Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
nu re.tik briesmigi cinijas lai dabutu 2% no ikp karotaju vajadzibam.iedeva mulkiem naudu. ne ko gudraku neizdomaja ka uzspert gaisa albanu virsleitnanti.drosi ka smuka meitene bija. albanu generalis jau ir cela lai te visus dibena izcirstu. vakar virspavelnieks draudeja ka sutis latviesu sapieru bataljonu visus paksus parbaudit. ja es sitik sudigi veiktu operativo planosanu,mani sen butu no darba izmetusi.pec manas saprasanas to latviesu grenadieru bataljonu vajadzeja no sakuma palaist lai visas paceres izcamda. un tikai tad laist meza albanus.cilveki ta jau mezu nav redzejusi.un te vel visadi mesli pa zemi vilajas. sanaca kaa vienmer.

Bjorgvins, 7.maijs 2019, 10:24
nu nav ko neprofesionāļus sūtīt uz šejieni,visi viņi zin,ja kļudīsies tad iespējams iznākums ir letāls
7.maijs 2019, 19:59 | links
 
Te interesants ukraiņu sociologa skatījums saulainajā nākotnē..
https://youtu.be/29_s-9gmjfs?t=2152
7.maijs 2019, 19:08 | links
 
Ogo ! ! !
Lv soc tiklos , atklātā teksta , onkulis piedavajas mani apbruņot un musina iet pret Lv likumigo valdību ! ! ! Un pat norāda ka jaiet uz Saeimu , ar ZAGĻIEM cīnīties ! ! !
:0 !
Par citiem onkuļiem pec TĀDIEM tekstiem saktu struktūras intereseties , bet šitam onkam bail nav !
Jo pats no "IEKŠEJIEM ORGĀNIEM" !
;) !

plesigais, 7.maijs 2019, 17:32
Kāpēc uz manu piedāvāto variantu atbildi ar verbālo caureju???
7.maijs 2019, 18:33 | links
 
Es savulaik raihonkulim piedavaju pilnigi jaunu Fiskara cirviti , lai iet un žmiedz nost visus krievveidigos !
Atdbilde saņemu kartejo verbalas caurejas devu !
;) !
Rahmans ceri ka bus kas mainījies ? ? ?

plesigais, 7.maijs 2019, 10:32plēsīgais,piedāvaju tev fiskars cirvīti,aizej uz saeimu un ierādi zagļiem vietu:DDD

uldens2, 7.maijs 2019, 12:12


Ogo ! ! !
Lv soc tiklos , atklātā teksta , onkulis piedavajas mani apbruņot un musina iet pret Lv likumigo valdību ! ! ! Un pat norāda ka jaiet uz Saeimu , ar ZAGĻIEM cīnīties ! ! !
:0 !
Par citiem onkuļiem pec TĀDIEM tekstiem saktu struktūras intereseties , bet šitam onkam bail nav !
Jo pats no "IEKŠEJIEM ORGĀNIEM" !
;) !
7.maijs 2019, 17:32 | links
 
Cibiņ,
Redz es esmu tā izredzētā paaudze, kuriem visās skolās pasniedzēji stāstīja, cik, piemēram, pasaules iedzīvotāju (kapitālisti, multimiljardieri) tur savā kontrolē visu pasaules kapitālu, (ražošanas līdzekļus, apgrozāmos līdzekļus un dabas bagātības) resursus. Tu savā vienā teikumā uzdevi 100 un 1 jautājumu uz kuriem profesionāli tev varētu sniegt konsultāciju bijusī prezidente Vaira Vīķe Freiberga, kura pati ir sastāvējusi Masonu (brīvmūrnieku) ložā. Tas šķiet nav vairs valsts noslēpums un mans izdomājums. Vismaz viņa šo faktu nekad nav noliegusi, protams, nav arī apstiprinājusi. Objektīvi skatoties Vairai pasaulē bija vaļā visas durvis. Es skatos uz to kādu devumu varētu sniegt Egils, kurš manā skatījumā izskatās "švītīgi" un ir bijis tikai un vienīgi tiesnesis ES. Eirolatvijai vajag investīcijas un bagātu cilvēku,( tev nepatīk jēdz. "naudas maisi") uzticēšanos(garantijas) par naudas ieguldīšanu. Vai viņš būs autoritāte, lai "lielinieki" sēdētu ar viņu uz viena poda. :). Tādēļ es skaļi domāju vai "sakopta pričene" ar glancīgu uzvalku un valodas zināšanām ir pietiekoši, lai būtu par prezi.
7.maijs 2019, 16:38 | links
 
Shm_didzis [11:56]: uldens2, parīt vienuviet būs savākušies daudz krievu, vari aizbraukt un izteikt savas pretenzijas!

Raihmans, 7.maijs 2019, 09:46

Es savulaik raihonkulim piedavaju pilnigi jaunu Fiskara cirviti , lai iet un žmiedz nost visus krievveidigos !
Atdbilde saņemu kartejo verbalas caurejas devu !
;) !
Rahmans ceri ka bus kas mainījies ? ? ?

plesigais, 7.maijs 2019, 10:32

plēsīgais, interesanti, uz kādu atbildi tu cerēji, liekot debīlu un stulbu tekstu?O, debīlisma galvenais speciālists jau klāt! Tā ie, ka nejēdz zivis ķert tad vismaz kā uldiņs te ko smieklīgu pasakat! :)

Rondo, 7.maijs 2019, 15:23


luter, kāpēc tu esi tāds idiots?
7.maijs 2019, 15:25 | links
 
Shm_didzis [07.05.19]: uldens2, parīt vienuviet būs savākušies daudz krievu, vari aizbraukt un izteikt savas pretenzijas!

Raihmans, 7.maijs 2019, 09:46

Es savulaik raihonkulim piedavaju pilnigi jaunu Fiskara cirviti , lai iet un žmiedz nost visus krievveidigos !
Atdbilde saņemu kartejo verbalas caurejas devu !
;) !
Rahmans ceri ka bus kas mainījies ? ? ?

plesigais, 7.maijs 2019, 10:32

plēsīgais, interesanti, uz kādu atbildi tu cerēji, liekot debīlu un stulbu tekstu?
O, debīlisma galvenais speciālists jau klāt! Tā ie, ka nejēdz zivis ķert tad vismaz kā uldiņs te ko smieklīgu pasakat! :)
7.maijs 2019, 15:23 | links
 
Izskatās Egils "pasaules" ēbreju kopienā nav savējais. Grūti būs valdīt. Visi pasaules varenie "naudas maisi" novērsīsies. Tad tiek uzdots jautājums, kam mums viņš ir vajadzīgs.
https://www.tvnet.lv/6677430/ebreju-draudzu-un-kopienu-padome-ludz-atjaunot-kriminalprocesu-pret-herbertu-cukuru

Pravietis, 7.maijs 2019, 14:19


Ko ar šo gribēji pateikt? Kādā sakarā links un kuri tie "pasaules varenie naudas maisi" taisās novērsties? Kam savējam viņam būtu jābūt?:)
7.maijs 2019, 15:19 | links
 
Izskatās Egils "pasaules" ēbreju kopienā nav savējais. Grūti būs valdīt. Visi pasaules varenie "naudas maisi" novērsīsies. Tad tiek uzdots jautājums, kam mums viņš ir vajadzīgs.
https://www.tvnet.lv/6677430/ebreju-draudzu-un-kopienu-padome-ludz-atjaunot-kriminalprocesu-pret-herbertu-cukuru
7.maijs 2019, 14:19 | links
 
Pravieti !

;) !
Amerikas " briesmigo rietumu " izpildijums - komunistu stilā ! Atliek tikai sagaidit kad neapmierinatie saks rakt lauka musketes , un ieveles " puzes " ķeniņu , par Latvijas virsķeniņu ! ;)
( skat pat raihs sailgojies pec KARTIGA " saimnieka " ar olām ) !
Sapratne , atbalsts , lidzjutiba - sabiedriba kur seņčus var nosaukt par zagļiem un alkašiem - ir mazliet divainas novirzes !
;) !

plesigais, 7.maijs 2019, 07:10


Ja tu runā par senčiem, tad laikam 17.- 19.gadsimtu. Latvietim kā kārtīgam zemkopim un lopkopim, laikam nebija laika un iespējas pa īstam nodzerties. 19.-20.gadsimts ar urbanizāciju un krievijas ietekmes zonas paplašināšanos, nostiprināšanos atnesa līdzi visus "jaukos" paradumus. Maniem senčiem ne pa vienu līniju, ne vienā paaudzē nav bijis ļargas aparāts. Jā, alu brūvēja, bet arī nedzēra, kā slāpju remdinošo, vai vitamīnu saturošo līdzekli. Viena līnija man ir bijuši saimnieki, otra kalpotāji valstij. Poļu, baltkrievu kalpi, kas vēlējās liderīgāku dzīves veidu aizgāja uz pilsētu kalpot, bet latvietis palika tur kur viņam Mesija nolēmusi būt. Tā kā es latviešu aborigēnus par alkašiem nekādi neuzskatu. Latviešus nodzirdīja attīstītais sociālisms, kam par pamatu bija vieglās dzīves sākums, bezatbildīgums un bezrūpīgais dzīves veids. Ģenētiskais kods daudziem pa vecāku līniju ir sabojāts un tādēļ pilns apkārt "dabas kļūdu", no kuriem viens otrs cenšas pat valsti uzbūvēt. :).
7.maijs 2019, 12:26 | links
 
Es savulaik raihonkulim piedavaju pilnigi jaunu Fiskara cirviti , lai iet un žmiedz nost visus krievveidigos !
Atdbilde saņemu kartejo verbalas caurejas devu !
;) !
Rahmans ceri ka bus kas mainījies ? ? ?

plesigais, 7.maijs 2019, 10:32
plēsīgais,piedāvaju tev fiskars cirvīti,aizej uz saeimu un ierādi zagļiem vietu:DDD
7.maijs 2019, 12:12 | links
 
uldens2, parīt vienuviet būs savākušies daudz krievu, vari aizbraukt un izteikt savas pretenzijas!

Raihmans, 7.maijs 2019, 09:46

Es savulaik raihonkulim piedavaju pilnigi jaunu Fiskara cirviti , lai iet un žmiedz nost visus krievveidigos !
Atdbilde saņemu kartejo verbalas caurejas devu !
;) !
Rahmans ceri ka bus kas mainījies ? ? ?

plesigais, 7.maijs 2019, 10:32


plēsīgais, interesanti, uz kādu atbildi tu cerēji, liekot debīlu un stulbu tekstu?
7.maijs 2019, 11:56 | links
 
uldens2, parīt vienuviet būs savākušies daudz krievu, vari aizbraukt un izteikt savas pretenzijas!

Raihmans, 7.maijs 2019, 09:46


Es savulaik raihonkulim piedavaju pilnigi jaunu Fiskara cirviti , lai iet un žmiedz nost visus krievveidigos !
Atdbilde saņemu kartejo verbalas caurejas devu !
;) !
Rahmans ceri ka bus kas mainījies ? ? ?
7.maijs 2019, 10:32 | links
 
nu re.tik briesmigi cinijas lai dabutu 2% no ikp karotaju vajadzibam.iedeva mulkiem naudu. ne ko gudraku neizdomaja ka uzspert gaisa albanu virsleitnanti.drosi ka smuka meitene bija. albanu generalis jau ir cela lai te visus dibena izcirstu. vakar virspavelnieks draudeja ka sutis latviesu sapieru bataljonu visus paksus parbaudit. ja es sitik sudigi veiktu operativo planosanu,mani sen butu no darba izmetusi.pec manas saprasanas to latviesu grenadieru bataljonu vajadzeja no sakuma palaist lai visas paceres izcamda. un tikai tad laist meza albanus.cilveki ta jau mezu nav redzejusi.un te vel visadi mesli pa zemi vilajas. sanaca kaa vienmer.
7.maijs 2019, 10:24 | links
 
uldens2, parīt vienuviet būs savākušies daudz krievu, vari aizbraukt un izteikt savas pretenzijas!
7.maijs 2019, 09:46 | links
 
kaputarps.par komentu atzime teicami ar plusu. ta ir Latvijas drausmaka nelaime ka nav airetaju. ir tikai sturmani,virssturmani,kontrolieri,virskontrolieri un kontrolieru kontrolieri.un neviens ne par ko neatbild.un vel ir apdziedaji un apraudataji. realu darba daritaju - nosaciti airetaju - ir gauzi maz. reali.kaut ka ta. un te var apsukat kremla trollus un amisu klaunus un slavinat vai pelt pasmaju politikanus - tas viss prieks kakiem.
7.maijs 2019, 09:42 | links
 
šāda attieksme var būt tikai krieviemhttps://www.facebook.com/by24org/videos/287993022107146/
7.maijs 2019, 09:28 | links
 
Pravieti !

;) !
Amerikas " briesmigo rietumu " izpildijums - komunistu stilā ! Atliek tikai sagaidit kad neapmierinatie saks rakt lauka musketes , un ieveles " puzes " ķeniņu , par Latvijas virsķeniņu ! ;)
( skat pat raihs sailgojies pec KARTIGA " saimnieka " ar olām ) !
Sapratne , atbalsts , lidzjutiba - sabiedriba kur seņčus var nosaukt par zagļiem un alkašiem - ir mazliet divainas novirzes !
;) !
7.maijs 2019, 07:10 | links
 
Jozis2 [20:18]: Ja SKDS aptauja ir patiesībā notikusi, tad manī nerada izbrīnu tā rezultāti, bet gan tas, ka cilvēka prāti ir tik tālu šajā sabiedrībā aizdomājušies un projekts ir ticis sponsorēts. Trūkst nac. apvienības aptaujas rezultātu. Pasākums parāda kāds ir agresivitātes un naida līmenis sabiedrībā. Lai saka savu viedokli psihologi un psihiatri, bet man šķiet, ka pie tik nesamierināmu cilvēku grupu līdzās pastāvēšanas, kas savās domās ir patenciālie Tvaika ielas pacienti, normāls sociālais klimats un līdzsvars starp sabiedrības grupu locekļiem arī nevar pastāvēt. Kā piemērs ir politmuldētava, kurā Psiholoģiskais klimats ir ļoti slikts. Aptauja liecina, manuprāt, cik slima ir sabiedrība.
Svarīga loma grupā ir psiholoģiskam klimatam. Tas ir kopējais emocionālais noskaņojums grupā. Ja psiholoģiskais klimats grupā ir labs, tad tas veicina cilvēku atvērtību, labu pašsajūtu, kas savukārt veicina savstarpējo sadarbību un palielina grupas dalībnieku sapratni. Ja psiholoģiskais klimats grupā nav atvērtību rosinošs, tad visbiežāk grupas dalībnieku attiecības ir formālas, labākā gadījumā valda ārēja pieklājība, bet ar norobežošanās tendenci. Teorija paredz, ka Grupas dalībnieku attiecības nedrīkst balstīties uz personīgām simpātijām vai antipātijām. Politmuldētavā daudziem bieži notiek uzkrātā negatīvā emocionālā lādiņa sprādziens, tadejādi notiek atbrīvošanās no negācijām, un kā gala rezultātā iestājas eiforija uz citu rēķina. Es nerunāju par cilvēkiem ar garīgām novirzēm, tas ir cits stāsts.

Pravietis, 6.maijs 2019, 19:53
Bet kā gan citādi, pravieti, ja vairums šeit, izņemot dažus, vairāk neko citu nezin kā darboties ar ventilatoru.
Šeit netiek apspriestas tēmas, kuras tieši skar Latviju, vai katru no mums, varētu pat ar domu kā ietekmēt procesus vajadzīgajā, pozitīvajā virzienā. Bet tiek tērēts laiks kaut kam tādam par kuru pašiem ir maz, vai nav nemaz informācijas, un kam nav nekādas nozīmes un ietekmes uz mūsu dzīvi. Tātad tukšmuldēšanai, pēc muldena klasifikācijas.
Gribas atgādināt, ko tad teica Austrālijas aborigēns, kad tam jautāja kādi lāči staigā pa Novaja zemļu? jauki ja kāds no jums to atcerētos.Jozik/janchuk, ko nu atkal muldi, šeit regulāri tiek cilāti un apspriesti ar Latviju saistīti jautājumi un problēmas...

Shm_didzis, 6.maijs 2019, 20:31

Un ventilators jau griežas un daži mēslus jau met virsū! Nekas neparasts, kā vienmēr...
6.maijs 2019, 23:53 | links
 
Te par Krimu. Iskatās ,ka iedzīvotāji nemaz nav tik apmierināti ar valdības maiņu.Spriedze piaug.Tas gan arī ir vienpusējs skatījums..Kā jau agrāk teicu,spriedzi var atrisināt tikai ar atklātu un caurskatāmu referendumu .Bet cik tas ir reāli,tas ir jautājums...
https://youtu.be/tXHuKIeHUZU?t=7
6.maijs 2019, 23:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager