Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Junior tu esi Raihujankas advokāts? Jūs ar kādreiz aci pret aci esat tikušies jeb jums "interneta draudzība".
8.oktobris 2019, 22:11 | links
 
Smidzi, Tev ir ķēriens! Vispār ja tā padomā, Tonis traki ieņem, kad apkārt daudz veču tai kempingā zem vien jumt... Otrkārt, te neviens tik uzkrītoši, pārspīlēti neliek plikas bābas..
Treškārt, citādi orientēto pieminēšana biežāka, kā te vairums veču, kas runā par copi, vai poļitiku. Izņemot vateniekus, kas ar līdzīgu retoriku.
8.oktobris 2019, 21:53 | links
 
Malgomajfisk [08.10.19]: Pidarus aiztikt nedrīkst,šamiem te daudz domubiedru.Vai ne ,Jāni?:D
Un Toņa, tu tāds ļoti aizdomīgs, tev tas p*daru jautājums ļoti tuvs, varbūt tomēr veic iznācienu no skapja?
8.oktobris 2019, 21:44 | links
 
Malgomajfisk [08.10.19]: Pidarus aiztikt nedrīkst,šamiem te daudz domubiedru.Vai ne ,Jāni?:D
Vispār jau p°daru jautājums uztrauc lielākoties tupas vates, sovoku atliekas un zema inteliğences līmeņa ļautiņus...
8.oktobris 2019, 21:42 | links
 
Malgomajfisk [08.10.19]: Pidarus aiztikt nedrīkst,šamiem te daudz domubiedru.Vai ne ,Jāni?:D
Tieši pa #īzdu Toni. :D
8.oktobris 2019, 21:12 | links
 
Jozis2, paldies par virzienu kur varētu paskatīties. Tas, ka jābrauc pausaulē lūkot pēc idejas jau sāk domās šaustīties ar vien biežāk. Tirgus mainās, nozares ar.. Un ir kas arī izzūd.
8.oktobris 2019, 21:08 | links
 
raihs [08.10.19]: mjuniors [18:45]: .. . Iekļāvu visus ko varēju. Amen. :)Pidarus nepieminēji!
:D A šos nepieminēju, jo viņi *opā tapat ir cauru gadu!
8.oktobris 2019, 21:05 | links
 
Par ekonomiku teikšu ir pakaļā, vismaz mazajiem lauksaimniekiem. Perspektīves nākotnē neredzu, vietējais tirgus ir par mazu, bet lai tiktu kur tālāk, pietrūkst pieredzes un zināšanas. Tur izglītība neko nav iedevusi vai vismaz neesmu sapratis vēl. Cik daudz entuziastus redzu uzsāk, divi trīs gadi un beidzās visi optimistu stāsti. Parādās supsīdijas, visi metās tur iekšā. Supsīdijas pārtrauc maksāt, tirgus sačakarēts, nozare mākslīgi uzpūsta plīst.
Tagad vēl pasaules ekonomika jūk un brūk. EIRO krītas, ES kā izrādās no 2008. gada nemaz nav atkopusies. Un plus vēl krievi pa vidam. Iekļāvu visus ko varēju. Amen. :)

mjuniors, 8.oktobris 2019, 18:45

Ja gribi veidot šeit kaut ko oriģinālu, kas šeit vēl nav pazīstams, jābrauc uz Poliju, Holandi, un arī citur, jāskatās, kā tur mazie lauksaimnieki darās, un viss sanāks.
Pats kādu laiku biju Holandē, tagad skatos, ka vismaz viens mūsējais, cik es zinu, no turienes ir mācījies, varbūt, ka tādu ir vairāk - vienkārši nezinu.
Ja nu nav līdzekļu šādiem pasākumiem, tad gaidīt, ka kāds klāt pienesīs ideju, tas nav nopietni.
8.oktobris 2019, 21:04 | links
 
Pidarus aiztikt nedrīkst,šamiem te daudz domubiedru.Vai ne ,Jāni?:D
8.oktobris 2019, 19:54 | links
 
mjuniors [08.10.19]: .. . Iekļāvu visus ko varēju. Amen. :)
Pidarus nepieminēji!
8.oktobris 2019, 19:13 | links
 
Par ekonomiku teikšu ir pakaļā, vismaz mazajiem lauksaimniekiem. Perspektīves nākotnē neredzu, vietējais tirgus ir par mazu, bet lai tiktu kur tālāk, pietrūkst pieredzes un zināšanas. Tur izglītība neko nav iedevusi vai vismaz neesmu sapratis vēl. Cik daudz entuziastus redzu uzsāk, divi trīs gadi un beidzās visi optimistu stāsti. Parādās supsīdijas, visi metās tur iekšā. Supsīdijas pārtrauc maksāt, tirgus sačakarēts, nozare mākslīgi uzpūsta plīst.
Tagad vēl pasaules ekonomika jūk un brūk. EIRO krītas, ES kā izrādās no 2008. gada nemaz nav atkopusies. Un plus vēl krievi pa vidam. Iekļāvu visus ko varēju. Amen. :)
8.oktobris 2019, 18:45 | links
 
urmaas [08.10.19]: Kurš otrokš, žirgs vai mašeņa! :)
:)) Tā gan, bet teikšu vienu.. Laukos ir skaisti un patīkami, bet tikai paciemoties!
8.oktobris 2019, 18:35 | links
 
Mācīties negribētāju diskusijas par izglītību!
Jauns ekonomikas vai politikas novirziens, vismaz šeit CL...

Jozis2, 8.oktobris 2019, 17:03


Ja diskutē par izglītību, atkal slikti. Nu ko, atgriežamies pie krieviem.
8.oktobris 2019, 18:28 | links
 
mjuniors [08.10.19]: cope71 [7:06]: mjuniors [0:15]: Ar to arī tevi apsveicu! :))mjunior! Droši saderi ar to mīkstmiesi! Viņš aptaisīsies jau pēc desmit minūtēm un ieskries krūmos! "Princis baltā zirgā"?! :))))Ideja ir apsveicama, bet ko es ar to zirgu darīšu! :D
Pa šiem gadiem ko te esmu atsēdējis esmu sapratis to, ka cilvēki nemainās. Tāpēc tādas tikšanās ir neauglīgas.
Kurš otrokš, žirgs vai mašeņa! :)
8.oktobris 2019, 17:21 | links
 
Mācīties negribētāju diskusijas par izglītību!
Jauns ekonomikas vai politikas novirziens, vismaz šeit CL...
8.oktobris 2019, 17:03 | links
 
cope71 [08.10.19]: mjuniors [0:15]: Ar to arī tevi apsveicu! :))mjunior! Droši saderi ar to mīkstmiesi! Viņš aptaisīsies jau pēc desmit minūtēm un ieskries krūmos! "Princis baltā zirgā"?! :))))
Ideja ir apsveicama, bet ko es ar to zirgu darīšu! :D
Pa šiem gadiem ko te esmu atsēdējis esmu sapratis to, ka cilvēki nemainās. Tāpēc tādas tikšanās ir neauglīgas.
8.oktobris 2019, 10:10 | links
 
irseejs [07.10.19]: Runa neiet. Runa ir. Tie tādi pamatjēdzieni, kurus māca augskolā. :) Bet tas ir cits jautājums, attiecībā uz to izglītību, un kā to var redzēt internetos. Vai ne, mazais kraukšķi? :)
Vispār jau "runāts tiek", skolotāj...
:DDD
8.oktobris 2019, 07:50 | links
 
mjuniors [08.10.19]: Ar to arī tevi apsveicu! :))
mjunior! Droši saderi ar to mīkstmiesi! Viņš aptaisīsies jau pēc desmit minūtēm un ieskries krūmos! "Princis baltā zirgā"?! :))))
8.oktobris 2019, 07:06 | links
 
Brencis21 [08.10.19]: mjuniors [0:07]: Un tu jau kā teicu ir primāts, kas uzvedības modelī patālu no intelekta sabiedrības.Šis teksts ir šīs sadaļas etalons pēc būtības un fakta. :DDDD
Ja vēlējies,ko gudru pateikt :
Un tu jau kā teicu, ESI PRIMĀTS, kas uzvedības modelī, patālu no INTELEKTUĀLAS sabiedrības normām.
P.s vēl tavā tekstā pietrūka iestarpināt,kaut kas no :
,, shit happens,, lai būtu vēl pārliecinošāk.
:DDDD
Tu davai taisies uz copi!es jau pie dīķa!tunšs....
8.oktobris 2019, 06:37 | links
 
mjuniors [08.10.19]: Un tu jau kā teicu ir primāts, kas uzvedības modelī patālu no intelekta sabiedrības.
Šis teksts ir šīs sadaļas etalons pēc būtības un fakta. :DDDD
Ja vēlējies,ko gudru pateikt :
Un tu jau kā teicu, ESI PRIMĀTS, kas uzvedības modelī, patālu no INTELEKTUĀLAS sabiedrības normām.
P.s vēl tavā tekstā pietrūka iestarpināt,kaut kas no :
,, shit happens,, lai būtu vēl pārliecinošāk.
:DDDD
8.oktobris 2019, 06:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager