Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Tak pilna jutube ar šitādiem hren-tv stila atmaskojumiem :)) īpaši krieviņu. Nektitisks prāts ļoti viegli iekrīt šādās lamatās.
6.februāris 2023, 23:36 | links
 
Par to pagrabu tēmu
https://www.youtube.com/watch?v=GqE3Rh4Ycl4
https://www.youtube.com/watch?v=b0P303jGsjY
Arī Daugavpils cietoksni krievi itkā ir atrakuši, nevis cēluši. Par to arī bija roļiks, bet fiksumā nevaru atrast. Te no šīs tēmas
www.youtube.com/watch?v=BaiaYtoVS5s
6.februāris 2023, 23:23 | links
 
Ko Jūs domājat par visu šo ?
RaimisD, 6.februāris 2023, 22:03


Es domāju ka nav vērts tukši filozofēt par jebkuru tēmu vienkārši sēžot uz dīvāna pēc pārsimts gramiem. Ja ir vēlme pētīt vēsturi, veco arhitektūru, tad neko tā no zila gaisa neizurbināsi, jārok dziļumā, vispirms izlasi visu ko var par tēmu. Tu taču nedomā ka reptiloīdi vai masoni uzpirkuši visus vēsturniekus un arheologus lai šamie tur muti un raimjiem neko neizpauž? :) Pa 100 gadiem kultūrslānis pilsetās tiešām nav liels, vietām daži cm, vietām pārdesmit. Lūk pa 500+ gadiem gan var būt m un pat vairāki, ne velti Vecrīgā visvecākas ēkas tā pamatīgi "iegrimušas" zemē. Otrkārt Vecrīgā bija mode pagrabus ar laiku paplašināt uz ārpusi, uz ielu pusi, tāpēc ir daudz vecu aizgruvušu mūru apakšā. Ja ir interese tad tikai jastudē.
6.februāris 2023, 23:00 | links
 
Raimi es domāju ,ka iecirtīšu vienu sotaku un likšos čučumuižā Rauj viņu jupis tās visas trepes un visus pazemes logus ......:)
6.februāris 2023, 22:43 | links
 
Pirmdienu vakari kā jau tiku minējis ir mani ,,brīvie" vakari no visa veida aktivitātēm un citām lietderīgām nodarbēm.

Arī vēlme mazināt šo nomācošo noskaņu traģisko notikumu ietekmē.

Ceru novērst domas arī Jums.

Skatoties video, bišķi palasot un galvenokārt vērojot pasauli esmu nonācis pie atziņas.

Vēstures grāmats mums kapitāli d..irš.
Ja ne melo, tad nepaskaidro faktus un notikumus pilnībā

Kāds iemesls tā domāt.

Piemēram.

Staigājot, braucot pa Jaunciema kalniņiem redzu, ka pauguri stipri vien atgādina piejūras kāpas , tik proprciju 1:3 vai vairāk.
Raksturīgi kāpu izliekumi, ko novērojam pludmalē.
Liels jūras smilšu īpatsvars.

Mājas Rīgā .
Kur ,,parādes" ieeja daudzām mājām ir 1,5 m zem bruģa vai asfalta līmeņa.

Varētu teikt ,ka tā ir ieeja pagrabstāvā.
Tad kamdēļ šī ieeja nav no sētas ?
Tad kamdēļ ēkai nav ,,parādes" ieejas pirmajā stāvā ?
Centrālās ieejas durvis tā grezni rotātas ar trīs pakāpieniem uz leju. 1,5m zem ietves līmeņa :)

Varētu teikt, ka tas ir kultūrslānis.
Nez ,salīdzinot 100 gsdus vecas fočenes. ,,kultūrslānis,, nav novērojams pat par centimetru.

Ja tā ir lietderīga pagrabstāva izmantošana , tad uz kurieni ved šie pakāpieni uz leju.

Protams tagad tādus pakāpienus neredzēsi, tie ir demontēti.

Un ko atklāja ūdens atkāpšanās Venēcijā.

Bruģēti kanāli, greznas ieejas zem jūras līmeņa.
Neloģiski tiltiņi starp mājām, kas atradās otrā stāvā līmenī.

Secinājums.

Ūdens vilņi pārklāja lielāko daļu sauszemes.
Ūdens atkāpās. Saskalotās smiltis palika.
Sajaucās ar augsni un radīja bāzi kur tika uzbūvētas jaunas ēkas, jaunas pilsētas ,noskaloto vietā.

,, Pakāpieni uz leju, kur apakša blīva virsma."

Par šādiem arhitektūras brīnumiem mums stāstīja Poļu restauratori , kas sen, sen strādāja Vecrīgā.
No kuriem pirkām kožļenes, Montana pulksteņus, firmas maisiņus, vienreizējās šķiltavas ,kasetes un citus sūdus

Nav iespējas pārbaudīt viņu vārdu patiesumu.

Jā, es jau meklēju kur aizkritusi mana folija cepurīte.
Bet tomēr :)
Ko Jūs domājat par visu šo ?
6.februāris 2023, 22:03 | links
 
Liepājas ziemeļu mols:

Par cik lēna cope, pabakstīju ar kameru molam pa caurumiem. Pilnīgā dirsā jūras pusē starp blokiem izgrauzts. Dažviet tur bloki vispār nav, daži baigi sagāzušies-tos visi redzējuši. Tie, kuriem šķietami virspuse nograuzta, visticamāk ir iesēdušies erozijas rezultātā. Vietā, kur biju, blakus bloks vispār turas labi ja uz 10% virsmas. Negribas pat domāt, kā notiek tā atdalīšanās.
Ja virspuse kādam liekas sūdīga, tad pirmās bloku kārtas starpa ir vispār jebaķ.
3.februāris 2023, 22:06 | links
 
kaspars22 [02.02.23]: Sveiki :):) jautājums vai pastāv iespēja kur lejupieladet- vai no kāda nopirkt dzilumakartes lowrence eholetei???
Cmaps genesis googlee ieraksti, tur šis tas ir
2.februāris 2023, 09:22 | links
 
Sveiki :):) jautājums vai pastāv iespēja kur lejupieladet- vai no kāda nopirkt dzilumakartes lowrence eholetei???
2.februāris 2023, 09:06 | links
 
sancopeys97 [11:38]: Sveiki, varbūt kāds var mani pievienot wpp feeder grupai?tel:2565654225656542

sancopeys97, 29.janvāris 2023, 11:39


Kādai? A līgai vai LČ? Ja A līgai tad var sacensību grafikā artast organizatora numuru un epastu, palūdz un pievienos.
29.janvāris 2023, 21:40 | links
 
sancopeys97 [29.01.23]: Sveiki, varbūt kāds var mani pievienot wpp feeder grupai?tel:25656542
25656542
29.janvāris 2023, 11:39 | links
 
Sveiki, varbūt kāds var mani pievienot wpp feeder grupai?
29.janvāris 2023, 11:38 | links
 
Paldies,Jorik!
28.janvāris 2023, 13:23 | links
 
Paskaties shark.lv
28.janvāris 2023, 10:22 | links
 
Klau,copes lietu spečuki!
Kur varētu būt lielākā trijžuburu izvēle bļitkām? Interesē ar mazītiņu fosfora pilīti...
28.janvāris 2023, 10:01 | links
 
RaimisD [27.01.23]: Klau, Jūs arī tādu figņu darāt kā es :) ?
Mazajām mormenēm bišķi āķi atliecu.
Lai shodi nav tik daudz, ja lielāki pienāk.
Par to neesmu aizdomājies! Bļin,laikam tāpēc, ka lielie nenāk pie manis.!
27.janvāris 2023, 21:33 | links
 
Klau, Jūs arī tādu figņu darāt kā es :) ?
Mazajām mormenēm bišķi āķi atliecu.
Lai shodi nav tik daudz, ja lielāki pienāk.
27.janvāris 2023, 21:08 | links
 
Sēru vēsts No mūsu vidus aizsaulē aizgāja krietns vīrs Dobelnieks Andrej/skipers/ Vieglas smiltis ....

bums, 23.janvāris 2023, 18:51


Andris
23.janvāris 2023, 20:02 | links
 
 
Links nav pareizais. Mēģināšu atrast
23.janvāris 2023, 19:21 | links
 
bums [23.01.23]: Sēru vēsts No mūsu vidus aizsaulē aizgāja krietns vīrs Dobelnieks Andrej/skipers/ Vieglas smiltis ....
Jā, bija runāts jūras topikā.
Lai vieglas smiltis.

http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/44/
23.janvāris 2023, 19:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager