Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Irāņi jau tikko bij raķetes uz tukšajām bāzēm izšāvuši, gaidīja ka nu tik šos drāzīs, ieraug ļoteni, paukš. Blin, bet ne šķirsta tač gadus 20 vismaz katalogus ļotenes atpazīt, tur jābūt kaut kādiem signāliem kas par putnu lido, brālīt, kā to dara?
11.janvāris 2020, 22:34 | links
 
uldiņ,cik tev jeņķi maksā par to ka šeten sēdi? Es ar kaut ko gribētu atpakaļ dabūt par laika tērēšānu ,tik nazinu no kā prasīt...:)

Malgomajfisk, 11.janvāris 2020, 22:18
labi maksā
11.janvāris 2020, 22:33 | links
 
Tu ko !!!! No rīta viņu ģenerļim uzmet bumbu uz galvas kaimiņvalstī,nezin,moš amīši karu sākuši , protams armijā sarkanā trauksme ,visiem stress utt. Klasika. Tā tas notiek .
11.janvāris 2020, 22:28 | links
 
Bračiņ,kādas Irānā var būt kara zonas?
11.janvāris 2020, 22:23 | links
 
VAU,bračiņš no ierakumiem izlīdis...:)
11.janvāris 2020, 22:20 | links
 
uldiņ,cik tev jeņķi maksā par to ka šeten sēdi? Es ar kaut ko gribētu atpakaļ dabūt par laika tērēšānu ,tik nazinu no kā prasīt...:)
11.janvāris 2020, 22:18 | links
 
Sūdīgi ka visās armijās -gan krievu ,ukraiņu,irāņu,amīšu ir pilns ar ambāļiem ka bliež pa pasažieru lidenēm. Nedrīkst lidināties virs kara zonām . Parasti tēmē uz desanta un transporta lidenēm ,no zemes grūti atšķirt -pasažieru vai militārā transporta . Nav laika katalogu pētīt ja bazuka uz pleca vai šefs saka ka tūlīt bumbotāji visu sabumbos .... jāspiež tikai poga .. un re ku rezultāts.
11.janvāris 2020, 22:12 | links
 
Bet krievi čempioni-3 pasažieru lidmašīnas notriekuši.

usis, 11.janvāris 2020, 21:40

krievu raķetes jau spēj notriekt amerikāņu pasažieru lidmašīnas,nekas,kaut kad spēs arī notriekt raptoru,bet uz to laiku amerikāņi jau dosies okupēt andromedas galaktiku:D
11.janvāris 2020, 22:09 | links
 
Bet krievi čempioni-3 pasažieru lidmašīnas notriekuši.
11.janvāris 2020, 21:40 | links
 
Ja nemaldos ASV vēl pāris gadus vēlāk Irānai par šo incidentu samaksāja prāvu summu.
11.janvāris 2020, 21:30 | links
 
Atgādināšu visiem, ka 1988. gadā ASV notrieca Irānas lidmašīnu ar 290 pasažieriem, toties pēc tam atzina un nožēloja savu vainu. Es pieļāvu domu, ka šoreiz notika kaut kas līdzīgs, redz, ka tomēr paši vainīgi. Katrā ziņā cilvēku dzīvības ar to neatgriezīsi, bet cepuri nost, ka bija mugurkauls atzīt savu vainu, ne tā kā dažam labam.
11.janvāris 2020, 21:27 | links
 
Kad šmiga nav šmigā,kaut ko jau prātīgu dažreiz arī pasaka...:D
11.janvāris 2020, 21:21 | links
 
Pierādījumus studijā, ka lidmašīnu notrieca irāņi, lūdzu. Lūk citāts, "Ukrainas vēstniecība Irānā paziņojusi, ka, pēc provizoriskām ziņām, lidmašīna nogāzusies dzinēja tehnisko problēmu dēļ". Kāpēc publicē šeit veceņu tenkas, kas saklausītas pieturvietā?

Muudzis, 8.janvāris 2020, 10:58Nu ko,tagad ej un atvainojies shmdidzim jo izrādās ka viņš ir lielāks speciālists nekā jūs ar lutiņu un prot saskaitīt 2+2,kamēr jums vajag papildus pierādījumus ka iegūtais ir tiešām 4

udens2, 11.janvāris 2020, 10:27


mulden! šmiga vienīgais izlasīja 9.01.2020 komentus 22:01 un 22:05, tad arī saprata, kas ir noticis ar to ukraiņu lidaparātu.
Lai kā nu tur būtu izrādās šmiga arī spēj loģiski domāt, par to viņam +++
11.janvāris 2020, 21:04 | links
 
Redz kādi persieši, lai arī 40 gadus islāma fanātiķi tiem skalo smadzenes, bet tomēr pulka lepnāki un godīgāki par mūsdienu vatlandi, kuri tiepsies līdz pēdējam un neatzīsies MH-17 notriekšanā. Sanāk Irāna ar šo soli pazemoja krieviņus vēl vairāk.
11.janvāris 2020, 16:25 | links
 
Tramps piezvana un kā čomam palūdz atbalstīt šo versiju, jo redz pārējā pasaule nemetas piedziedāt Trampa paziņojumam, bet gaida reālus faktus.

NeoZb, 10.janvāris 2020, 12:33
Laikam Tramps pazvanīja Irānas prezidentam ar ,lai atbalsta šā versiju:DD
11.janvāris 2020, 15:58 | links
 
 
udens2 [11.01.20]: Pierādījumus studijā, ka lidmašīnu notrieca irāņi, lūdzu. Lūk citāts, "Ukrainas vēstniecība Irānā paziņojusi, ka, pēc provizoriskām ziņām, lidmašīna nogāzusies dzinēja tehnisko problēmu dēļ". Kāpēc publicē šeit veceņu tenkas, kas saklausītas pieturvietā?

Muudzis, 8.janvāris 2020, 10:58Nu ko,tagad ej un atvainojies shmdidzim jo izrādās ka viņš ir lielāks speciālists nekā jūs ar lutiņu un prot saskaitīt 2+2,kamēr jums vajag papildus pierādījumus ka iegūtais ir tiešām 4
Lasi lēnām un uzmanīgi, iepriekš rakstīto. Kur es esmu rakstijis, ka tas ,, nav iespējams,, . Es konkrēti rakstiju, ka balstos uz publisko informāciju un paziņojumiem. Nu viss skaidrs, Irāna pati atdzinās, bet kaut kā tas ,, piedošana,, ir neadekvāta pret 170 nevainīgiem upuriem.
11.janvāris 2020, 15:15 | links
 
udens2 [19m]: Pierādījumus studijā, ka lidmašīnu notrieca irāņi, lūdzu. Lūk citāts, "Ukrainas vēstniecība Irānā paziņojusi, ka, pēc provizoriskām ziņām, lidmašīna nogāzusies dzinēja tehnisko problēmu dēļ". Kāpēc publicē šeit veceņu tenkas, kas saklausītas pieturvietā?

Muudzis, 8.janvāris 2020, 10:58Nu ko,tagad ej un atvainojies shmdidzim jo izrādās ka viņš ir lielāks speciālists nekā jūs ar lutiņu un prot saskaitīt 2+2,kamēr jums vajag papildus pierādījumus ka iegūtais ir tiešām 4Cepuri nost Irānai, ka pietika dūšas atzīt savu vainu. Es par saviem vārdiem atbildu un vienmēr balstos uz faktiem, ja tajā brīdī faktu nebija, tad tā arī rakstīju, man nepatīk tukša runāšana tā kā tas bieži notiek šajā sadaļā. Lai shm_didzis sākumā atbild par visām savām apsaukāšanās manierēm forumā un atvainojas par to, ka es publicēju Tautas kontroles atzinumu par Citadeles afēru un viņš to nosauca figņu, tad arī es atvainošos. Bet tev ulden2, beidzot novēlu atrast darbu nevis pelnīt naudu drukājot komentārus 24/7 un saņemot par to atlīdzību.

Muudzis, 11.janvāris 2020, 10:41
tieši tajā bŗidi jau bij tik daudz pierādījumu lai saprastu ka tā nav parasta katastrofa,bet jums ar lutiņu tas bij pa sarežģītu.Ar lutiņu ta skaidrs,bet tu tak esi no saprātīgajiem,kā tev tas nepielca???
11.janvāris 2020, 10:52 | links
 
Labojums :Valsts kontroles.
11.janvāris 2020, 10:47 | links
 
udens2 [11.01.20]: Pierādījumus studijā, ka lidmašīnu notrieca irāņi, lūdzu. Lūk citāts, "Ukrainas vēstniecība Irānā paziņojusi, ka, pēc provizoriskām ziņām, lidmašīna nogāzusies dzinēja tehnisko problēmu dēļ". Kāpēc publicē šeit veceņu tenkas, kas saklausītas pieturvietā?

Muudzis, 8.janvāris 2020, 10:58Nu ko,tagad ej un atvainojies shmdidzim jo izrādās ka viņš ir lielāks speciālists nekā jūs ar lutiņu un prot saskaitīt 2+2,kamēr jums vajag papildus pierādījumus ka iegūtais ir tiešām 4
Cepuri nost Irānai, ka pietika dūšas atzīt savu vainu. Es par saviem vārdiem atbildu un vienmēr balstos uz faktiem, ja tajā brīdī faktu nebija, tad tā arī rakstīju, man nepatīk tukša runāšana tā kā tas bieži notiek šajā sadaļā. Lai shm_didzis sākumā atbild par visām savām apsaukāšanās manierēm forumā un atvainojas par to, ka es publicēju Tautas kontroles atzinumu par Citadeles afēru un viņš to nosauca figņu, tad arī es atvainošos. Bet tev ulden2, beidzot novēlu atrast darbu nevis pelnīt naudu drukājot komentārus 24/7 un saņemot par to atlīdzību.
11.janvāris 2020, 10:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager