Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Labākā atmaksa Maximas īpašniekiem - Latvijā nāk iekšā Lidls. Pats tur pirms karpu mačiem (Šauļos, kādus gadiņus apakaļiņām) esmu iepircies tikai reizi, bet cenas tiešām apstulbina. Rimi kopā ar Maximu draudzīgā apskāvienā var doties kārties uz Daugavu.

andreiko, 19.februāris 2020, 10:18


Maximai nav ne kāda sakara ar kopnes konstrukciju.
Prezidentam Bērziņam arī likās ka kopni montēja Dombrovskis, tāpēc lika šim atkāpties.
Vēl citi domā ka Ušakovs bija galvenais montieris.
19.februāris 2020, 11:05 | links
 
Usi, pec Lidl paikas maz šitādas ziftiņas nāca ārā! Lai gan karpu ķeršanā (salīdzinot ar to kompāniju) esmu gandrīz vai auns. Vinnējusī komanda (mans klasesbiedrs kopā ar dēlu) 72 stundu laikā saķēra vairāk par 800 kg. Rezultātus var sameklēt šī paša foruma karpu sadaļā.

http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-81064.htm
19.februāris 2020, 10:44 | links
 
o jā , tiešām ,rinkuškai seno rusio gira pa 45 centi tagad, jālaiž kādas kastes 10 iepirkt :)
19.februāris 2020, 10:42 | links
 
Usi, tiešām neesmu Lidl klients, man līdz Aniņmuižas bulvārim gandrīz tikpat tālu kā līdz Šauļiem. Esmu dzirdējis un lasījis gan, kā cilvēki no latvju zemes speciāli krāj naudu un reizi mēnesī brauc uz Šauļiem. Un sapērkas visu, kas ātri nebojājas. Toreiz, kad kopā ar čomiem biju es, (četras sutkas copes priekšā), vācu aliņš tur maksāja kaut kādas trīsdesmit piecas kapeikas, baltmaize - ap divdesmit, siers, gaļa un desas - vismaz divreiz lētāk kā mājās.
19.februāris 2020, 10:35 | links
 
Labākā atmaksa Maximas īpašniekiem - Latvijā nāk iekšā Lidls. Pats tur pirms karpu mačiem (Šauļos, kādus gadiņus apakaļiņām) esmu iepircies tikai reizi, bet cenas tiešām apstulbina. Rimi kopā ar Maximu draudzīgā apskāvienā var doties kārties uz Daugavu.

andreiko, 19.februāris 2020, 10:18

pašķirstiju leišu lidl lapas, ko tur tādu kosmisku redzi?
Zviedru lildā pāris reižu pirms prāmja esmu ekskursijas pēc cauri gājis,nu nezin ko tur baigi slavēt, nopirku tik kautkādu sulu ceļam un statīvu veļas žāvēvēšanai, tas maita pēc mēneša gan izjuka, tur kūpināto pircēju gan bij daudz .
19.februāris 2020, 10:28 | links
 
Andreiko-gluži manas domas
19.februāris 2020, 10:25 | links
 
Labākā atmaksa Maximas īpašniekiem - Latvijā nāk iekšā Lidls. Pats tur pirms karpu mačiem (Šauļos, kādus gadiņus apakaļiņām) esmu iepircies tikai reizi, bet cenas tiešām apstulbina. Rimi kopā ar Maximu draudzīgā apskāvienā var doties kārties uz Daugavu.
19.februāris 2020, 10:18 | links
 
Polijas nelaimes gadījumā kur zem jumta kādi 70 palika arī nebija daudz notiesāto, liekas tik arhitekts dabūja garākus gadus, daži tik simboliski,laika arī citur nav viegli, ne izmeklēt, ne apsūdzet , ne tiesāt šādas situācijas, vienkāršs pifpaf pa šmigai , tur cita opera.
19.februāris 2020, 10:13 | links
 
Visi lielveikali tiek būvēti šķūņa formātā. Ja rubli neietaupisi, pie kapeikas netiksi?

andreiko, 19.februāris 2020, 09:59


Pļavniekos Prizmu aizvēra...it kā dēļ būvniecības defektiem, bet varbūt tādā veidā vispārējā strīmā konkurentu likvidēja...
19.februāris 2020, 10:06 | links
 
Cita lieta, ka pat tiesa norāda uz prokuratūras kļūdām:
https://www.tvnet.lv/6902640/tiesa-norada-uz-butiskam-prokuraturas-kludam-sagatavojot-zolitudes-tragedijas-kriminallietu

bet te var būt koks ar 2 galiem, prokuratūra var arī apelāciju neierosināt, lai neiznāk vēl sliktāk...

daddy_j, 19.februāris 2020, 09:46

apelāciju pārsvarā iesniedz apsūdzētie (viņu apikāti). Cik saprotu, tad šoreiz neapmierināti ir visi.
19.februāris 2020, 10:01 | links
 
Visi lielveikali tiek būvēti šķūņa formātā. Ja rubli neietaupisi, pie kapeikas netiksi?
Kādreiz kaut kad senos laikos (kad šie te uzradās), esmu par to rakstījis. Nu jau vairs neatminu, bet divas lielas traģēdijas pirms mūsu maximkas jau bija (tieši būvniecības problēmu dēļ), atmiņu pakasot, laikam Somijā un Polijā.
19.februāris 2020, 09:59 | links
 
Cita lieta, ka pat tiesa norāda uz prokuratūras kļūdām:
https://www.tvnet.lv/6902640/tiesa-norada-uz-butiskam-prokuraturas-kludam-sagatavojot-zolitudes-tragedijas-kriminallietu

bet te var būt koks ar 2 galiem, prokuratūra var arī apelāciju neierosināt, lai neiznāk vēl sliktāk...
19.februāris 2020, 09:46 | links
 
visi tik gudri, tik gudri...pēc tam...

pasakiet, vai paši bēgāt ārā, kad mājā UG signalizācija (ja vispār jums tāda ir) sāka gaudot?? Neticu.

Es pirmo reiz pa logiem paskatījos, dūmus, liesmas neredz, tātad gļuks... tagad nemaz nesatraucos, bet gaudo šī ~reizi gadā.
19.februāris 2020, 09:41 | links
 
Šajā lietā vainīgo netrūkst. Nekur un nekad netiek pieminēti īpašnieki un viņu nolīgtās amatpersonas. Kurš izdomāja uz jumta veidot kaut ko normālam prātam neiespējamu? Kurš deva pavēles? Saprotu, leišu miljonāri, tur jau laikam viss ir "sakārtots".
Bļ... tā būda turētos vēl šobaltdien (neraugoties uz pārkāpumiem tās būvniecības procesā). Ja nebūtu kāda idiņa, kas izdomā uz jumta veidot Vērmaņkundzes parku.

andreiko, 19.februāris 2020, 09:09



Uz jumta var būvēt jebko, kas vien ienāk prātā, pat mājas.
Visu pamatā nosaka jumta kostrukciju nestspēja un būvinženiera zināšanas, statiskie slodžu aprēķini.
19.februāris 2020, 09:24 | links
 
Ja pareizi atceros, tad pie vainas bija tieši skrūves, ar kurām tika savienota kopne. Nebija sertificētas un laikam nopirktas pie madāmas Frišas centrāltirgū.
Nu un projektiņš, protams, iespridzina. Rīgā neesot tādu mašīnu, kas to jumta kopni varot pārvadāt viena gabalā.Tāpēc tika pasūtita no divām daļām un uz vietas skrūvēta kopā. Bļāviens, kādi salmi tad ir galvā arķitektam, kas kaut ko tādu uzprojektē? Starp citu, pazinu Vello Remertu. Re un Re īpašnieku, tak viņš jau daudz gadus uz kartupeļiem skatās no apakšas. Ļoti inteliģents un domājošs cilvēks.
19.februāris 2020, 09:22 | links
 
"Ja nebūtu kāda idiņa, kas izdomā uz jumta veidot Vērmaņkundzes parku" tad mēs joprojām dzīvotu alās.
19.februāris 2020, 09:16 | links
 
Šajā lietā vainīgo netrūkst. Nekur un nekad netiek pieminēti īpašnieki un viņu nolīgtās amatpersonas. Kurš izdomāja uz jumta veidot kaut ko normālam prātam neiespējamu? Kurš deva pavēles? Saprotu, leišu miljonāri, tur jau laikam viss ir "sakārtots".
Bļ... tā būda turētos vēl šobaltdien (neraugoties uz pārkāpumiem tās būvniecības procesā). Ja nebūtu kāda idiņa, kas izdomā uz jumta veidot Vērmaņkundzes parku.

andreiko, 19.februāris 2020, 09:09
andreiko izdomāt uz jumta var visu ko,ja tev inženieri saka ka var kāpēc ne,cits jautājums ja īpašnieks deva kukuli lai atļautu un pievērtu acis
19.februāris 2020, 09:16 | links
 
Šajā lietā vainīgo netrūkst. Nekur un nekad netiek pieminēti īpašnieki un viņu nolīgtās amatpersonas. Kurš izdomāja uz jumta veidot kaut ko normālam prātam neiespējamu? Kurš deva pavēles? Saprotu, leišu miljonāri, tur jau laikam viss ir "sakārtots".
Bļ... tā būda turētos vēl šobaltdien (neraugoties uz pārkāpumiem tās būvniecības procesā). Ja nebūtu kāda idiņa, kas izdomā uz jumta veidot Vērmaņkundzes parku.
19.februāris 2020, 09:09 | links
 
mv-f, RESPEKTS. Konkrēti un precīzi. Tālāk ir izmeklētāju darbs- savāt un ar ekspertīzēm pamatot pierādījumus kuri pierāda apsūdzēto vainu, apsūdzības uzturētāja darbs kuram būtu jāsaprot vai ar savāktajiem pierādījumiem pietiek un tie tiešām ir pierādījumi apsūdzēto notiesāšanai. Un tālāk tiesnesis visu izvērtē un uzraksta spriedumu. Pagaidām izskatās ka ne jau tiesnesis ir tas kurš neizdarīja savu darbu kā pienākas.
19.februāris 2020, 08:52 | links
 
Ja tiesa nav izskatījusi un izvērtējusi nesošo konstrukciju atbilstību, rodas jautājums- kā iespējams pasludināt notiesājošu spriedumu inženierim, kurš veicis slodžu aprēķinus?

BrunoL, 19.februāris 2020, 07:14
tā ir bruni,mēs šeit pašlaik spriežam pēc emocijām.Ja slodzes nepareizi sarēķinātas tad lai sēž,bet ja pareizi,bet tas REunRE ir nepareizi uzbūvējis,jeb kāds neatbilstošas skrūves salicis!!!Mēs jau neko nezinam kas tur lietas materiālos ir
19.februāris 2020, 08:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager