Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Eu, veči!
Tak izlasiet visu pieejamo info.
Viņa viltoja dokumentus DĀR, ignorēja tās valsts tiesas spriedumus(jo tiesāšanās jau sākās tur) un vēl ko tur.
DĀR likumdošana, par to paredz 15it gadus.
Lai viņu izdotu Latvijai, viņai šeit bija jāpastrādā smagāks noziegums (smagāks par max sodu 15gadi).
Tātad, slepkavība.
Tādi ir starptautiskie noteikumi, likumi, vienošanās utt.
Es vispār nesaprotu, kāpēc mums būtu kkas jālūdz Dānijai, jātērē nodokļu maksātāju naudu utt. Valsts, no savas puses nodrošināja visu, kas nepieciešams.
100%, būtu otrādi- bērnu tēvs "nozagtu" savus bērnus šeit, kāda no ES valstīm viņu aizturētu, bet neatdotu LV tiesāšanai, atkal būtu slikti.

dakterp, 14.februāris 2020, 22:58

Bet, redz, meijerkalnam piedāvāja saņem atpakaļ, pie kam, bez šiem nosacījumiem! Jo DA laikus nebija viņu savākusi.
Bet Latvija redz nē! Tā ir, kad visi par muļķiem palikuši, skatās tikai papīrā un kakā.
Ko tas nozīmē gan cilvēkam, gan valstij - par to visiem - pokuj!
Ko ta brīnās, ka pat stipri iedegušie mūk no šejienes prom?

Jozis2, 14.februāris 2020, 23:08

Ko Tu atkal muldi?
Piedāvāja, ja ir par ko tiesāt!!! Latvijai nebija par ko, līdz ar to, prokuros atteica. Viss likuma ietvaros.
Tak jebkurš, bezemociju jurists jums paskaidros, - šinī procesā viss ir bumbās. Tagad tikai daži politiskie spēki mēģina uz šo, lēto PR akciju uzrīkot
14.februāris 2020, 23:15 | links
 
Eu, veči!
Tak izlasiet visu pieejamo info.
Viņa viltoja dokumentus DĀR, ignorēja tās valsts tiesas spriedumus(jo tiesāšanās jau sākās tur) un vēl ko tur.
DĀR likumdošana, par to paredz 15it gadus.
Lai viņu izdotu Latvijai, viņai šeit bija jāpastrādā smagāks noziegums (smagāks par max sodu 15gadi).
Tātad, slepkavība.
Tādi ir starptautiskie noteikumi, likumi, vienošanās utt.
Es vispār nesaprotu, kāpēc mums būtu kkas jālūdz Dānijai, jātērē nodokļu maksātāju naudu utt. Valsts, no savas puses nodrošināja visu, kas nepieciešams.
100%, būtu otrādi- bērnu tēvs "nozagtu" savus bērnus šeit, kāda no ES valstīm viņu aizturētu, bet neatdotu LV tiesāšanai, atkal būtu slikti.

dakterp, 14.februāris 2020, 22:58


Bet, redz, meijerkalnam piedāvāja saņem atpakaļ, pie kam, bez šiem nosacījumiem! Jo DA laikus nebija viņu savākusi.
Bet Latvija redz nē! Tā ir, kad visi par muļķiem palikuši, skatās tikai papīrā un kakā.
Ko tas nozīmē gan cilvēkam, gan valstij - par to visiem - pokuj!
Ko ta brīnās, ka pat stipri iedegušie mūk no šejienes prom?
14.februāris 2020, 23:08 | links
 
Šī ir tā retā reize, kad piekrītu Uldēnam. Mūs informē par medaļas vienu pusi, to kuru saskata aizvainotā kundze. Kas otrā?
Bija jādomā saistot turpmāko dzivi ar citas pasaules un nācijas pārstāvi, kur valda, mums, svešas un neizprotamas savstarpējās attiecibas. Tā nav Rietumu pasaule, kurā pēc gadiem 40 kāda atceras, ka seksuāli izmantota, pat varbūt izvarota.
Tiesā tajā valstī, kur likums pārkāpts un, konkrēti, tās valsts likums.
P.S.
Vai nu kādam klaidonim vai ubagam devās līdz uz DĀR?
14.februāris 2020, 23:05 | links
 
Lai sēž? Bet bērni lai aug berz mātes, vai pie vardarbīga veča? Pašas un plus vēl tā veča, kurš par tiem domā? Taču bērnu tiesībām bija jābūt primārajām, vai ne tā, kungi?

Jozis2, 14.februāris 2020, 22:57
Kā tu zini ka tas vecis ir vardarbīgs??
14.februāris 2020, 23:03 | links
 
udens2 [12m]: udens2 [18m]: udens2 Tev lohs nav vienalga ko viņa tur ir izdarijusi.

vienkars, 14.februāris 2020, 22:17itkā ir vienalga,man ir arī vienalga vai viņu izdod vai nē.Bet par cik dānija nav nekāda banānrepublika,tad man aizdomas ka tur ir kādi citi sūdi vēl savārīti ka viņu tā cenšas izdotJa pat ĀM nesaprot, wtf notiek, tad nav īsti labi! Kādēļ nav jāizdod DĀ tiesai? Tiesai, kura jau nu toč nostāsies tēva pusē, ignorējot jebkādus
argumentus!

Да здравствует Южноафриканский суд-самый гуманный суд в мире!

raihs, 14.februāris 2020, 22:30Raih,nezinam ko viņa tur ir sastrādājusi, No tv neta-Attiecībā uz citu iespējamo Misānes rīcību, kas teorētiski varētu atbilst krāpšanai un dokumenta viltošanai-ja sūdus savārijusi tad lai sēž,baigi tev viņu te vajag??Tad jā, lai sēž. Bet ja tikai savākusi bērnu no vardarbīga veča, tad nē...

raihs, 14.februāris 2020, 22:44
Lai sēž? Bet bērni lai aug berz mātes, vai pie vardarbīga veča? Pašas un plus vēl tā veča, kurš par tiem domā? Taču bērnu tiesībām bija jābūt primārajām, vai ne tā, kungi?

Jozis2, 14.februāris 2020, 22:57


Krūmmranci! Tu personīgi pazīsti to tēvu varmāku? Tu maz zini, ka viņš ir bijis šeit un mēģinājis tikties ar bērnu un risināt šo problēmu? Bet kundzīte Misāne, pasūtīja viņu irst!
Otrkārt, ja jau viss ir slikti, tad ko viņa pērās atkal uz Āfriku, labi zinot, ka viņu meklē???!!!
14.februāris 2020, 23:02 | links
 
Eu, veči!
Tak izlasiet visu pieejamo info.
Viņa viltoja dokumentus DĀR, ignorēja tās valsts tiesas spriedumus(jo tiesāšanās jau sākās tur) un vēl ko tur.
DĀR likumdošana, par to paredz 15it gadus.
Lai viņu izdotu Latvijai, viņai šeit bija jāpastrādā smagāks noziegums (smagāks par max sodu 15gadi).
Tātad, slepkavība.
Tādi ir starptautiskie noteikumi, likumi, vienošanās utt.
Es vispār nesaprotu, kāpēc mums būtu kkas jālūdz Dānijai, jātērē nodokļu maksātāju naudu utt. Valsts, no savas puses nodrošināja visu, kas nepieciešams.
100%, būtu otrādi- bērnu tēvs "nozagtu" savus bērnus šeit, kāda no ES valstīm viņu aizturētu, bet neatdotu LV tiesāšanai, atkal būtu slikti.
14.februāris 2020, 22:58 | links
 
udens2 [12m]: udens2 [18m]: udens2 Tev lohs nav vienalga ko viņa tur ir izdarijusi.

vienkars, 14.februāris 2020, 22:17itkā ir vienalga,man ir arī vienalga vai viņu izdod vai nē.Bet par cik dānija nav nekāda banānrepublika,tad man aizdomas ka tur ir kādi citi sūdi vēl savārīti ka viņu tā cenšas izdotJa pat ĀM nesaprot, wtf notiek, tad nav īsti labi! Kādēļ nav jāizdod DĀ tiesai? Tiesai, kura jau nu toč nostāsies tēva pusē, ignorējot jebkādus argumentus!
Да здравствует Южноафриканский суд-самый гуманный суд в мире!

raihs, 14.februāris 2020, 22:30Raih,nezinam ko viņa tur ir sastrādājusi, No tv neta-Attiecībā uz citu iespējamo Misānes rīcību, kas teorētiski varētu atbilst krāpšanai un dokumenta viltošanai-ja sūdus savārijusi tad lai sēž,baigi tev viņu te vajag??Tad jā, lai sēž. Bet ja tikai savākusi bērnu no vardarbīga veča, tad nē...

raihs, 14.februāris 2020, 22:44

Lai sēž? Bet bērni lai aug berz mātes, vai pie vardarbīga veča? Pašas un plus vēl tā veča, kurš par tiem domā? Taču bērnu tiesībām bija jābūt primārajām, vai ne tā, kungi?
14.februāris 2020, 22:57 | links
 
Bet ja tikai savākusi bērnu no vardarbīga veča, tad nē...

raihs, 14.februāris 2020, 22:44
Tad jā,piekrītu,bet šeit jau ir tik vienas puses stāsts,un ne jau Dānija tāpat steidz izdot,gan vēlāk dzirdēsim patiesos sūdus kas tur savārīti,varētu vēl lembi un šādus tadus līdz izdot:D
14.februāris 2020, 22:50 | links
 
udens2 [14.02.20]: udens2 [18m]: udens2 Tev lohs nav vienalga ko viņa tur ir izdarijusi.

vienkars, 14.februāris 2020, 22:17itkā ir vienalga,man ir arī vienalga vai viņu izdod vai nē.Bet par cik dānija nav nekāda banānrepublika,tad man aizdomas ka tur ir kādi citi sūdi vēl savārīti ka viņu tā cenšas izdotJa pat ĀM nesaprot, wtf notiek, tad nav īsti labi! Kādēļ nav jāizdod DĀ tiesai? Tiesai, kura jau nu toč nostāsies tēva pusē, ignorējot jebkādus argumentus!
Да здравствует Южноафриканский суд-самый гуманный суд в мире!

raihs, 14.februāris 2020, 22:30Raih,nezinam ko viņa tur ir sastrādājusi, No tv neta-Attiecībā uz citu iespējamo Misānes rīcību, kas teorētiski varētu atbilst krāpšanai un dokumenta viltošanai-ja sūdus savārijusi tad lai sēž,baigi tev viņu te vajag??
Tad jā, lai sēž. Bet ja tikai savākusi bērnu no vardarbīga veča, tad nē...
14.februāris 2020, 22:44 | links
 
Lai cērt rokas ja ir pelnijis bet šeit pamuļķi

vienkars, 14.februāris 2020, 22:32
fis nakuj fidar
14.februāris 2020, 22:42 | links
 
udens2 [18m]: udens2 Tev lohs nav vienalga ko viņa tur ir izdarijusi.

vienkars, 14.februāris 2020, 22:17itkā ir vienalga,man ir arī vienalga vai viņu izdod vai nē.Bet par cik dānija nav nekāda banānrepublika,tad man aizdomas ka tur ir kādi citi sūdi vēl savārīti ka viņu tā cenšas izdotJa pat ĀM nesaprot, wtf notiek, tad nav īsti labi! Kādēļ nav jāizdod DĀ tiesai? Tiesai, kura jau nu toč nostāsies tēva pusē, ignorējot jebkādus argumentus!
Да здравствует Южноафриканский суд-самый гуманный суд в мире!

raihs, 14.februāris 2020, 22:30
Raih,nezinam ko viņa tur ir sastrādājusi, No tv neta-Attiecībā uz citu iespējamo Misānes rīcību, kas teorētiski varētu atbilst krāpšanai un dokumenta viltošanai-ja sūdus savārijusi tad lai sēž,baigi tev viņu te vajag??
14.februāris 2020, 22:42 | links
 
visi tik liberāli,kad pašus apjaj uz naudām vai apzog ,tad gatavi rokas nocirst un nez ko darīt:DDLai stājas tās valsts tiesas priekša kurā ir noziegusies.

udens2, 14.februāris 2020, 22:31


Diezin kā pats dziedātu, ja būtu Misānes vietā? Vaimanātu, un ne tā vien...
14.februāris 2020, 22:35 | links
 
Lai cērt rokas ja ir pelnijis bet šeit pamuļķi
14.februāris 2020, 22:32 | links
 
udens2 Kārtējo reizi ar savām gudrībām gribēji paspīdēt šeit
14.februāris 2020, 22:31 | links
 
visi tik liberāli,kad pašus apjaj uz naudām vai apzog ,tad gatavi rokas nocirst un nez ko darīt:DDLai stājas tās valsts tiesas priekša kurā ir noziegusies.
14.februāris 2020, 22:31 | links
 
udens2 [14.02.20]: udens2 Tev lohs nav vienalga ko viņa tur ir izdarijusi.

vienkars, 14.februāris 2020, 22:17itkā ir vienalga,man ir arī vienalga vai viņu izdod vai nē.Bet par cik dānija nav nekāda banānrepublika,tad man aizdomas ka tur ir kādi citi sūdi vēl savārīti ka viņu tā cenšas izdot
Ja pat ĀM nesaprot, wtf notiek, tad nav īsti labi! Kādēļ nav jāizdod DĀ tiesai? Tiesai, kura jau nu toč nostāsies tēva pusē, ignorējot jebkādus argumentus!
Да здравствует Южноафриканский суд-самый гуманный суд в мире!
14.februāris 2020, 22:30 | links
 
udens2 Tev lohs nav vienalga ko viņa tur ir izdarijusi.

vienkars, 14.februāris 2020, 22:17itkā ir vienalga,man ir arī vienalga vai viņu izdod vai nē.Bet par cik dānija nav nekāda banānrepublika,tad man aizdomas ka tur ir kādi citi sūdi vēl savārīti ka viņu tā cenšas izdot

udens2, 14.februāris 2020, 22:22


Visticamāk, ka Dānijai tur tajā DA ir viņu pilsonis, kurš jāglābj. Tagad vienkārši apmainīs un basta!
14.februāris 2020, 22:29 | links
 
Un vēl iet tuna ka tiešām tādu Latviju neviens neņem galvā.Kaut gan pirms kāda vienu hakeri paši atdevām amerikāniem,pat gatavi par muguru aizstiept.
14.februāris 2020, 22:27 | links
 
nu ja... ne tikai LV līmenī, bet visā ES !!!

kaputaarps, 14.februāris 2020, 20:54mēs taču neko nezinam kas tur ir par noziegumiem viņai sastrādāti...

udens2, 14.februāris 2020, 22:05


Šodien pat Latvijā 15 gadus reti kad par slepkavību iedod.
Ja viņai tur draud 15, un nav neko nomušījusi, tad meijerkalnam bija pienākums viņu paņemt šeit.
Taču mūsu valdoņi, vai nu tikai dzer kafiju un aizmirst strādāt, bet algu lielo pieprasīt, vai nu gudro kā pamatot savu nekā nedarīšanu, un vajadzību celt nodokļus.
Nevis konkrētu un tādu rīcību, lai būtu labi nodokļu maksātājam, tas varētu attīstīt savu biznesu no kā tad varētu arī nodokļus iekasēt.
Bet te, viss otrādi, kaut ko nezini, vai esi izdarījis ne tā - tā sankcijas, sodi, aizliegumi, vai pasākumu vilcināšana, un sazini kas vēl.
Par kaut kādu personas aizsardzību vari aizmirst, Latvijā zviedrs nobrauca 2 policistes - vai viņu sodīja? Nē, atļāva aizlaisties... tad nu domā pats.
14.februāris 2020, 22:26 | links
 
udens2 Tev lohs nav vienalga ko viņa tur ir izdarijusi.

vienkars, 14.februāris 2020, 22:17
itkā ir vienalga,man ir arī vienalga vai viņu izdod vai nē.Bet par cik dānija nav nekāda banānrepublika,tad man aizdomas ka tur ir kādi citi sūdi vēl savārīti ka viņu tā cenšas izdot
14.februāris 2020, 22:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager