Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
MV-F
Krietni šaubos, ka tev kāds kaut ko dos, un vai vispār ir pienākums dot. Dzīviklis ir tavs privātīpašums, ja tas ir avārijas syāvoklī, tā ir tava problēma. Bet ja par tām cccp laika mājām, tad jāsaprot, ka agri vai vēlu tām pienāks loģisks gals, un tas notiks masveidā. Nu nebija tak tās mājas tūkstots gadiem izrēķinātas.
29.aprīlis 2019, 15:57 | links
 
un atkal valdība būs vainīga ka neļaus riskēt ar dzīvību un dzīvot tajos graustos

uldens2, 29.aprīlis 2019, 15:25

Principā es neiebilstu ja valsts man iedotu jaunu divistabu dzīvokli jaunā mājā, kā kompensāciju par to ka māja izrādīsies sūdīga dzīvošanai.

Jautājums kā tie BVKB "speci" taisās vaikt pilnu ekspertīzi?
Lai 100% pārliecinātos par konstrukciju drošumu, tām jāveic slogošana.
Teorētisks aprēkins uz papīra vai 3d modeļa aprēķins krutajās prodženēs neiet cauri.
Kā arī aprēķins atbilstoši EC normām arī neiet curi, jo tajos laikos būvējot bija citas normatīivās slodzes un koeficienti.
Ja veiktu teorētisku aprēkinu pēc EC normām, tad jau pirmās rindiņas pateiktu ka māja ir jāpamet nekavējoties.

MV-F, 29.aprīlis 2019, 15:42

Panikas nav. Vienīga problēma tiešām ir balkoniņi, kas nav no meteo apstākļiem slēgta platība, tādēļ tie gan ir rūpīgi jāapseko, lai zemākdzīvojošajam kaimiņam neuzkrīt uz galvas. Viss pārējais, kombinētajās mājās ( ķiģeļa sienas, it sevišķi sarkanā un paneļu starpsienas ) ir super. 50 cm biezas ārējās ķieģeļu sienas, par siltināšanu nav jādomā. Ieliec tikai, ja gribi plastmasas logus un jutīsies kā konservbundžā. Par tīrajām paneļmājām cits stāsts.
29.aprīlis 2019, 15:55 | links
 
un atkal valdība būs vainīga ka neļaus riskēt ar dzīvību un dzīvot tajos graustos

uldens2, 29.aprīlis 2019, 15:25


Principā es neiebilstu ja valsts man iedotu jaunu divistabu dzīvokli jaunā mājā, kā kompensāciju par to ka māja izrādīsies sūdīga dzīvošanai.

Jautājums kā tie BVKB "speci" taisās vaikt pilnu ekspertīzi?
Lai 100% pārliecinātos par konstrukciju drošumu, tām jāveic slogošana.
Teorētisks aprēkins uz papīra vai 3d modeļa aprēķins krutajās prodženēs neiet cauri.
Kā arī aprēķins atbilstoši EC normām arī neiet curi, jo tajos laikos būvējot bija citas normatīivās slodzes un koeficienti.
Ja veiktu teorētisku aprēkinu pēc EC normām, tad jau pirmās rindiņas pateiktu ka māja ir jāpamet nekavējoties.
29.aprīlis 2019, 15:42 | links
 
un atkal valdība būs vainīga ka neļaus riskēt ar dzīvību un dzīvot tajos graustos

uldens2, 29.aprīlis 2019, 15:25


Nu vimaz mana māja ir labā kārtībā, tā vēl nostāvēs vismz 50 gadus.
Tikai ziepes sāksies tiem, kas gribēs šos dzīvokļus pārdot.
29.aprīlis 2019, 15:29 | links
 
un atkal valdība būs vainīga ka neļaus riskēt ar dzīvību un dzīvot tajos graustos
29.aprīlis 2019, 15:25 | links
 
Šo ēku siltināšana tiekai paārtinās pūšanas un rūsēšanas procesu.
29.aprīlis 2019, 15:25 | links
 
Es gribu redzēt kā valsts kompensēs dzivojamo platību tiem kam vajadzēs tīties prom.
Manuprāt, tas ka pašu ēku kāda organizācija apsaimnieko, par to prasot kaut kādu maksu (tā sucamie komunālie maksājumi), ir pilnīgi muļķigi prasīt kaut kādu iedzīvotāju piekrišanu uz nepieciešamajiem remontdarbiem.
Pie komunālajiem maksājumiem jau sen bija jāpieliek cipars, kas ietvertu jebkādu remontadbu veikšanu. Ja apsaimniekotājs redz ka tur jāmaina trubas, vai jāieleik jaunas durvis, kāda tur iedzīvotāju sapulce un parakstu vākšana.
Dara vajadzīgos darbus un viss, nekādas sapulces vai piekrišanas.
29.aprīlis 2019, 15:23 | links
 
Ko var gribēt ja bija čābīga stāvoklī jau uzreiz pēc uzcelšanas, šķībi greizi salikti paneļi, šķirbas, mitrums sūcas.
29.aprīlis 2019, 15:14 | links
 
Kas tautai tiek gatavot?

https://www.apollo.lv/6618647/mes-varam-nonakt-nepatikama-situacija-ekonomikas-ministrs-par-padomju-laika-serijveida-dzivokliem

Masu izlikšana no dzīvokļiem, vai īpašumu piespiedu atsavināšana?
Jeb arī kādam neiet nekustamo īpašumu bizness?

MV-F, 29.aprīlis 2019, 14:30
Es domāju, ka jautājums ir pacelts politiski un ideoloģiski "vajadzīgajā" līmeni un precīzi nomotivets kā rūpes par "reņģēdāju" dzīvībām. Tikai neviens lāgā nav līdz galam izpētījis kādas procesuālās sekas nesīs lidzi visi ierobežojumi un aizliegumi. Par to kā vienmēr tiek domāts vēlāk kā iziet no situācijas. Dzirdēju, pa radio pārraidi, kurā teica, ka Hruščova mājām jauks nost balkoniņus, ja nebūsi ar mieru, ka tos atjauno. Viena balkoniņa atjaunošana prasīšot 3000 eiro štukas.

Pravietis, 29.aprīlis 2019, 14:57



Es domāju pietiktu ar 800-1200 eur.
Jauna balkona betona plātne vien izmaksātu tikai 150-250 eur.
29.aprīlis 2019, 15:14 | links
 
MV-F [29.04.19]: Kas tautai tiek gatavot?

https://www.apollo.lv/6618647/mes-varam-nonakt-nepatikama-situacija-ekonomikas-ministrs-par-padomju-laika-serijveida-dzivokliem

Masu izlikšana no dzīvokļiem, vai īpašumu piespiedu atsavināšana?
Jeb arī kādam neiet nekustamo īpašumu bizness?
Laiks pieaugt un saprast,
Ka interneta prese nozīmē pilnīgi neko. Žurnālists jeb domrakstu rakstītājs ir izpildījis ikdienas darbu ar ko pelna naudu.
Jautāju vēlreiz, kas te tiek gatavots? :))
29.aprīlis 2019, 15:13 | links
 
Jau pirms 15 gadiem bridinaja lai uzmanigi apsver hruscovku pirksanu kredita,vinam stavoklis neesot nekads labais.
29.aprīlis 2019, 15:09 | links
 
Kas tautai tiek gatavot?

https://www.apollo.lv/6618647/mes-varam-nonakt-nepatikama-situacija-ekonomikas-ministrs-par-padomju-laika-serijveida-dzivokliem

Masu izlikšana no dzīvokļiem, vai īpašumu piespiedu atsavināšana?
Jeb arī kādam neiet nekustamo īpašumu bizness?

MV-F, 29.aprīlis 2019, 14:30

Es domāju, ka jautājums ir pacelts politiski un ideoloģiski "vajadzīgajā" līmeni un precīzi nomotivets kā rūpes par "reņģēdāju" dzīvībām. Tikai neviens lāgā nav līdz galam izpētījis kādas procesuālās sekas nesīs lidzi visi ierobežojumi un aizliegumi. Par to kā vienmēr tiek domāts vēlāk kā iziet no situācijas. Dzirdēju, pa radio pārraidi, kurā teica, ka Hruščova mājām jauks nost balkoniņus, ja nebūsi ar mieru, ka tos atjauno. Viena balkoniņa atjaunošana prasīšot 3000 eiro štukas.
29.aprīlis 2019, 14:57 | links
 
Kas tautai tiek gatavot?

https://www.apollo.lv/6618647/mes-varam-nonakt-nepatikama-situacija-ekonomikas-ministrs-par-padomju-laika-serijveida-dzivokliem

Masu izlikšana no dzīvokļiem, vai īpašumu piespiedu atsavināšana?
Jeb arī kādam neiet nekustamo īpašumu bizness?
29.aprīlis 2019, 14:30 | links
 
Jozi,es tak smirdīgo politiku iekšā neijaucu...
Te par zelta tirgus tendencēm uz politiku..
https://youtu.be/c4eDNJIWdX0?t=23

Tonis, 28.aprīlis 2019, 23:03
Laiks jau bija apzināties, ka nekas nenotiek tur, kur nav nekādas politikas. Arī copē diemžēl.
Nekā personīga!

Jozis2, 28.aprīlis 2019, 23:18

Tad gan jājautā, kas liek tev braukt uz copi ar politaktīvistu vai ziņotāju......:).
28.aprīlis 2019, 23:44 | links
 
Jozi,es tak smirdīgo politiku iekšā neijaucu...
Te par zelta tirgus tendencēm uz politiku..
https://youtu.be/c4eDNJIWdX0?t=23

Tonis, 28.aprīlis 2019, 23:03

Laiks jau bija apzināties, ka nekas nenotiek tur, kur nav nekādas politikas. Arī copē diemžēl.
Nekā personīga!
28.aprīlis 2019, 23:18 | links
 
https://youtu.be/_UQ7LwAQ9dw?t=9
28.aprīlis 2019, 23:14 | links
 
Jozi,es tak smirdīgo politiku iekšā neijaucu...
Te par zelta tirgus tendencēm uz politiku..
https://youtu.be/c4eDNJIWdX0?t=23
28.aprīlis 2019, 23:03 | links
 
Bumsis te negaidīti atsvaidzināja šo iesūnojošo sadaļu ar sniegoti gleznaino ziemeļu dabas skarbumu un cilvēcīgi dvēselisko siltumu,kas cerams neizudīs nekādos sātaniski politiskajos laikmetu griežos...Paldies...

Tonis, 28.aprīlis 2019, 22:31

Tikai zinot, ka no Latvijas armijas virsniekiem, kuri tika nosūtīti uz Kolimu, un pamatā uz urāna raktuvēm, atpakaļ neatgriezās neviens.
Tāds tas cilvēcīgi dvēseliskais siltums...
28.aprīlis 2019, 22:39 | links
 
Bumsis te negaidīti atsvaidzināja šo iesūnojošo sadaļu ar sniegoti gleznaino ziemeļu dabas skarbumu un cilvēcīgi dvēselisko siltumu,kas cerams neizudīs nekādos sātaniski politiskajos laikmetu griežos...Paldies...
28.aprīlis 2019, 22:31 | links
 
28.aprīlis 2019, 21:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager