Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Raihs
Par to iedziļinoties ir tikai viena vēlēšanās-uzlikt visam mīksto! LV, uz dažiem "izredzētajiem, ir ļoti bezzobaina tieslietu sistēma! Šī nav tā Valsts kādu vēlējos iedams barikādēs.
6.aprīlis 2019, 15:35 | links
 
uldens2 [06.04.19]: Interesanti kas gadiem ilgi lobēja pašvaldību neatkarību.

Alcans, 6.aprīlis 2019, 14:36pieļauju ka pēc pēdējām vēlēšanām šie lobētāji ir zaudējuši ietekmi,katrā ziņā kaut kāds process ir sācies,laiks rādīs kā tas turpināsies
Kad atlaida saeimu ar domāju beidzot to midzeni sapurinās un viss nokārtosies. Bet kā redzam ir tikai sev tuvinātas intereses, lai kas sēdētu.
6.aprīlis 2019, 15:18 | links
 
Jūs (mēs) te gadiem mēģinām pārliecināt vecus idiotus mainīt viņu viedokļus. 1kārt, tas ir bezjēdzīgi, jo viņi ir veci idioti, un nekad nemainīs savus viedokļus. 2kārt, viņi ir veci idioti, un viņus nav jēgas pārliecināt, jo viņi tāpat drīz nosprāgs. (Ko arī visai Latvijai novēlu). Man tik ļoti žēl tā dēļ viņiem izniekotā laika šeit, mēģinot viņiem kaut ko ieklārēt. Neviens, izņemot bračku, te nav mainījies. Bet arī uz viņu attiecas manis augstākminētais punkts Nr.2...

raihs, 5.aprīlis 2019, 23:56

... nosprāgs . ( Ko ari visai Latvijai novelu ) !

Nu te jau bez vardiem !
;) !

plesigais, 6.aprīlis 2019, 06:33

A, kā tad raihs pats? Tiklīdz sasniegs penša vecumu arī taisās atstiept kājas? Varētu tā domāt, ja jau citiem to novēl!
Vai viņam tomēr tiks piemērotas ''Rīgas zagļu'' priekšrocības?
Gribas tikai vēl mazliet piebilst par to patriotismu, uz kuru valdošos un vadošos krēslos sēdošie zagļi un valsts izsaimniekotāji mīl aicināt tautu.
Patriotisms ir tāda lieta, kas pati par sevi nepastāv. Patriotiskai rīcībai ir vajadzīga motivācija. Tādēļ cilvēka apziņā ir jābūt pamatojumam šai patriotiskajai rīcībai. Šāds pamatojums emociju līmenī ir savas tautas un Tēvzemes mīlestība.
Prāta līmenī šādu pamatojumu sniedz nacionālisms, kas ir uz savas tautas un Tēvzemes mīlestības bāzēta ideoloģija.
Vienkāršoti sakot, ja patriotisms ir tas, ko cilvēks dara, tad nacionālisms viņa apziņā ir tas, kas viņam dod atbildi (pamatojumu), kāpēc viņš to dara.
Ja nacionālisms nav valsts ideoloģija, tad ir tikai likumsakarīgi, ka lielākā vai mazākā mērā valsts varas gaiteņos nonāk pašlabuma meklētāji, ierāvēji, valsts izzadzēji, vai vienkārši varas un slavas kārie.
Viņu piekoptā politika nav ne nacionāla, ne patriotiska.
Un tad rodas jautājums, cik patriotiski ir atbalstīt šādu valsts varu un uzupurēties tās labā? Vai tiešām, vēlot „mazāko ļaunumu” mēs izpildām pilsoņa pienākumu pret savu valsti un tautu, esam šīs zemes patrioti?
6.aprīlis 2019, 15:09 | links
 
Interesanti kas gadiem ilgi lobēja pašvaldību neatkarību.

Alcans, 6.aprīlis 2019, 14:36
pieļauju ka pēc pēdējām vēlēšanām šie lobētāji ir zaudējuši ietekmi,katrā ziņā kaut kāds process ir sācies,laiks rādīs kā tas turpināsies
6.aprīlis 2019, 15:07 | links
 
Interesanti kas gadiem ilgi lobēja pašvaldību neatkarību.
6.aprīlis 2019, 14:36 | links
 
urmaas [06.04.19]: Lasot ziņas nedaudz šķērmi sametās. Aizlaidīs ņiluškins uz Briseli, var pajukt saskaņa. Nepalaidīs, tad saskaņā saglabās savas pozīcijas. Ei nu saproti kas labāks. Briselē jau pietiek ar vati ž(ī) danoku. A saskaņa, lai jūk pa vīlēm. Es par "trešo variantu" - kā teica klasiķis, vor dolžen sidetj v tjurme(zaglim jāsēž cietumā)!
Es vot šito visu nesaprotu- kā var tā būt, ka Rīgas zagļi var neuzrādīt līdzekļu izlietošanu kaut vai tajā pašā nodobinājumā "Rīga.lv"? Aizplūst miljoni, šiem prasa, kur, a šie saka- neteiksim un nekādus dokumentus nerādīsim! Un runa ir par mūsu naudu! Kaut kas neticams! Piemēram, iedomājamies situāciju-uz firmu atnāk VIDs un saka-rādiet dokumentus, a šefs saka- ņi*uja nerādīsim, ejiet *irst! Nu nav tādu variantu! Pie tam šajā piemērā privātfirmas nauda ir daudz vairāk privāta, nekā RD nauda, kas būtībā ir mūsu nauda. Neticami stulbi likumi!
6.aprīlis 2019, 14:21 | links
 
Interesanti, pie kuriem sevi pieskaiti.

Alcans, 6.aprīlis 2019, 11:39


Es "grāvjos" nekad neesmu "gulējis" ne tiešā, ne parnestā nozīmē......Es jau publiski esmu teicis ar "visa veida ultrām" un krievu šovinistiem es nesarunājos un tādu poziciju ieturu. Nevienam gar to nav daļa un neviens mani te neaudzinās. Vari uzskatīt " горбатово могила неисправит". Ar savu viedokli nemaucos virsū nevienam, kur nu vēl mācīt pareizi dzīvot...un ja esmu pateicis, kādam, ka es ar viņu nerunāšu, tad tur nav ko apspriest. Esmu par tolerantu viedokļu apmaiņu starp ieinteresētam personām. Man uz to ir tiesības, visiem labs nevar būt, un tādēļ apvainojumus nepacietīšu.
6.aprīlis 2019, 14:18 | links
 
Lasot ziņas nedaudz šķērmi sametās. Aizlaidīs ņiluškins uz Briseli, var pajukt saskaņa. Nepalaidīs, tad saskaņā saglabās savas pozīcijas. Ei nu saproti kas labāks. Briselē jau pietiek ar vati ž(ī) danoku. A saskaņa, lai jūk pa vīlēm. Es par "trešo variantu" - kā teica klasiķis, vor dolžen sidetj v tjurme(zaglim jāsēž cietumā)!
6.aprīlis 2019, 13:34 | links
 
"Patriotiem vai Kremliniem" :)

Zini, man ir čoms, ļoti labs copmanis, dzimis Latvijā, perfekti runā latviski, bet negribēdams būt nepilsonis paņēma Krievijas pilsonību. Pēc uzskatiem reāls "kremlins", tikai vot uz Krieviju dzīvot neraujas...
Kad viņs man sāk par politiku smadzenes skalot, tad es viņam saku "Da o.ebis, ti russkij nacionaļist, a ja latiškij pohu.ist" :)
6.aprīlis 2019, 12:44 | links
 
Interesanti, pie kuriem sevi pieskaiti.
6.aprīlis 2019, 11:39 | links
 
Taisu vaļā sadaļu, jo savādāk tu tikai skani. Varēsi bēdaties kopā ar domubiedriem cik viss ir slikti. Sliktas ziņas vienmēr ir populārākās.

Alcans, 6.aprīlis 2019, 10:32


Tu jau pareizais. Apskaidro, kam tu taisi vaļā Patriotiem vai Kremliniem. Kuri paliek, bet kuriem jāaiziet....;).
6.aprīlis 2019, 11:06 | links
 
Taisu vaļā sadaļu, jo savādāk tu tikai skani. Varēsi bēdaties kopā ar domubiedriem cik viss ir slikti. Sliktas ziņas vienmēr ir populārākās.
6.aprīlis 2019, 10:32 | links
 
Plēsīgais,

Otra muldētava "bizness un politika" šajos apstākļos būtu pat ļoti nepieciešama. Tā sadalītu ļaudis divās grupās " patrioti un kremlini" . "Kremlini " savā gaisotnē varētu bēdaties par to, kas eirolatvijā ir pazaudēts un agri vai vēlu nonāktu pie jautājuma, ko darīt, lai atgūtu zaudēto, bet "patrioti", varētu sajūminaties par mūsu sasniegumiem un kā tos vairot un turpināt iesākto politiku. Un tad nebūtu jāklausās iesūtīto degradējušos naida kurinātāju ikdienas provokācijas, izlēcieni,un personīgie apvainojumi.
6.aprīlis 2019, 10:17 | links
 
Lasot komentārus tā vien tik šķiet, ka sadaļu vajadzētu pārdēvēt par "vissūdīgi. LV"!

urmaas, 6.aprīlis 2019, 08:04


Ē Urmaas - ideja ka mūra maja !
Ver vaļā - bus raihveidigajiem kur vaimanat !
Par peņšukiem - idiotiem !
Zagļiem - politiķiem !
Krieviem - agresoriem !
Un gan jau vel ko paši izdomās ! ;)
6.aprīlis 2019, 09:00 | links
 
Lasot komentārus tā vien tik šķiet, ka sadaļu vajadzētu pārdēvēt par "vissūdīgi. LV"!
6.aprīlis 2019, 08:04 | links
 
Jūs (mēs) te gadiem mēģinām pārliecināt vecus idiotus mainīt viņu viedokļus. 1kārt, tas ir bezjēdzīgi, jo viņi ir veci idioti, un nekad nemainīs savus viedokļus. 2kārt, viņi ir veci idioti, un viņus nav jēgas pārliecināt, jo viņi tāpat drīz nosprāgs. (Ko arī visai Latvijai novēlu). Man tik ļoti žēl tā dēļ viņiem izniekotā laika šeit, mēģinot viņiem kaut ko ieklārēt. Neviens, izņemot bračku, te nav mainījies. Bet arī uz viņu attiecas manis augstākminētais punkts Nr.2...

raihs, 5.aprīlis 2019, 23:56


... nosprāgs . ( Ko ari visai Latvijai novelu ) !

Nu te jau bez vardiem !
;) !
6.aprīlis 2019, 06:33 | links
 
Pravietim par patriotismu
Lielisks veids, kā iznīcināt patriotismu Latvijā:
1.Jānovirza patriotu enerģija uz nesvarīgu problēmu vai subjektu/objektu.
2. Bet tos, kuri saprot, ka patriotam savu spēku jātērē savas valsts uzplaukumam un nevis neproduktīvam naidam, tos demoralizē ar nebeidzamiem politiskiem pasākumiem, mītiņiem, piketiem, referendumiem, parakstu vākšanām, vēlēšanām, ar nolūku likt vilties, zaudēt cerību un riebumā novērsties.
3. Kad patrioti pazuduši no apvāršņa, tad valsts paliek viens pret vienu ar patieso ienaidnieku un uzvarēt to vairs nespēj.

Diemžēl, lielākie patrioti vienmēr ir bijuši laucinieki. Tādēļ tieši tie tiek nīdēti visiem spēkiem, tas nu ir nenoliedzami.

Jozis2, 6.aprīlis 2019, 01:04


Jozi2 ,

Iztiksim bez skaļām frazēm, par lauciniekiem viss ir skaidrs un viņu attieksmi pret lietām. Es papildināšu šovakar tikai vienu domu. Valsts labklājība plašākā nozīmē, t. sk. garīgā arī veidojas no tā, cik tās iedzīvotāji ir piesaistīti savai sētai laukos, pilsētā arī citiem īpašumiem, intelektuālajiem; patenti, licences, vērtspapīri, kopīpašums un tt.. Eirolatvijā viss tas strauji aiziet svešinieku rokās. Latvietis arvien mazāk tiek piesaistīts pie valsts pamatlīdzekļiem, īpašumiem. Viņš tos jau ir zaudējis greizās prihvatizācijas gaitā, tādēļ izmanto iespēju, kamēr vēl ir spēks kaulos, laimi meklēt da jeb kur. Un tur, kaut kur , jau absolūti lielākais % paliks. Visas pazicijas brūk, kas normālā kapitalistiskā valstī notur ģimeni. Tās akcijas, kas ir uz rokas balēliņiem ir mirušu uzņēmumu mazmājiņas aksesuāra vērtībā. Gadā ienes kabatā burtiski kapeikas. Atkal vilšanās. Tur kur kaut kas varēja nāk no dividendēm ir jau pārdots zvešzemniekiem. Tāda bija valsts politika šķietamās labklājības vārdā. Meli, cilvēks ir atrauts šodien no ražošanas līdzekļiem un īpašumiem. Cik tad būs to "nenormālo", kas savus ipašumus parcels uz šejieni un sāks dzīvot greizā valstī pa jaunam...Cilvēku nevar piesaistīt tikai ar ģeorāfisko stavokli un dzimbūtniecisko attiesmi, no darba devēja puses, ar solījumiem par saulaino nākotni. Laimīgai ģimenei ir vajadzīgs kaut kas vairāk, ne tikai apgalvojums, ka ārzemnieki zemi neaizvedīs līdzi. Mežus intensīvi uzpērk Zviedru pensijas fonds nākotnei saviem penšiem. Kas te paliks par izdzīvošanas mēneša algu un ikdienišķo desas luņķi ledusskapī. Smieklīgs demogoģisks apgalvojums priekš lētticīgiem vergiem, ka ar to ir gana un jābūt tikai pacietībai un viss būs. 1/4 gadsimta vai nav maz....Banāli runāt, ka bagātas valsts pamatā ir laimīgs indivīds un ģimene. Es par to, ko jānotur tas mazumiņš, kas vēl palicis aborigenu rokās. Tāda ir mana kremlina politika :). Viss šai naktij pietiek.
6.aprīlis 2019, 01:51 | links
 
Nu blaad aizskaari!!!
Peec jokiem Kruumujancis patieshaam no laukiem un pat drusku virs 50 g.
Arii viegli aizskarams, kas liecina par neveiksmju seerriju peedeejaalaikaa:/

apelsins, 6.aprīlis 2019, 01:05

Par krjanci nezinu, bet man gan pēdējā laikā ir pat ļoti paveicies.
Tā ka prāto vien tālāk, bet es iešu uz čuču muižu.
6.aprīlis 2019, 01:33 | links
 
Nu blaad aizskaari!!!
Peec jokiem Kruumujancis patieshaam no laukiem un pat drusku virs 50 g.
Arii viegli aizskarams, kas liecina par neveiksmju seerriju peedeejaalaikaa:/
6.aprīlis 2019, 01:05 | links
 
Pravietim par patriotismu
Lielisks veids, kā iznīcināt patriotismu Latvijā:
1.Jānovirza patriotu enerģija uz nesvarīgu problēmu vai subjektu/objektu.
2. Bet tos, kuri saprot, ka patriotam savu spēku jātērē savas valsts uzplaukumam un nevis neproduktīvam naidam, tos demoralizē ar nebeidzamiem politiskiem pasākumiem, mītiņiem, piketiem, referendumiem, parakstu vākšanām, vēlēšanām, ar nolūku likt vilties, zaudēt cerību un riebumā novērsties.
3. Kad patrioti pazuduši no apvāršņa, tad valsts paliek viens pret vienu ar patieso ienaidnieku un uzvarēt to vairs nespēj.

Diemžēl, lielākie patrioti vienmēr ir bijuši laucinieki. Tādēļ tieši tie tiek nīdēti visiem spēkiem, tas nu ir nenoliedzami.
6.aprīlis 2019, 01:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager