Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Kandžai ir pielipusi padomju laika garša un smarža(smaka). Mēsls, ko dzina no vellsviņzinkā un vellsviņzinarko! Nebija, ko dzert, un dzērām to pašu... Tehnoloģijas ir attīstījušās, un mājas apstākļos var izdzīt produktu, kas ir noteikti labāks par veikala alkoholu! Un apzīmējums "kandža" tam ir tīri formāls, es to drīzāk sauktu par destilātu.
13.aprīlis 2020, 21:21 | links
 
ticu ka var izdzīt labu kandžu,vajag zinatnisku pieeju,nevis viena tente teica un tad vēl savu iedeju un pieeju iepīt
13.aprīlis 2020, 21:01 | links
 
udens2 [13.04.20]: Neko, ABSOLŪTO NEKO! nav jēgas ņemt vērā no tiem krievu videošarlatāniem! NEKO! Un nevienā jomā! Ņemsim to pašu kandžas tecināšanu-krievijā tā ir neierobežota nozare-pērc aparātu un darbojies! Tas it kā ok. Līdz ar to jutūbe ir pilna ar "speciālistiem" - gan privatie, gan kanāli. Kad mācījos, nepārspīlējot kopsummā noskatījos ap tūkstots video. Beigu beigās sapratu, ka pat visspicākie veči ar pārliecinātiem ģīmjiem stāsta totālu nepārbaudītu bulšitu! Stāsta par ķīmiskiem savienojumiem destilātā, kaut gan pat ķīmisko analīzi nav veikuši, gudri stāsta par cukura sadalīšanos glikozē un saharozē, pat nesaprotot, vai tas ir noticis vai nē, jtt, utjpr. Katrs nākamais video apgāž iepriekšējo! Visas darbības pamatā, ir nevis fakti, bet "es tā daru, jo es tā daru, un zinu, ka tā ir pareizi". Ar cietiem gudriem purniem kā politiķi ru 1.kanālā! Tad es sapratu, ka tas ir globāli, tas ir gēnos! Ne šaubu, ne analīzes, ne eksperimentu, nekā... Tikai tukša diršana, kā teiktu aivars... Tagad, kad vairāk vai mazāk esmu sapratis lietas būtību, saprotu, cik gan lielus mēslus esmu klausījies un centies izlobīt jēgu... Lietderībad koeficients 1/100... No 100 video viena gudra atziņa..

raihs, 13.aprīlis 2020, 20:25
un tāpēc es vairs kandžu nedzeru,jo katrs dzinējs,ar nopietnu ģīmi stāsta ka viņa dzinums tas labākais un tik labu ,kā viņa,neviens nemākot izdzīt,pat pohu neesot.Tikai tie mēsli nav bijuši dzerami neviens,tikai vienu reizi bij normāla,kaut kas starp viskiju un konjaku.
Es Tev iedošu savējo, pamēģini vēlreiz :)
13.aprīlis 2020, 20:56 | links
 
Zorge07 [13.04.20]: Morāli kropļi visi te ir, bet uzskata, ka viņi ir kaut kas īpašs. Saņemieties, veči. Saņemieties! Ceļus uztaisiet! Kāda ir Čaka iela jums... Es tagad asi sarunāju, lūdzu, neapvainojieties. Es parasti saku tā, ja kāds uz mani ir apvainojies, tad viņa attīstība ir beigusies. Ja kāds apvainojas, tad viņa attīstība ir beigusies. Atcerieties šo teikumu vismaz pirms nāves. Iedomājieties, kā es jūtos, kā mani kolēģi jūtas. Kā mēs strādājām pirms 30 gadiem, kad nebija aparatūras, vakaros asinājām adatas, lai varētu bērniem durt. Mums nebija katetru, mēs likām barības zondes krievu, uz sirdi vadījām. Mums vienīgās šķēres bija reanimācijā, ko uz altāra turējām. Tā es sāku strādāt.

Te atbilde tam, ko visus gadus te esmu kā savu viedokli jūsu lepnībai un augstprātībai ,, licis pretī,,.
Bet jūs tik lūriet ,,pār žogu,, un rakņājaties citu netīrajā veļā. Par savu labāk padomājiet.Raihs, redz Rasnačs arī ,, dopizģelsja,, par to ,, krievu tēmu,,. Visam savs laiks......
Nu nezinu, mani tas vīrs neuzrunā. Tukša diršana, kā tu saki... Neko jaunu es no tās pārgudrās vervelēšanas neuzzināju... Pārmest Saeimai un valdībai Čaka ielas bedres, kas 100%īgi ir pašvaldības darbs... Nu, nu...
Nepatīk man tāda tipa cilvēki...
13.aprīlis 2020, 20:52 | links
 
Nu man pēc 0.7 no rīta bik padzerties bērzu sulu tomēr gribās...

raihs, 13.aprīlis 2020, 20:47

nu tas jau skaidrs,pohas pēc dzeršanas būs vienmēr,dehidrāciju neviens nav atcēlis
13.aprīlis 2020, 20:50 | links
 
Nu man pēc 0.7 no rīta bik padzerties bērzu sulu tomēr gribās...
13.aprīlis 2020, 20:47 | links
 

Morāli kropļi visi te ir, bet uzskata, ka viņi ir kaut kas īpašs. Saņemieties, veči. Saņemieties! Ceļus uztaisiet! Kāda ir Čaka iela jums... Es tagad asi sarunāju, lūdzu, neapvainojieties. Es parasti saku tā, ja kāds uz mani ir apvainojies, tad viņa attīstība ir beigusies. Ja kāds apvainojas, tad viņa attīstība ir beigusies. Atcerieties šo teikumu vismaz pirms nāves. Iedomājieties, kā es jūtos, kā mani kolēģi jūtas. Kā mēs strādājām pirms 30 gadiem, kad nebija aparatūras, vakaros asinājām adatas, lai varētu bērniem durt. Mums nebija katetru, mēs likām barības zondes krievu, uz sirdi vadījām. Mums vienīgās šķēres bija reanimācijā, ko uz altāra turējām. Tā es sāku strādāt.

Te atbilde tam, ko visus gadus te esmu kā savu viedokli jūsu lepnībai un augstprātībai ,, licis pretī,,.
Bet jūs tik lūriet ,,pār žogu,, un rakņājaties citu netīrajā veļā. Par savu labāk padomājiet.Raihs, redz Rasnačs arī ,, dopizģelsja,, par to ,, krievu tēmu,,. Visam savs laiks......
13.aprīlis 2020, 20:47 | links
 
Neko, ABSOLŪTO NEKO! nav jēgas ņemt vērā no tiem krievu videošarlatāniem! NEKO! Un nevienā jomā! Ņemsim to pašu kandžas tecināšanu-krievijā tā ir neierobežota nozare-pērc aparātu un darbojies! Tas it kā ok. Līdz ar to jutūbe ir pilna ar "speciālistiem" - gan privatie, gan kanāli. Kad mācījos, nepārspīlējot kopsummā noskatījos ap tūkstots video. Beigu beigās sapratu, ka pat visspicākie veči ar pārliecinātiem ģīmjiem stāsta totālu nepārbaudītu bulšitu! Stāsta par ķīmiskiem savienojumiem destilātā, kaut gan pat ķīmisko analīzi nav veikuši, gudri stāsta par cukura sadalīšanos glikozē un saharozē, pat nesaprotot, vai tas ir noticis vai nē, jtt, utjpr. Katrs nākamais video apgāž iepriekšējo! Visas darbības pamatā, ir nevis fakti, bet "es tā daru, jo es tā daru, un zinu, ka tā ir pareizi". Ar cietiem gudriem purniem kā politiķi ru 1.kanālā! Tad es sapratu, ka tas ir globāli, tas ir gēnos! Ne šaubu, ne analīzes, ne eksperimentu, nekā... Tikai tukša diršana, kā teiktu aivars... Tagad, kad vairāk vai mazāk esmu sapratis lietas būtību, saprotu, cik gan lielus mēslus esmu klausījies un centies izlobīt jēgu... Lietderībad koeficients 1/100... No 100 video viena gudra atziņa..

raihs, 13.aprīlis 2020, 20:25

un tāpēc es vairs kandžu nedzeru,jo katrs dzinējs,ar nopietnu ģīmi stāsta ka viņa dzinums tas labākais un tik labu ,kā viņa,neviens nemākot izdzīt,pat pohu neesot.Tikai tie mēsli nav bijuši dzerami neviens,tikai vienu reizi bij normāla,kaut kas starp viskiju un konjaku.
13.aprīlis 2020, 20:39 | links
 
Neko, ABSOLŪTO NEKO! nav jēgas ņemt vērā no tiem krievu videošarlatāniem! NEKO! Un nevienā jomā! Ņemsim to pašu kandžas tecināšanu-krievijā tā ir neierobežota nozare-pērc aparātu un darbojies! Tas it kā ok. Līdz ar to jutūbe ir pilna ar "speciālistiem" - gan privatie, gan kanāli. Kad mācījos, nepārspīlējot kopsummā noskatījos ap tūkstots video. Beigu beigās sapratu, ka pat visspicākie veči ar pārliecinātiem ģīmjiem stāsta totālu nepārbaudītu bulšitu! Stāsta par ķīmiskiem savienojumiem destilātā, kaut gan pat ķīmisko analīzi nav veikuši, gudri stāsta par cukura sadalīšanos glikozē un saharozē, pat nesaprotot, vai tas ir noticis vai nē, jtt, utjpr. Katrs nākamais video apgāž iepriekšējo! Visas darbības pamatā, ir nevis fakti, bet "es tā daru, jo es tā daru, un zinu, ka tā ir pareizi". Ar cietiem gudriem purniem kā politiķi ru 1.kanālā! Tad es sapratu, ka tas ir globāli, tas ir gēnos! Ne šaubu, ne analīzes, ne eksperimentu, nekā... Tikai tukša diršana, kā teiktu aivars... Tagad, kad vairāk vai mazāk esmu sapratis lietas būtību, saprotu, cik gan lielus mēslus esmu klausījies un centies izlobīt jēgu... Lietderībad koeficients 1/100... No 100 video viena gudra atziņa..
13.aprīlis 2020, 20:25 | links
 
Malgomajfisk [13.04.20]: Usīt,nav man Maskavā draugu,tevi pie veselības gribu pieturēt...
Tīri cilvēkmīlestības dēļ, sameklē. Tādi viedi padomi nav pieejami pašu tautai, droši vien reptoloīdu cenzūra.
13.aprīlis 2020, 19:23 | links
 
Malgomajfisk [13.04.20]: Te vērtīgi padomi,kā izsargāties no vīrusiem ar dabīgām zālēm.(protams ka šarlatāns)
https://youtu.be/gY9AG69RCck?t=48 p
Izrādăs, visā pasaulē ārsti ir muļķi un nejēgas, vai arī ķirzakcilvēki, masoni un sēnes neļauj ārstiem lietot "īstās zāles"...
13.aprīlis 2020, 19:15 | links
 
Usīt,nav man Maskavā draugu,tevi pie veselības gribu pieturēt...
13.aprīlis 2020, 19:08 | links
 
Malgomajfisk [13.04.20]: Te vērtīgi padomi,kā izsargāties no vīrusiem ar dabīgām zālēm.(protams ka šarlatāns)
https://youtu.be/gY9AG69RCck?t=48
Aizsūti krievu draugiem, tur maskavijā žopa pilnīga, lai ārstējas.
13.aprīlis 2020, 15:56 | links
 
Te vērtīgi padomi,kā izsargāties no vīrusiem ar dabīgām zālēm.(protams ka šarlatāns)
https://youtu.be/gY9AG69RCck?t=48
13.aprīlis 2020, 14:22 | links
 
andreiko [13.04.20]: Nu nav jau tā, ka makšķernieku vīrusa izplatīšanā ir mazie baltie zaķīši. Tāpat jau vazājas apkārt pa veikaliem (zivju paika, tārpi, pavadas, āķi, bleķi, vobleri utt.), braukalē apkārt uz nebēdu pa visu valsti. Un kur tad bez dzēriena, kas piedienas gumijas zābakiem, smēķiem un zacenes!
Jā, tagad daud, kas paliek skaidrāk, ja tavs stereotips ir cope=zābaki= dzērieni.
:DDDD
13.aprīlis 2020, 12:02 | links
 
Gumijas izstrādājumu cienītāji un "metālisti" kādu strēķīti var iztikt bez bodēs. Ja nu vienīgi uzpildīt bākas! :)
13.aprīlis 2020, 11:20 | links
 
andreiko [13.04.20]: Nu nav jau tā, ka makšķernieku vīrusa izplatīšanā ir mazie baltie zaķīši. Tāpat jau vazājas apkārt pa veikaliem (zivju paika, tārpi, pavadas, āķi, bleķi, vobleri utt.), braukalē apkārt uz nebēdu pa visu valsti. Un kur tad bez dzēriena, kas piedienas gumijas zābakiem, smēķiem un zacenes!
Makškernieki cope!
Vazajas tie kuri nezin, kur, kã un uz ko)))
13.aprīlis 2020, 11:10 | links
 

19.g.s
13.aprīlis 2020, 11:03 | links
 
Nu nav jau tā, ka makšķernieku vīrusa izplatīšanā ir mazie baltie zaķīši. Tāpat jau vazājas apkārt pa veikaliem (zivju paika, tārpi, pavadas, āķi, bleķi, vobleri utt.), braukalē apkārt uz nebēdu pa visu valsti. Un kur tad bez dzēriena, kas piedienas gumijas zābakiem, smēķiem un zacenes!
13.aprīlis 2020, 10:07 | links
 
Varu iedomāties ja visi tie copmaņi kaS tagad pie upēm sēž ,izietu protesta gājienā pie MK...:)
13.aprīlis 2020, 10:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager