Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Daddy,

Atbilde vienkārša. Tauta morāli nav politikāņus deleģējusi ievēlēt prezi.

Pravietis, 10.aprīlis 2019, 10:04


Draugs, ja Tu nepiekrīti Satversmes 35. pantam (Valsts Prezidentu ievēlē Saeima uz četriem gadiem), tad varbūt nosauc arī citus pantus un apspriedīsim tos visus reizē... jo izraujot no dziesmas vienu rindiņu, to var sazin kā interpretēt...
10.aprīlis 2019, 10:21 | links
 
Juri
Neaiztiec Nilu. Tūlīt proletariāts sarosīsies! :)

urmaas, 10.aprīlis 2019, 09:53


Proletariāts var dusēt saldi. Nils ir no RD krēsla ārā un EP kandidātu sarakstā iekšā https://epv2019.cvk.lv/pub/kandidatu-saraksti/saskana-socialdemokratiska-partija
līdz ar to apspriežama persona :)
10.aprīlis 2019, 10:08 | links
 
Daddy,

Atbilde vienkārša. Tauta morāli nav politikāņus deleģējusi ievēlēt prezi, bet viņi iedomājas, ka ir "izredzētie" un viņi visu ir tiesīgi (pēc likuma) lemt. Un tā ir kļūda. Un tauta ir pilnīgi nošķirta no šī procesa. Pat netiek radīta tautai ilūzija, ka ar viņas viedokli kāds reķinās. Varēja vismaz viltus aptaujas organizēt politiskajā vidē, lai izrādītu, kā tauta tiek cienīta un mīlēta.
10.aprīlis 2019, 10:04 | links
 
uldens 2.Jusu pieminetie raidijumi protams ir jauki. tacu viniem te isti nav ko rakt.nav jau ta isti regulejuma ko un cik var kert zinatniskiem nolukiem. Rigas centra ker uz nebedu zinatniskiem nolukiem. cik tad sen dzeki ar aktivu dzives poziciju uzgaja negu uzpariktes bezjedziga daudzuma.un nenokluseja.nu un? beidzas ar VVD prieksnieces secinajumu - negiem tapat janomirst.aplausu vetra Kolegovai.par erudiciju un atjautibu. Pravieti - nu atvaino,man tas 3 kastes izsauca tadu vieglu smaidu.protams,ka tiem dzekiem tapat ir savas problemas.tapat tas 3 kastes kaut kur ir jarealize. jaa, es stradaju kaa Jus sakat cita arteli - mums janozvejo un jarealize gada tukstosiem tonnu zivju.ta ka mums tas problemas ir ne kvadrata,ne kuba bet hvz kada pakape.nu tas ta.kam sodien viegli. par zivim pardosana.nu jasak ar to ka Baltijas jura ir maz rupniecisko zivju sugu.nu es saprotu ka rengi un bretlinu visu laiku needisi.parejas zivis ir loti maz.sogad nav ne mencu ne busu.protams, ka pircejs velas daudzveidibu.nu ieksejo udenu zvejnieki un diksaimnieki ari nevar aizpildit so robu.tatad imports. var iepirkt kvalitativas zivis un garneles no Norvegijas un Islandes.sanak dargi.kas galvenais uznemejam? protams pelna. tatad iepirkt pa leto un pardot pa dargo.nu ta musu veikalos noklust Vjetnamas sudu bedres audzetas pangasijas un garneles.un cilveki perk. jo godigas informacijas nav.kaut ka ta.

Bjorgvins, 10.aprīlis 2019, 00:08


Nu nesmejies par zvejnieku (manām) 2 - 3 kastēm, es runāju par to ko redzu savām acīm copes laikā Lieljūras krastā. Tad kad es ar makšķerēm noķēru 14 kg. bet trijos tīklos pie krasta nevarēja salasīt pat to daudzumu zvejnieki, tad mani apēda CL skauģi bez sāls. Bet funktiers bija vienkāršs, tīkli bija par tālu no krasta. Pagājušā sezona ar butēm man bija laba. Tu saki , ka butes neķērās....Mani izbrīnu rada, ka Centrāltirgū pārsvarā ir importētā saldūdens zivs. Vai mēs vairs dīķos zivis neaudzējam. Vai tiešām izdevīgāk ir iepirkt no Baltkrieviem, ukraiņiem un vēl kā tu izsakies hvz. no kurienes, par Vjetnamas mēsliem nerunājot. Izskatās, ka mazo dīķu audzētāji savu preci realizē "zem letes", jo zivis ir kļuvušas nenormāli dārgas arī priekš plānā vidusslāņa. Svaigu vietējo zivi nopirkt tā ir milzīga problēmā, izņemot sezonas nozvejas zivis.. Es tev par 1000 % piekrītu, ka tu saki" izbaudiet svaigo zivi un atpakaļ nelaižiet". Kas var būt labāks par to....:).
10.aprīlis 2019, 09:53 | links
 
daddy_j [10.04.19]: Politiķi jau ņirgājas par tevi, ka neļauj tev vēlēt prezidentu, jo uzskata tevi par nenobriedušu un līdz ar to par politiski neuzticāmu. Vai uz lietam skatīties no dažādiem skatu punktiem.....

Pravietis, 9.aprīlis 2019, 21:22

Šo jau mēs vienreiz pārrunājām. Pie tā arī palikām, ka tauta ir politiski nenobriedusi un (ja Tev patīk arī "politiski neuzticāma").

Kamēr latvieši ņemies ap trijiem latviešu kandidātiem, krievi ievēlēs vienīgo īsto savējo. Kā tās pašlaik notiek Rīgā un arī Saeimā. Tikai Rīgā ir 60 krēsli, Saeimā 100, bet prezidenta krēsls ir 1, un pie pašreizējā lietu razklada kā tautas vēlēts tur visticamāk sēdēs Nils U. Mums to vajag?
Juri
Neaiztiec Nilu. Tūlīt proletariāts sarosīsies! :)
10.aprīlis 2019, 09:53 | links
 
uldens2 [09.04.19]: Bites un džizaskraists... Krumujancis pat vairs neslēpjas... Bano, bano jūs ar luteru, bet nekā- arvien lienat pa logu atpakaļ... Ar galvām jums toč nav labi...

raihs, 9.aprīlis 2019, 23:23minhauzens jau izdzēsās,neviens viņu nebanoja,saprata ka ir samelojies tik daudz ka pats vairs neatceras ko kad ir sadirsis:DD
Nu to tik tu te čupas esi nolicis, nez vai vispār kāds var vēl izdarīt, ja nu vienīgi Urbanoviča ģīmja ,, bračka,, kurš te galvenais eksperts.
:DDD
10.aprīlis 2019, 09:50 | links
 
Jozis2 [10.04.19]: Bjorgvin,iesaistīt tos raidījumus vajag,savādāk uzmanību,sabierības rezonansi neiegūsi un tā arī nekad nekas nemainīsies

uldens2, 10.aprīlis 2019, 00:19
Bjorgvin, pajautā muldenam, viņš pastāstīs kā vajag, pamācīs gan NG-NG, zaraziju un citus, kā vajag copē uzvesties. Un ja vēl sarunā iesaistīsies arī raihs, tad šis būs ekstāzē.
Būs jāķer un jāatlaiž, un vēl visādi citādi brīnumi. Bet tāda jau ir tā patiesība, kas var tie dara, kuri paši nevar - tie māca citus. Tieši tā arī šeit.
Un ne tikai māca, bet histēriski reaģē uz jebkuru viņu ,, pareizās taisnības,, apstrīdēšanu vai neērto argumentu un faktu ignorēšanu. :)))))
10.aprīlis 2019, 09:47 | links
 
kungi makskernieki - tik svaigu un kvalitativu zivi ka jus nokerat neviena veikala nenopirksat.un tapec tas zivis kuras noteikumi atlauj paturet nemetiet atpakal,nemetat krumos,nedodiet kakiem vai kaiminiem.

Bjorgvins, 10.aprīlis 2019, 00:18


Bjorgvin - tieši 10niekā, nē, 100niekā! :))

Es tiešām cenšos arī visas mazās, ir kā nevērtīgās, bet legālās zivtiņas (raudiņas, ķīšus) pilnībā izmantot - vāru zivju krēmzupu bujabēzi!
10.aprīlis 2019, 09:36 | links
 
Ja par Rīgu, vienīgā izeja ir vienots saraksts ar vienotu kandidātu. Kaut vai to pašu Ķirsi... Bet vienots latvisko partiju saraksts-tā ir utopija.
Otrs faktors- saskaņa, tad ir nils. Nebūs nila, nebūs saskaņas. imho
10.aprīlis 2019, 09:04 | links
 
Politiķi jau ņirgājas par tevi, ka neļauj tev vēlēt prezidentu, jo uzskata tevi par nenobriedušu un līdz ar to par politiski neuzticāmu. Vai uz lietam skatīties no dažādiem skatu punktiem.....

Pravietis, 9.aprīlis 2019, 21:22


Šo jau mēs vienreiz pārrunājām. Pie tā arī palikām, ka tauta ir politiski nenobriedusi un (ja Tev patīk arī "politiski neuzticāma").

Kamēr latvieši ņemies ap trijiem latviešu kandidātiem, krievi ievēlēs vienīgo īsto savējo. Kā tās pašlaik notiek Rīgā un arī Saeimā. Tikai Rīgā ir 60 krēsli, Saeimā 100, bet prezidenta krēsls ir 1, un pie pašreizējā lietu razklada kā tautas vēlēts tur visticamāk sēdēs Nils U. Mums to vajag?
10.aprīlis 2019, 09:01 | links
 
Bjorgvin,iesaistīt tos raidījumus vajag,savādāk uzmanību,sabierības rezonansi neiegūsi un tā arī nekad nekas nemainīsies

uldens2, 10.aprīlis 2019, 00:19

Bjorgvin, pajautā muldenam, viņš pastāstīs kā vajag, pamācīs gan NG-NG, zaraziju un citus, kā vajag copē uzvesties. Un ja vēl sarunā iesaistīsies arī raihs, tad šis būs ekstāzē.
Būs jāķer un jāatlaiž, un vēl visādi citādi brīnumi. Bet tāda jau ir tā patiesība, kas var tie dara, kuri paši nevar - tie māca citus. Tieši tā arī šeit.
10.aprīlis 2019, 01:58 | links
 
aa,ulden 2 ar to rezonansi ir ka ir.drosi ka cilvekiem ir smagakas un sapigakas problemas.lai nu vini izmanto sis iespejas.mes kaut la pardzivosim. naks jauni sudi vecie aizmirsisies.
10.aprīlis 2019, 00:28 | links
 
Bjorgvin,iesaistīt tos raidījumus vajag,savādāk uzmanību,sabierības rezonansi neiegūsi un tā arī nekad nekas nemainīsies
10.aprīlis 2019, 00:19 | links
 
maza piebilde ieprieksejam komentaram.nemot vera ieprieks rakstito,butu tads ieteikums.kungi makskernieki - tik svaigu un kvalitativu zivi ka jus nokerat neviena veikala nenopirksat.un tapec tas zivis kuras noteikumi atlauj paturet nemetiet atpakal,nemetat krumos,nedodiet kakiem vai kaiminiem.gatavojiet pasi.ar tadu resursu nevajag svaidities.es saprotu ka tulit agresivakie ker un atlaid piekriteji ieklups man cekula.a man pie pakalas.
10.aprīlis 2019, 00:18 | links
 
uldens 2.Jusu pieminetie raidijumi protams ir jauki. tacu viniem te isti nav ko rakt.nav jau ta isti regulejuma ko un cik var kert zinatniskiem nolukiem. Rigas centra ker uz nebedu zinatniskiem nolukiem. cik tad sen dzeki ar aktivu dzives poziciju uzgaja negu uzpariktes bezjedziga daudzuma.un nenokluseja.nu un? beidzas ar VVD prieksnieces secinajumu - negiem tapat janomirst.aplausu vetra Kolegovai.par erudiciju un atjautibu. Pravieti - nu atvaino,man tas 3 kastes izsauca tadu vieglu smaidu.protams,ka tiem dzekiem tapat ir savas problemas.tapat tas 3 kastes kaut kur ir jarealize. jaa, es stradaju kaa Jus sakat cita arteli - mums janozvejo un jarealize gada tukstosiem tonnu zivju.ta ka mums tas problemas ir ne kvadrata,ne kuba bet hvz kada pakape.nu tas ta.kam sodien viegli. par zivim pardosana.nu jasak ar to ka Baltijas jura ir maz rupniecisko zivju sugu.nu es saprotu ka rengi un bretlinu visu laiku needisi.parejas zivis ir loti maz.sogad nav ne mencu ne busu.protams, ka pircejs velas daudzveidibu.nu ieksejo udenu zvejnieki un diksaimnieki ari nevar aizpildit so robu.tatad imports. var iepirkt kvalitativas zivis un garneles no Norvegijas un Islandes.sanak dargi.kas galvenais uznemejam? protams pelna. tatad iepirkt pa leto un pardot pa dargo.nu ta musu veikalos noklust Vjetnamas sudu bedres audzetas pangasijas un garneles.un cilveki perk. jo godigas informacijas nav.kaut ka ta.
10.aprīlis 2019, 00:08 | links
 
Jāāā!
Ko tu padarīsi, ja daži cilvēki radušies no pērtiķiem stipri daudz vēlāk nekā citi...

Jozis2, 9.aprīlis 2019, 23:50
Jozi,ir vēl viens izskaidrojums ka tu raksti kā krumujancis,jūs guļat vienā gultā:DDD
10.aprīlis 2019, 00:07 | links
 
Bites un džizaskraists... Krumujancis pat vairs neslēpjas... Bano, bano jūs ar luteru, bet nekā- arvien lienat pa logu atpakaļ... Ar galvām jums toč nav labi...

raihs, 9.aprīlis 2019, 23:23
minhauzens jau izdzēsās,neviens viņu nebanoja,saprata ka ir samelojies tik daudz ka pats vairs neatceras ko kad ir sadirsis:DD
9.aprīlis 2019, 23:51 | links
 
Jāāā!
Ko tu padarīsi, ja daži cilvēki radušies no pērtiķiem stipri daudz vēlāk nekā citi...
9.aprīlis 2019, 23:50 | links
 
Sabiedrībā pamatā ir divu tipu cilvēki – sūdu mušas un bites.
Sūdu mušas sev riņķī redz tikai sūdus, bet bite sev redz apkārt ziedus.
Bite ir strādīga, viņa dara savu darbu, un no bites ir pievienotā vērtība.

Jozis2, 9.aprīlis 2019, 23:18
eu beidz citēt klačujanci,tu tak zvērējies ka neesi viņš,jau taisījos noticēt ka esi lielzemnieks kuram 40ha un ar minhauzenu nekā kopīga,bet še tev:DDD
9.aprīlis 2019, 23:42 | links
 
Bites un džizaskraists... Krumujancis pat vairs neslēpjas... Bano, bano jūs ar luteru, bet nekā- arvien lienat pa logu atpakaļ... Ar galvām jums toč nav labi...

raihs, 9.aprīlis 2019, 23:23

Cik tad, raih, šovakar paņēmi uz krūts? Vai tikai sāc?
9.aprīlis 2019, 23:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager