Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Jozis2 [24.01.20]: Kāda tur labā griba? Taisni otrādi - Latvenergo un Co metode kā neiztērēt savus resursus sava biznesa nodrošināšanai, un uzturēt augstu peļņu.
Un bija taču lērums cilvēku, kuri dažādu apstākļu spiesti arī maksāja.
Mana brāļa uzņēmums arī nopirka priekš Latvenergo transformātoru apakšstaciju par vairāk kā 70 000 latu, jo bija ieķēpājies biznesā ar Eirofondu naudu, un tur atkāpes nebija.
Tā ir tieši tāda pati cūcība kā tagad OIK.
Vienīgā iespēja kaut ko mainīt ir - ignorēt šos un nemeklēt pieslēgumus, vismaz tur, kur ir iespējams izrīkoties citādāk, piemēram, nelielas lauku saimniecības, vēl sastopamās dārzu mājiņas, un citi sīkumi.
Kur jau ir vajadzīgas lielas jaudas, tur bez HES-iem neiztiksi.
Un pēc 5 gadiem tas trafiņš pāriet ST īpa#umā!
24.janvāris 2020, 22:03 | links
 
Kāda tur labā griba? Taisni otrādi - Latvenergo un Co metode kā neiztērēt savus resursus sava biznesa nodrošināšanai, un uzturēt augstu peļņu.
Un bija taču lērums cilvēku, kuri dažādu apstākļu spiesti arī maksāja.
Mana brāļa uzņēmums arī nopirka priekš Latvenergo transformātoru apakšstaciju par vairāk kā 70 000 latu, jo bija ieķēpājies biznesā ar Eirofondu naudu, un tur atkāpes nebija.
Tā ir tieši tāda pati cūcība kā tagad OIK.
Vienīgā iespēja kaut ko mainīt ir - ignorēt šos un nemeklēt pieslēgumus, vismaz tur, kur ir iespējams izrīkoties citādāk, piemēram, nelielas lauku saimniecības, vēl sastopamās dārzu mājiņas, un citi sīkumi.
Kur jau ir vajadzīgas lielas jaudas, tur bez HES-iem neiztiksi.
24.janvāris 2020, 22:00 | links
 
Un kāpēc tad valsts uzņēmums nevaretu izrādīt labo gribu un nākt pretī iedzīvotājiem un noņemt to kauna traipu? Valsts prestižs no tā tikai iegūtu...
Ja arī ir kādi tupi MK noteikumi ,kas liedz to darīt,vajadzētu viņus apstrīdēt satversmes tiesā kā neatbilstošus valsts satversmei...
24.janvāris 2020, 21:41 | links
 
Vispār tādi projekti daudz bija, tikai kas to zināja tas darīja.
24.janvāris 2020, 21:22 | links
 
Varēja gan, mēs tā trīs fāzes ievilkām.
24.janvāris 2020, 21:20 | links
 
Jau labu laiciņu atpakaļ, ST bij akcija-nodrošina ar elektroenerģiju lauku viensētas. Tobiš par Valsts līdzekļiem pievelk gvl vai kl līdz viensēta. Tālāk jau paši saimnieki. Ja šie cilvēki to neizmantoja kad bij iespējams, tad paši vainīgi. Nav ko tagad raudāt.

urmaas, 24.janvāris 2020, 11:50
Darba gaitas ST beidzu pirms 4,5 gadiem, šādu brīnumu nepiedzīvoju. Man zināmā pēdējā viensēta, kurai bezmaksas izbūvēja GVL līdz uzskaitei, notika 1985.g.

BrunoL, 24.janvāris 2020, 17:42




Urmaas runā taisnību,bij tādas akcijas,pats personīgi esmu vilcis gaisvadu līnijas uz pāris viensētām.Tik nepateikšu,vai sponsorēja pašvaldība vai latvenergo vai abi kopā.
24.janvāris 2020, 21:18 | links
 
Jau labu laiciņu atpakaļ, ST bij akcija-nodrošina ar elektroenerģiju lauku viensētas. Tobiš par Valsts līdzekļiem pievelk gvl vai kl līdz viensēta. Tālāk jau paši saimnieki. Ja šie cilvēki to neizmantoja kad bij iespējams, tad paši vainīgi. Nav ko tagad raudāt.

urmaas, 24.janvāris 2020, 11:50

Darba gaitas ST beidzu pirms 4,5 gadiem, šādu brīnumu nepiedzīvoju. Man zināmā pēdējā viensēta, kurai bezmaksas izbūvēja GVL līdz uzskaitei, notika 1985.g.
24.janvāris 2020, 17:42 | links
 
Kāds viņš kungs?Tups jefiņš...Profils attiecīgs,kas te ielien iekšā lai tik kādu tupi apdirstu...Nožēlojams gļēvs šmurgulis...
24.janvāris 2020, 17:33 | links
 
Kungs, Juris O!
Jūs no Sadales tīkliem? Vai tur visi tādi, kuri pat lasīt neprot?
24.janvāris 2020, 17:24 | links
 
Paškritika laba lieta, nesatraucies tik dikt alkānopīt, vēl pāris brīdinājumi un veco marazmātiķi atkal nobanos.
24.janvāris 2020, 17:18 | links
 
Es tik brīnos,cik ilgi admins šeiten cietīs tādus tupus debīliķus...
24.janvāris 2020, 17:16 | links
 
Krūmubāba šīs tavas pasaciņas jau sen visiem apnikušas, lej tik un lej, cik var.
24.janvāris 2020, 17:13 | links
 
Pasmejos par to daddy! Un viņa filozofiju elektrības lietās.
Man personīgi nekādas problēmas nav. Mana lauku sēta ir perfekti apgādāta ar paša ražotu elektrību, varu paņirgt tikai par tevi, daddy,jo no elektrolietām saprašanas ta tev nav nekādas.

Piekrītu Toņa teiktajam, ka Sadales tīkliem bija un ir jānodrošina strāvas piegāde līdz patēriņa vietai.
Pēc tagadējās sistēmas izrādās, ka lietotājam jānopērk Sadales tīkliem viņiem vajadzīgi ražošanas līdzekļi, kas tā arī pēc izdevumu samaksas paliek ST īpašumā
Kāpēc , man privātajam, par to būtu jāmaksā, ja tas nav mans? Tāpēc jau esmu šo kantori pasūtījis bekot.
Tā ka tas ir tikai veids, kā uz citu rēķina iegādāties sev ražošanas līdzekļus.

Tālāk domājiet! Ko tikai jūs nevariet nopirkt no elektrības ražošanai nepieciešamā kaut vai par tiem 55 000 Eur, ko prasa ST. Tādu ekoloģiju uztaisīt, ka visiem mutes ciet, nevis atgrūst šo naudu vējā Sadales tīkliem.

Rakstā minētais par degvielas patēriņu tajā lauku sētā - tās ir pupu mizas. Vienkārša ļaužu neinformētība, zināšanu trūkums, kas līdz šim Latvijā ir bezjēgā izmantoti, un tā tas turpinās arī šobrīd.
Nekā personīga - tikai paša pieredze un viedoklis.
24.janvāris 2020, 17:08 | links
 
Skatos divi latentie tā arī nespēj aizmirst savu pēdējo randiņu, neskatoties un nelāgo iznākumu :-) briest tomēr lielā mīla, sadziedājušies!
24.janvāris 2020, 17:01 | links
 
Nu jā,vigulis velk uz to pusi...
24.janvāris 2020, 16:57 | links
 
Malgomajfisk [24.01.20]: Vārdam goji un geji ir viena sakne un izcelsme,ja kāds to neizprot,tad nu neko..
Pēc lielā plāna,visiem gojiem jāpaliek par gejiem,no tā arī izriet beidzamo laiku geju celšana saulītē..
Bet par to jau raihucis varbūt kompetentāk izteiksies..:D
Te jau arī Vigulis ir eksperts.
:DDD
Gaidam izvērstu un ar faktiem pamatotu izskaidrojumu.
24.janvāris 2020, 16:19 | links
 
Vārdam goji un geji ir viena sakne un izcelsme,ja kāds to neizprot,tad nu neko..
Pēc lielā plāna,visiem gojiem jāpaliek par gejiem,no tā arī izriet beidzamo laiku geju celšana saulītē..
Bet par to jau raihucis varbūt kompetentāk izteiksies..:D
24.janvāris 2020, 16:01 | links
 
kurjers6 [24.01.20]: Ja vien viņi Latviju nesauc par banānu republiku :)

Vigulis, 24.janvāris 2020, 13:50
un?tu gribi kādam aizliegt izteikt viedokli?:)

pat tik elementāras lietas kā godīgi un "tīri"pārdot makšķerēšanas licenzes tava valsts nespēj:)
Toties viņš ir geju fans, kā redzu!
:DDDD
Un viss te ir caur ,, pakaļu,, un viņam tas ir normāli, ka tik nesauc par banānu republiku.
:DDDD
24.janvāris 2020, 14:44 | links
 
Ja vien viņi Latviju nesauc par banānu republiku :)

Vigulis, 24.janvāris 2020, 13:50

un?tu gribi kādam aizliegt izteikt viedokli?:)

pat tik elementāras lietas kā godīgi un "tīri"pārdot makšķerēšanas licenzes tava valsts nespēj:)
24.janvāris 2020, 14:36 | links
 
Ja vien viņi Latviju nesauc par banānu republiku :)
24.janvāris 2020, 13:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager