un būs visu makšķernieku lielākais ienaidnieks.
Tehniski tādu aplikāciju izveidot nav nekas sarežģīts, bet ar to stāsts nebeidzas, jo šādas aplikācijas uzturēšanai būs vajadzīgi arī ikgadēji budžeta līdzekļi, gan kļūdu labošanai, gan jaunināšanai, gan uzturēšanai.
Tehniski skelets tam visam dažus gadus apakaļ jau tika testēts labdaribas mačā 'ManaCope' aplikācijā. Es nezinu vai tā turpina dzivot un attīstīties un tiek lietota sportā - to Svens zinās stāstīt. Bet nu es jau tagad publiski pasaku, ka ja man copes laikā pieprasis spaidīt telefonu - visi tie noteikumi no manas puses tiks sūtīti pie krievu karakuģa. Es uz zvaniem atbildu tikai izņēmuma kārtā kur nu vēl ar ko tādu nodarboties.
28.decembris 2023, 20:23 | links
 
Davis-Di [28.dec]: Paldies! Čukča nav lasītājs...
Es tiešām neesmu iedziļinājies ko tagad tur noteikumos ļoti grib grozīt, bet ar pakaļas smadzenēm jūtu, ka lielākie absurdi tur tā ar paliks vēl pēc 10 grozījumiem

Jurik, 28.decembris 2023, 20:13

Iesniedz kādu komentāru, varbūt tomēr izlabo.
https://tapportals.mk.gov.lv/public_participation/34ac5873-8fd6-4b34-8057-3a494d1c3402

šim naids uz visu:)))
28.decembris 2023, 20:22 | links
 
Jurik [28.dec]: Davis-Di [19m]: Cik par signālvēzi, dzeloņvaigu vēzi un apaļmutes grunduli?

Jurik, 28.decembris 2023, 19:51

Makšķerēšanas noteikumus vēlams izlasīt ik pa laikam, izlasi līdz 8. pielikumam un arī to, tad arī atradīsi atbildi.

https://likumi.lv/ta/id/279205-makskeresanas-vezosanas-un-zemudens-medibu-noteikumiPaldies! Čukča nav lasītājs...
Es tiešām neesmu iedziļinājies ko tagad tur noteikumos ļoti grib grozīt, bet ar pakaļas smadzenēm jūtu, ka lielākie absurdi tur tā ar paliks vēl pēc 10 grozījumiem
paga, tu naivi ceri ka tā uzreiz tev samainīs visus MK noteikumus?:)) nu neesi lūdzu tik naivs, tas jādara pakāpeniski, bet galvenais jādara. runāt ir viens, bet darīt pavisam cits:)
28.decembris 2023, 20:18 | links
 
Paldies! Čukča nav lasītājs...
Es tiešām neesmu iedziļinājies ko tagad tur noteikumos ļoti grib grozīt, bet ar pakaļas smadzenēm jūtu, ka lielākie absurdi tur tā ar paliks vēl pēc 10 grozījumiem

Jurik, 28.decembris 2023, 20:13


Iesniedz kādu komentāru, varbūt tomēr izlabo.
https://tapportals.mk.gov.lv/public_participation/34ac5873-8fd6-4b34-8057-3a494d1c3402
28.decembris 2023, 20:17 | links
 
Davis-Di [28.dec]: Cik par signālvēzi, dzeloņvaigu vēzi un apaļmutes grunduli?

Jurik, 28.decembris 2023, 19:51

Makšķerēšanas noteikumus vēlams izlasīt ik pa laikam, izlasi līdz 8. pielikumam un arī to, tad arī atradīsi atbildi.

https://likumi.lv/ta/id/279205-makskeresanas-vezosanas-un-zemudens-medibu-noteikumi
Paldies! Čukča nav lasītājs...
Es tiešām neesmu iedziļinājies ko tagad tur noteikumos ļoti grib grozīt, bet ar pakaļas smadzenēm jūtu, ka lielākie absurdi tur tā ar paliks vēl pēc 10 grozījumiem
28.decembris 2023, 20:13 | links
 
Ideja nav peļama, bet pirmais, kas ienāca prātā, ir vējā izmesti daudzi miljoni eiro, jo ilgi piemēri nav jāmeklē - gan Izglītības ministrijas, gan Veselības ministrijas miljonus vērtās informācijas sistēmas strādāja nekorekti un prasīja arvien vairāk un vairāk ieguldīto miljonu. Tā ir milzīga summa makšķerēšanas nozarē. Ja sistēmu uzģenerēs par nieka pārdesmit tūkstošiem eiro, cepuri nost.

MT9, 28.decembris 2023, 19:49


Te nākas piekrist MT9, ja taisīs valsts tas būs 100% septiņu ciparu projekts, kā eveselība, skolas.lv...
Ja to taisīs ar privāto partnerību, tad veidotāju nories un būs visu makšķernieku lielākais ienaidnieks.
Tehniski tādu aplikāciju izveidot nav nekas sarežģīts, bet ar to stāsts nebeidzas, jo šādas aplikācijas uzturēšanai būs vajadzīgi arī ikgadēji budžeta līdzekļi, gan kļūdu labošanai, gan jaunināšanai, gan uzturēšanai.
28.decembris 2023, 20:06 | links
 
Jurik [28.dec]: MT9 [17m]: Loma kontrolei būtu jātaisa kāda elektroniska sistēma, ko uztur ZM vai kāda cita institūcija. Ja loms tiek paturēts, tad tas jāfiksē ar foto uzreiz pēc noķeršanas un jānosūta uz sistēmu. Ja jau sacensībās tā dara, tad to var nodrošināt arī ikdienā. Ja loms nav nosūtīts, tad viss uzskatāms par nelegāli iegūtu. Izstrādei gan būtu nepieciešami kādi ES fondu līdzekļi, jo diez vai budžetā ko tādu varētu iekļaut. Ieguvums būtu arī valstij, jo beidzot saprastu reālo lomu lielumu, kas tiek izņemts no aprites katrā ūdenstilpnē.

janissa, 28.decembris 2023, 19:38
Ideja nav peļama, bet pirmais, kas ienāca prātā, ir vējā izmesti daudzi miljoni eiro, jo ilgi piemēri nav jāmeklē - gan Izglītības ministrijas, gan Veselības ministrijas miljonus vērtās informācijas sistēmas strādāja nekorekti un prasīja arvien vairāk un vairāk ieguldīto miljonu. Tā ir milzīga summa makšķerēšanas nozarē. Ja sistēmu uzģenerēs par nieka pārdesmit tūkstošiem eiro, cepuri nost.Es pilnībā atbalstu stingrakus paturamā loma ierobežojumus, bet padarit copi par birokrātiju, paplašināto realitati un kaut kadu 'elitaru' hūniju ir murgs nevis laba ideja. Pa maz jums ar feizbuhu kur savus selfijus publicēt - vajag arī obligātu ZM verificētu appu? :)
nebūs tik traki, pie visa pieradīs
28.decembris 2023, 20:06 | links
 
MT9 [28.dec]: Loma kontrolei būtu jātaisa kāda elektroniska sistēma, ko uztur ZM vai kāda cita institūcija. Ja loms tiek paturēts, tad tas jāfiksē ar foto uzreiz pēc noķeršanas un jānosūta uz sistēmu. Ja jau sacensībās tā dara, tad to var nodrošināt arī ikdienā. Ja loms nav nosūtīts, tad viss uzskatāms par nelegāli iegūtu. Izstrādei gan būtu nepieciešami kādi ES fondu līdzekļi, jo diez vai budžetā ko tādu varētu iekļaut. Ieguvums būtu arī valstij, jo beidzot saprastu reālo lomu lielumu, kas tiek izņemts no aprites katrā ūdenstilpnē.

janissa, 28.decembris 2023, 19:38
Ideja nav peļama, bet pirmais, kas ienāca prātā, ir vējā izmesti daudzi miljoni eiro, jo ilgi piemēri nav jāmeklē - gan Izglītības ministrijas, gan Veselības ministrijas miljonus vērtās informācijas sistēmas strādāja nekorekti un prasīja arvien vairāk un vairāk ieguldīto miljonu. Tā ir milzīga summa makšķerēšanas nozarē. Ja sistēmu uzģenerēs par nieka pārdesmit tūkstošiem eiro, cepuri nost.
Es pilnībā atbalstu stingrakus paturamā loma ierobežojumus, bet padarit copi par birokrātiju, paplašināto realitati un kaut kadu 'elitaru' hūniju ir murgs nevis laba ideja. Pa maz jums ar feizbuhu kur savus selfijus publicēt - vajag arī obligātu ZM verificētu appu? :)
28.decembris 2023, 20:00 | links
 
Cik par signālvēzi, dzeloņvaigu vēzi un apaļmutes grunduli?

Jurik, 28.decembris 2023, 19:51


Makšķerēšanas noteikumus vēlams izlasīt ik pa laikam, izlasi līdz 8. pielikumam un arī to, tad arī atradīsi atbildi.

https://likumi.lv/ta/id/279205-makskeresanas-vezosanas-un-zemudens-medibu-noteikumi
28.decembris 2023, 19:57 | links
 
Zandarts, repsis, salate 36€ 1 gab.
Ālants, līdaka, vimba 29€ 1 gab.Tad...ja es noķeru divas 75+?...par vienu 10kg samaksāju sodu 29e!?zivs paliek man?..vai Ingemāram!?:))ja tā,arī labi!lai ēd!:)

Willy, 28.decembris 2023, 19:46


Par pārkāpumu pienākas administratīvais sods sakot no 2x soda vienībām ja nemaldos - tas ir 10€.
Pārkāpuma zivis atlaiž vai izņem.

Tā kā zivs nebūs un minimālais kas būs 39€.
Ja nikni, tad gan tur maksimumu var ieļipīt diezgan.
28.decembris 2023, 19:55 | links
 
Davis-Di [28.dec]: Ieskatam esošie sodi.
Pamattakses piedzenamās naudas summas aprēķināšanai par zaudējumu, ko nodarījušas fiziskās personas, Latvijas Republikas ūdeņos nelikumīgi iegūstot zivis, vēžus un citus ūdens bezmugurkaulniekus

Zandarts, repsis, salate 36€ 1 gab.
Ālants, līdaka, vimba 29€ 1 gab.
Cik par signālvēzi, dzeloņvaigu vēzi un apaļmutes grunduli?
28.decembris 2023, 19:51 | links
 
Martins....B [28.dec]: svens76 [17:52]: MT9 [17:51]: Par to pļūtīšanu tā uzmanīgi. Ka atkal neaiziet tiesu darbi. Ir tak precedents :DDD

mirtins, 28.decembris 2023, 17:48
Tiesa nolēma par sliktu iesniedzējam, tādēļ var droši pļūtīt :P :Dneredzu jēgu te strīdēties ar anonīmiem idiotiem:)) man augstāki mērķi dzīvēTik vel pasaki, ka tavam draugam ir ferrari :D:D:D
ir, bet tas te nebūs svarīgi
28.decembris 2023, 19:50 | links
 
Loma kontrolei būtu jātaisa kāda elektroniska sistēma, ko uztur ZM vai kāda cita institūcija. Ja loms tiek paturēts, tad tas jāfiksē ar foto uzreiz pēc noķeršanas un jānosūta uz sistēmu. Ja jau sacensībās tā dara, tad to var nodrošināt arī ikdienā. Ja loms nav nosūtīts, tad viss uzskatāms par nelegāli iegūtu. Izstrādei gan būtu nepieciešami kādi ES fondu līdzekļi, jo diez vai budžetā ko tādu varētu iekļaut. Ieguvums būtu arī valstij, jo beidzot saprastu reālo lomu lielumu, kas tiek izņemts no aprites katrā ūdenstilpnē.

janissa, 28.decembris 2023, 19:38

Ideja nav peļama, bet pirmais, kas ienāca prātā, ir vējā izmesti daudzi miljoni eiro, jo ilgi piemēri nav jāmeklē - gan Izglītības ministrijas, gan Veselības ministrijas miljonus vērtās informācijas sistēmas strādāja nekorekti un prasīja arvien vairāk un vairāk ieguldīto miljonu. Tā ir milzīga summa makšķerēšanas nozarē. Ja sistēmu uzģenerēs par nieka pārdesmit tūkstošiem eiro, cepuri nost.
28.decembris 2023, 19:49 | links
 
Davis-Di [28.dec]: Ieskatam esošie sodi.
Pamattakses piedzenamās naudas summas aprēķināšanai par zaudējumu, ko nodarījušas fiziskās personas, Latvijas Republikas ūdeņos nelikumīgi iegūstot zivis, vēžus un citus ūdens bezmugurkaulniekus

Zandarts, repsis, salate 36€ 1 gab.
Ālants, līdaka, vimba 29€ 1 gab.
Tad...ja es noķeru divas 75+?...par vienu 10kg samaksāju sodu 29e!?zivs paliek man?..vai Ingemāram!?:))ja tā,arī labi!lai ēd!:)
28.decembris 2023, 19:46 | links
 
svens76 [28.dec]: MT9 [17:51]: Par to pļūtīšanu tā uzmanīgi. Ka atkal neaiziet tiesu darbi. Ir tak precedents :DDD

mirtins, 28.decembris 2023, 17:48
Tiesa nolēma par sliktu iesniedzējam, tādēļ var droši pļūtīt :P :Dneredzu jēgu te strīdēties ar anonīmiem idiotiem:)) man augstāki mērķi dzīvē
Tik vel pasaki, ka tavam draugam ir ferrari :D:D:D
28.decembris 2023, 19:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager