Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Jozis2 [25.07.20]: Jozis2 [39m]: KurmimZ!
Par tiem Lielauces makšķerniekiem! Protams, ka šo varoņu uzvārdi ir zināmi.
Tik daudz jau nu vajadzēja pašam būt saprašanai, ka ES nosaukt viņu uzvārdus, lai arī zinātu, nevaru.
Nevaru nolikt zem sitiena bāzes pārzini, arī sevi - par sensitīvu datu izpaušanu.
Ja kāds to grib zināt, brauciet tur paši, jautājiet, ja atbildēs, atrodiet!
Par notikumu, kā faktu, esmu Jūs informējis.
Nebiju iedomājies ka te var būt šādi komentētāji, prātiņ nāc mājās...Tagad krūmjancis mums ir arī policists-detektīvs! Neticami apdāvināta personība!

raihs, 25.jūlijs 2020, 23:31

raih!
Vai tad vakara konītis vēl nav pievārēts? Apbrīnojams slinkums. Un pie viena, laikam jau tvaika ietekmē, tu kapitāli esi ko sajaucis, mani un krumujanci.
Par notikušo faktu informēju es - Jozis2. Mēģini to atcerēties uz ilgāku laiku.
Ja nespēj - tur nevaru tev līdzēt.
Tad tu esi tas Jozis2 / karatists/ tukšpļūtis?
:DDDD
26.jūlijs 2020, 05:26 | links
 
Padalamies ar vēlēšanu sistēmu. Ko jūs ziniet vai domājat. Agrāk es domāju, ka es izvēlos partijas politiķus. Bet tagad es to sāku apšaubīt, j ir iedts jau gatavs saraksts par ko es drīsktu balsot. Jau no vairākiem cilvēkiem sāku dzirdēt, ka nav jāiet balsot, kur tas āķis? Viena skolotāja (pasniedzēja), teica, reiz strādāja ar balsošanas sistēma konkrēti nemāku atstāstīt, bet viņa teica vairs neiet balsot, jo kopš viņa uzzinājusi kā izveidota sistēma, mēs ko maz nosakām...
Atmetot fantāzijas, mēs redzējām kā vara izrēķinājās ar jaunajām partijām, Jurašu, KPV... Šeit emocijas nost.. Bet man nepatīk esošā sistēma...
26.jūlijs 2020, 03:00 | links
 
līdz pusei jāskatās, tālāk gremojam paši.
26.jūlijs 2020, 02:46 | links
 
sk. no sākuma
26.jūlijs 2020, 02:43 | links
 
Diezgan sakarīgi.
26.jūlijs 2020, 02:42 | links
 
Brīva niša veči.. Jūs te matus skaldāt! Mūsu Rīgas krievam Ušakam bija skaidrs kur ņemt info un ražot nano ūdeņus utt.
26.jūlijs 2020, 01:15 | links
 
Bjorgvins [25.07.20]: smalkais,jūs maldināt publiku.vai nu informācija ir stipri novecojusi,vai kā.Baltijas jūrā jau otro gadu rūpnieciskā mencu ieguve ir aizliegta.tikai zvejojot butes var būt neliels procents piezvejā.mencu kuģi pagāšvasar saņēma kompensācijas par nezvejošanu.a septembrī pārorientējās uz brētliņām un reņģēm.un visu sezonu maisījās mums{tiem kuri vienmēr ir zvejojuši reņģes un brētliņas} pa kājām un čakarēja šo zivju tirgu.paldies covid 19,ka pieprasījums pēc zivīm bija liels un realizācija gāja no rokas.nu Eiropa uzlika liegumu uz pārējo zivi arī.uz dienvidiem no Liepājas.no 1.maija līdz 1.septembrim.tādas tās lietiņas.es zinu,ka raihs man pārmetīs,ka viss slikti.vienkārši kliedēšu jūsu rožaino optimismu.Latvijā sen vairs nav 100 zvejas kuģu.cipars ir tālu zem šī cipara.nu es runāju par kuģiem,nevis piekrastes laiviņām. kad bija iepriekšējā kuģu griešanas programma,to sauca par pēdējo.diemžēl šogad atkal ir atvērta griešanas programma.un daudzi kuģu īpašnieki ir pieteikušies uz to.Liepājā gandrīz visi kuģi ir 2 sarakstos - vai nu pārdošanas,vai griešanas.sarakstos nav tikai 2 kuģi -es un mans pārinieks.tā ka raih vari man nepārmest.man nav viss slikti.vismaz pagaidām.bet vispār nākotne ir stipri miglaina.izskatās,ka drīz zvejas kuģi būs redzami vecās filmās un padomju realisma vecmeisteru gleznās.nu pagaidām var atbraukt kādu nofotogrāfēt piemiņai.pie reizes pacopēt Liepājas ezerā.vai uz Ziemeļu mola.
Es pats ar zveju nenodarbojos, labs draugs ar to lietu ņemas. Bet cik man zināms liegums attiecas tikai uz Baltijas jūras austrumu daļu, rietumu daļā zvejot drīkst. Palabo, lūdzu, ja ir savādāk.
26.jūlijs 2020, 00:01 | links
 
smalkais,jūs maldināt publiku.vai nu informācija ir stipri novecojusi,vai kā.Baltijas jūrā jau otro gadu rūpnieciskā mencu ieguve ir aizliegta.tikai zvejojot butes var būt neliels procents piezvejā.mencu kuģi pagāšvasar saņēma kompensācijas par nezvejošanu.a septembrī pārorientējās uz brētliņām un reņģēm.un visu sezonu maisījās mums{tiem kuri vienmēr ir zvejojuši reņģes un brētliņas} pa kājām un čakarēja šo zivju tirgu.paldies covid 19,ka pieprasījums pēc zivīm bija liels un realizācija gāja no rokas.nu Eiropa uzlika liegumu uz pārējo zivi arī.uz dienvidiem no Liepājas.no 1.maija līdz 1.septembrim.tādas tās lietiņas.es zinu,ka raihs man pārmetīs,ka viss slikti.vienkārši kliedēšu jūsu rožaino optimismu.Latvijā sen vairs nav 100 zvejas kuģu.cipars ir tālu zem šī cipara.nu es runāju par kuģiem,nevis piekrastes laiviņām. kad bija iepriekšējā kuģu griešanas programma,to sauca par pēdējo.diemžēl šogad atkal ir atvērta griešanas programma.un daudzi kuģu īpašnieki ir pieteikušies uz to.Liepājā gandrīz visi kuģi ir 2 sarakstos - vai nu pārdošanas,vai griešanas.sarakstos nav tikai 2 kuģi -es un mans pārinieks.tā ka raih vari man nepārmest.man nav viss slikti.vismaz pagaidām.bet vispār nākotne ir stipri miglaina.izskatās,ka drīz zvejas kuģi būs redzami vecās filmās un padomju realisma vecmeisteru gleznās.nu pagaidām var atbraukt kādu nofotogrāfēt piemiņai.pie reizes pacopēt Liepājas ezerā.vai uz Ziemeļu mola.

Bjorgvins, 25.jūlijs 2020, 23:48


Tāds sīkums tikai... Latvijas kuģi zvejoja ne tikai Baltijas jūrā, un tagad arī to dara, tikai jau zem citiem karogiem.
25.jūlijs 2020, 23:55 | links
 
Jozis2 [39m]: KurmimZ!
Par tiem Lielauces makšķerniekiem! Protams, ka šo varoņu uzvārdi ir zināmi.
Tik daudz jau nu vajadzēja pašam būt saprašanai, ka ES nosaukt viņu uzvārdus, lai arī zinātu, nevaru.
Nevaru nolikt zem sitiena bāzes pārzini, arī sevi - par sensitīvu datu izpaušanu.
Ja kāds to grib zināt, brauciet tur paši, jautājiet, ja atbildēs, atrodiet!
Par notikumu, kā faktu, esmu Jūs informējis.
Nebiju iedomājies ka te var būt šādi komentētāji, prātiņ nāc mājās...Tagad krūmjancis mums ir arī policists-detektīvs! Neticami apdāvināta personība!

raihs, 25.jūlijs 2020, 23:31


raih!
Vai tad vakara konītis vēl nav pievārēts? Apbrīnojams slinkums. Un pie viena, laikam jau tvaika ietekmē, tu kapitāli esi ko sajaucis, mani un krumujanci.
Par notikušo faktu informēju es - Jozis2. Mēģini to atcerēties uz ilgāku laiku.
Ja nespēj - tur nevaru tev līdzēt.
25.jūlijs 2020, 23:52 | links
 
smalkais,jūs maldināt publiku.vai nu informācija ir stipri novecojusi,vai kā.Baltijas jūrā jau otro gadu rūpnieciskā mencu ieguve ir aizliegta.tikai zvejojot butes var būt neliels procents piezvejā.mencu kuģi pagāšvasar saņēma kompensācijas par nezvejošanu.a septembrī pārorientējās uz brētliņām un reņģēm.un visu sezonu maisījās mums{tiem kuri vienmēr ir zvejojuši reņģes un brētliņas} pa kājām un čakarēja šo zivju tirgu.paldies covid 19,ka pieprasījums pēc zivīm bija liels un realizācija gāja no rokas.nu Eiropa uzlika liegumu uz pārējo zivi arī.uz dienvidiem no Liepājas.no 1.maija līdz 1.septembrim.tādas tās lietiņas.es zinu,ka raihs man pārmetīs,ka viss slikti.vienkārši kliedēšu jūsu rožaino optimismu.Latvijā sen vairs nav 100 zvejas kuģu.cipars ir tālu zem šī cipara.nu es runāju par kuģiem,nevis piekrastes laiviņām. kad bija iepriekšējā kuģu griešanas programma,to sauca par pēdējo.diemžēl šogad atkal ir atvērta griešanas programma.un daudzi kuģu īpašnieki ir pieteikušies uz to.Liepājā gandrīz visi kuģi ir 2 sarakstos - vai nu pārdošanas,vai griešanas.sarakstos nav tikai 2 kuģi -es un mans pārinieks.tā ka raih vari man nepārmest.man nav viss slikti.vismaz pagaidām.bet vispār nākotne ir stipri miglaina.izskatās,ka drīz zvejas kuģi būs redzami vecās filmās un padomju realisma vecmeisteru gleznās.nu pagaidām var atbraukt kādu nofotogrāfēt piemiņai.pie reizes pacopēt Liepājas ezerā.vai uz Ziemeļu mola.
25.jūlijs 2020, 23:48 | links
 
Jozis2 [25.07.20]: KurmimZ!
Par tiem Lielauces makšķerniekiem! Protams, ka šo varoņu uzvārdi ir zināmi.
Tik daudz jau nu vajadzēja pašam būt saprašanai, ka ES nosaukt viņu uzvārdus, lai arī zinātu, nevaru.
Nevaru nolikt zem sitiena bāzes pārzini, arī sevi - par sensitīvu datu izpaušanu.
Ja kāds to grib zināt, brauciet tur paši, jautājiet, ja atbildēs, atrodiet!
Par notikumu, kā faktu, esmu Jūs informējis.
Nebiju iedomājies ka te var būt šādi komentētāji, prātiņ nāc mājās...
Tagad krūmjancis mums ir arī policists-detektīvs! Neticami apdāvināta personība!
25.jūlijs 2020, 23:31 | links
 
Tā tiek pievienota, ja tā var sacīt, galvenokārt, tikai ražošanas procesā...

Jozis2, 25.jūlijs 2020, 10:12
Apbrīnojama atklāsme. Ražošanā nav iespējams radīt 100% pievienotās vērtības. Programmēšana, dažādi pakalpojumi bez materiāliem ieguldījumiem, tie rada gandrīz 100% pievienotās vērtības. Jebkas, par ko samaksā, kaut vai padoms vai konsultācija, (izdevumi mīnus ieņēmumi) ir pievienotā vērtība. Un ir pilnīgi vienalga, ko eksportē vagonu ar kartupeļiem vai vienu vērtīgu konsultāciju,svarīgi ir izdevgumi mīnus ieņēmumi, a ja gribi sarēķināt rentabilitāti, TE būs ekonomikas pamati.

AndrisABC, 25.jūlijs 2020, 13:41


Andrīt!
Tu jocīgs esi, vai kā? Programmēšana bez kapitālieguldījumiem?
Kurā vietā tāda ir, vismaz Latvijā noteikti tās nav, un ar 100 un vairāk procentiem?
Cik ir jāiztērē laika un līdzekļu, lai vispār par tāda līmeņa programmētāju kļūtu, jāsamaksā par iekārtām, ja tās ir viņa paša, par nokļūšanu darba vietā, un kas tik vēl tur viss nav?

Nu vajag taču būt izcilam "gudriniekam" ar ekonomisko izglītību, lai kaut ko tādu apgalvotu.
Tad nav nemaz jābrīnās, ja šādi nokļūst pie vadības grožiem, tad viss aiziet šķērsām.
Šī valdība un saeima tam ir izcils piemērs.
25.jūlijs 2020, 23:28 | links
 
Tik pilnvērtīgs texts.
25.jūlijs 2020, 23:14 | links
 
KurmimZ!
Par tiem Lielauces makšķerniekiem! Protams, ka šo varoņu uzvārdi ir zināmi.
Tik daudz jau nu vajadzēja pašam būt saprašanai, ka ES nosaukt viņu uzvārdus, lai arī zinātu, nevaru.
Nevaru nolikt zem sitiena bāzes pārzini, arī sevi - par sensitīvu datu izpaušanu.
Ja kāds to grib zināt, brauciet tur paši, jautājiet, ja atbildēs, atrodiet!
Par notikumu, kā faktu, esmu Jūs informējis.
Nebiju iedomājies ka te var būt šādi komentētāji, prātiņ nāc mājās...
25.jūlijs 2020, 23:08 | links
 
smalkais [25.07.20]: udens2 [12:13]: [quote=626120]
Diagonāle par tranzītu tika vilkta.... Gan jau atceries cik konteineru un refu gāja RU, BY, KZ, UA virzienā. Pilni ceļi bija, apdzīt nebija iespējams! Ja brauksi naktī pāri vantiniekam no Jūrmalas puses uzmet aci pa kreisi uz ostu....tumsa! Agrāk reids bija pārkrauts un darbs notika 24/7! Ir viņi mums priekšā un tālu...

seedoo, 25.jūlijs 2020, 09:40Nu bet krievija uzbliez jaunu ostu,un otrs ka viņiem preču imports-exports ir pamatīgi nokrities,visa atbildeudens2, nu cik var šeit troļļot? Aizbrauc kaut vai uz Klaipēdu un apskaties kā tur kūsā dzīvība un rit darbi. Sirdsapziņa pašam ir, jeb raksti komentārus kādus "saimnieks" liek, tāpēc, ka maksā? Mūsu ostu liktenis būs tāds pats kā ar Citadeli un to var neredzēt tikai pilnīgi nozombēts cilvēks vai provokators.
:DDDD bezcerīgi , ko skaidtot viņam.
25.jūlijs 2020, 16:16 | links
 
Tā arī nesaprati! Kopš iestājāsmies ES, pie mazākās izdevības vai mūsu neizlēmības leiši mūs nosmēla!

seedoo, 25.jūlijs 2020, 15:00


Nu bet loģiski, viņu vairāk, savs tirgus lielāks, attiecīgi arī uz citu līst konkurētspēja lielāka ... Viņi atkal sūdzas, ka viņus "nosmēla" poļi, tipa ļauj izvērsties tikai uz Baltijas pusi, kas poļiem par sīku, a uz otru pusi nelaiž... Vot i iztiek ar "mazumiņu" ... Igaunija cits stāsts, viņus vienkārši paņēma un ekonomiski integrēja Somija, tipa provincīte. A Latvijai mums sauzemes robeža ar ko? Leiši, igauņi, baltkrievi un krievi. Loģiski būtu maksimāli uz austrumu pusi līst, bet politika...
25.jūlijs 2020, 15:28 | links
 
Es tev atbildēšu tā kā raihs, ja tev vajag tās tabulas, lūdzu meklē netā, man nav jātērē savs laiks, lai tev kaut ko uzliktu uz paplātes.

smalkais, 25.jūlijs 2020, 12:31Nu lūk,'tā arī neuzzināsim vai leišiem ir tas tranzīts tik mega liels kā te sludina:DD

udens2, 25.jūlijs 2020, 12:39

Es tev atbildēšu tā kā raihs, ja tev vajag tās tabulas, lūdzu meklē netā, man nav jātērē savs laiks, lai tev kaut ko uzliktu uz paplātes.

smalkais, 25.jūlijs 2020, 12:31Nu lūk,'tā arī neuzzināsim vai leišiem ir tas tranzīts tik mega liels kā te sludina:DD

udens2, 25.jūlijs 2020, 12:39


Tā arī nesaprati! Kopš iestājāsmies ES, pie mazākās izdevības vai mūsu neizlēmības leiši mūs nosmēla! Šobrīd LV tranzīts ģenerālajām kravām ir dramatiski zems un neredzu pamata tam mainīties. Visi kas turpina darbu LT uz LV pat nedomā atgriezties. Viss vienkārši-visu noska cena.
Protams vēl pa virsu UST-LUGA.
Ja gribi vari apceļot LT un paviesoties gan Klaipēdā, gan brīvajās zonās, kā piemēram Viļņā(apskatīties kravu plūsmu), vai vari aizbraukt pastāvēt pie BCT un paskatīties, ka pēc plkst.20 kravas vairs neizdod---kur tas redzēts!.
Ne asakas.
25.jūlijs 2020, 15:00 | links
 
Mhm, bet vai tad mūsu pašu ELKO nav lielākais kompju detaļu vairumbāze austrumeiropā? Nu, tobiš, leišiem ledusskapji un veļasmašīnas, mums "nopietnākas" detaļas?
25.jūlijs 2020, 14:32 | links
 
Tā tiek pievienota, ja tā var sacīt, galvenokārt, tikai ražošanas procesā...

Jozis2, 25.jūlijs 2020, 10:12

Apbrīnojama atklāsme. Ražošanā nav iespējams radīt 100% pievienotās vērtības. Programmēšana, dažādi pakalpojumi bez materiāliem ieguldījumiem, tie rada gandrīz 100% pievienotās vērtības. Jebkas, par ko samaksā, kaut vai padoms vai konsultācija, (izdevumi mīnus ieņēmumi) ir pievienotā vērtība. Un ir pilnīgi vienalga, ko eksportē vagonu ar kartupeļiem vai vienu vērtīgu konsultāciju,svarīgi ir izdevgumi mīnus ieņēmumi, a ja gribi sarēķināt rentabilitāti, TE būs ekonomikas pamati.
25.jūlijs 2020, 13:41 | links
 
udens2 [25.07.20]: Es tev atbildēšu tā kā raihs, ja tev vajag tās tabulas, lūdzu meklē netā, man nav jātērē savs laiks, lai tev kaut ko uzliktu uz paplātes.

smalkais, 25.jūlijs 2020, 12:31Nu lūk,'tā arī neuzzināsim vai leišiem ir tas tranzīts tik mega liels kā te sludina:DD
Uldi, visa interneta tirdzniecība lv pastāv uz leišu bāzēm. Un viņi mums ir jau labi priekšā. Lai gan, kad iestājāmies ES algas mums bija pat lielākas.
Par ES tnaudas izsaimniekošano domāju varam būt paraugstunda. Lielais finansējums ir aizgājis būvniekiem. Bruģi salika, bet ražošanā skopi. Vajadzēja otrādi. Ražot un tad par nodokļiem likt bruģi.
25.jūlijs 2020, 13:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager